Posts with tag

Veido serumas

GrožisAr bandei vieną populiariausių veido serumų pasaulyje?

Jis yra pagerbtas galybe apdovanojimų. Jis neabejotinai populiariausias iš visų ESTÉE LAUDER sukurtų veido serumų. Jis turi nesuskaičiuojamą kiekį teigiamų atsiliepimų ir rekomendacijų įvairiuose jį parduodančioje internetinėse parduotuvėse. Jis - Advanced Night Repair Synchronized Recovery Complex II.

Naujienų apžvalgaSYS – probiotinė odos priežiūra iš Vokietijos

Šį kartą siūlau iš arčiau susipažinti su dar vienu nauju prekės ženklu DOUGLAS lentynose. Jose apsigyveno SYS – probiotinė odos priežiūra iš Vokietijos.

Naujienų apžvalgaSužinok, kokias naujienas iš Korėjos pristato TONYMOLY!

Išskirtinis korėjietiškos odos priežiūros kosmetikos prekės ženklas pristato naują liniją

Vital Vita 12.

12 vitaminų kompleksas, kuris pasirūpins Tavo veido odos švara, ją sudrėkins ir suteiks jaunatviško švytėjimo.

O išskirtiniai ir patogūs naudoti buteliukai stilingai papildys tavo vonios kambarį.

Naujienų apžvalgaGLAMGLOW nauji superherojai!

Pirmą kartą į mano akiratį GLAMGLOW kaukės pateko dar prieš kelerius metus. Tada Lietuvoje nei apie GLAMGLOW prekės ženklą, nei apie jo produktus nebuvo nė girdėti, tačiau užsienio tinklaraščiai ir "Youtube" tiesiog sprogo nuo grožio tinklaraštininkų atsiliepimų ir pagyrų. Per tuos porą metų ši kompanija išleido į pasaulį labai daug naujų produktų, nors jų ir neteko išbandyti, puikiai pamenu jų pakuočių išskirtinumą bei dizainą. Mano nuomone, GLAMGLOW marketingas yra vienas stipriausių kosmetikos pasaulyje. GLAMGLOW buvo sukurta Holivudo žvaigždėms, kurioms labai svarbu greitas rezultatas prieš filmavimus, kai reikalinga tobula išvaizda. Kompanijos koziris ir yra labai staigus, akivaizdus poveikis. Greitas porų susitraukimas, greitas spindėjimas, greitas spuogų panaikinimas. Naujausias GLAMGLOW priemones naudoju tik septynias dienas ir jau matau rezultatą, apie kurį norėčiau jums papasakoti.

GrožisTu - dienos karalienė

Ar nuolatinis skubėjimas ir rūpesčiai tapo neatsiejama kasdienos dalimi? Pakaks! Kovo 8-tąją visas pasaulis švenčia Tarptautinę Moters dieną tam, kad pagerbtų Tave. Taigi sustok, atsikvėpk ir pasijusk tikra dienos karaliene!
Registracija žaidime »

Laimėk elektrinį paspirtuką arba kitus EISENBERG prizus!

Pirk 2 ar daugiau prekės ženklo EISENBERG "START" linijos produktų, registruokis
ir laimėk: vieną iš 2 elektrinių paspirtukų KUGOO ES2, vieną iš 3 EISENBERG "START" linijos rinkinių arba vieną iš 20 EISENBERG "START" linijos produktų!

REGISTRUOKIS »