Straipsniai kategorijoje

Naujienų apžvalga

Naujienų apžvalgaAr jau išbandei populiarius PIXI odos priežiūros produktus?

PIXI produktai jau kurį laiką žingsnis po žingsnio veržiasi ir į lietuvių kosmetines. Šiandien siūlau susipažinti su mano mėgstamiausiomis odos priežiūros priemonėmis iš jų asortimento. Ar populiariausios prekės iš tiesų tokios nuostabios?

Naujienų apžvalgaTikras skandalas!

Šiam naujam JEAN PAUL GAULTIER aromatui abejingų tikrai neliks!

Naujienų apžvalga1 MILLION atgimimas

Atrask 1 Million aromatą iš naujo.

Naujienų apžvalgaVienas, du, trys ir tavo oda spindi!

Dabartiniais, didelės pasiūlos, laikais, odos priežiūros priemones išsirinkti gali būti ne tokia jau ir lengva užduotis. Kartais visai gerai, kai pats gamintojas aiškiai surikiuoja naudotinų priemonių eiliškumą. ONE.TWO.FREE!

Naujienų apžvalgaORIGINS: dar daugiau naujų veido kaukių!

ORIGINS tikrai galima tituluoti vienais iš veido kaukių karalių. Būtent dėl jų didelė dalis žmonių šį ženklą ir atrado. Ir atras dar daugiau, nes ORIGINS vietoje nestovi bei pristato naujienas.

Naujienų apžvalgaDrėgmės pliūpsnis iš SENSILIS

Pavasaris yra puikus metas peržiūrėti savo odos priežiūros ritualą ir atlikti tam tikrus pakeitimus. Šiltėjant orams keičiasi odos poreikiai, tad turi keistis ir priemonės tiems poreikiams patenkinti. SENSILIS HYDRA ESSENCE labai puikiai iliustruoja, ko odai greit prireiks. Drėgmės, drėgmės ir dar kartą drėgmės. Siūlau artimiau susipažinti su visais trimis šios linijos nariais.

Naujienų apžvalgaIšsirinks kiekviena!

Naujoji Kinetics nagų lakų kolekcija - kiekvienai moteriai ar merginai.

Naujienų apžvalgaOdos cukravimasis. Kas tai?

Apie cukrų ir jo poveikį organizmui dabar kalba daug ir visi. Bet kaip tai veikia odą? Nuoširdžiai pasakius, apie tai tikrai nebuvau nei susimąsčiusi, nei plačiau domėjusis. Iki tol, kol į rankas pakliuvo DERMA COSMETICS.

Naujienų apžvalgaSYS – probiotinė odos priežiūra iš Vokietijos

Šį kartą siūlau iš arčiau susipažinti su dar vienu nauju prekės ženklu DOUGLAS lentynose. Jose apsigyveno SYS – probiotinė odos priežiūra iš Vokietijos.

Naujienų apžvalgaAtrask veido odos priežiūros naujienas!

LA CURE BEAUTE – aplinkai draugiškas prekės ženklas, pristatantis produktus, kuriuose yra daug natūralių veikliųjų medžiagų.