Straipsniai kategorijoje

Naujienų apžvalga

Naujienų apžvalgaLyg muzika užvaldantis PACO RABANNE Lady Million Fabulous aromatas

Naujausias PACO RABANNE Lady Million Fabulous įkūnija energingą, be jokių pastangų į save dėmesį atkreipiančią moterį. 

Naujienų apžvalgaMeilės istorija su LANVIN Eclat D'Arpege Sheer

LANVIN puikiai įvaldė meilės kalbą. Per vieną iš subtiliausių jutimų – uoslę, geba atskleisti skirtingus charakterius, nuotaiką, istorijas. Vieną tokių istorijų jie užkodavo ir savo naujajame Eclat D'Arpege Sheer.

Naujienų apžvalgaPasirūpink galvos oda su DRIU BEAUTY

Rūpinantis plaukais vien tik jų išplauti nepakanka. Dar naudojame įvairias kaukes, aliejus, kondicionierius, apsauginius purškiklius. Galima sąrašą tęsti ir tęsti. Bet ar nepamiršti pasirūpinti ir galvos oda?

Naujienų apžvalgaSusipažink su SENSAI naujienomis

Gelinis veido prausiklis ir veido odos esencija SPF30. Štai tokias naujienas šiuo metu pristato nuostabusis SENSAI. Susipažink!

Naujienų apžvalgaTobulas žvilgsnis į pasaulį

Naujasis Lancôme tušas IDÔLE.

Naujienų apžvalgaViskas apie PAYOT paakių kremus: kurį kada rinktis?

Pastaruoju metu girdžiu vis daugiau dvejonių dėl paakių kremo reikalingumo. Gal galima naudoti tiesiog tą patį veido kremą? Taip, galima, jei oda yra tobula ir jai nereikalinga jokia papildoma pagalba. Jei, vis dėlto, šioje delikačioje zonoje pastebi nepageidaujamus amžiaus ženklus, ratilus ar kitokią diskoloraciją, paakių kremas būtinas. Taigi apie tai detaliau ir pakalbėkime – kokios problemos dažniausiai pastebimos paakių srityje ir kaip jas sėkmingai išspręsti.

Naujienų apžvalgaVeido odos priežiūros priemonių naujienos

Nauji metai – nauja, patobulinta veido odos priežiūros rutina. Šaltuoju metų laikotarpiu itin svarbu prižiūrėti odą: švariai ją nuvalyti, drėkinti ir pamaitinti. Kosmetikos ir parfumerijos tinklas DOUGLAS savo asortimentą papildė dvejomis natūralios sudėties odos priežiūros priemonių linijomis! Pristatome LUNAR GLOW ir Q + A odos priežiūros priemonių linijas bei jų produktus. Šių linijų produktai yra efektyvaus poveikio, praturtinti natūraliomis medžiagomis, beveik visi asortimente esantys produktai yra veganiški. 

Naujienų apžvalgaRomantiška kelionė su GUCCI Guilty Love Edition MMXXI

GUCCI 2021-tųjų meilės mėnesį pasitiko su dovana visiems įsimylėjusiems. Po pernykščio pasisekimo, šiems metams jie paruošė dar vieną įsimintiną kūrinį - GUCCI Guilty Love Edition MMXXI.

Naujienų apžvalgaSTENDERS: kvapnūs vonios ritualai kūno ir minčių poilsiui

Vonia yra ta namų vieta, kurioje iš tiesų galima atsipalaiduoti. Šiluma, karštas vanduo, persipinantys kvapai padeda pamiršti stresą, pailsinti kūną ir atitrūkti nuo už durų pasilikusio pasaulio. Galbūt tai tik 15 minučių, bet tikslingai išnaudotos jos kartais gali atstoti net ir 8 valandų miegą.

STENDERS yra šios srities profesionalai, kurie kiekvieną minutę vonioje paverčia tikru SPA.

Pastaruoju metu DOUGLAS savo pasiūlą papildė kelių rūšių STENDERS rinkiniais. Pasižvalgykim!

Naujienų apžvalgaMOLINARD La Fraîcheur. Kaip kvepia prisiminimai?

MOLINARD – net penkių šeimos kartų tęsiama aromatų tradicija. Garsų vardą ir pasaulio pagarbą užsitarnavę MOLINARD namai savo 170-tosioms metinėms paminėti sukūrė La Fraîcheur kolekciją. Ji atiduoda pagarbą gamtai, kelionėms ir prisiminimams.