Straipsniai kategorijoje

Naujienų apžvalga

Naujienų apžvalgaSofistikuotos, laisvos ir vitališkos moters aromatas – HUGO BOSS Alive

Kada Tu jautiesi gyva?

Pabudus ryte puikiai išsimiegojus? Kai pavyksta į pasiekimų sąrašą įsirašyti dar vieną jų? Kai apkabina mylimasis ar pro kojas, besiglaustydama, praeina katė? Kai siurbteli puodelį mėgstamos kavos, ar pašėlusiai  koncerte? Kad ir kas įkvepia ir budina Tavo jusles, ryškumo jam prides HUGO BOSS Alive aromatas.

 

Naujienų apžvalgaCAROLINA HERRERA – žvilgantis laimės amuletas naujiems metams!

Aksominės tamsos vakaras, miestas pasidabinės ilgomis žibintų šviesomis, gatvėje kaukšintys aukstakulniai, fone vis pasigirstantys tolimi ir artimi muzikos aidai, Tavo puošni, žvilganti suknelė ir naujo nuotykio jaudulys. Tai ir dar daugiau, emocija elegantiškam ir jau ikonišku tapusiame, aukštakulnio formos buteliuke.

Aromato šleifas, dengiantis Tave, kužda – esi superžvaigždė.

Naujienų apžvalgaDrąsi ir žiemiška KINETICS Glamcore kolekcija

Išraiškinga, spalvinga, be galo blizgi ir, kaip visada, nestojanti drąsos – tokia yra naujoji KINETICS Glamcore žiemos nagų lakų kolekcija.

Naujienų apžvalgaBURBERRY Hero - žavinga jėgos ir gaivumo santuoka

Naujasis Burberry HERO aromatas - tai žavinga jėgos ir gaivumo santuoka, reiškianti šiuolaikinio žmogaus galios ir jautrumo dvilypumą...

Naujienų apžvalgaMeilė savo kūnui su COLLISTAR stangrinamuoju kremu

Vieną vakarą nesulaikiau savo nerimstančių emocijų ir Facebook‘o paskyroje prisipažinau įsimylėjusi... kvepalus (kartais netelpu savy

Naujienų apžvalgaGIVENCHY L'INTERDIT ROUGE - žadina jausmus ir sukelia maniją

Pirmieji „L'Interdit“ kvepalai išleisti 1957m. Huberto De Givenchy. Šie legendiniai ir ikoniniai kvepalai buvo dedikuoti aktorei Audrey Hepburn, dizainerio didžiausiai mūzai ir įkvepėjai. Žodis "L'Interdit"  prancūziškai reiškia "uždraustas". 2018 m. kvepalai atkurti ir modernizuoti. Drąsus aromatas kviečia mus laužyti nusistovėjusias taisykles. 2019-ieji. Uždraustųjų pojūčių jaudulį keičia L'Interdit Eau de Toilette pakilumas, atskleidžiantis tamsią kiekvienos moters pusę. 2020-ieji. L'Interdit Eau de Parfum Intense dar labiau kursto uždraustus pojūčius. Gilesnis ir tamsesnis aromatas laužo taisykles ir tampa malonia priklausomybe.

Šiandien verčiamas dar vienas naujas skyrius...

 

Naujienų apžvalgaBVLGARI Man Terrae Essence - duoklė žemei

Bvlgari Man Terrae Essence - Stulbinanti  kompozicija, papildžiusi vyrišką Bvlgari kompanijos kvapų kolekciją. Žmogus labai priklauso nuo natūralios gamtos ir pasaulio kuris jį supa. Tai begalinė galia, nesibaigianti natūralių gamtos elementų jėga...

Naujienų apžvalgaDR. IRENA ERIS - gerų emocijų ir inovacijų duetas

Kokie aktyviausi jaunystės eliksyro ingredientai?  Manau, kad GEROS EMOCIJOS ir INOVACIJOS. Kas atsitinka, kai visai netikėtai šiuos aktyvatorius atrandi ten, kur nė nesitikėjai? Ogi, ribas peršokę laimės hormonai labai sustiprina tikėjimą, tikėjimas daro stebuklus, o laiminga moteris - pati gražiausia...

Naujienų apžvalgaPačiulių šokis jusles žadinančiame BVLGARI Splendida Patchouli Tentation

Subtilus, kūniškas, gundantis ir jusles sužadinantis – toks yra BVLGARI Splendida Patchouli Tentation.

Viename aromate telpa ištisos istorijos, jausmai, prisiminimai, slapčiausios mintys. Kvapai atsiskleidžia palaipsniui atsiverdami vis nauja nata. Tereikia atrasti tą kompoziciją, kuri ne tik apsuptų kūną, bet sužadintų visas jusles.

Naujienų apžvalgaVasariškai lengvas makiažas su ISADORA

Karštomis vasaros dienomis norisi lengvo, šiek tiek patobulinančio, tačiau visiškai neapkraunančio makiažo. Šį tikslą pasiekti padės makiažo priemonių perliukai iš ISADORA.