Antakių dažai

(191)
Rūšiuoti:
Filtrai

Dažai antakiams ryškiam įvaizdžiui sukurti

Antakius galite dažyti antakių dažais taip pat, kaip ir plaukų dažais. Rezultatas paprastai išlieka kelias savaites. Antakių dažymas gali būti itin veiksmingas, jei jūsų antakiai iš prigimties yra labai šviesūs arba pilki. Tuo tarpu antakių pudra ir pieštukai antakiams gali atrodyti nenatūraliai. Pas mūsų rasite tai, ko ieškote, nesvarbu, ar norite natūraliai užpildyti antakius, ar juos paryškinti.

Atrask tinkamus dažus antakiams

Dėl odos, plaukų, antakių ir akių spalvos sąveikos kiekvienas žmogus atrodo labai individualiai ir harmoningai. Antakių spalva paprastai būna panaši į natūralią plaukų spalvą. Vis dėlto, pakeitus antakių spalvą galima pasiekti puikų efektą. Pavyzdžiui, antakiai gali atrodyti ryškiau arba akių spalva gali būti ryškesnė. Žmonės, tamsinantys ar dažantys plaukus, taip pat dažnai nori prie naujos išvaizdos priderinti antakių spalvą. Pagrindinės taisyklės: jei nenorite eksperimentuoti su ekstravagantiška išvaizda, naudokite to paties atspalvio dažus antakiams, kaip ir dabartinė plaukų spalva, arba šiek tiek tamsesnius. Pavyzdžiui, jei jūsų plaukai šviesūs, jums reikia šviesios antakių spalvos, kad rezultatas būtų natūralus, tačiau spalva taip pat turėtų būti pakankamai tamsi, kad išsiskirtų iš jūsų veido spalvos. Šviesiai ruda antakių spalva gali sukurti derančią, šiek tiek ryškesnę išvaizdą. Jei plaukai rudi, antakiai iš prigimties paprastai būna šiek tiek tamsesni. Šiuo atveju svarbiau padengti antakius kuo panašesniu tonu ir suformuoti norimą antakių formą.

Pirkite dažus antakiams internetu Douglas parduotuvėje

Pas mūsų galite rasti įvairių atspalvių ir derinių antakių dažų. Naudokite juos, jei norite vizualiai užpildyti antakius arba priderinti jų atspalvį prie plaukų spalvos ar norimos išvaizdos. Raskite jums tinkantį gaminį ir paprasčiausiai užsisakykite jį internetu norimu pristatymo adresu.

GROŽIO PASAULIS DABAR DAR ARČIAU TAVĘS!

Atsisiųsk mūsų programėlę!