DERMACOSMETICS

 „Visada puoselėjau norą atrasti veiksmingas senėjimo procesus lėtinančias odos priežiūros priemones.“ Šis troškimas Dr. Susanne von Schmiedeberg visą laiką vedė į priekį, tačiau lemiamu įvykiu tapo trečiojo vaiko gimimas prieš septynerius metus. Nėštumo metu susikaupę kilogramai ir vėliau netirpo, tad moteris gerokai pakoregavo savo gyvenimo būdą, mitybos įpročius, didelę dalį angliavandenių išbraukė iš raciono ir išsamiai permąstė cukraus poveikį organizmui bei odai. Dr. Susanne von Schmiedeberg į šią temą pradėjo gilintis, siekdama išsiaiškinti, kaip galima sulėtinti „odos cukravimosi“ procesą, ir susidūrė su L-Carnosine – veikliąja medžiaga, kuri, remiantis tyrimais, mažina  galutinių glikacijos produktų formavimąsi ir lėtina senėjimo požymių procesą.

DERMACOSMETICS –  tai Dr. Susanne von Schmiedeberg išplėtota senėjimo procesus lėtinančių priežiūros priemonių linija, kuri ilgam pristabdo odos senėjimo požymių procesus ir kartu kasdien rūpinasi, kad oda atrodytų graži ir jaunatviška. Visi DERMACOSMETICS gaminiai tinka veganams.

DERMACOSMETICS yra ypatinga holistinė senėjimo procesus lėtinančių priežiūros priemonių linija, odai vėl grąžinanti grožį, tamprumą ir spindesį.

Visi DERMACOSMETICS produktai

Kategorijos
Filtrai

GROŽIO PASAULIS DABAR DAR ARČIAU TAVĘS!

Atsisiųsk mūsų programėlę!