Puslapio žymės

NAUJA – ne seniau nei prieš 3 mėnesius į DOUGLAS asortimentą įvesta prekė.

E-KAINA – tai kaina, kuri taikoma tik internetinėje parduotuvėje www.douglas.lt. Ji skiriasi nuo tos, kuri taikoma fizinėse DOUGLAS parduotuvėse. Šiuo ženklu pažymėtoms prekėms papildoma nuolaida nėra taikoma. DOUGLAS savo klientams stengiasi pasiūlyti vienas geriausių kainų, todėl E-KAINOS ženklu pažymėtos prekės ir jų kainos yra nuolat peržiūrimos ir gali būti keičiamos reaguojant į pokyčius rinkoje. 

PREKĖ TIK INTERNETE – tai prekė, kurią galima įsigyti tik internetinėje parduotuvėje www.douglas.lt. Fizinės DOUGLAS parduotuvės šiuo ženklu pažymėtų prekių savo asortimente neturi.

AKCIJA TIK INTERNETE – tai nuolaidinė arba dovaninė akcija, kuri taikoma tik internetinėje parduotuvėje www.douglas.lt. Fizinėse DOUGLAS parduotuvėse šiuo ženklu pažymėti pasiūlymai nėra taikomi.

AKCIJA SU GROŽIO KORTELE – tai nuolaidinė arba dovaninė akcija, kuri siūloma tik Grožio kortelės turėtojams. Šiuo ženklu pažymėti pasiūlymai gali būti taikomi tiek internetinėje parduotuvėje www.douglas.lt, tiek fizinėse DOUGLAS parduotuvėse.

TIK DOUGLAS – tai prekės, kuriomis, remiantis oficialių tiekėjų informacija, Lietuvoje prekiauja tik DOUGLAS tinklo parduotuvės.

+ DOVANA – tai akcija, kurios metu įvykdžius nurodytą sąlygą, kartu su pirkiniu yra dovanojama nurodyta dovana.

RIBOTO LEIDIMO – šiuo ženklu žymimos limituoto leidimo prekės. Dažniausiai šių prekių asortimentas nėra pildomas.

POPULIARIAUSIA – šiuo ženklu žymimi produktai, kurie buvo dažniausiai perkami ar lankomi praėjusį mėnesį.

GERA KAINA - tai produktai, kurių kaina šiuo metu yra žemesnė nei buvo jų vidutinė pardavimo kaina per visą prekiavimo produktu laikotarpį. Šiuo ženklu pažymėtoms prekėms nuolaida nėra taikoma.

REGULIARI KAINA - tai fizinėse DOUGLAS parduotuvėse šiuo metu galiojanti prekės pardavimo kaina. "Reguliari kaina" žymimos E-KAINOS požymį turinčios prekės.

STANDARTINĖ KAINA - tai kaina, už kurią parduodama prekė, kuri nedalyvauja jokiame pasiūlyme ar neturi kito papildomo žymėjimo (pvz. "E-kaina" arba "Gera kaina")

ŽEMIAUSIOS KAINOS PER 30 D. ŽYMĖJIMAS

 

Vykdant 2021 m. liepos 1d. Lietuvos Civilinio Kodekso 6.353 straipsnio pakeitimus, www.douglas.lt puslapyje skelbiant nuolaidas papildomai nurodoma žemiausia kaina, kuri buvo taikyta per 30 dienų laikotarpį iki kainos sumažinimo. Būtent nuo šios kainos skaičiuojama skelbiama nuolaida. Žemiausią kainą per 30 dienų galima pasitikrinti užvedus kompiuterio pelytę (paspaudus, jei naudojamasis mobiliu telefonu), ant žvaigždute pažymėtos brauktos kainos.

 

GROŽIS TVARIAU

 

Grožis tvariau – tai kosmetikos gaminiai, kurie propaguoja sąmoningumą, vartotojiškumo mažinimą, padeda kurti draugišką ir švarią aplinką.

PILDOMA PAKUOTĖ – tai toks produktas, kurio pakuotė gali būti pakartotinai užpildyta.

PAPILDYMAS – tai toks produktas, kuris perkamas norint papildyti jau turimą indą/pakuotę.

TVARESNĖ PAKUOTĖ – tai tokia pakuotė, kuri yra pagaminta iš perdirbtų medžiagų arba yra lengvai perdirbama po panaudojimo.

NATŪRALI KOSMETIKA – sukurta ribojant ingredientus, kai didžioji jų dalis yra natūralios arba natūralios kilmės.

VEGANIŠKA – tai kosmetika, kuri pagaminta tik iš augalinės ir mineralinės kilmės medžiagų.

GROŽIO PASAULIS DABAR DAR ARČIAU TAVĘS!

Atsisiųsk mūsų programėlę!