Pereiti prie pagrindinio turinio
Nemokamas siuntimas nuo 39,95 € 2 nemokami mėginėliai Nemokamas dovanų pakavimas Pristatymas per 1 - 2 darbo dienas
GROŽIO PASLAUGOS
Grožio kortelė
Parduotuvės
DOVANOS
NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS
Į Douglas pagrindinį puslapį
Į parduotuvių paiešką
Į mano paskyrą
Į mano norų sąrašą
Į krepšelį
Labas, ko ieškai?
DOVANŲ KORTELĖ
AKCIJOS
Atidaryti AKCIJOS meniu
Naujienos ir tendencijos
Atidaryti Naujienos ir tendencijos meniu
Advento kalendoriai
PREKIŲ ŽENKLAI
K-BEAUTY
Kvepalai
Atidaryti Kvepalai meniu
MAKIAŽUI
Atidaryti MAKIAŽUI meniu
VEIDUI
Atidaryti VEIDUI meniu
KŪNUI
Atidaryti KŪNUI meniu
Plaukams
Atidaryti Plaukams meniu
RUDUO
NAMAMS IR STILIUI
Atidaryti NAMAMS IR STILIUI meniu
Douglas Collection
Tvarumas
Gerai savijautai
Atidaryti Gerai savijautai meniu
GROŽIO PASLAUGOS
BOM
Titulinis
BOM
BOM18
rezultatai
BOM
(18)
Filtras
Kaina
Produkto tipas
Prekės ženklas
Kam skirta
Produkto savybės
Spec.pasiūlymas
Blakstienų serumas, Antakių serumas, Blakstienų tušo pagrindas MoterimsBOMWonder Eyelash Serum8 ml
BOM
Wonder Eyelash Serum
Blakstienų serumas, Antakių serumas, Blakstienų tušo pagrindas
30 d. min. kaina
20,99 €
20,99 €
8 ml (2,62 € / 1 ml)
Kodas:
DBC20
DOVANA
Kempinėlė pudrai MoterimsBOMFixing Flex Powder Pact Puff 5P1 vnt.
BOM
Fixing Flex Powder Pact Puff 5P
Kempinėlė pudrai
7,09 €
1 vnt. (7,09 € / 1 vnt.)
DOVANA
Kompaktinė pudra MoterimsBOMFixing Flex Powder Pact7.5 g
BOM
Fixing Flex Powder Pact
Kompaktinė pudra
19,49 €
7.5 g (2,60 € / 1 g)
DOVANA
Akių apvadas MoterimsBOMWonderproof Pen Eye LinerWonder Black
BOM
Wonderproof Pen Eye Liner
Akių apvadas
15,49 €
0.5 g (30,98 € / 1 g)
DOVANA
Antakių pieštukas MoterimsBOMSuper Slim Eyebrow01 Charcoal Brown
BOM
Super Slim Eyebrow
Antakių pieštukas
9,69 €
1 g (9,69 € / 1 g)
DOVANA
Blakstienų tušas MoterimsBOMWonderproof Mascara Long & Curl8 g
BOM
Wonderproof Mascara Long & Curl
Blakstienų tušas
16,49 €
8 g (2,06 € / 1 g)
DOVANA
Lūpų balzamas, Lūpų kremas MoterimsBOMDewy Lip Balm4.5 g
BOM
Dewy Lip Balm
Lūpų balzamas, Lūpų kremas
30 d. min. kaina
15,49 €
15,49 €
4.5 g (3,44 € / 1 g)
Kodas:
DBC20
DOVANA
Akių apvadas MoterimsBOMWonderproof Gel Slim Eyeliner0.1 g
BOM
Wonderproof Gel Slim Eyeliner
Akių apvadas
14,49 €
0.1 g (144,90 € / 1 g)
DOVANA
Akių apvadas MoterimsBOMWonderproof Gel Slim Eyeliner0.1 g
BOM
Wonderproof Gel Slim Eyeliner
Akių apvadas
14,49 €
0.1 g (144,90 € / 1 g)
DOVANA
Akių šešėliai, Paletė MoterimsBOMPearl Party Eye Glitter03 PURE PINK
BOM
Pearl Party Eye Glitter
Akių šešėliai, Paletė
17,49 €
3.5 g (5,00 € / 1 g)
DOVANA
Lūpų balzamas, Lūpų kremas MoterimsBOMDewy Lip Balm4.5 g
BOM
Dewy Lip Balm
Lūpų balzamas, Lūpų kremas
30 d. min. kaina
15,49 €
15,49 €
4.5 g (3,44 € / 1 g)
Kodas:
DBC20
DOVANA
Akių apvadas MoterimsBOMWonderproof Gel Slim Eyeliner0.1 g
BOM
Wonderproof Gel Slim Eyeliner
Akių apvadas
14,49 €
0.1 g (144,90 € / 1 g)
DOVANA
Lūpų balzamas, Lūpų kremas MoterimsBOMDewy Lip Balm02 PURE RED
BOM
Dewy Lip Balm
Lūpų balzamas, Lūpų kremas
30 d. min. kaina
15,49 €
15,49 €
4.5 g (3,44 € / 1 g)
Kodas:
DBC20
DOVANA
Pagalvės užvalkalas MoterimsBOMBOM COVER FLEX CUSHION21N IVORY
BOM
BOM COVER FLEX CUSHION
Pagalvės užvalkalas
31,99 €
15 g (2,13 € / 1 g)
DOVANA
Blakstienų tušas MoterimsBOMWonderproof Mascara Volume&Curl8 g
BOM
Wonderproof Mascara Volume&Curl
Blakstienų tušas
16,49 €
8 g (2,06 € / 1 g)
DOVANA
Akių šešėliai, Paletė MoterimsBOMPearl Party Eye Glitter3.5 g
BOM
Pearl Party Eye Glitter
Akių šešėliai, Paletė
17,49 €
3.5 g (5,00 € / 1 g)
DOVANA
Blakstienų tušas MoterimsBOMWonderproof Mascara Long & Curl8 g
BOM
Wonderproof Mascara Long & Curl
Blakstienų tušas
16,49 €
8 g (2,06 € / 1 g)
DOVANA
Netrukus sugrįš
Lūpų balzamas, Lūpų kremas MoterimsBOMDewy Lip Balm01 VANILLA
BOM
Dewy Lip Balm
Lūpų balzamas, Lūpų kremas
30 d. min. kaina
15,49 €
15,49 €
4.5 g (3,44 € / 1 g)
Kodas:
DBC20
DOVANA
Netrukus sugrįš