Pereiti prie pagrindinio turinio
Nemokamas siuntimas nuo 39,95 € 2 nemokami mėginėliai Nemokamas dovanų pakavimas Pristatymas per 1 - 2 darbo dienas
GROŽIO PASLAUGOS
Grožio kortelė
Parduotuvės
DOVANOS
TIK PROGRAMĖLĖJE! IKI -25% VEIDO PRIEŽIŪROS PRODUKTAMS
Grįžk atgal
Vykdykite paiešką
Į Douglas pagrindinį puslapį
Į parduotuvių paiešką
Į mano paskyrą
Į mano norų sąrašą
Į krepšelį
DOVANŲ KORTELĖ
AKCIJOS
Atidaryti AKCIJOS meniu
Naujienos ir tendencijos
Atidaryti Naujienos ir tendencijos meniu
PREKIŲ ŽENKLAI
K-BEAUTY
Advento kalendoriai
Kvepalai
Atidaryti Kvepalai meniu
MAKIAŽUI
Atidaryti MAKIAŽUI meniu
VEIDUI
Atidaryti VEIDUI meniu
KŪNUI
Atidaryti KŪNUI meniu
Plaukams
Atidaryti Plaukams meniu
NAMAMS IR STILIUI
Atidaryti NAMAMS IR STILIUI meniu
Douglas Collection
Tvarumas
Gerai savijautai
Atidaryti Gerai savijautai meniu
GROŽIO PASLAUGOS
Titulinis
Dr. Reju-All
Dr. Reju-All - Advanced PDRN
Dr. Reju-All - Advanced PDRN4
rezultatai
Dr. Reju-All - Advanced PDRN
(4)
Filtras
Kaina
Produkto tipas
Prekės ženklas
Kam skirta
Spec.pasiūlymas
Veido kremas UnisexDr. Reju-AllAdvanced PDRNRejuvenating Cream20 ml
Dr. Reju-All
Advanced PDRN
Rejuvenating Cream
Veido kremas
30 d. min. kaina
29,99 €
29,99 €
20 ml (1,50 € / 1 ml)
Kodas:
VED
Nauja
DOVANA
Veido serumas brandžiai odai UnisexDr. Reju-AllAdvanced PDRNRetino-Mela Serum30 ml
Dr. Reju-All
Advanced PDRN
Retino-Mela Serum
Veido serumas brandžiai odai
30 d. min. kaina
31,99 €
31,99 €
30 ml (1,07 € / 1 ml)
Kodas:
VED
Nauja
DOVANA
Lūpų serumas UnisexDr. Reju-AllAdvanced PDRNRejuvenating Lip Serum10 ml
Dr. Reju-All
Advanced PDRN
Rejuvenating Lip Serum
Lūpų serumas
30 d. min. kaina
18,99 €
18,99 €
10 ml (1,90 € / 1 ml)
Kodas:
VED
Nauja
DOVANA
Lakštinė veido kaukė UnisexDr. Reju-AllAdvanced PDRNRejuvenating Mask1 vnt.
Dr. Reju-All
Advanced PDRN
Rejuvenating Mask
Lakštinė veido kaukė
21,99 €
1 vnt. (21,99 € / 1 vnt.)
Nauja
DOVANA