Pereiti prie pagrindinio turinio
Nemokamas siuntimas nuo 39,95 € 2 nemokami mėginėliai Nemokamas dovanų pakavimas Pristatymas per 1 - 2 darbo dienas
GROŽIO PASLAUGOS
Grožio kortelė
Parduotuvės
DOVANOS
TIK PROGRAMĖLĖJE! IKI -25% VEIDO PRIEŽIŪROS PRODUKTAMS
Grįžk atgal
Vykdykite paiešką
Į Douglas pagrindinį puslapį
Į parduotuvių paiešką
Į mano paskyrą
Į mano norų sąrašą
Į krepšelį
DOVANŲ KORTELĖ
AKCIJOS
Atidaryti AKCIJOS meniu
Naujienos ir tendencijos
Atidaryti Naujienos ir tendencijos meniu
PREKIŲ ŽENKLAI
K-BEAUTY
Advento kalendoriai
Kvepalai
Atidaryti Kvepalai meniu
MAKIAŽUI
Atidaryti MAKIAŽUI meniu
VEIDUI
Atidaryti VEIDUI meniu
KŪNUI
Atidaryti KŪNUI meniu
Plaukams
Atidaryti Plaukams meniu
NAMAMS IR STILIUI
Atidaryti NAMAMS IR STILIUI meniu
Douglas Collection
Tvarumas
Gerai savijautai
Atidaryti Gerai savijautai meniu
GROŽIO PASLAUGOS
Titulinis
Dekoratyvinė kosmetika
Minis
Minis372
rezultatai
Minis
(372)
Filtras
Kaina
Produkto tipas
Prekės ženklas
Spalva
Spec.pasiūlymas
Dovana progai
Makiažo bazė MoterimsBobbi BrownVitamin EnrichedFace Base+50 ml
Bobbi Brown
Vitamin Enriched
Face Base+
Makiažo bazė
30 d. min. kaina
75,99 €
68,85 €
Reguliari kaina
75,99 €
50 ml (1,38 € / 1 ml)
Nauja
E-KAINA
DOVANA
-9%
+2
dydžiai
Dydis:
Makiažo pagrindas UnisexYves Saint LaurentSoft Glow Cushion FoundationLN1
Yves Saint Laurent
Soft Glow Cushion Foundation
Makiažo pagrindas
73,99 €
14 g (5,29 € / 1 g)
Nauja
DOVANA
+13
Galimos kitos spalvos
CC kremas UnisexERBORIANCC RED CORRECT40 ml
ERBORIAN
CC RED CORRECT
CC kremas
30 d. min. kaina
37,09 €
37,09 €
Reguliari kaina
52,99 €
40 ml (0,93 € / 1 ml)
DOVANA
+1
dydis
Dydis:
Blakstienų tušas UnisexLancômeLash IdôleMascaraBlack
Lancôme
Lash Idôle
Mascara
Blakstienų tušas
30 d. min. kaina
38,99 €
26,10 €
Reguliari kaina
38,99 €
8 ml (3,26 € / 1 ml)
E-KAINA
DOVANA
-33%
CC kremas UnisexIT CosmeticsYour Skin But BetterCC+ Cream SPF 50Light
IT Cosmetics
Your Skin But Better
CC+ Cream SPF 50
CC kremas
30 d. min. kaina
33,52 €
33,70 €
Reguliari kaina
46,99 €
32 ml (1,05 € / 1 ml)
E-KAINA
+6
Galimos kitos spalvos
Fiksuojamoji pudra UnisexHUDA BEAUTYBaby Bake Mini Easy Bake Loose PowderCHERRY BLOSSOM
HUDA BEAUTY
Baby Bake Mini Easy Bake Loose Powder
Fiksuojamoji pudra
23,00 €
6 g (3,83 € / 1 g)
DOVANA
+4
Galimos kitos spalvos
CC kremas UnisexERBORIANCC Dull Correct SPF 2545 ml
ERBORIAN
CC Dull Correct SPF 25
CC kremas
30 d. min. kaina
39,10 €
52,99 €
45 ml (1,18 € / 1 ml)
Kodas:
VED
DOVANA
+1
dydis
Dydis:
Antakių pieštukas UnisexNYX Professional MakeupPride MakeupMicro Brow PencilAsh Brown
NYX Professional Makeup
Pride Makeup
Micro Brow Pencil
Antakių pieštukas
30 d. min. kaina
10,79 €
10,90 €
Reguliari kaina
13,49 €
0.09 g (121,11 € / 1 g)
E-KAINA
DOVANA
+5
Galimos kitos spalvos
Praleisti slankiklį
VISKAS APIE
Makiažo pieštukai
Vienas produktas, daug galimybių, kurias pamilsite.
Viskas apie
Sudie paraudimui!
Subalansuotos ir ramesnės odos favoritai – vienoje vietoje.
Pasisemk įkvėpimo
Skinifikacija
Makiažas ir odos priežiūra: dviguba grožio galia!
1 min.
Pamoka
Žalios akys
Mūsų patarimai žalių akių makiažui.
Viskas apie
Rauonos lūpos
Klasika, kuri kuria išskirtinį įvaizdį.
Viskas apie
J-Beauty
Atraskite japoniškos grožio filosofijos paslaptis.
Pamoka
Nepriekaištingi antakiai
Dalinamės patarimais kaip išgauti harmoningą rezultatą.
Pamoka
Idealus lūpdažis
4 žingsniai iki tobulo bučiniui skirto lūpų kontūro.
Pasisemk įkvėpimo
Grafinis akių pravedimas
Susikurkite savo individualų ir išraiškingą akių įvaizdį.
Viskas apie
Pamoka: makiažo bazė
Kaip teisingai pasirinkti ir naudoti makiažo pagrindą.
Pasisemk įkvėpimo
Manikiūro tendencijos
Atraskite nagų priežiūros ir lakavimo madas.
Viskas apie
Makiažo šepetėliai
Svarbiausi šepetėliai tobulam makiažui.
Makiažo pagrindas UnisexEstée LauderDouble WearStay-in-Place Makeup SPF 102N1 - DESERT BEIGE
Estée Lauder
Double Wear
Stay-in-Place Makeup SPF 10
Makiažo pagrindas
30 d. min. kaina
29,99 €
25,14 €
Reguliari kaina
29,99 €
15 ml (1,68 € / 1 ml)
E-KAINA
DOVANA
+9
Galimos kitos spalvos
Skaistalai, Akių ir skruostų dažai, Lūpų ir skruostų dažai MoterimsYves Saint LaurentMake Me BlushBold Blurring BlushNr. 93 Restless Rose
Yves Saint Laurent
Make Me Blush
Bold Blurring Blush
Skaistalai, Akių ir skruostų dažai, Lūpų ir skruostų dažai
54,99 €
5 g (11,00 € / 1 g)
DOVANA
+7
Galimos kitos spalvos
Skaistalai, Akių ir skruostų dažai, Lūpų ir skruostų dažai UnisexIsadoraThe Blush StickNr. 40 Soft Pink
Isadora
The Blush Stick
Skaistalai, Akių ir skruostų dažai, Lūpų ir skruostų dažai
21,99 €
5.5 g (4,00 € / 1 g)
DOVANA
CC kremas UnisexERBORIANERBORIAN CC CrèmeClair
ERBORIAN
ERBORIAN CC Crème
CC kremas
28,99 €
15 ml (1,93 € / 1 ml)
DOVANA
Blakstienų tušas MoterimsLancômeHypnôse MascaraDrama Mascara8 ml
Lancôme
Hypnôse Mascara
Drama Mascara
Blakstienų tušas
30 d. min. kaina
43,99 €
32,99 €
Reguliari kaina
43,99 €
8 ml (4,12 € / 1 ml)
DOVANA
-25%
Skysti lūpų dažai UnisexAnastasia Beverly HillsKiss Theory Lip BalmFIZZY
Anastasia Beverly Hills
Kiss Theory Lip Balm
Skysti lūpų dažai
30 d. min. kaina
22,99 €
22,99 €
1 g (22,99 € / 1 g)
Kodas:
VED
Nauja
DOVANA
+20
Galimos kitos spalvos
Antakių pieštukas UnisexBenefitBrow CollectionPrecisely, My Brow Pencil3.5
Benefit
Brow Collection
Precisely, My Brow Pencil
Antakių pieštukas
30 d. min. kaina
35,99 €
27,10 €
Reguliari kaina
35,99 €
0.08 g (338,75 € / 1 g)
E-KAINA
DOVANA
-24%
+9
Galimos kitos spalvos
Skaistalai, Akių ir skruostų dažai, Lūpų ir skruostų dažai UnisexMACSkinfinish Colourstruck Blush11 - VELVET TEDDY
MAC
Skinfinish Colourstruck Blush
Skaistalai, Akių ir skruostų dažai, Lūpų ir skruostų dažai
30 d. min. kaina
21,59 €
21,59 €
Reguliari kaina
35,99 €
4 g (5,40 € / 1 g)
DOVANA
+25
Galimos kitos spalvos
Saulės makiažas UnisexSENSAISilky BronzeNatural VeilNr. 02 NATURAL
SENSAI
Silky Bronze
Natural Veil
Saulės makiažas
60,99 €
8.5 g (7,18 € / 1 g)
DOVANA
+1
Galimos kitos spalvos
Kompaktinė pudra UnisexMaybellineFit Me Matte + Poreless PowderNr. 105 Natural
Maybelline
Fit Me Matte + Poreless Powder
Kompaktinė pudra
30 d. min. kaina
9,99 €
9,21 €
Reguliari kaina
12,49 €
9 g (1,02 € / 1 g)
E-KAINA
DOVANA
-7%
+1
Galimos kitos spalvos
Makiažo bazė UnisexInglotDuraline9 ml
Inglot
Duraline
Makiažo bazė
30 d. min. kaina
15,90 €
18,90 €
Reguliari kaina
22,99 €
9 ml (2,10 € / 1 ml)
E-KAINA
DOVANA
BB kremas UnisexERBORIANBB Crème au Ginseng - Travel sizeNUDE
ERBORIAN
BB Crème au Ginseng - Travel size
BB kremas
28,99 €
15 ml (1,93 € / 1 ml)
DOVANA
Makiažo fiksavimo priemonė UnisexMACFix+ VibesFix+ Stay Over100 ml
MAC
Fix+ Vibes
Fix+ Stay Over
Makiažo fiksavimo priemonė
30 d. min. kaina
28,44 €
30,33 €
Reguliari kaina
36,99 €
100 ml (0,30 € / 1 ml)
E-KAINA
DOVANA
+1
dydis
Dydis:
Makiažo pagrindas UnisexSENSAITotal Finish Foundation - RefillTF203 Natural Beige
SENSAI
Total Finish Foundation - Refill
Makiažo pagrindas
30 d. min. kaina
39,50 €
47,50 €
Reguliari kaina
53,99 €
11 g (4,32 € / 1 g)
E-KAINA
DOVANA
+5
Galimos kitos spalvos
Antakių pieštukas UnisexAnastasia Beverly HillsBrow Wiz®Dark Brown
Anastasia Beverly Hills
Brow Wiz®
Antakių pieštukas
30 d. min. kaina
30,60 €
30,90 €
Reguliari kaina
32,99 €
0.085 g (363,53 € / 1 g)
E-KAINA
DOVANA
+8
Galimos kitos spalvos
Makiažo fiksavimo priemonė UnisexMorpheJUMBO CONTINUOUS SETTING MIST- EU/UK/AUS/CA184 g
Morphe
JUMBO CONTINUOUS SETTING MIST- EU/UK/AUS/CA
Makiažo fiksavimo priemonė
33,99 €
184 g (0,18 € / 1 g)
DOVANA
+2
dydžiai
Dydis:
Skaistalai, Akių ir skruostų dažai, Lūpų ir skruostų dažai UnisexNYX Professional MakeupButtermeltNr. 02 Butta Together
NYX Professional Makeup
Buttermelt
Skaistalai, Akių ir skruostų dažai, Lūpų ir skruostų dažai
30 d. min. kaina
15,49 €
12,40 €
Reguliari kaina
15,49 €
5 g (2,48 € / 1 g)
E-KAINA
DOVANA
-19%
+6
Galimos kitos spalvos
Makiažo pagrindas UnisexMACStudioFix Powder Plus FoundationNC12
MAC
Studio
Fix Powder Plus Foundation
Makiažo pagrindas
46,99 €
12 g (3,92 € / 1 g)
DOVANA
+30
Galimos kitos spalvos
Bronzinanti pudra UnisexBenefitBronzer & Blush CollectionHoola Mini MattMatte Original Mini
Benefit
Bronzer & Blush Collection
Hoola Mini Matt
Bronzinanti pudra
30 d. min. kaina
16,50 €
18,50 €
Reguliari kaina
23,99 €
2.5 g (7,40 € / 1 g)
E-KAINA
DOVANA
Švytėjimo suteikianti priemonė/highlighteris UnisexYves Saint LaurentTouche ÉclatTouche EclatNr. 2 Luminous Ivory
Yves Saint Laurent
Touche Éclat
Touche Eclat
Švytėjimo suteikianti priemonė/highlighteris
30 d. min. kaina
47,99 €
34,50 €
Reguliari kaina
47,99 €
2.5 ml (13,80 € / 1 ml)
E-KAINA
DOVANA
-28%
+3
Galimos kitos spalvos
Akių šešėliai, Paletė UnisexYves Saint LaurentCoutureMini ClutchNr. 01
Yves Saint Laurent
Couture
Mini Clutch
Akių šešėliai, Paletė
81,00 €
5 g (16,20 € / 1 g)
DOVANA
+5
Galimos kitos spalvos
Kompaktinė pudra UnisexMACStudio Fix Pro Set + Blur Weightless Loose PowderTranslucent Light
MAC
Studio Fix Pro Set + Blur Weightless Loose Powder
Kompaktinė pudra
44,99 €
12 g (3,75 € / 1 g)
DOVANA
+1
Galimos kitos spalvos
Skaistalai, Akių ir skruostų dažai, Lūpų ir skruostų dažai UnisexDIORBACKSTAGERosy Glow001 Pink
DIOR
BACKSTAGE
Rosy Glow
Skaistalai, Akių ir skruostų dažai, Lūpų ir skruostų dažai
48,99 €
4.5 g (10,89 € / 1 g)
DOVANA
+3
Galimos kitos spalvos
Antakių šešėliai UnisexAnastasia Beverly HillsBrow Powder DuoAsh Brown
Anastasia Beverly Hills
Brow Powder Duo
Antakių šešėliai
30 d. min. kaina
19,79 €
19,79 €
Reguliari kaina
32,99 €
1.6 g (12,37 € / 1 g)
DOVANA
+8
Galimos kitos spalvos
Makiažo pagrindas MoterimsEstée LauderDouble WearStay-In-Place Matte Powder Foundation3N1 Ivory Beige
Estée Lauder
Double Wear
Stay-In-Place Matte Powder Foundation
Makiažo pagrindas
60,99 €
11 g (5,54 € / 1 g)
DOVANA
+8
Galimos kitos spalvos
BB kremas UnisexERBORIANSuper BB SPF 20NUDE 15ml
ERBORIAN
Super BB SPF 20
BB kremas
28,99 €
15 ml (1,93 € / 1 ml)
DOVANA
Skaistalai, Akių ir skruostų dažai, Lūpų ir skruostų dažai UnisexHUDA BEAUTYBlush Filter Liquid BlushCotton Candy
HUDA BEAUTY
Blush Filter Liquid Blush
Skaistalai, Akių ir skruostų dažai, Lūpų ir skruostų dažai
28,99 €
4.8 ml (6,04 € / 1 ml)
TIK DOUGLAS
DOVANA
+8
Galimos kitos spalvos
Lūpų dažai UnisexMACM·A·CximalMini Silky Matte LipstickVelvet Teddy
MAC
M·A·Cximal
Mini Silky Matte Lipstick
Lūpų dažai
19,49 €
1.8 g (10,83 € / 1 g)
DOVANA
+7
Galimos kitos spalvos
Skaistalai, Akių ir skruostų dažai, Lūpų ir skruostų dažai UnisexMACMineralizeBlushWarm Soul
MAC
Mineralize
Blush
Skaistalai, Akių ir skruostų dažai, Lūpų ir skruostų dažai
39,99 €
3.2 g (12,50 € / 1 g)
DOVANA
+3
Galimos kitos spalvos
Blakstienų tušas UnisexBobbi BrownMinisSmokey Eye MascaraMini Black
Bobbi Brown
Minis
Smokey Eye Mascara
Blakstienų tušas
30 d. min. kaina
18,69 €
19,94 €
Reguliari kaina
24,99 €
3 ml (6,65 € / 1 ml)
E-KAINA
DOVANA
Blakstienų tušas UnisexBenefitMascara CollectionRoller Lash Curling MascaraBlack
Benefit
Mascara Collection
Roller Lash Curling Mascara
Blakstienų tušas
30 d. min. kaina
35,99 €
28,40 €
Reguliari kaina
35,99 €
8.5 g (3,34 € / 1 g)
E-KAINA
DOVANA
-21%
Makiažo fiksavimo priemonė UnisexAnastasia Beverly HillsDewy Set Setting Spray100 ml
Anastasia Beverly Hills
Dewy Set Setting Spray
Makiažo fiksavimo priemonė
30 d. min. kaina
34,99 €
27,90 €
Reguliari kaina
34,99 €
100 ml (0,28 € / 1 ml)
E-KAINA
DOVANA
-20%
+1
dydis
Dydis:
Kompaktinė pudra UnisexBy TerryHyaluronic Press Hydra-Powder 8HaBLANC
By Terry
Hyaluronic Press Hydra-Powder 8Ha
Kompaktinė pudra
49,99 €
7.5 g (6,67 € / 1 g)
DOVANA
Makiažo bazė UnisexHUDA BEAUTYEasy Blur30 ml
HUDA BEAUTY
Easy Blur
Makiažo bazė
35,99 €
30 ml (1,20 € / 1 ml)
TIK DOUGLAS
DOVANA
Švytėjimo suteikianti priemonė/highlighteris UnisexIsadoraThe Glow StickNr. 24 Sparkling Beige
Isadora
The Glow Stick
Švytėjimo suteikianti priemonė/highlighteris
30 d. min. kaina
21,99 €
14,67 €
Reguliari kaina
21,99 €
5.5 g (2,67 € / 1 g)
E-KAINA
DOVANA
-33%
Antakių pieštukas UnisexAnastasia Beverly HillsBrow DefinerTaupe
Anastasia Beverly Hills
Brow Definer
Antakių pieštukas
32,99 €
0.2 g (164,95 € / 1 g)
DOVANA
+8
Galimos kitos spalvos
Blakstienų tušas MoterimsLancômeLash IdôleCurl Goddess8 ml
Lancôme
Lash Idôle
Curl Goddess
Blakstienų tušas
41,99 €
8 ml (5,25 € / 1 ml)
DOVANA
Skaistalai, Akių ir skruostų dažai, Lūpų ir skruostų dažai UnisexYves Saint LaurentMake Me BlushCream23 Hot Mauve
Yves Saint Laurent
Make Me Blush
Cream
Skaistalai, Akių ir skruostų dažai, Lūpų ir skruostų dažai
54,99 €
6 g (9,17 € / 1 g)
Nauja
DOVANA
+3
Galimos kitos spalvos
Makiažo pagrindas MoterimsDIORFOREVERSkin Perfect StickNr. 1N - Neutral
DIOR
FOREVER
Skin Perfect Stick
Makiažo pagrindas
67,99 €
10 g (6,80 € / 1 g)
DOVANA
+1
Galimos kitos spalvos
Makiažo pagrindas UnisexARTDECOMineral Powder Foundation4 - light beige
ARTDECO
Mineral Powder Foundation
Makiažo pagrindas
23,95 €
15 g (1,60 € / 1 g)
DOVANA
Kitas puslapis
Puslapis 1 iš 8
Puslapis 1 iš 8
Puslapis 2 iš 8
Puslapis 3 iš 8
Puslapis 4 iš 8
Puslapis 5 iš 8
Puslapis 6 iš 8