Pereiti prie pagrindinio turinio
Nemokamas siuntimas nuo 39,95 € 2 nemokami mėginėliai Nemokamas dovanų pakavimas Pristatymas per 1 - 2 darbo dienas
GROŽIO PASLAUGOS
Grožio kortelė
Parduotuvės
DOVANOS
TIK PROGRAMĖLĖJE! IKI -25% VEIDO PRIEŽIŪROS PRODUKTAMS
Grįžk atgal
Vykdykite paiešką
Į Douglas pagrindinį puslapį
Į parduotuvių paiešką
Į mano paskyrą
Į mano norų sąrašą
Į krepšelį
DOVANŲ KORTELĖ
AKCIJOS
Atidaryti AKCIJOS meniu
Naujienos ir tendencijos
Atidaryti Naujienos ir tendencijos meniu
PREKIŲ ŽENKLAI
K-BEAUTY
Advento kalendoriai
Kvepalai
Atidaryti Kvepalai meniu
MAKIAŽUI
Atidaryti MAKIAŽUI meniu
VEIDUI
Atidaryti VEIDUI meniu
KŪNUI
Atidaryti KŪNUI meniu
Plaukams
Atidaryti Plaukams meniu
NAMAMS IR STILIUI
Atidaryti NAMAMS IR STILIUI meniu
Douglas Collection
Tvarumas
Gerai savijautai
Atidaryti Gerai savijautai meniu
GROŽIO PASLAUGOS
Titulinis
Veido odos priežiūra
Minis
Minis169
rezultatai
Minis
(169)
Filtras
Kaina
Produkto tipas
Prekės ženklas
Kam skirta
Spalva
Spec.pasiūlymas
Odos tipas
Dovana progai
Makiažo bazė MoterimsBobbi BrownVitamin EnrichedFace Base+50 ml
Bobbi Brown
Vitamin Enriched
Face Base+
Makiažo bazė
30 d. min. kaina
75,99 €
68,85 €
Reguliari kaina
75,99 €
50 ml (1,38 € / 1 ml)
Nauja
E-KAINA
DOVANA
-9%
+2
dydžiai
Dydis:
Valomasis veido tonikas UnisexÜber The OrdinaryGlycolic Acid 7 %240 ml
The Ordinary
Glycolic Acid 7 %
Valomasis veido tonikas
30 d. min. kaina
14,99 €
14,99 €
240 ml (0,06 € / 1 ml)
Kodas:
VED
DOVANA
+1
dydis
Dydis:
Veido kremas UnisexCliniqueMoisture Surge100H Auto-Replenishing Hydrator75 ml
Clinique
Moisture Surge
100H Auto-Replenishing Hydrator
Veido kremas
30 d. min. kaina
47,99 €
39,12 €
Reguliari kaina
47,99 €
75 ml (0,52 € / 1 ml)
E-KAINA
DOVANA
-18%
+4
dydžiai
Dydis:
Pigmentines dėmes mažinanti priemonė UnisexThe OrdinaryRetinoidsRetinol 1% in Squalane30 ml
The Ordinary
Retinoids
Retinol 1% in Squalane
Pigmentines dėmes mažinanti priemonė
30 d. min. kaina
10,99 €
10,99 €
30 ml (0,37 € / 1 ml)
Kodas:
VED
DOVANA
Veido kremas MoterimsLancômeRénergieH.P.N. 300-Peptide Cream50 ml
Lancôme
Rénergie
H.P.N. 300-Peptide Cream
Veido kremas
30 d. min. kaina
89,60 €
128,00 €
50 ml (2,56 € / 1 ml)
Kodas:
VED
DOVANA
+3
dydžiai
Dydis:
Veido tonikas UnisexThe OrdinarySaccharomyces Ferment 30% Milky Toner100 ml
The Ordinary
Saccharomyces Ferment 30% Milky Toner
Veido tonikas
30 d. min. kaina
17,49 €
17,49 €
100 ml (0,17 € / 1 ml)
Kodas:
VED
DOVANA
Priemonė nuo spuogų UnisexThe OrdinarySulfur 10% Powder to Cream5 g
The Ordinary
Sulfur 10% Powder to Cream
Priemonė nuo spuogų
30 d. min. kaina
10,99 €
10,99 €
5 g (2,20 € / 1 g)
Kodas:
VED
DOVANA
Veido valomoji želė UnisexKiehl’sUltra FacialCleanser150 ml
Kiehl’s
Ultra Facial
Cleanser
Veido valomoji želė
30 d. min. kaina
27,99 €
24,70 €
Reguliari kaina
27,99 €
150 ml (0,16 € / 1 ml)
E-KAINA
DOVANA
-11%
+1
dydis
Dydis:
Praleisti slankiklį
Viskas apie
Veido šveitikliai
Sužinokite, kaip jie padeda odai.
Skinimalizmas
Mažiau yra daugiau
Minimalizmas jūsų grožio rutinoje.
Viskas apie
Sudie paraudimui!
Subalansuotos ir ramesnės odos favoritai – vienoje vietoje.
Viskas apie
Veido prausikliai
Putos, gelis, o gal aliejus?
Viskas apie
Kolagenas
Viskas apie spindinčią odą su kolagenu.
Viskas apie
Cheminiai šveitikliai
Sužinokite daugiau apie šveitimą su AHA ir BHA rūgštimis.
Viskas apie
Hialurono rūgštis
Kodėl verta naudoti hialurono rūgštį?
Viskas apie
Veido šveitimas su vaisių rūgštimis
Kas yra AHA šveitikliai ir kaip jie veikia?
Viskas apie
Sudie tamsiems ratilams!
Viskas, ko reikia spindinčiai ir gaiviai akių sričiai.
Pasisemk įkvėpimo
Grožis be lyties
Švęskite savo unikalumą – su unisex priemonėmis!
Veido serumas brandžiai odai UnisexLancômeRénergieC.R.X. Triple Serum Retinol50 ml
Lancôme
Rénergie
C.R.X. Triple Serum Retinol
Veido serumas brandžiai odai
30 d. min. kaina
158,00 €
110,60 €
Reguliari kaina
158,00 €
50 ml (2,21 € / 1 ml)
DOVANA
-30%
+1
dydis
Dydis:
Makiažo fiksavimo priemonė UnisexAnastasia Beverly HillsDewy Set Setting Spray100 ml
Anastasia Beverly Hills
Dewy Set Setting Spray
Makiažo fiksavimo priemonė
30 d. min. kaina
34,99 €
27,90 €
Reguliari kaina
34,99 €
100 ml (0,28 € / 1 ml)
E-KAINA
DOVANA
-20%
+1
dydis
Dydis:
Veido kremas UnisexDr. Jart+CicapairTiger Grass Colour Correcting Treatment15 ml
Dr. Jart+
Cicapair
Tiger Grass Colour Correcting Treatment
Veido kremas
30 d. min. kaina
14,63 €
15,60 €
Reguliari kaina
18,49 €
15 ml (1,04 € / 1 ml)
E-KAINA
DOVANA
+2
dydžiai
Dydis:
Veido losjonas UnisexDouglas CollectionEssentialDrying Lotion15 ml
Douglas Collection
Essential
Drying Lotion
Veido losjonas
30 d. min. kaina
11,99 €
11,99 €
15 ml (0,80 € / 1 ml)
Kodas:
VED
DOVANA
Veido tonikas UnisexPixiMilky Tonic100 ml
Pixi
Milky Tonic
Veido tonikas
11,99 €
100 ml (0,12 € / 1 ml)
DOVANA
+1
dydis
Dydis:
Veido kremas Unisexone.two.free!Step 3: PflegeHydra Power Gel Cream15 ml
one.two.free!
Hydra Power Gel Cream
Veido kremas
30 d. min. kaina
5,99 €
5,99 €
Reguliari kaina
9,99 €
15 ml (0,40 € / 1 ml)
TIK DOUGLAS
DOVANA
Valomasis veido tonikas Unisexone.two.free!Glazing Milk80 ml
one.two.free!
Glazing Milk
Valomasis veido tonikas
18,99 €
80 ml (0,24 € / 1 ml)
TIK DOUGLAS
DOVANA
Veido šveitiklis UnisexDermalogicaDaily Skin HealthDaily Microfoliant74 g
Dermalogica
Daily Skin Health
Daily Microfoliant
Veido šveitiklis
30 d. min. kaina
84,00 €
61,70 €
Reguliari kaina
84,00 €
74 g (0,83 € / 1 g)
E-KAINA
DOVANA
-26%
+1
dydis
Dydis:
Valomasis veido tonikas UnisexKiehl’sUltra FacialToner250 ml
Kiehl’s
Ultra Facial
Toner
Valomasis veido tonikas
30 d. min. kaina
30,99 €
25,99 €
Reguliari kaina
30,99 €
250 ml (0,10 € / 1 ml)
E-KAINA
DOVANA
-16%
+1
dydis
Dydis:
Veido valomoji želė UnisexKiehl’sUltra FacialBarrier-Hydrating Cleanser75 ml
Kiehl’s
Ultra Facial
Barrier-Hydrating Cleanser
Veido valomoji želė
30 d. min. kaina
18,99 €
15,90 €
Reguliari kaina
18,99 €
75 ml (0,21 € / 1 ml)
E-KAINA
DOVANA
-16%
+1
dydis
Dydis:
Veido tonikas UnisexPixiGlow Tonic250 ml
Pixi
Glow Tonic
Veido tonikas
22,95 €
250 ml (0,09 € / 1 ml)
DOVANA
+1
dydis
Dydis:
Veido tonikas UnisexSMUUTI SKINDefault Brand LineWatermelon Dew Toner Mist100 ml
SMUUTI SKIN
Watermelon Dew Toner Mist
Veido tonikas
30 d. min. kaina
13,99 €
13,99 €
100 ml (0,14 € / 1 ml)
Kodas:
VED
DOVANA
Veido tonikas UnisexPixiRose Tonic250 ml
Pixi
Rose Tonic
Veido tonikas
22,95 €
250 ml (0,09 € / 1 ml)
DOVANA
+1
dydis
Dydis:
Priemonė nuo senėjimo žymių UnisexThe OrdinaryVitamin C100% L-Ascorbic Acid Powder20 g
The Ordinary
Vitamin C
100% L-Ascorbic Acid Powder
Priemonė nuo senėjimo žymių
30 d. min. kaina
8,59 €
8,59 €
20 g (0,43 € / 1 g)
Kodas:
VED
DOVANA
Veido tonikas Unisexone.two.free!Step 1: ReinigungAHA + PHA Clarifying Toner100 ml
one.two.free!
AHA + PHA Clarifying Toner
Veido tonikas
18,99 €
100 ml (0,19 € / 1 ml)
TIK DOUGLAS
DOVANA
Veido kremas UnisexSENSAIUltimateThe Cream40 ml
SENSAI
Ultimate
The Cream
Veido kremas
856,00 €
40 ml (21,40 € / 1 ml)
DOVANA
+1
dydis
Dydis:
Veido kremas UnisexDr. Jart+CeramidinSkin Barrier Moisturizing Eye Cream15 ml
Dr. Jart+
Ceramidin
Skin Barrier Moisturizing Eye Cream
Veido kremas
30 d. min. kaina
30,33 €
30,33 €
Reguliari kaina
35,99 €
15 ml (2,02 € / 1 ml)
E-KAINA
DOVANA
Valomasis veido tonikas Unisexone.two.free!MusthavesMagic Toner25 ml
one.two.free!
Magic Toner
Valomasis veido tonikas
5,99 €
25 ml (0,24 € / 1 ml)
DOVANA
+1
dydis
Dydis:
Veido kremas | naktinis Unisexone.two.free!Overnight Glow Cream50 ml
one.two.free!
Overnight Glow Cream
Veido kremas | naktinis
34,99 €
50 ml (0,70 € / 1 ml)
TIK DOUGLAS
DOVANA
+1
dydis
Dydis:
Veido šveitiklis UnisexFrudiaGreen Grape Pore Peeling Pad1 vnt.
Frudia
Green Grape Pore Peeling Pad
Veido šveitiklis
30 d. min. kaina
0,69 €
0,69 €
3 ml (0,23 € / 1 ml)
Kodas:
VED
DOVANA
Saulės makiažas UnisexCliniqueUV Solutions™Mattifying Sunscreen Spf 5040 ml
Clinique
UV Solutions™
Mattifying Sunscreen Spf 50
Saulės makiažas
30 d. min. kaina
26,86 €
26,86 €
Reguliari kaina
31,99 €
40 ml (0,67 € / 1 ml)
E-KAINA
DOVANA
Veido kremas UnisexDr. Reju-AllAdvanced PDRNRejuvenating Cream20 ml
Dr. Reju-All
Advanced PDRN
Rejuvenating Cream
Veido kremas
30 d. min. kaina
29,99 €
29,99 €
20 ml (1,50 € / 1 ml)
Kodas:
VED
Nauja
DOVANA
Veido kremas MoterimsMÁDARADEWY CAFFEINE SERUM STICK11.5 g
MÁDARA
DEWY CAFFEINE SERUM STICK
Veido kremas
30 d. min. kaina
15,99 €
15,99 €
11.5 g (1,39 € / 1 g)
Kodas:
VED
DOVANA
Veido valomoji želė UnisexDouglas CollectionEssentialGentle Cleansing Gel150 ml
Douglas Collection
Essential
Gentle Cleansing Gel
Veido valomoji želė
30 d. min. kaina
9,95 €
9,95 €
150 ml (0,07 € / 1 ml)
Kodas:
VED
DOVANA
+1
dydis
Dydis:
Veido tonikas UnisexPixiVitamin-C Tonic250 ml
Pixi
Vitamin-C Tonic
Veido tonikas
22,95 €
250 ml (0,09 € / 1 ml)
DOVANA
+1
dydis
Dydis:
Makiažo valiklis UnisexLumeneHerkka Gentle Eye&Lip Makeup Remover100 ml
Lumene
Herkka Gentle Eye&Lip Makeup Remover
Makiažo valiklis
30 d. min. kaina
6,29 €
8,99 €
100 ml (0,09 € / 1 ml)
Kodas:
VED
DOVANA
Veido aliejus UnisexERBORIANSkin TherapyMulti-Perfecting Night Oil30 ml
ERBORIAN
Skin Therapy
Multi-Perfecting Night Oil
Veido aliejus
30 d. min. kaina
44,11 €
51,90 €
Reguliari kaina
58,99 €
30 ml (1,73 € / 1 ml)
E-KAINA
DOVANA
+1
dydis
Dydis:
Savaiminio įdegio kremas UnisexBondi SandsGRADUAL TANNING FACE LOTION50 ml
Bondi Sands
GRADUAL TANNING FACE LOTION
Savaiminio įdegio kremas
30 d. min. kaina
12,39 €
12,39 €
Reguliari kaina
15,49 €
50 ml (0,25 € / 1 ml)
DOVANA
Makiažo fiksavimo priemonė UnisexAnastasia Beverly HillsImpeccable Setting Spray100 ml
Anastasia Beverly Hills
Impeccable Setting Spray
Makiažo fiksavimo priemonė
30 d. min. kaina
45,99 €
45,99 €
100 ml (0,46 € / 1 ml)
Kodas:
VED
DOVANA
+1
dydis
Dydis:
Valomasis veido pienelis UnisexSMUUTI SKINDefault Brand LineWatermelon Dew Sorbet Balm100 ml
SMUUTI SKIN
Watermelon Dew Sorbet Balm
Valomasis veido pienelis
30 d. min. kaina
18,49 €
18,49 €
100 ml (0,18 € / 1 ml)
Kodas:
VED
DOVANA
Veido valomoji želė UnisexLa MerThe Essence Foaming Cleanser125 ml
La Mer
The Essence Foaming Cleanser
Veido valomoji želė
136,00 €
125 ml (1,09 € / 1 ml)
DOVANA
+1
dydis
Dydis:
Kūno saulės kremas UnisexBondi SandsSPF 50+ EVERYDAY TINTED FACE FLUID50 ml
Bondi Sands
SPF 50+ EVERYDAY TINTED FACE FLUID
Kūno saulės kremas
30 d. min. kaina
13,59 €
13,59 €
Reguliari kaina
16,99 €
50 ml (0,27 € / 1 ml)
DOVANA
Veido kremas UnisexDermalogicaSkin Health SystemIntensive Moisture Balance Face Cream50 ml
Dermalogica
Skin Health System
Intensive Moisture Balance Face Cream
Veido kremas
58,99 €
50 ml (1,18 € / 1 ml)
DOVANA
+1
dydis
Dydis:
Veido valomoji želė UnisexThe INKEY ListPeptide Moisturizer50 ml
The INKEY List
Peptide Moisturizer
Veido valomoji želė
30 d. min. kaina
16,99 €
16,99 €
50 ml (0,34 € / 1 ml)
Kodas:
VED
TIK DOUGLAS
DOVANA
Veido valomoji želė UnisexEstée LauderAdvanced Night RepairCleansing Gelee100 ml
Estée Lauder
Advanced Night Repair
Cleansing Gelee
Veido valomoji želė
30 d. min. kaina
41,61 €
41,61 €
Reguliari kaina
50,99 €
30 ml (1,39 € / 1 ml)
E-KAINA
DOVANA
Veido kremas UnisexMACHyper Real SkincareWaterlight Cream Ha3 Moisturizer15 ml
MAC
Hyper Real Skincare
Waterlight Cream Ha3 Moisturizer
Veido kremas
30 d. min. kaina
21,99 €
21,99 €
15 ml (1,47 € / 1 ml)
Kodas:
VED
DOVANA
+1
dydis
Dydis:
Veido valomoji želė UnisexEstée LauderDayWear125 ml
Estée Lauder
DayWear
Veido valomoji želė
30 d. min. kaina
29,99 €
29,99 €
125 ml (0,24 € / 1 ml)
Kodas:
VED
+1
dydis
Dydis:
Priemonė nuo spuogų UnisexThe INKEY ListSuccinic Acid Treatment15 ml
The INKEY List
Succinic Acid Treatment
Priemonė nuo spuogų
30 d. min. kaina
12,99 €
12,99 €
15 ml (0,87 € / 1 ml)
Kodas:
VED
TIK DOUGLAS
DOVANA
Kūno saulės kremas UnisexCliniqueSuperdefense™ City Block Broad Spectrum SPF 50 Daily Energy + Face Protector40 ml
Clinique
Superdefense™ City Block Broad Spectrum SPF 50 Daily Energy + Face Protector
Kūno saulės kremas
30 d. min. kaina
36,40 €
43,99 €
40 ml (1,10 € / 1 ml)
Kodas:
VED
TIK DOUGLAS
DOVANA
Valomasis veido tonikas UnisexmixsoonBeanEssence30 ml
mixsoon
Bean
Essence
Valomasis veido tonikas
30 d. min. kaina
18,19 €
18,19 €
Reguliari kaina
25,99 €
30 ml (0,61 € / 1 ml)
DOVANA
Kitas puslapis
Puslapis 1 iš 4
Puslapis 1 iš 4
Puslapis 2 iš 4
Puslapis 3 iš 4
Puslapis 4 iš 4