BIO-CHEM Skalbimo priemonė Perfumed Laundry Detergent „Rouge”
Perfumed Laundry Detergent „Rouge”
Parfumuotas skalbiklis
Kam skirta: Aksesuarai namams
Parfumuotas audinių skalbiklis Rouge su fermentais – tai priemonė, kuri ne tik veiksmingai pašalina net sunkiausiai įveikiamas dėmes, bet ir saugo audinių spalvą bei suteikia ilgai išliekantį malonų kvapą.
- Pašalina net įsisenėjusias dėmes. Prieš skalbimą rekomenduojama užpilti ant dėmės, palaukus 15–30 minučių skalbti.
- Tausoja audinius ir saugo jų spalvą.
- Be dažiklių. Biologiškai skaidus.
- Tinka visų tipų audiniams, išskyrus vilną ir šilką.
Kilmės šalis: Lietuva
Bio Circle Balticum, JSC
Vilniaus str. 36
14200 Putiniškės
LT
info@bio-circle.lt
Naudojimas: 3-5 kg skalbinių priklausomai nuo vandens kietumo naudoti: Minkštas vanduo: 30-40 ml Vidutinio kietumo: 40-50 ml Kietas vanduo: 50-60 ml. Įsisenėjusias dėmes prieš skalbimą rekomenduojama užpilti skalbikliu ir palaukus 15-30 min. skalbti.
Pastaba: dėl sudėtyje esančių natūralių eterinių aliejų produkto spalva laikui bėgant gali kisti. Tai neturi įtakos produkto kokybei ar poveikiui.
Tavo privalumai
- Pristatymas per 1 - 2 darbo dienas
- Nemokamas pristatymas perkant už 39,95 €
- 2 nemokami mėginėliai
- Dovanų pakavimas
