Pereiti prie pagrindinio turinio
Nemokamas siuntimas nuo 39,95 € 2 nemokami mėginėliai Nemokamas dovanų pakavimas Pristatymas per 1 - 2 darbo dienas
GROŽIO PASLAUGOS
Grožio kortelė
Parduotuvės
DOVANOS
TIK PROGRAMĖLĖJE! IKI -25% VEIDO PRIEŽIŪROS PRODUKTAMS
Grįžk atgal
Vykdykite paiešką
Į Douglas pagrindinį puslapį
Į parduotuvių paiešką
Į mano paskyrą
Į mano norų sąrašą
Į krepšelį
DOVANŲ KORTELĖ
AKCIJOS
Atidaryti AKCIJOS meniu
Naujienos ir tendencijos
Atidaryti Naujienos ir tendencijos meniu
PREKIŲ ŽENKLAI
K-BEAUTY
Advento kalendoriai
Kvepalai
Atidaryti Kvepalai meniu
MAKIAŽUI
Atidaryti MAKIAŽUI meniu
VEIDUI
Atidaryti VEIDUI meniu
KŪNUI
Atidaryti KŪNUI meniu
Plaukams
Atidaryti Plaukams meniu
NAMAMS IR STILIUI
Atidaryti NAMAMS IR STILIUI meniu
Douglas Collection
Tvarumas
Gerai savijautai
Atidaryti Gerai savijautai meniu
GROŽIO PASLAUGOS
Titulinis
bareMinerals
Dekoratyvinė kosmetika
bareMinerals - Lūpoms
bareMinerals - Lūpoms4
rezultatai
bareMinerals - Lūpoms
(4)
Filtras
Kaina
Produkto tipas
Prekės ženklas
Spalva
Spec.pasiūlymas
Lūpų dažai UnisexbareMineralsMineralistLASTING MATTE LIQUID LIPSTICKSpirited
bareMinerals
Mineralist
LASTING MATTE LIQUID LIPSTICK
Lūpų dažai
30,99 €
3.7 ml (8,38 € / 1 ml)
DOVANA
+1
Galimos kitos spalvos
Lūpų pieštukas UnisexbareMineralsMineralistLIP LINERMindful Mulberry
bareMinerals
Mineralist
LIP LINER
Lūpų pieštukas
25,99 €
1.3 g (19,99 € / 1 g)
DOVANA
+3
Galimos kitos spalvos
Lūpų balzamas, Lūpų kremas UnisexbareMineralsMineralistLip Gloss BalmSINCERITY
bareMinerals
Mineralist
Lip Gloss Balm
Lūpų balzamas, Lūpų kremas
30 d. min. kaina
32,99 €
32,99 €
4 ml (8,25 € / 1 ml)
Kodas:
VED
DOVANA
+7
Galimos kitos spalvos
Lūpų blizgis MoterimsbareMineralsMineralistDEWY LIP GLOSS BALMHOPE
bareMinerals
Mineralist
DEWY LIP GLOSS BALM
Lūpų blizgis
32,99 €
2.3 g (14,34 € / 1 g)
DOVANA
+4
Galimos kitos spalvos