Pereiti prie pagrindinio turinio
Nemokamas siuntimas nuo 39,95 € 2 nemokami mėginėliai Nemokamas dovanų pakavimas Pristatymas per 1 - 2 darbo dienas
GROŽIO PASLAUGOS
Grožio kortelė
Parduotuvės
DOVANOS
TIK PROGRAMĖLĖJE! IKI -25% VEIDO PRIEŽIŪROS PRODUKTAMS
Grįžk atgal
Vykdykite paiešką
Į Douglas pagrindinį puslapį
Į parduotuvių paiešką
Į mano paskyrą
Į mano norų sąrašą
Į krepšelį
DOVANŲ KORTELĖ
AKCIJOS
Atidaryti AKCIJOS meniu
Naujienos ir tendencijos
Atidaryti Naujienos ir tendencijos meniu
PREKIŲ ŽENKLAI
K-BEAUTY
Advento kalendoriai
Kvepalai
Atidaryti Kvepalai meniu
MAKIAŽUI
Atidaryti MAKIAŽUI meniu
VEIDUI
Atidaryti VEIDUI meniu
KŪNUI
Atidaryti KŪNUI meniu
Plaukams
Atidaryti Plaukams meniu
NAMAMS IR STILIUI
Atidaryti NAMAMS IR STILIUI meniu
Douglas Collection
Tvarumas
Gerai savijautai
Atidaryti Gerai savijautai meniu
GROŽIO PASLAUGOS
Titulinis
CHANEL
Veido odos priežiūra
CHANEL - Lūpų priežiūra
CHANEL - Lūpų priežiūra7
rezultatai
CHANEL - Lūpų priežiūra
(7)
Filtras
Kaina
Produkto tipas
Prekės ženklas
Kam skirta
Spalva
Spec.pasiūlymas
Odos tipas
Lūpų balzamas, Lūpų kremas UnisexCHANELROUGE COCOBAUMENR. 928 PINK DELIGHT
CHANEL
ROUGE COCO
BAUME
Lūpų balzamas, Lūpų kremas
49,99 €
3.5 g (14,28 € / 1 g)
+8
Galimos kitos spalvos
Lūpų balzamas, Lūpų kremas UnisexN°1 DE CHANELLIP AND CHEEK BALMNR. 3 VITAL BEIGE
CHANEL
N°1 DE CHANEL
LIP AND CHEEK BALM
Lūpų balzamas, Lūpų kremas
54,99 €
6.5 g (8,46 € / 1 g)
+6
Galimos kitos spalvos
Lūpų serumas UnisexCHANELHYDRA BEAUTYMICRO SÉRUM LÈVRESFRAIS
CHANEL
HYDRA BEAUTY
MICRO SÉRUM LÈVRES
Lūpų serumas
64,99 €
11 ml (5,91 € / 1 ml)
Nauja
Lūpų balzamas, Lūpų kremas MoterimsCHANELROUGE COCOBAUME SHINENR. 752 HONEY BLISS
CHANEL
ROUGE COCO
BAUME SHINE
Lūpų balzamas, Lūpų kremas
49,99 €
3 g (16,66 € / 1 g)
+3
Galimos kitos spalvos
Lūpų balzamas, Lūpų kremas MoterimsCHANELHYDRA BEAUTYNUTRITION10 g
CHANEL
HYDRA BEAUTY
NUTRITION
Lūpų balzamas, Lūpų kremas
42,99 €
15 ml (2,87 € / 1 ml)
Lūpų serumas UnisexCHANELHYDRA BEAUTYLIPS SERUM11 ml
CHANEL
HYDRA BEAUTY
LIPS SERUM
Lūpų serumas
64,99 €
11 ml (5,91 € / 1 ml)
Priemonė nuo senėjimo žymių UnisexCHANELLE LIFT15 g
CHANEL
LE LIFT
Priemonė nuo senėjimo žymių
94,00 €
15 g (6,27 € / 1 g)