Pereiti prie pagrindinio turinio
Nemokamas siuntimas nuo 39,95 € 2 nemokami mėginėliai Nemokamas dovanų pakavimas Pristatymas per 1 - 2 darbo dienas
GROŽIO PASLAUGOS
Grožio kortelė
Parduotuvės
DOVANOS
TIK PROGRAMĖLĖJE! IKI -25% VEIDO PRIEŽIŪROS PRODUKTAMS
Grįžk atgal
Vykdykite paiešką
Į Douglas pagrindinį puslapį
Į parduotuvių paiešką
Į mano paskyrą
Į mano norų sąrašą
Į krepšelį
DOVANŲ KORTELĖ
AKCIJOS
Atidaryti AKCIJOS meniu
Naujienos ir tendencijos
Atidaryti Naujienos ir tendencijos meniu
PREKIŲ ŽENKLAI
K-BEAUTY
Advento kalendoriai
Kvepalai
Atidaryti Kvepalai meniu
MAKIAŽUI
Atidaryti MAKIAŽUI meniu
VEIDUI
Atidaryti VEIDUI meniu
KŪNUI
Atidaryti KŪNUI meniu
Plaukams
Atidaryti Plaukams meniu
NAMAMS IR STILIUI
Atidaryti NAMAMS IR STILIUI meniu
Douglas Collection
Tvarumas
Gerai savijautai
Atidaryti Gerai savijautai meniu
GROŽIO PASLAUGOS
Titulinis
CHANEL
Veido odos priežiūra
Lūpų priežiūra
CHANEL - Lūpų serumas
CHANEL - Lūpų serumas3
rezultatai
CHANEL - Lūpų serumas
(3)
Filtras
Kaina
Produkto tipas
Prekės ženklas
Kam skirta
Spalva
Spec.pasiūlymas
Lūpų serumas UnisexCHANELHYDRA BEAUTYMICRO SÉRUM LÈVRESFRAIS
CHANEL
HYDRA BEAUTY
MICRO SÉRUM LÈVRES
Lūpų serumas
64,99 €
11 ml (5,91 € / 1 ml)
Nauja
Lūpų serumas UnisexCHANELHYDRA BEAUTYLIPS SERUM11 ml
CHANEL
HYDRA BEAUTY
LIPS SERUM
Lūpų serumas
64,99 €
11 ml (5,91 € / 1 ml)
Priemonė nuo senėjimo žymių UnisexCHANELLE LIFT15 g
CHANEL
LE LIFT
Priemonė nuo senėjimo žymių
94,00 €
15 g (6,27 € / 1 g)