Pereiti prie pagrindinio turinio
Nemokamas siuntimas nuo 39,95 € 2 nemokami mėginėliai Nemokamas dovanų pakavimas Pristatymas per 1 - 2 darbo dienas
GROŽIO PASLAUGOS
Grožio kortelė
Parduotuvės
DOVANOS
TIK PROGRAMĖLĖJE! IKI -25% VEIDO PRIEŽIŪROS PRODUKTAMS
Grįžk atgal
Vykdykite paiešką
Į Douglas pagrindinį puslapį
Į parduotuvių paiešką
Į mano paskyrą
Į mano norų sąrašą
Į krepšelį
DOVANŲ KORTELĖ
AKCIJOS
Atidaryti AKCIJOS meniu
Naujienos ir tendencijos
Atidaryti Naujienos ir tendencijos meniu
PREKIŲ ŽENKLAI
K-BEAUTY
Advento kalendoriai
Kvepalai
Atidaryti Kvepalai meniu
MAKIAŽUI
Atidaryti MAKIAŽUI meniu
VEIDUI
Atidaryti VEIDUI meniu
KŪNUI
Atidaryti KŪNUI meniu
Plaukams
Atidaryti Plaukams meniu
NAMAMS IR STILIUI
Atidaryti NAMAMS IR STILIUI meniu
Douglas Collection
Tvarumas
Gerai savijautai
Atidaryti Gerai savijautai meniu
GROŽIO PASLAUGOS
Titulinis
Collistar
Collistar - Plaukams
Collistar - Plaukams16
rezultatai
Collistar - Plaukams
(16)
Filtras
Kaina
Produkto tipas
Prekės ženklas
Kam skirta
Spec.pasiūlymas
Plaukų aliejus MoterimsCollistarAttivi PuriPHYTO-KERATIN Oil Restructuring Nourishing100 ml
Collistar
Attivi Puri
PHYTO-KERATIN Oil Restructuring Nourishing
Plaukų aliejus
30 d. min. kaina
22,67 €
35,99 €
100 ml (0,36 € / 1 ml)
Kodas:
BH
Galvos odos šveitiklis UnisexCollistarAttivi PuriNiacinamide Scrub Exfoliating Oil Control250 ml
Collistar
Attivi Puri
Niacinamide Scrub Exfoliating Oil Control
Galvos odos šveitiklis
30 d. min. kaina
35,99 €
35,99 €
250 ml (0,14 € / 1 ml)
Kodas:
BH
Plaukų šampūnas UnisexCollistarAttivi PuriVitamin C Shampoo Brightening Revitalizing250 ml
Collistar
Attivi Puri
Vitamin C Shampoo Brightening Revitalizing
Plaukų šampūnas
30 d. min. kaina
14,67 €
23,99 €
250 ml (0,10 € / 1 ml)
Kodas:
BH
Plaukų kondicionierius UnisexCollistarAttivi PuriCollagen Conditioner Volumising Redensifier200 ml
Collistar
Attivi Puri
Collagen Conditioner Volumising Redensifier
Plaukų kondicionierius
30 d. min. kaina
33,99 €
33,99 €
200 ml (0,17 € / 1 ml)
Kodas:
BH
Kūno ir plaukų prausiklis UnisexCollistarAcqua Wood Shower-Shampoo250 ml
Collistar
Acqua Wood Shower-Shampoo
Kūno ir plaukų prausiklis
30 d. min. kaina
33,99 €
33,99 €
250 ml (0,14 € / 1 ml)
Kodas:
BH
Plaukų kondicionierius UnisexCollistarAttivi PuriHYALURONIC ACID Liquid Conditioner Moisturizer Frequent Use200 ml
Collistar
Attivi Puri
HYALURONIC ACID Liquid Conditioner Moisturizer Frequent Use
Plaukų kondicionierius
30 d. min. kaina
21,97 €
33,99 €
200 ml (0,17 € / 1 ml)
Kodas:
BH
Kūno ir plaukų prausiklis UnisexCollistarACQUA VETIVER250 ml
Collistar
ACQUA VETIVER
Kūno ir plaukų prausiklis
30 d. min. kaina
33,99 €
33,99 €
250 ml (0,14 € / 1 ml)
Kodas:
BH
Purškiama priemonė plaukams nuo/po saulės MoterimsCollistarCollistar PROTECTIVE OIL SPRAY FOR COLOURED HAIR100 ml
Collistar
Collistar PROTECTIVE OIL SPRAY FOR COLOURED HAIR
Purškiama priemonė plaukams nuo/po saulės
30 d. min. kaina
20,29 €
20,29 €
Reguliari kaina
28,99 €
100 ml (0,20 € / 1 ml)
Plaukų atstatomoji priemonė UnisexCollistarAttivi PuriATTIVI PURI PEPTIDES Lotion Anti-hair Loss Fortifying15 x 5ml
Collistar
Attivi Puri
ATTIVI PURI PEPTIDES Lotion Anti-hair Loss Fortifying
Plaukų atstatomoji priemonė
30 d. min. kaina
56,99 €
56,99 €
15 ml (3,80 € / 1 ml)
Kodas:
BH
Plaukų serumas, Plaukų serumas/aliejus UnisexCollistarAttivi PuriCollagen Serum Redensifying Laminating Effect100 ml
Collistar
Attivi Puri
Collagen Serum Redensifying Laminating Effect
Plaukų serumas, Plaukų serumas/aliejus
30 d. min. kaina
35,99 €
35,99 €
100 ml (0,36 € / 1 ml)
Kodas:
BH
Plaukų lakas UnisexCollistarAttivi PuriVitamin C Gloss Spray Brightening Revitalizing100 ml
Collistar
Attivi Puri
Vitamin C Gloss Spray Brightening Revitalizing
Plaukų lakas
30 d. min. kaina
22,74 €
24,49 €
Reguliari kaina
34,99 €
100 ml (0,24 € / 1 ml)
Plaukų šampūnas UnisexCollistarAttivi PuriHyaluronic Acid Shampoo Frequent Use250 ml
Collistar
Attivi Puri
Hyaluronic Acid Shampoo Frequent Use
Plaukų šampūnas
30 d. min. kaina
23,99 €
23,99 €
250 ml (0,10 € / 1 ml)
Kodas:
BH
Plaukų kaukė MoterimsCollistarAttivi PuriPHYTO-KERATIN Filler Intensive Restructuring100 ml
Collistar
Attivi Puri
PHYTO-KERATIN Filler Intensive Restructuring
Plaukų kaukė
30 d. min. kaina
21,44 €
21,44 €
Reguliari kaina
32,99 €
100 ml (0,21 € / 1 ml)
Plaukų šampūnas MoterimsCollistarAttivi PuriPHYTO-KERATIN Shampoo Intensive Restructuring250 ml
Collistar
Attivi Puri
PHYTO-KERATIN Shampoo Intensive Restructuring
Plaukų šampūnas
30 d. min. kaina
23,99 €
23,99 €
250 ml (0,10 € / 1 ml)
Kodas:
BH
Plaukų kaukė MoterimsCollistarAttivi PuriPHYTO-KERATIN Mask Intensive Restructuring200 ml
Collistar
Attivi Puri
PHYTO-KERATIN Mask Intensive Restructuring
Plaukų kaukė
30 d. min. kaina
21,97 €
33,99 €
200 ml (0,17 € / 1 ml)
Kodas:
BH
Netrukus sugrįš
Plaukų šampūnas UnisexCollistarAttivi PuriCollagen Shampoo Volumising Redensifier250 ml
Collistar
Attivi Puri
Collagen Shampoo Volumising Redensifier
Plaukų šampūnas
30 d. min. kaina
23,99 €
23,99 €
250 ml (0,10 € / 1 ml)
Kodas:
BH
Netrukus sugrįš