Pereiti prie pagrindinio turinio
Nemokamas siuntimas nuo 39,95 € 2 nemokami mėginėliai Nemokamas dovanų pakavimas Pristatymas per 1 - 2 darbo dienas
GROŽIO PASLAUGOS
Grožio kortelė
Parduotuvės
DOVANOS
NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS IKI 09 30
Grįžk atgal
Vykdykite paiešką
Į Douglas pagrindinį puslapį
Į parduotuvių paiešką
Į mano paskyrą
Į mano norų sąrašą
Į krepšelį
DOVANŲ KORTELĖ
AKCIJOS
Atidaryti AKCIJOS meniu
Naujienos ir tendencijos
Atidaryti Naujienos ir tendencijos meniu
RUDUO
PREKIŲ ŽENKLAI
K-BEAUTY
Advento kalendoriai
Kvepalai
Atidaryti Kvepalai meniu
MAKIAŽUI
Atidaryti MAKIAŽUI meniu
VEIDUI
Atidaryti VEIDUI meniu
KŪNUI
Atidaryti KŪNUI meniu
Plaukams
Atidaryti Plaukams meniu
NAMAMS IR STILIUI
Atidaryti NAMAMS IR STILIUI meniu
Douglas Collection
Tvarumas
Gerai savijautai
Atidaryti Gerai savijautai meniu
GROŽIO PASLAUGOS
Titulinis
Dabar populiaru
Dabar populiaru1004
rezultatai
Dabar populiaru
(1 004)
Filtras
Kaina
Produkto tipas
Prekės ženklas
Kam skirta
Spalva
Produkto savybės
Spec.pasiūlymas
Kvapas
Dovana progai
Parfumuotas vanduo MoterimsRabanneLady Million30 ml
Rabanne
Lady Million
Parfumuotas vanduo
30 d. min. kaina
51,89 €
52,90 €
Reguliari kaina
85,00 €
30 ml (1,76 € / 1 ml)
E-KAINA
+2
dydžiai
Dydis:
Priemonė nuo spuogų UnisexThe OrdinarySulfur 10% Powder to Cream5 g
The Ordinary
Sulfur 10% Powder to Cream
Priemonė nuo spuogų
10,99 €
5 g (2,20 € / 1 g)
Parfumuotas vanduo MoterimsTrussardi1911 DonnaEau de Parfum Spray30 ml
Trussardi
1911 Donna
Eau de Parfum Spray
Parfumuotas vanduo
30 d. min. kaina
68,99 €
48,29 €
Reguliari kaina
68,99 €
30 ml (1,61 € / 1 ml)
-30%
+2
dydžiai
Dydis:
Parfumuotas vanduo VyramsLattafaDefault Brand LineASAD100 ml
Lattafa
ASAD
Parfumuotas vanduo
30 d. min. kaina
20,69 €
22,50 €
Reguliari kaina
37,99 €
100 ml (0,23 € / 1 ml)
E-KAINA
Plaukų šampūnas UnisexWella ProfessionalsINVIGO Scalp BalanceDeep Cleansing Shampoo300 ml
Wella Professionals
INVIGO Scalp Balance
Deep Cleansing Shampoo
Plaukų šampūnas
30 d. min. kaina
21,99 €
13,62 €
Reguliari kaina
21,99 €
300 ml (0,05 € / 1 ml)
E-KAINA
-38%
Parfumuotas vanduo UnisexJimmy ChooI Want ChooEau de Parfum100 ml
Jimmy Choo
I Want Choo
Eau de Parfum
Parfumuotas vanduo
30 d. min. kaina
124,00 €
105,00 €
Reguliari kaina
124,00 €
100 ml (1,05 € / 1 ml)
E-KAINA
-15%
+2
dydžiai
Dydis:
Parfumuotas vanduo MoterimsCarolina HerreraVery Good Girl50 ml
Carolina Herrera
Very Good Girl
Parfumuotas vanduo
30 d. min. kaina
87,20 €
109,00 €
Reguliari kaina
138,00 €
50 ml (2,18 € / 1 ml)
E-KAINA
+2
dydžiai
Dydis:
Kūno priežiūros rinkinys UnisexSol de JaneiroBody Your Way Body Cream1 vnt.
Sol de Janeiro
Body Your Way Body Cream
Kūno priežiūros rinkinys
32,00 €
1 vnt. (32,00 € / 1 vnt.)
Lakštinė veido kaukė UnisexBiodanceDefault Brand LineHydro Cera-Nol Hydrogel Mask34 g
Biodance
Hydro Cera-Nol Hydrogel Mask
Lakštinė veido kaukė
30 d. min. kaina
5,89 €
3,53 €
Reguliari kaina
5,89 €
1 vnt. (3,53 € / 1 vnt.)
Nauja
E-KAINA
-40%
Lūpų blizgis UnisexLancômeJuicy Tubes08 - TICKLED PINK
Lancôme
Juicy Tubes
Lūpų blizgis
30,99 €
15 ml (2,07 € / 1 ml)
+3
Galimos kitos spalvos
Veido serumas brandžiai odai UnisexLancômeGénifiqueUltimate50 ml
Lancôme
Génifique
Ultimate
Veido serumas brandžiai odai
30 d. min. kaina
93,17 €
95,00 €
Reguliari kaina
134,00 €
50 ml (1,90 € / 1 ml)
E-KAINA
+2
dydžiai
Dydis:
Kontūravimo priemonė MoterimsDIORFOREVERSkin Contour StickNr. 01 - Light
DIOR
FOREVER
Skin Contour Stick
Kontūravimo priemonė
62,99 €
10 g (6,30 € / 1 g)
Plaukų lakas UnisexLOLAVIEGlossing Detangler150 ml
LOLAVIE
Glossing Detangler
Plaukų lakas
29,00 €
150 ml (0,19 € / 1 ml)
TIK DOUGLAS
+2
dydžiai
Dydis:
Kvepalai VyramsRabannePhantomRefill100 ml
Rabanne
Phantom
Refill
Kvepalai
30 d. min. kaina
97,30 €
97,30 €
Reguliari kaina
159,00 €
100 ml (0,97 € / 1 ml)
E-KAINA
+1
dydis
Dydis:
Kvepalai UnisexSol de JaneiroCheirosa 68 Jelly4 g
Sol de Janeiro
Cheirosa 68 Jelly
Kvepalai
30 d. min. kaina
15,92 €
19,90 €
Reguliari kaina
25,00 €
4 g (4,98 € / 1 g)
E-KAINA
Veido serumas brandžiai odai UnisexLancômeRénergieC.R.X. Triple Serum Retinol50 ml
Lancôme
Rénergie
C.R.X. Triple Serum Retinol
Veido serumas brandžiai odai
158,00 €
50 ml (3,16 € / 1 ml)
+1
dydis
Dydis:
Kompaktinė pudra UnisexLancômeLoose Setting PowderTranslucent
Lancôme
Loose Setting Powder
Kompaktinė pudra
30 d. min. kaina
53,99 €
41,90 €
Reguliari kaina
53,99 €
10 g (4,19 € / 1 g)
E-KAINA
-22%
Akių apvadas UnisexLancômeLe Stylo Waterproof Long Lasting EyelinerNr. 03
Lancôme
Le Stylo Waterproof Long Lasting Eyeliner
Akių apvadas
30 d. min. kaina
31,99 €
28,00 €
Reguliari kaina
31,99 €
0.28 g (100,00 € / 1 g)
E-KAINA
-12%
+5
Galimos kitos spalvos
Paakių serumas UnisexBeauty of JoseonRevive Eye Serum: Ginseng + Retinal30 ml
Beauty of Joseon
Revive Eye Serum: Ginseng + Retinal
Paakių serumas
22,99 €
30 ml (0,77 € / 1 ml)
Kvepalai VyramsValentinoBorn In Roma UomoExtradose Uomo50 ml
Valentino
Born In Roma Uomo
Extradose Uomo
Kvepalai
30 d. min. kaina
150,00 €
119,00 €
Reguliari kaina
150,00 €
50 ml (2,38 € / 1 ml)
E-KAINA
-20%
+1
dydis
Dydis:
Lūpų aliejus MoterimsLancômeIdôleJuicytreat33 Idôle Nude
Lancôme
Idôle
Juicytreat
Lūpų aliejus
43,99 €
9 ml (4,89 € / 1 ml)
+7
Galimos kitos spalvos
Lūpų pieštukas UnisexMorpheSignature Lip PencilMAKEUP TALK
Morphe
Signature Lip Pencil
Lūpų pieštukas
10,99 €
1.5 ml (7,33 € / 1 ml)
TIK DOUGLAS
+11
Galimos kitos spalvos
Parfumuotas vanduo MoterimsVersaceCrystal Noir50 ml
Versace
Crystal Noir
Parfumuotas vanduo
106,00 €
50 ml (2,12 € / 1 ml)
Parfumuotas vanduo MoterimsLancômeLa Nuit TrésorEau de Parfum50 ml
Lancôme
La Nuit Trésor
Eau de Parfum
Parfumuotas vanduo
30 d. min. kaina
84,29 €
89,00 €
Reguliari kaina
119,00 €
50 ml (1,78 € / 1 ml)
E-KAINA
+1
dydis
Dydis:
Tualetinis vanduo MoterimsVersaceCrystal NoirEau de Toilette Spray90 ml
Versace
Crystal Noir
Eau de Toilette Spray
Tualetinis vanduo
121,00 €
90 ml (1,34 € / 1 ml)
+2
dydžiai
Dydis:
Drėkinamasis veido serumas, Veido serumas/koncentratas UnisexThe OrdinaryHydrators and OilsMarine Hyaluronics30 ml
The Ordinary
Hydrators and Oils
Marine Hyaluronics
Drėkinamasis veido serumas, Veido serumas/koncentratas
11,99 €
30 ml (0,40 € / 1 ml)
Veido šveitiklis UnisexThe OrdinaryDirect AcidsMandelic Acid 10% + HA30 ml
The Ordinary
Direct Acids
Mandelic Acid 10% + HA
Veido šveitiklis
9,59 €
30 ml (0,32 € / 1 ml)
Kvepalai MoterimsK&Q by Dolce&GabbanaQ Parfum100 ml
Dolce&Gabbana
K&Q by Dolce&Gabbana
Q Parfum
Kvepalai
30 d. min. kaina
106,69 €
129,00 €
Reguliari kaina
179,00 €
100 ml (1,29 € / 1 ml)
E-KAINA
+2
dydžiai
Dydis:
Veido fluidas UnisexThe OrdinarySoothing & Barrier Support Serum30 ml
The Ordinary
Soothing & Barrier Support Serum
Veido fluidas
30 d. min. kaina
20,40 €
20,40 €
Reguliari kaina
23,99 €
30 ml (0,68 € / 1 ml)
E-KAINA
Kūno dulksna MoterimsKYLIE COSMETICSSweet Éclair Hair & Body Mist236 ml
KYLIE COSMETICS
Sweet Éclair Hair & Body Mist
Kūno dulksna
29,99 €
236 ml (0,13 € / 1 ml)
+1
dydis
Dydis:
Kūno dulksna MoterimsKYLIE COSMETICSVanilla Dew Hair & Body Mist236 ml
KYLIE COSMETICS
Vanilla Dew Hair & Body Mist
Kūno dulksna
29,99 €
236 ml (0,13 € / 1 ml)
+1
dydis
Dydis:
Veido kremas UnisexDr. Jart+CeramidinSkin Barrier Moisturising Cream50 ml
Dr. Jart+
Ceramidin
Skin Barrier Moisturising Cream
Veido kremas
30 d. min. kaina
47,99 €
38,19 €
Reguliari kaina
47,99 €
50 ml (0,76 € / 1 ml)
E-KAINA
-20%
BB kremas UnisexERBORIANSuper BB SPF 20NUDE 15ml
ERBORIAN
Super BB SPF 20
BB kremas
28,99 €
15 ml (1,93 € / 1 ml)
Kūno dulksna MoterimsValentinoBorn In Roma DonnaGreen Stravaganza50 ml
Valentino
Born In Roma Donna
Green Stravaganza
Kūno dulksna
133,00 €
50 ml (2,66 € / 1 ml)
+2
dydžiai
Dydis:
Tualetinis vanduo UnisexMaison MargielaReplicaChasing Sunsets100 ml
Maison Margiela
Replica
Chasing Sunsets
Tualetinis vanduo
30 d. min. kaina
155,00 €
129,00 €
Reguliari kaina
155,00 €
100 ml (1,29 € / 1 ml)
E-KAINA
-16%
+2
dydžiai
Dydis:
Parfumuotas vanduo MoterimsAriana GrandeGod is a WomanEau de Parfum100 ml
Ariana Grande
God is a Woman
Eau de Parfum
Parfumuotas vanduo
63,99 €
100 ml (0,64 € / 1 ml)
TIK DOUGLAS
+2
dydžiai
Dydis:
Parfumuotas vanduo VyramsEmporio ArmaniEmporio Stronger With You Amber Eau De Parfum100 ml
Armani
Emporio Armani
Emporio Stronger With You Amber Eau De Parfum
Parfumuotas vanduo
30 d. min. kaina
107,22 €
107,22 €
Reguliari kaina
154,00 €
100 ml (1,07 € / 1 ml)
E-KAINA
DOVANA
Lūpų dažai UnisexLancômeL'absolu Rouge CreamNr. 250
Lancôme
L'absolu Rouge Cream
Lūpų dažai
48,99 €
4.2 g (11,66 € / 1 g)
+4
Galimos kitos spalvos
Kvepalai MoterimsBURBERRYBurberry GoddessParfum50 ml
BURBERRY
Burberry Goddess
Parfum
Kvepalai
30 d. min. kaina
83,40 €
92,90 €
Reguliari kaina
142,00 €
50 ml (1,86 € / 1 ml)
E-KAINA
+1
dydis
Dydis:
Veido ampulės MoterimsSKIN1004Madagascar CentellaAmpoule100 ml
SKIN1004
Madagascar Centella
Ampoule
Veido ampulės
30 d. min. kaina
23,65 €
23,65 €
Reguliari kaina
36,99 €
100 ml (0,24 € / 1 ml)
E-KAINA
+2
dydžiai
Dydis:
Lakštinė veido kaukė UnisexBiodanceDefault Brand LineBio Collagen Hydrogel Mask1 vnt.
Biodance
Bio Collagen Hydrogel Mask
Lakštinė veido kaukė
5,89 €
34 g (0,17 € / 1 g)
Nauja
Skaistalų šepetėlis UnisexMorpheM240 Dual-Ended Cream & Powder Sculpt1 vnt.
Morphe
M240 Dual-Ended Cream & Powder Sculpt
Skaistalų šepetėlis
26,99 €
1 vnt. (26,99 € / 1 vnt.)
TIK DOUGLAS
Kvepalai Elixir MoterimsCALVIN KLEINEuphoriaMagnetic Elixir50 ml
CALVIN KLEIN
Euphoria
Magnetic Elixir
Kvepalai Elixir
30 d. min. kaina
61,80 €
68,50 €
Reguliari kaina
105,00 €
50 ml (1,37 € / 1 ml)
E-KAINA
+1
dydis
Dydis:
Tualetinis vanduo VyramsVersaceDylan BlueEau de Toilette Spray100 ml
Versace
Dylan Blue
Eau de Toilette Spray
Tualetinis vanduo
30 d. min. kaina
110,00 €
72,19 €
Reguliari kaina
110,00 €
100 ml (0,72 € / 1 ml)
E-KAINA
-34%
+2
dydžiai
Dydis:
Kvepalai UnisexSol de JaneiroCheirosa 62 Jelly4 g
Sol de Janeiro
Cheirosa 62 Jelly
Kvepalai
30 d. min. kaina
15,92 €
19,90 €
Reguliari kaina
25,00 €
4 g (4,98 € / 1 g)
E-KAINA
Kūno dulksna MoterimsSol de JaneiroMistCheirosa 87240 ml
Sol de Janeiro
Mist
Cheirosa 87
Kūno dulksna
30 d. min. kaina
31,45 €
35,50 €
Reguliari kaina
38,99 €
240 ml (0,15 € / 1 ml)
E-KAINA
+1
dydis
Dydis:
Parfumuotas vanduo MoterimsCHANELCOCO MADEMOISELLEINTENSE100 ml
CHANEL
COCO MADEMOISELLE
INTENSE
Parfumuotas vanduo
199,00 €
100 ml (1,99 € / 1 ml)
+2
dydžiai
Dydis:
Kompaktinė pudra UnisexMorpheBake And Set PowderTRANSLUCENT - 9g
Morphe
Bake And Set Powder
Kompaktinė pudra
18,49 €
9 g (2,05 € / 1 g)
TIK DOUGLAS
+1
Galimos kitos spalvos
Kitas puslapis
Puslapis 4 iš 21
Puslapis 1 iš 21
Puslapis 2 iš 21
Puslapis 3 iš 21
Puslapis 4 iš 21
Puslapis 5 iš 21
Puslapis 6 iš 21
Puslapis 7 iš 21
Puslapis 8 iš 21
Puslapis 9 iš 21