Pereiti prie pagrindinio turinio
Nemokamas siuntimas nuo 39,95 € 2 nemokami mėginėliai Nemokamas dovanų pakavimas Pristatymas per 1 - 2 darbo dienas
GROŽIO PASLAUGOS
Grožio kortelė
Parduotuvės
DOVANOS
TIK PROGRAMĖLĖJE! IKI -25% VEIDO PRIEŽIŪROS PRODUKTAMS
Grįžk atgal
Vykdykite paiešką
Į Douglas pagrindinį puslapį
Į parduotuvių paiešką
Į mano paskyrą
Į mano norų sąrašą
Į krepšelį
DOVANŲ KORTELĖ
AKCIJOS
Atidaryti AKCIJOS meniu
Naujienos ir tendencijos
Atidaryti Naujienos ir tendencijos meniu
PREKIŲ ŽENKLAI
K-BEAUTY
Advento kalendoriai
Kvepalai
Atidaryti Kvepalai meniu
MAKIAŽUI
Atidaryti MAKIAŽUI meniu
VEIDUI
Atidaryti VEIDUI meniu
KŪNUI
Atidaryti KŪNUI meniu
Plaukams
Atidaryti Plaukams meniu
NAMAMS IR STILIUI
Atidaryti NAMAMS IR STILIUI meniu
Douglas Collection
Tvarumas
Gerai savijautai
Atidaryti Gerai savijautai meniu
GROŽIO PASLAUGOS
Titulinis
Veido odos priežiūra
Minis
Minis169
rezultatai
Minis
(169)
Filtras
Kaina
Produkto tipas
Prekės ženklas
Kam skirta
Spalva
Spec.pasiūlymas
Odos tipas
Dovana progai
Dekolte kremas UnisexSisleyIntensive Firming Bust Compound50 ml
Sisley
Intensive Firming Bust Compound
Dekolte kremas
30 d. min. kaina
299,00 €
299,00 €
50 ml (5,98 € / 1 ml)
Kodas:
VED
DOVANA
Makiažo valiklis UnisexCliniqueNaturally Gentle Eye Makeup Remover75 ml
Clinique
Naturally Gentle Eye Makeup Remover
Makiažo valiklis
30 d. min. kaina
30,99 €
30,99 €
75 ml (0,41 € / 1 ml)
Kodas:
VED
DOVANA
Priemonė nuo senėjimo žymių UnisexThe OrdinaryRetinal 0.2% Emulsion Serum15 ml
The Ordinary
Retinal 0.2% Emulsion Serum
Priemonė nuo senėjimo žymių
30 d. min. kaina
18,49 €
18,49 €
15 ml (1,23 € / 1 ml)
Kodas:
VED
DOVANA
Netrukus sugrįš
Veido kremas MoterimsSKIN1004Madagascar CentellaProbio-Cica Enrich50 ml
SKIN1004
Madagascar Centella
Probio-Cica Enrich
Veido kremas
30 d. min. kaina
24,91 €
38,99 €
50 ml (0,78 € / 1 ml)
Kodas:
VED
DOVANA
Netrukus sugrįš
+1
dydis
Dydis:
Priemonė nuo spuogų UnisexMATHDefault Brand LineAnti-Acne SOS Gel15 ml
MATH
Anti-Acne SOS Gel
Priemonė nuo spuogų
30 d. min. kaina
23,99 €
23,99 €
15 ml (1,60 € / 1 ml)
Kodas:
VED
DOVANA
Netrukus sugrįš
Veido tonikas UnisexSKINLOVERSDefault Brand Line3In1 Multi Active Skin Toner With Pantenol100 ml
SKINLOVERS
3In1 Multi Active Skin Toner With Pantenol
Veido tonikas
30 d. min. kaina
30,95 €
30,95 €
100 ml (0,31 € / 1 ml)
Kodas:
VED
DOVANA
Netrukus sugrįš
Plaukų atstatomoji priemonė UnisexL'ALGADefault Brand LineSeamist Leave-In Moisture Spray100 ml
L'ALGA
Seamist Leave-In Moisture Spray
Plaukų atstatomoji priemonė
30 d. min. kaina
30,99 €
30,99 €
100 ml (0,31 € / 1 ml)
Kodas:
VED
DOVANA
Netrukus sugrįš
Veido valomoji želė UnisexDr. Jart+DermaclearHydrating pH Gel Cleanser150 ml
Dr. Jart+
Dermaclear
Hydrating pH Gel Cleanser
Veido valomoji želė
30 d. min. kaina
28,99 €
28,99 €
150 ml (0,19 € / 1 ml)
Kodas:
VED
Nauja
DOVANA
Pas mus netrukus
+1
dydis
Dydis:
Praleisti slankiklį
Viskas apie
Veido šveitikliai
Sužinokite, kaip jie padeda odai.
Skinimalizmas
Mažiau yra daugiau
Minimalizmas jūsų grožio rutinoje.
Viskas apie
Sudie paraudimui!
Subalansuotos ir ramesnės odos favoritai – vienoje vietoje.
Viskas apie
Veido prausikliai
Putos, gelis, o gal aliejus?
Viskas apie
Kolagenas
Viskas apie spindinčią odą su kolagenu.
Viskas apie
Cheminiai šveitikliai
Sužinokite daugiau apie šveitimą su AHA ir BHA rūgštimis.
Viskas apie
Hialurono rūgštis
Kodėl verta naudoti hialurono rūgštį?
Viskas apie
Veido šveitimas su vaisių rūgštimis
Kas yra AHA šveitikliai ir kaip jie veikia?
Viskas apie
Sudie tamsiems ratilams!
Viskas, ko reikia spindinčiai ir gaiviai akių sričiai.
Pasisemk įkvėpimo
Grožis be lyties
Švęskite savo unikalumą – su unisex priemonėmis!
Veido valomoji želė UnisexDr. Jart+DermaclearDaily Exfoliating Cleanser30 ml
Dr. Jart+
Dermaclear
Daily Exfoliating Cleanser
Veido valomoji želė
30 d. min. kaina
11,99 €
11,99 €
30 ml (0,40 € / 1 ml)
Kodas:
VED
Nauja
DOVANA
Pas mus netrukus
+1
dydis
Dydis:
Veido kremas UnisexFrudiaCitrus Brightening Cream10 g
Frudia
Citrus Brightening Cream
Veido kremas
30 d. min. kaina
6,59 €
6,59 €
10 ml (0,66 € / 1 ml)
Kodas:
VED
DOVANA
Netrukus sugrįš
Priemonė nuo spuogų UnisexERBORIANCentella Acne SOS9 ml
ERBORIAN
Centella Acne SOS
Priemonė nuo spuogų
30 d. min. kaina
26,99 €
26,99 €
9 ml (3,00 € / 1 ml)
Kodas:
VED
DOVANA
Netrukus sugrįš
Veido kremas UnisexMACHyper Real SkincareHyper Real Skincanvas Balm™ Moisturizing Cream15 ml
MAC
Hyper Real Skincare
Hyper Real Skincanvas Balm™ Moisturizing Cream
Veido kremas
30 d. min. kaina
31,99 €
31,99 €
15 ml (2,13 € / 1 ml)
Kodas:
VED
DOVANA
išparduota
Valomasis veido kremas MoterimsELEMISPro-Collagen Black Cherry Cleansing Balm100 g
ELEMIS
Pro-Collagen Black Cherry Cleansing Balm
Valomasis veido kremas
30 d. min. kaina
65,99 €
65,99 €
100 g (0,66 € / 1 g)
Kodas:
VED
DOVANA
Netrukus sugrįš
Valomasis veido kremas MoterimsELEMISPro-Collagen Rose Cleansing Balm100 g
ELEMIS
Pro-Collagen Rose Cleansing Balm
Valomasis veido kremas
30 d. min. kaina
67,99 €
67,99 €
100 g (0,68 € / 1 g)
Kodas:
VED
DOVANA
Netrukus sugrįš
Valomasis veido kremas MoterimsELEMISPro-Collagen Cleansing Balm100 g
ELEMIS
Pro-Collagen Cleansing Balm
Valomasis veido kremas
30 d. min. kaina
62,99 €
62,99 €
100 g (0,63 € / 1 g)
Kodas:
VED
DOVANA
Netrukus sugrįš
Veido aliejus MoterimsELEMISSuperfood Facial Oil15 ml
ELEMIS
Superfood Facial Oil
Veido aliejus
30 d. min. kaina
71,99 €
71,99 €
15 ml (4,80 € / 1 ml)
Kodas:
VED
DOVANA
Netrukus sugrįš
Veido priežiūros rinkinys UnisexDouglas CollectionNaturalsStarter Kit1 vnt.
Douglas Collection
Naturals
Starter Kit
Veido priežiūros rinkinys
21,99 €
1 vnt. (21,99 € / 1 vnt.)
DOVANA
Netrukus sugrįš
Makiažo valiklis UnisexMesauda BeautyProud Cloud Gentle Cleansing Foam50 ml
Mesauda Beauty
Proud Cloud Gentle Cleansing Foam
Makiažo valiklis
30 d. min. kaina
11,49 €
11,49 €
50 ml (0,23 € / 1 ml)
Kodas:
VED
DOVANA
Netrukus sugrįš
Veido priežiūros rinkinys UnisexFlorence By MillsAva’S Mini & Mighty1 vnt.
Florence By Mills
Ava’S Mini & Mighty
Veido priežiūros rinkinys
39,95 €
1 vnt. (39,95 € / 1 vnt.)
TIK DOUGLAS
DOVANA
Netrukus sugrįš
Valomasis veido kremas UnisexELEMISSuperfood AHA Glow Cleansing Butter90 ml
ELEMIS
Superfood AHA Glow Cleansing Butter
Valomasis veido kremas
30 d. min. kaina
42,99 €
42,99 €
90 ml (0,48 € / 1 ml)
Kodas:
VED
DOVANA
Netrukus sugrįš
Veido priežiūros rinkinys UnisexSisleySisley Hydra-Global Discovery Program1 vnt
Sisley
Sisley Hydra-Global Discovery Program
Veido priežiūros rinkinys
265,00 €
1 vnt. (265,00 € / 1 vnt.)
DOVANA
Netrukus sugrįš
Priemonė nuo spuogų UnisexThe INKEY ListMandelic Treatment Acid15 ml
The INKEY List
Mandelic Treatment Acid
Priemonė nuo spuogų
30 d. min. kaina
12,99 €
12,99 €
15 ml (0,87 € / 1 ml)
Kodas:
VED
TIK DOUGLAS
DOVANA
Netrukus sugrįš
Veido priežiūros rinkinys UnisexSisleySisley Ecological Compound Advanced Formula Discovery Program1 vnt
Sisley
Sisley Ecological Compound Advanced Formula Discovery Program
Veido priežiūros rinkinys
272,00 €
1 vnt. (272,00 € / 1 vnt.)
DOVANA
Pas mus netrukus
Veido tonikas UnisexCliniqueAnti-Blemish Solutions Clarifying Lotion60 ml
Clinique
Anti-Blemish Solutions Clarifying Lotion
Veido tonikas
30 d. min. kaina
16,49 €
16,49 €
60 ml (0,27 € / 1 ml)
Kodas:
VED
DOVANA
Netrukus sugrįš
Valomasis veido kremas UnisexFlorence By MillsClean Magic Face Wash50 ml
Florence By Mills
Clean Magic Face Wash
Valomasis veido kremas
11,49 €
50 ml (0,23 € / 1 ml)
TIK DOUGLAS
DOVANA
Netrukus sugrįš
+1
dydis
Dydis:
Puslapis 4 iš 4
Puslapis 1 iš 4
Puslapis 2 iš 4
Puslapis 3 iš 4
Puslapis 4 iš 4