Pereiti prie pagrindinio turinio
Nemokamas siuntimas nuo 39,95 € 2 nemokami mėginėliai Nemokamas dovanų pakavimas Pristatymas per 1 - 2 darbo dienas
GROŽIO PASLAUGOS
Grožio kortelė
Parduotuvės
DOVANOS
TIK PROGRAMĖLĖJE! IKI -25% VEIDO PRIEŽIŪROS PRODUKTAMS
Grįžk atgal
Vykdykite paiešką
Į Douglas pagrindinį puslapį
Į parduotuvių paiešką
Į mano paskyrą
Į mano norų sąrašą
Į krepšelį
DOVANŲ KORTELĖ
AKCIJOS
Atidaryti AKCIJOS meniu
Naujienos ir tendencijos
Atidaryti Naujienos ir tendencijos meniu
PREKIŲ ŽENKLAI
K-BEAUTY
Advento kalendoriai
Kvepalai
Atidaryti Kvepalai meniu
MAKIAŽUI
Atidaryti MAKIAŽUI meniu
VEIDUI
Atidaryti VEIDUI meniu
KŪNUI
Atidaryti KŪNUI meniu
Plaukams
Atidaryti Plaukams meniu
NAMAMS IR STILIUI
Atidaryti NAMAMS IR STILIUI meniu
Douglas Collection
Tvarumas
Gerai savijautai
Atidaryti Gerai savijautai meniu
GROŽIO PASLAUGOS
Titulinis
Collistar
Collistar162
rezultatai
Collistar
(162)
Filtras
Kaina
Produkto tipas
Prekės ženklas
Kam skirta
Spalva
Spec.pasiūlymas
Kvapas
Dovana progai
Savaiminio įdegio kremas UnisexCollistarGOCCE MAGICHEFace Magic Drops30 ml
Collistar
GOCCE MAGICHE
Face Magic Drops
Savaiminio įdegio kremas
30 d. min. kaina
47,99 €
47,99 €
30 ml (1,60 € / 1 ml)
Kodas:
BH
Blakstienų tušas MoterimsCollistarMake-upInfinito Mascara8.5 ml
Collistar
Make-up
Infinito Mascara
Blakstienų tušas
30 d. min. kaina
23,97 €
36,99 €
8.5 ml (4,35 € / 1 ml)
Kodas:
BH
Blakstienų tušas UnisexCollistarMake-upMascara Volume Unico®Intense Black
Collistar
Make-up
Mascara Volume Unico®
Blakstienų tušas
30 d. min. kaina
17,00 €
17,00 €
Reguliari kaina
33,99 €
13 ml (1,31 € / 1 ml)
Kūno kremas MoterimsCollistarINTENSIVE RESHAPING FIRMING CREAM400 ml
Collistar
INTENSIVE RESHAPING FIRMING CREAM
Kūno kremas
30 d. min. kaina
55,19 €
55,19 €
Reguliari kaina
68,99 €
400 ml (0,14 € / 1 ml)
Paakių balzamas MoterimsCollistarAttivi PuriHyaluronic Acid + Peptides Eye Contour15 ml
Collistar
Attivi Puri
Hyaluronic Acid + Peptides Eye Contour
Paakių balzamas
30 d. min. kaina
32,89 €
32,89 €
Reguliari kaina
46,99 €
15 ml (2,19 € / 1 ml)
Plaukų aliejus MoterimsCollistarAttivi PuriPHYTO-KERATIN Oil Restructuring Nourishing100 ml
Collistar
Attivi Puri
PHYTO-KERATIN Oil Restructuring Nourishing
Plaukų aliejus
30 d. min. kaina
22,67 €
35,99 €
100 ml (0,36 € / 1 ml)
Kodas:
BH
Galvos odos šveitiklis UnisexCollistarAttivi PuriNiacinamide Scrub Exfoliating Oil Control250 ml
Collistar
Attivi Puri
Niacinamide Scrub Exfoliating Oil Control
Galvos odos šveitiklis
30 d. min. kaina
35,99 €
35,99 €
250 ml (0,14 € / 1 ml)
Kodas:
BH
Veido dulksna UnisexCollistarAttivi PuriPure Actives Hyaluronic Acid Molecular Spray100 ml
Collistar
Attivi Puri
Pure Actives Hyaluronic Acid Molecular Spray
Veido dulksna
30 d. min. kaina
19,19 €
31,99 €
100 ml (0,32 € / 1 ml)
Kodas:
BH
Priemonė nuo senėjimo žymių UnisexCollistarAttivi PuriCOLLAGEN + MALACHITE CREAM BALM50 ml
Collistar
Attivi Puri
COLLAGEN + MALACHITE CREAM BALM
Priemonė nuo senėjimo žymių
30 d. min. kaina
41,29 €
41,29 €
Reguliari kaina
58,99 €
50 ml (0,83 € / 1 ml)
Savaiminio įdegio kremas UnisexCollistarSun CareBody-Legs Magic Drops125 ml
Collistar
Sun Care
Body-Legs Magic Drops
Savaiminio įdegio kremas
30 d. min. kaina
34,65 €
53,99 €
125 ml (0,43 € / 1 ml)
Kodas:
BH
Priemonė nuo celiulito MoterimsCollistarANTICELLULITE EVEN FINISH CRYO-GEL400 ml
Collistar
ANTICELLULITE EVEN FINISH CRYO-GEL
Priemonė nuo celiulito
30 d. min. kaina
55,19 €
55,19 €
Reguliari kaina
68,99 €
400 ml (0,14 € / 1 ml)
MoterimsCollistarGocce Magiche Magic Drops Glow Highlighting Body Concentrate125 ml
Collistar
Gocce Magiche Magic Drops Glow Highlighting Body Concentrate
30 d. min. kaina
34,65 €
53,99 €
125 ml (0,43 € / 1 ml)
Kodas:
BH
Akių pieštukas UnisexCollistarPROFESSIONALE Eye PencilNr. 10 Verde Metallo
Collistar
PROFESSIONALE Eye Pencil
Akių pieštukas
30 d. min. kaina
13,50 €
13,50 €
Reguliari kaina
26,99 €
2 g (6,75 € / 1 g)
+3
Galimos kitos spalvos
Plaukų šampūnas UnisexCollistarAttivi PuriVitamin C Shampoo Brightening Revitalizing250 ml
Collistar
Attivi Puri
Vitamin C Shampoo Brightening Revitalizing
Plaukų šampūnas
30 d. min. kaina
14,67 €
23,99 €
250 ml (0,10 € / 1 ml)
Kodas:
BH
Kūno šveitiklis MoterimsCollistarELASTICIZING FIRMING TALASSO-SCRUB600 g
Collistar
ELASTICIZING FIRMING TALASSO-SCRUB
Kūno šveitiklis
30 d. min. kaina
45,59 €
45,59 €
Reguliari kaina
56,99 €
600 g (0,08 € / 1 g)
Lūpų pieštukas UnisexCollistarMake-upProfessional Waterproof Long - Lasting Lip PencilNr. 13 (B) Cameo
Collistar
Make-up
Professional Waterproof Long - Lasting Lip Pencil
Lūpų pieštukas
30 d. min. kaina
16,19 €
16,19 €
Reguliari kaina
26,99 €
1.2 g (13,49 € / 1 g)
Dezodorantas MoterimsCollistarMULTI-ACTIVE DEODORANT ROLL-ON 48h75 ml
Collistar
MULTI-ACTIVE DEODORANT ROLL-ON 48h
Dezodorantas
30 d. min. kaina
21,59 €
21,59 €
Reguliari kaina
26,99 €
75 ml (0,29 € / 1 ml)
Veido kremas UnisexCollistarUomoHydra Man Daily Protective Face & Eye Cream 24Hrs80 ml
Collistar
Uomo
Hydra Man Daily Protective Face & Eye Cream 24Hrs
Veido kremas
30 d. min. kaina
33,14 €
50,99 €
80 ml (0,64 € / 1 ml)
Kodas:
BH
Dezodorantas MoterimsCollistarMULTI-ACTIVE DEODORANT SPRAY 24h100 ml
Collistar
MULTI-ACTIVE DEODORANT SPRAY 24h
Dezodorantas
30 d. min. kaina
21,59 €
21,59 €
Reguliari kaina
26,99 €
100 ml (0,22 € / 1 ml)
Saulės aliejus UnisexCollistarAbbronzatura PerfettaSupertanning Moisturizing Dry Oil SPF30200 ml
Collistar
Abbronzatura Perfetta
Supertanning Moisturizing Dry Oil SPF30
Saulės aliejus
30 d. min. kaina
28,65 €
43,99 €
200 ml (0,22 € / 1 ml)
Kodas:
BH
Priemonė nuo celiulito MoterimsCollistarSpeciale Anti-CelluliteCrio-Gel400 ml
Collistar
Speciale Anti-Cellulite
Crio-Gel
Priemonė nuo celiulito
30 d. min. kaina
44,19 €
44,19 €
Reguliari kaina
67,99 €
400 ml (0,11 € / 1 ml)
Savaiminio įdegio kremas UnisexCollistarDetergenzaMAGIC DROPS SELF-TANNING CONCENTRATE50 ml
Collistar
Detergenza
MAGIC DROPS SELF-TANNING CONCENTRATE
Savaiminio įdegio kremas
30 d. min. kaina
40,79 €
40,79 €
Reguliari kaina
50,99 €
50 ml (0,82 € / 1 ml)
Dezodorantas MoterimsCollistarMULTI-ACTIVE DEODORANT CREAM 48h75 ml
Collistar
MULTI-ACTIVE DEODORANT CREAM 48h
Dezodorantas
30 d. min. kaina
21,59 €
21,59 €
Reguliari kaina
26,99 €
75 ml (0,29 € / 1 ml)
Kūno kremas po deginimosi UnisexCollistarSun CareUltra Soothing After Sun Repair Treatment250 ml
Collistar
Sun Care
Ultra Soothing After Sun Repair Treatment
Kūno kremas po deginimosi
30 d. min. kaina
43,99 €
43,99 €
250 ml (0,18 € / 1 ml)
Kodas:
BH
Veido priežiūros rinkinys UnisexCollistarUnbox Your Beauty / Hydrated Skin Up To 100H - 21 vnt.
Collistar
Unbox Your Beauty / Hydrated Skin Up To 100H - 2
Veido priežiūros rinkinys
30 d. min. kaina
38,24 €
38,24 €
Reguliari kaina
50,99 €
1 vnt. (38,24 € / 1 vnt.)
Plaukų kondicionierius UnisexCollistarAttivi PuriCollagen Conditioner Volumising Redensifier200 ml
Collistar
Attivi Puri
Collagen Conditioner Volumising Redensifier
Plaukų kondicionierius
30 d. min. kaina
33,99 €
33,99 €
200 ml (0,17 € / 1 ml)
Kodas:
BH
Kūno ir plaukų prausiklis UnisexCollistarAcqua Wood Shower-Shampoo250 ml
Collistar
Acqua Wood Shower-Shampoo
Kūno ir plaukų prausiklis
30 d. min. kaina
33,99 €
33,99 €
250 ml (0,14 € / 1 ml)
Kodas:
BH
Kūno sviestas MoterimsCollistarHYDRA-ILLUMINATING REPAIRING SUBLIME BUTTER200 ml
Collistar
HYDRA-ILLUMINATING REPAIRING SUBLIME BUTTER
Kūno sviestas
30 d. min. kaina
31,19 €
31,19 €
Reguliari kaina
38,99 €
200 ml (0,16 € / 1 ml)
Priemonė nuo senėjimo žymių MoterimsCollistarLift HD +Lifting Firming Face and Neck Cream50 ml
Collistar
Lift HD +
Lifting Firming Face and Neck Cream
Priemonė nuo senėjimo žymių
30 d. min. kaina
68,00 €
85,00 €
50 ml (1,70 € / 1 ml)
Kodas:
BH
Veido kremas MoterimsCollistarRigeneraSmoothing Anti-Wrinkle Cream50 ml
Collistar
Rigenera
Smoothing Anti-Wrinkle Cream
Veido kremas
30 d. min. kaina
68,00 €
85,00 €
50 ml (1,70 € / 1 ml)
Kodas:
BH
Plaukų kondicionierius UnisexCollistarAttivi PuriHYALURONIC ACID Liquid Conditioner Moisturizer Frequent Use200 ml
Collistar
Attivi Puri
HYALURONIC ACID Liquid Conditioner Moisturizer Frequent Use
Plaukų kondicionierius
30 d. min. kaina
21,97 €
33,99 €
200 ml (0,17 € / 1 ml)
Kodas:
BH
Blakstienų tušas MoterimsCollistarImpeccabileMascaraBlack
Collistar
Impeccabile
Mascara
Blakstienų tušas
30 d. min. kaina
22,09 €
22,09 €
Reguliari kaina
33,99 €
14 ml (1,58 € / 1 ml)
Kūno šveitiklis MoterimsCollistarHYDRA-ILLUMINATING SUBLIME TALASSO-SCRUB600 g
Collistar
HYDRA-ILLUMINATING SUBLIME TALASSO-SCRUB
Kūno šveitiklis
30 d. min. kaina
45,59 €
45,59 €
Reguliari kaina
56,99 €
600 g (0,08 € / 1 g)
Veido kremas VyramsCollistarUomoMAN Anti-Age Mattifying Cream-Gel50 ml
Collistar
Uomo
MAN Anti-Age Mattifying Cream-Gel
Veido kremas
30 d. min. kaina
44,79 €
44,79 €
Reguliari kaina
63,99 €
50 ml (0,90 € / 1 ml)
Veido kremas UnisexCollistarAttivi PuriSalicylic Acid + Niacinamide Lotion100 ml
Collistar
Attivi Puri
Salicylic Acid + Niacinamide Lotion
Veido kremas
30 d. min. kaina
24,99 €
24,99 €
100 ml (0,25 € / 1 ml)
Kodas:
BH
Antakių želė, Antakių šešėliai/dažai UnisexCollistarPROFESSIONALE Clear Fixing Brow GelNr. 3 Bruno
Collistar
PROFESSIONALE Clear Fixing Brow Gel
Antakių želė, Antakių šešėliai/dažai
30 d. min. kaina
18,19 €
18,19 €
Reguliari kaina
27,99 €
4 ml (4,55 € / 1 ml)
Veido kremas MoterimsCollistarIDROATTIVA+Matte Moisturizing Sorbet Cream50 ml
Collistar
IDROATTIVA+
Matte Moisturizing Sorbet Cream
Veido kremas
30 d. min. kaina
46,99 €
46,99 €
15 ml (3,13 € / 1 ml)
Kodas:
BH
Purškiama priemonė nuo saulės UnisexCollistarAbbronzatura PerfettaActive Protection Milk Spray SPF50200 ml
Collistar
Abbronzatura Perfetta
Active Protection Milk Spray SPF50
Purškiama priemonė nuo saulės
30 d. min. kaina
43,99 €
43,99 €
200 ml (0,22 € / 1 ml)
Kodas:
BH
BB kremas MoterimsCollistarIDROATTIVA+Antipollution BB Cream Tinted Moisturizer SPF 30Light
Collistar
IDROATTIVA+
Antipollution BB Cream Tinted Moisturizer SPF 30
BB kremas
30 d. min. kaina
42,99 €
42,99 €
50 ml (0,86 € / 1 ml)
Kodas:
BH
Kūno ir plaukų prausiklis UnisexCollistarACQUA VETIVER250 ml
Collistar
ACQUA VETIVER
Kūno ir plaukų prausiklis
30 d. min. kaina
33,99 €
33,99 €
250 ml (0,14 € / 1 ml)
Kodas:
BH
Kūno prausimosi aliejus MoterimsCollistarANTI-WATER THERMAL TALASSO-SHOWER OIL400 ml
Collistar
ANTI-WATER THERMAL TALASSO-SHOWER OIL
Kūno prausimosi aliejus
30 d. min. kaina
32,79 €
32,79 €
Reguliari kaina
40,99 €
400 ml (0,08 € / 1 ml)
Kūno kremas UnisexCollistarDEEP MOISTURIZING FLUID400 ml
Collistar
DEEP MOISTURIZING FLUID
Kūno kremas
30 d. min. kaina
31,19 €
31,19 €
Reguliari kaina
38,99 €
400 ml (0,08 € / 1 ml)
Skaistalai, Akių ir skruostų dažai, Lūpų ir skruostų dažai UnisexCollistarMake-upImpeccable Maxi BlushNr. 04
Collistar
Make-up
Impeccable Maxi Blush
Skaistalai, Akių ir skruostų dažai, Lūpų ir skruostų dažai
30 d. min. kaina
29,24 €
29,24 €
Reguliari kaina
44,99 €
9 g (3,25 € / 1 g)
Bronzinanti pudra MoterimsCollistarMake-upSilk Effect Bronzing PowderNr. 09
Collistar
Make-up
Silk Effect Bronzing Powder
Bronzinanti pudra
30 d. min. kaina
28,19 €
28,19 €
Reguliari kaina
46,99 €
10 g (2,82 € / 1 g)
Veido valomoji želė VyramsCollistarUomoEnergizing Cleansing Gel Face200 ml
Collistar
Uomo
Energizing Cleansing Gel Face
Veido valomoji želė
30 d. min. kaina
22,74 €
34,99 €
200 ml (0,17 € / 1 ml)
Kodas:
BH
Skutimosi putos VyramsCollistarUomoPerfect Adherence Shaving Foam200 ml
Collistar
Uomo
Perfect Adherence Shaving Foam
Skutimosi putos
30 d. min. kaina
21,99 €
21,99 €
200 g (0,11 € / 1 g)
Kodas:
BH
Veido kremas MoterimsCollistarLift HD +Sculpt Lifting Remodeling Cream50 ml
Collistar
Lift HD +
Sculpt Lifting Remodeling Cream
Veido kremas
30 d. min. kaina
68,00 €
85,00 €
50 ml (1,70 € / 1 ml)
Kodas:
BH
Priemonė nuo senėjimo žymių VyramsCollistarUomoAnti-Wrinkle Revitalizing Cream50 ml
Collistar
Uomo
Anti-Wrinkle Revitalizing Cream
Priemonė nuo senėjimo žymių
30 d. min. kaina
65,99 €
65,99 €
50 ml (1,32 € / 1 ml)
Kodas:
BH
Kitas puslapis
Puslapis 1 iš 4
Puslapis 1 iš 4
Puslapis 2 iš 4
Puslapis 3 iš 4
Puslapis 4 iš 4