Kvepalai vyrams

(764)
Rūšiuoti:
Filtrai
12345...8...14...20

Prabangūs kvepalai vyrams: atraskite išskirtinius aromatus

Stilingi vyrai žino, kad aukštos kokybės vyriški kvepalai elegantiškai ir subtiliai pabrėžia išvaizdą. Nesvarbu, ar dėvite elegantišką dalykinį kostiumą, ar laisvalaikio drabužius, rafinuota kompozicija kiekvienam įvaizdžiui suteikia išskirtinumo. Douglas populiariausi žinomų aukščiausios kokybės prekių ženklų vyriški kvepalai yra vos už kelių paspaudimų – kurį aukščiausios kokybės prekių ženklą pasirinksite?

Pasirengta kiekvienai progai: raskite savo firminį kvapą

Kvepalų pasirinkimas vyrams priklauso ne tik nuo asmeninio skonio, bet ir nuo progos. Prieš pirkdami apsvarstykite ar ieškote lengvų kvapų kasdienai, ar išraiškingų kvepalų vakarui, kurie padės išsiskirti? Tikri kvepalų žinovai renkasi kompoziciją pagal situaciją. Naudinga žinoti žinomiausias kvapų kryptis, taip vadinamas kvapų kategorijas. Kiekvieni kvepalai priklauso bent vienai kvepalų kategorijai arba viename buteliuke derinami keli kvapai, kad būtų pasiektas ypatingas efektas. Kas svarbiausia – trumpai:

Rytietiški kvepalai vyrams

Rytietiški kvepalai pasižymi jausmingu, paslaptingu ir gundančiu poveikiu ir garantuoja ryškų įvaizdį. Šios kategorijos kvepalai vyrams yra paslaptingi ir patrauklūs, todėl jie užkariauja moterų širdis. Dažnai naudojami šie komponentai: muskusas, santalas, pačiulis ir vanilė. Šie sunkūs, dažnai medienos ir prieskonių kvapai tinka vakarui. Savimi pasitikintys vyrai rytietiškais kvepalais mėgsta kvepintis ir dieną.

Gėlių kvepalai vyrams

Gėlių aromatai veikia romantiškai ir žaismingai. Dažnai naudojami šie komponentai: našlaitė, jazminas, rožė, melisa ir alyva. Jei į šią kvapų sudėtį įeina lapų ir žolės natos, ji vadinama žaliuoju kvapu. Gėlių aromatai yra lengvi ir universalūs, tinkantys kiekvienai situacijai ir kiekvienai progai.

Vaisiniai kvapai vyrams

Vaisių aromato kvepalai pasižymi žaismingu poveikiu, panašiu į gėlių aromato kvepalus, tačiau yra šiek tiek kasdieniškesni. Todėl vaisių aromato kvepalai vyrams yra itin populiarūs tarp jaunų vyrų. Populiariausi ingredientai yra obuoliai, persikai, ananasai arba raudoni vaisiai – tinkamas pasirinkimas visai dienai.

Mediena dvelkiantys kvepalai vyrams

Medienos kompozicijos yra šiltos ir elegantiškos, tačiau nėra įkyrios. Ši kvapų kategorija puikiai dera su rytietiškomis esencijomis. Kartu su jomis kuriami stipraus aromato kvepalai. Dažnai naudojami kedro ir kvapiosios vetiverijos komponentai. Šis ilgai išliekantis sunkus aromatas geriausiai atsiskleidžia vakare.

Citrusiniai kvepalai vyrams

Mėgstate sportą, gaivą ir paprastumą? Tuomet citrusinių kvepalų kategorija jums yra tinkamas pasirinkimas. Šie kvapai yra gyvybingi ir sportiški, todėl idealiai tinka aktyviems, pasitikinčiais savimi vyrams. Populiariausios sudedamosios dalys yra bergamotės, žaliosios citrinos arba apelsinai. Citrusiniai kvapai yra lengvi ir neįkyrūs, todėl tinka kasdieniam naudojimui.

Aromatiniai kvepalai vyrams

Aromatiniai kvepalai pasižymi rafinuotu ir neįprastu poveikiu. Jei mėgstate išskirtinumą, ši kvepalų kategorija skirta jums. Populiariausios sudedamosios dalys yra šalavijai, rozmarinai ir kmynai. Aromatiniai kvepalai yra lengvesni už rytietiškus ir prabangesni už citrusinius. Dėl to jie yra universalūs.

Nuo parfumuoto vandens iki losjono po skutimosi: populiarūs kvepalai vyrams įvairiomis formomis

Ar jau atradote savo firminį kvapą ir negalite atsidžiaugti savo naujuoju mėgstamiausiu kvapu? Douglas galite įsigyti daugybę kvepalų vyrams, tarp jų – tualetinį vandenį, dezodorantą, dušo želė ir balzamą po skutimosi. Nesvarbu, ar tai būtų kvapusis vanduo, plaukų ir kūno prausiklis, parfumuotas vanduo ar kūno losjonas. Apgaubkite save nuo galvos iki kojų asmeniniu išskirtiniu aromatu arba mėgaukitės pasirinktais vyrams skirtais kvepalais, kurie jums labiausiai tinka. Kvepalus galima įsigyti atskirai ir rinkiniuose iš kelių dalių. Jei jums įdomu, kuo skiriasi parfumuotas ir tualetinis vanduo. Šie terminai reiškia skirtingą kvapiųjų medžiagų koncentraciją. 10–15 % parfumuoto vandens sudėtyje yra daugiausiai kvepalų, todėl jis laikomas itin ilgai išliekančiu. Toliau pagal intensyvumą mažėjančia tvarka seka tualetinis vanduo (6–8 %), odekolonas ir kvapusis vanduo (1–3 %).

Pirkite geriausius kvepalus vyrams internetu DOUGLAS parduotuvėje

Apgaubkite save mėgstamiausiais kvepalais vyrams – nesvarbu, ar jie būtų lengvi ir gaivūs, ar sunkūs ir intensyvūs. Kiekvienam skoniui ir kiekvienai progai rasite tinkamus kvepalus. Patogiai užsisakykite savo mėgstamiausius kvepalus internetu. Ieškote įkvėpimo? Tada atraskite mūsų 10 populiariausių – šiuo metu geriausiai parduodamus kvepalus Douglas. Šiame sąraše pateikiamos kvepalų vyrams rekomendacijos iš pirmų rankų, nes 10 populiariausių kvepalų sąrašas sudarytas remiantis vien tik Douglas klientų simpatijomis.

GROŽIO PASAULIS DABAR DAR ARČIAU TAVĘS!

Atsisiųsk mūsų programėlę!