Pereiti prie pagrindinio turinio
Nemokamas siuntimas nuo 39,95 € 2 nemokami mėginėliai Nemokamas dovanų pakavimas Pristatymas per 1 - 2 darbo dienas
GROŽIO PASLAUGOS
Grožio kortelė
Parduotuvės
DOVANOS
TIK PROGRAMĖLĖJE! IKI -25% VEIDO PRIEŽIŪROS PRODUKTAMS
Grįžk atgal
Vykdykite paiešką
Į Douglas pagrindinį puslapį
Į parduotuvių paiešką
Į mano paskyrą
Į mano norų sąrašą
Į krepšelį
DOVANŲ KORTELĖ
AKCIJOS
Atidaryti AKCIJOS meniu
Naujienos ir tendencijos
Atidaryti Naujienos ir tendencijos meniu
PREKIŲ ŽENKLAI
K-BEAUTY
Advento kalendoriai
Kvepalai
Atidaryti Kvepalai meniu
MAKIAŽUI
Atidaryti MAKIAŽUI meniu
VEIDUI
Atidaryti VEIDUI meniu
KŪNUI
Atidaryti KŪNUI meniu
Plaukams
Atidaryti Plaukams meniu
NAMAMS IR STILIUI
Atidaryti NAMAMS IR STILIUI meniu
Douglas Collection
Tvarumas
Gerai savijautai
Atidaryti Gerai savijautai meniu
GROŽIO PASLAUGOS
Titulinis
Kūno odos priežiūra
Minis
Minis185
rezultatai
Minis
(185)
Filtras
Kaina
Produkto tipas
Prekės ženklas
Kam skirta
Spalva
Spec.pasiūlymas
Odos tipas
Kvapas
Dovana progai
Kūno kremas MoterimsSol de JaneiroBum BumBrazilian Cream240 ml
Sol de Janeiro
Bum Bum
Brazilian Cream
Kūno kremas
30 d. min. kaina
27,62 €
31,80 €
Reguliari kaina
46,99 €
240 ml (0,13 € / 1 ml)
E-KAINA
DOVANA
+1
dydis
Dydis:
Kūno dulksna UnisexSol de JaneiroBrazilian CrushCheirosa 62240 ml
Sol de Janeiro
Brazilian Crush
Cheirosa 62
Kūno dulksna
30 d. min. kaina
25,52 €
30,30 €
Reguliari kaina
38,99 €
240 ml (0,13 € / 1 ml)
E-KAINA
+1
dydis
Dydis:
Kūno losjonas UnisexSol de JaneiroBody Badalada™Vitamin Infused 62 Lotion400 ml
Sol de Janeiro
Body Badalada™
Vitamin Infused 62 Lotion
Kūno losjonas
30 d. min. kaina
19,12 €
20,40 €
Reguliari kaina
32,99 €
400 ml (0,05 € / 1 ml)
E-KAINA
DOVANA
+1
dydis
Dydis:
Kūno dulksna UnisexSol de JaneiroBrazilian CrushCheirosa 68240 ml
Sol de Janeiro
Brazilian Crush
Cheirosa 68
Kūno dulksna
30 d. min. kaina
26,00 €
30,30 €
Reguliari kaina
38,99 €
240 ml (0,13 € / 1 ml)
E-KAINA
DOVANA
+1
dydis
Dydis:
Kūno kremas MoterimsSol de JaneiroRosa Charmosa™Dewy Cream240 ml
Sol de Janeiro
Rosa Charmosa™
Dewy Cream
Kūno kremas
30 d. min. kaina
32,72 €
35,60 €
Reguliari kaina
46,00 €
240 ml (0,15 € / 1 ml)
E-KAINA
DOVANA
+1
dydis
Dydis:
Kūno dulksna UnisexSol de JaneiroCheirosa 71240 ml
Sol de Janeiro
Cheirosa 71
Kūno dulksna
38,99 €
240 ml (0,16 € / 1 ml)
DOVANA
+1
dydis
Dydis:
Kūno dulksna UnisexSol de JaneiroMistCheirosa 40240 ml
Sol de Janeiro
Mist
Cheirosa 40
Kūno dulksna
30 d. min. kaina
24,72 €
30,30 €
Reguliari kaina
38,99 €
240 ml (0,13 € / 1 ml)
E-KAINA
DOVANA
+1
dydis
Dydis:
Kūno kremas MoterimsRitualsThe Ritual of SakuraBody Cream70 ml
Rituals
The Ritual of Sakura
Body Cream
Kūno kremas
9,09 €
70 ml (0,13 € / 1 ml)
DOVANA
+1
dydis
Dydis:
Kūno prausimosi putos MoterimsRitualsThe Ritual of SakuraFoaming200 ml
Rituals
The Ritual of Sakura
Foaming
Kūno prausimosi putos
11,49 €
200 ml (0,06 € / 1 ml)
TIK DOUGLAS
DOVANA
+1
dydis
Dydis:
Kūno prausimosi aliejus MoterimsSol de JaneiroDelícia DrenchShower Oil385 ml
Sol de Janeiro
Delícia Drench
Shower Oil
Kūno prausimosi aliejus
30 d. min. kaina
24,99 €
21,40 €
Reguliari kaina
24,99 €
385 ml (0,06 € / 1 ml)
E-KAINA
DOVANA
-14%
+1
dydis
Dydis:
Kūno dulksna UnisexSol de JaneiroBrazilian CrushCheirosa 59240 ml
Sol de Janeiro
Brazilian Crush
Cheirosa 59
Kūno dulksna
38,99 €
240 ml (0,16 € / 1 ml)
DOVANA
+1
dydis
Dydis:
Kūno losjonas UnisexSol de JaneiroBody Badalada™Skin Refresh Water400 ml
Sol de Janeiro
Body Badalada™
Skin Refresh Water
Kūno losjonas
30 d. min. kaina
18,61 €
20,40 €
Reguliari kaina
26,00 €
400 ml (0,05 € / 1 ml)
E-KAINA
DOVANA
+1
dydis
Dydis:
Kūno prausimosi želė MoterimsSol de JaneiroBrazilian 4 PlayMoisturizing Shower Cream-Gel1000 ml
Sol de Janeiro
Brazilian 4 Play
Moisturizing Shower Cream-Gel
Kūno prausimosi želė
51,99 €
1000 ml (0,05 € / 1 ml)
DOVANA
+2
dydžiai
Dydis:
Kūno kremas MoterimsRitualsThe Ritual of AyurvedaBody Cream220 ml
Rituals
The Ritual of Ayurveda
Body Cream
Kūno kremas
30 d. min. kaina
23,71 €
24,60 €
Reguliari kaina
25,99 €
220 ml (0,11 € / 1 ml)
E-KAINA
DOVANA
+1
dydis
Dydis:
Kūno dulksna UnisexSol de JaneiroMistCheeky Biquíni Perfume90 ml
Sol de Janeiro
Mist
Cheeky Biquíni Perfume
Kūno dulksna
30 d. min. kaina
19,50 €
19,50 €
Reguliari kaina
25,00 €
90 ml (0,22 € / 1 ml)
E-KAINA
DOVANA
Kūno dulksna UnisexSol de JaneiroBrazilian CrushCheirosa 48240
Sol de Janeiro
Brazilian Crush
Cheirosa 48
Kūno dulksna
38,99 €
240 ml (0,16 € / 1 ml)
DOVANA
+1
dydis
Dydis:
Kūno sviestas UnisexSol de JaneiroDelícia DrenchBody Butter240 ml
Sol de Janeiro
Delícia Drench
Body Butter
Kūno sviestas
30 d. min. kaina
33,57 €
35,60 €
Reguliari kaina
46,99 €
240 ml (0,15 € / 1 ml)
E-KAINA
DOVANA
+1
dydis
Dydis:
Kūno dulksna MoterimsSol de JaneiroBrazilian CrushCheirosa 91 Perfume Mist240 ml
Sol de Janeiro
Brazilian Crush
Cheirosa 91 Perfume Mist
Kūno dulksna
30 d. min. kaina
28,40 €
30,30 €
Reguliari kaina
39,00 €
240 ml (0,13 € / 1 ml)
E-KAINA
DOVANA
+1
dydis
Dydis:
Kūno prausimosi putos MoterimsRitualsThe Ritual of KarmaFoaming Shower Gel200 ml
Rituals
The Ritual of Karma
Foaming Shower Gel
Kūno prausimosi putos
11,49 €
200 ml (0,06 € / 1 ml)
DOVANA
+1
dydis
Dydis:
Kvepalų rinkinys UnisexSol de JaneiroCheirosa Discovery Set Ipanema Sunset1 vnt.
Sol de Janeiro
Cheirosa Discovery Set Ipanema Sunset
Kvepalų rinkinys
38,00 €
1 vnt. (38,00 € / 1 vnt.)
DOVANA
Kūno dulksna MoterimsSol de JaneiroCheirosa 39240 ml
Sol de Janeiro
Cheirosa 39
Kūno dulksna
30 d. min. kaina
30,32 €
30,50 €
Reguliari kaina
39,00 €
240 ml (0,13 € / 1 ml)
E-KAINA
DOVANA
+1
dydis
Dydis:
Kvepalų rinkinys MoterimsSol de JaneiroMistStar Gazer | Perfume Set Cheirosa Discovery1 vnt.
Sol de Janeiro
Mist
Star Gazer | Perfume Set Cheirosa Discovery
Kvepalų rinkinys
38,99 €
1 vnt. (38,99 € / 1 vnt.)
DOVANA
Kūno aliejus UnisexSol de JaneiroGlowMotions™Glow Oil75 ml
Sol de Janeiro
GlowMotions™
Glow Oil
Kūno aliejus
30 d. min. kaina
29,99 €
29,00 €
Reguliari kaina
35,00 €
75 ml (0,39 € / 1 ml)
E-KAINA
DOVANA
-3%
Kūno dulksna MoterimsRitualsThe Ritual of SakuraHair & Body Mist50 ml
Rituals
The Ritual of Sakura
Hair & Body Mist
Kūno dulksna
23,99 €
50 ml (0,48 € / 1 ml)
DOVANA
Kūno dulksna UnisexSol de JaneiroLeite Café90 ml
Sol de Janeiro
Leite Café
Kūno dulksna
25,00 €
90 ml (0,28 € / 1 ml)
Nauja
DOVANA
Kūno dulksna UnisexSol de JaneiroMistRefresco Paraíso90 ml
Sol de Janeiro
Mist
Refresco Paraíso
Kūno dulksna
30 d. min. kaina
19,50 €
19,50 €
Reguliari kaina
25,00 €
90 ml (0,22 € / 1 ml)
E-KAINA
DOVANA
Kūno dulksna UnisexSol de JaneiroBrazilian CrushCHEIROSA 76240 ml
Sol de Janeiro
Brazilian Crush
CHEIROSA 76
Kūno dulksna
38,99 €
240 ml (0,16 € / 1 ml)
DOVANA
+1
dydis
Dydis:
Kūno losjonas UnisexSol de JaneiroBody Badalada™Moisture Melting Lotion400 ml
Sol de Janeiro
Body Badalada™
Moisture Melting Lotion
Kūno losjonas
30 d. min. kaina
21,50 €
20,40 €
Reguliari kaina
26,00 €
400 ml (0,05 € / 1 ml)
E-KAINA
DOVANA
-5%
+1
dydis
Dydis:
Kūno prausimosi želė MoterimsSol de JaneiroBom DiaBright™ Clarifying AHA BHA Body Wash385 ml
Sol de Janeiro
Bom Dia
Bright™ Clarifying AHA BHA Body Wash
Kūno prausimosi želė
30 d. min. kaina
20,82 €
20,80 €
Reguliari kaina
24,99 €
385 ml (0,05 € / 1 ml)
E-KAINA
DOVANA
-0%
+1
dydis
Dydis:
Kūno dulksna MoterimsSol de JaneiroMistPerfume Flor ica90 ml
Sol de Janeiro
Mist
Perfume Flor ica
Kūno dulksna
30 d. min. kaina
13,50 €
13,50 €
Reguliari kaina
24,99 €
90 ml (0,15 € / 1 ml)
E-KAINA
DOVANA
Kūno kremas MoterimsSol de JaneiroBeija Flor™Elasti - Cream240 ml
Sol de Janeiro
Beija Flor™
Elasti - Cream
Kūno kremas
30 d. min. kaina
46,99 €
43,70 €
Reguliari kaina
46,99 €
240 ml (0,18 € / 1 ml)
E-KAINA
-7%
+1
dydis
Dydis:
Kūno prausimosi želė UnisexRitualsHomme CollectionShower Foam200 ml
Rituals
Homme Collection
Shower Foam
Kūno prausimosi želė
10,99 €
200 ml (0,05 € / 1 ml)
DOVANA
+1
dydis
Dydis:
Kūno aliejus UnisexSol de JaneiroBum BumBody Firmeza Oil100 ml
Sol de Janeiro
Bum Bum
Body Firmeza Oil
Kūno aliejus
30 d. min. kaina
36,12 €
40,40 €
Reguliari kaina
52,99 €
100 ml (0,40 € / 1 ml)
E-KAINA
DOVANA
Kūno aliejus UnisexRitualsThe Ritual of AyurvedaSuper Dry100 ml
Rituals
The Ritual of Ayurveda
Super Dry
Kūno aliejus
30 d. min. kaina
20,82 €
22,50 €
Reguliari kaina
24,99 €
100 ml (0,23 € / 1 ml)
E-KAINA
DOVANA
Kūno aliejus MoterimsRitualsThe Ritual of KarmaShimmering100 ml
Rituals
The Ritual of Karma
Shimmering
Kūno aliejus
23,99 €
100 ml (0,24 € / 1 ml)
TIK DOUGLAS
DOVANA
Kūno losjonas UnisexSol de JaneiroBom Dia Bright™ Cream240 ml
Sol de Janeiro
Bom Dia Bright™ Cream
Kūno losjonas
30 d. min. kaina
46,99 €
43,70 €
Reguliari kaina
46,99 €
240 ml (0,18 € / 1 ml)
E-KAINA
DOVANA
-7%
+1
dydis
Dydis:
Kūno ir plaukų prausiklis UnisexSol de JaneiroBeija Flor™ Body Wash385 ml
Sol de Janeiro
Beija Flor™ Body Wash
Kūno ir plaukų prausiklis
30 d. min. kaina
19,90 €
18,90 €
Reguliari kaina
24,99 €
385 ml (0,05 € / 1 ml)
E-KAINA
DOVANA
-5%
+1
dydis
Dydis:
Kūno dulksna MoterimsKYLIE COSMETICSSweet Éclair Hair & Body Mist236 ml
KYLIE COSMETICS
Sweet Éclair Hair & Body Mist
Kūno dulksna
29,99 €
236 ml (0,13 € / 1 ml)
DOVANA
+1
dydis
Dydis:
Kūno dulksna MoterimsKYLIE COSMETICSVanilla Dew Hair & Body Mist236 ml
KYLIE COSMETICS
Vanilla Dew Hair & Body Mist
Kūno dulksna
29,99 €
236 ml (0,13 € / 1 ml)
DOVANA
+1
dydis
Dydis:
Kūno dulksna MoterimsValentinoBorn In Roma DonnaGreen Stravaganza50 ml
Valentino
Born In Roma Donna
Green Stravaganza
Kūno dulksna
30 d. min. kaina
133,00 €
123,00 €
Reguliari kaina
133,00 €
50 ml (2,46 € / 1 ml)
E-KAINA
DOVANA
-7%
+2
dydžiai
Dydis:
Kūno dulksna UnisexSol de JaneiroLeite Nectar90 ml
Sol de Janeiro
Leite Nectar
Kūno dulksna
25,00 €
90 ml (0,28 € / 1 ml)
Nauja
DOVANA
Kūno dulksna UnisexRitualsThe Ritual of KarmaHair & Body Mist50 ml
Rituals
The Ritual of Karma
Hair & Body Mist
Kūno dulksna
23,99 €
50 ml (0,48 € / 1 ml)
TIK DOUGLAS
DOVANA
Kvepalų rinkinys MoterimsSol de JaneiroMistWave Rider | Perfume Set Cheirosa Discovery1 vnt.
Sol de Janeiro
Mist
Wave Rider | Perfume Set Cheirosa Discovery
Kvepalų rinkinys
38,99 €
1 vnt. (38,99 € / 1 vnt.)
DOVANA
Kūno dulksna MoterimsSol de JaneiroMistCheirosa 87240 ml
Sol de Janeiro
Mist
Cheirosa 87
Kūno dulksna
30 d. min. kaina
31,45 €
35,50 €
Reguliari kaina
38,99 €
240 ml (0,15 € / 1 ml)
E-KAINA
DOVANA
+1
dydis
Dydis:
Kūno dulksna VyramsValentinoBorn In Roma UomoGreen Stravaganza50 ml
Valentino
Born In Roma Uomo
Green Stravaganza
Kūno dulksna
30 d. min. kaina
83,19 €
99,00 €
Reguliari kaina
107,00 €
50 ml (1,98 € / 1 ml)
E-KAINA
DOVANA
+1
dydis
Dydis:
Kūno dulksna MoterimsSol de JaneiroMistDanca ica90 ml
Sol de Janeiro
Mist
Danca ica
Kūno dulksna
30 d. min. kaina
17,49 €
13,20 €
Reguliari kaina
24,99 €
90 ml (0,15 € / 1 ml)
E-KAINA
DOVANA
-24%
Kūno dulksna UnisexSol de JaneiroMistSundays In Rio90 ml
Sol de Janeiro
Mist
Sundays In Rio
Kūno dulksna
24,00 €
90 ml (0,27 € / 1 ml)
DOVANA
Kūno dulksna MoterimsLancômeLa vie est belleL'Elixir100 ml
Lancôme
La vie est belle
L'Elixir
Kūno dulksna
30 d. min. kaina
31,49 €
31,49 €
Reguliari kaina
41,99 €
100 ml (0,31 € / 1 ml)
DOVANA
Kitas puslapis
Puslapis 1 iš 4
Puslapis 1 iš 4
Puslapis 2 iš 4
Puslapis 3 iš 4
Puslapis 4 iš 4