Pereiti prie pagrindinio turinio
Nemokamas siuntimas nuo 39,95 € 2 nemokami mėginėliai Nemokamas dovanų pakavimas Pristatymas per 1 - 2 darbo dienas
GROŽIO PASLAUGOS
Grožio kortelė
Parduotuvės
DOVANOS
NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS IKI 09 30
Grįžk atgal
Vykdykite paiešką
Į Douglas pagrindinį puslapį
Į parduotuvių paiešką
Į mano paskyrą
Į mano norų sąrašą
Į krepšelį
DOVANŲ KORTELĖ
AKCIJOS
Atidaryti AKCIJOS meniu
Naujienos ir tendencijos
Atidaryti Naujienos ir tendencijos meniu
RUDUO
PREKIŲ ŽENKLAI
K-BEAUTY
Advento kalendoriai
Kvepalai
Atidaryti Kvepalai meniu
MAKIAŽUI
Atidaryti MAKIAŽUI meniu
VEIDUI
Atidaryti VEIDUI meniu
KŪNUI
Atidaryti KŪNUI meniu
Plaukams
Atidaryti Plaukams meniu
NAMAMS IR STILIUI
Atidaryti NAMAMS IR STILIUI meniu
Douglas Collection
Tvarumas
Gerai savijautai
Atidaryti Gerai savijautai meniu
GROŽIO PASLAUGOS
Titulinis
Dekoratyvinė kosmetika
Pamoka: kaip pasirinkti ir padengti makiažo bazę
Pamoka: kaip pasirinkti ir padengti makiažo bazę108
rezultatai
Pamoka: kaip pasirinkti ir padengti makiažo bazę
(108)
Filtras
Kaina
Produkto tipas
Prekės ženklas
Spalva
Produkto savybės
Padengimas
Užbaigimas
Spec.pasiūlymas
Makiažo bazė UnisexMACM·A·C Stack Legit Lift Lash PrimerStark Stack
MAC
M·A·C Stack Legit Lift Lash Primer
Makiažo bazė
39,99 €
12 ml (3,33 € / 1 ml)
Makiažo bazė UnisexERBORIANSkin Hero Au Ginseng15 ml
ERBORIAN
Skin Hero Au Ginseng
Makiažo bazė
28,99 €
15 ml (1,93 € / 1 ml)
Makiažo bazė UnisexIsadoraThe Matte Face Primer30 ml
Isadora
The Matte Face Primer
Makiažo bazė
30 d. min. kaina
19,47 €
17,97 €
Reguliari kaina
29,95 €
30 ml (0,60 € / 1 ml)
-7%
Makiažo bazė UnisexGosh CopenhagenChameleon Primer, 005 Chameleon30 ml
Gosh Copenhagen
Chameleon Primer, 005 Chameleon
Makiažo bazė
16,99 €
30 ml (0,57 € / 1 ml)
Makiažo bazė UnisexARTDECOSkin Perfecting Make-Up Base15 ml
ARTDECO
Skin Perfecting Make-Up Base
Makiažo bazė
19,99 €
15 ml (1,33 € / 1 ml)
Makiažo bazė UnisexMesauda BeautyOil Foil Multi-Purpose Moisturising Face Primer30 ml
Mesauda Beauty
Oil Foil Multi-Purpose Moisturising Face Primer
Makiažo bazė
30 d. min. kaina
15,00 €
15,00 €
Reguliari kaina
29,99 €
30 ml (0,50 € / 1 ml)
Makiažo bazė MoterimsMaybellinePoreless Jelly30 ml
Maybelline
Poreless Jelly
Makiažo bazė
14,99 €
30 ml (0,50 € / 1 ml)
Nauja
Makiažo bazė UnisexLaura MercierPURE CANVAS PRIMER HYDRATINGHYDRATING
Laura Mercier
PURE CANVAS PRIMER HYDRATING
Makiažo bazė
56,99 €
30 ml (1,90 € / 1 ml)
Praleisti slankiklį
VISKAS APIE
Makiažo pieštukai
Vienas produktas, daug galimybių, kurias pamilsite.
Viskas apie
Sudie paraudimui!
Subalansuotos ir ramesnės odos favoritai – vienoje vietoje.
Pasisemk įkvėpimo
Skinifikacija
Makiažas ir odos priežiūra: dviguba grožio galia!
1 min.
Pamoka
Žalios akys
Mūsų patarimai žalių akių makiažui.
Viskas apie
Rauonos lūpos
Klasika, kuri kuria išskirtinį įvaizdį.
Viskas apie
J-Beauty
Atraskite japoniškos grožio filosofijos paslaptis.
Pamoka
Nepriekaištingi antakiai
Dalinamės patarimais kaip išgauti harmoningą rezultatą.
Pamoka
Idealus lūpdažis
4 žingsniai iki tobulo bučiniui skirto lūpų kontūro.
Pasisemk įkvėpimo
Grafinis akių pravedimas
Susikurkite savo individualų ir išraiškingą akių įvaizdį.
Viskas apie
Pamoka: makiažo bazė
Kaip teisingai pasirinkti ir naudoti makiažo pagrindą.
Pasisemk įkvėpimo
Manikiūro tendencijos
Atraskite nagų priežiūros ir lakavimo madas.
Viskas apie
Makiažo šepetėliai
Svarbiausi šepetėliai tobulam makiažui.
Makiažo bazė UnisexMACPrep+Prime Natural RadianceRadiant Pink
MAC
Prep+Prime Natural Radiance
Makiažo bazė
50,99 €
50 ml (1,02 € / 1 ml)
Makiažo bazė UnisexCHANELULTRA LE TEINTLA BASE MATIFIANTE30 ml
CHANEL
ULTRA LE TEINT
LA BASE MATIFIANTE
Makiažo bazė
55,99 €
30 ml (1,87 € / 1 ml)
Makiažo bazė UnisexCliniqueEven Better™Light Reflecting Primer30 ml
Clinique
Even Better™
Light Reflecting Primer
Makiažo bazė
42,99 €
30 ml (1,43 € / 1 ml)
Makiažo bazė UnisexbareMineralsPrime TimeOriginal30 ml
bareMinerals
Prime Time
Original
Makiažo bazė
39,99 €
30 ml (1,33 € / 1 ml)
Makiažo bazė UnisexCliniqueEven Better™Pore Defying Primer30 ml
Clinique
Even Better™
Pore Defying Primer
Makiažo bazė
42,99 €
30 ml (1,43 € / 1 ml)
Makiažo bazė MoterimsClarinsINSTANT SMOOTH LISSE MINUTE BASE COMBLANTE15 g
Clarins
INSTANT SMOOTH LISSE MINUTE BASE COMBLANTE
Makiažo bazė
35,99 €
15 ml (2,40 € / 1 ml)
Makiažo bazė UnisexPaeseIlluminating Makeup Base30 ml
Paese
Illuminating Makeup Base
Makiažo bazė
21,95 €
20 ml (1,10 € / 1 ml)
Makiažo bazė MoterimsARTDECOInstant Skin Perfector25 ml
ARTDECO
Instant Skin Perfector
Makiažo bazė
24,95 €
25 ml (1,00 € / 1 ml)
Makiažo bazė UnisexMax FactorFacefinity Universal Primer30 ml
Max Factor
Facefinity Universal Primer
Makiažo bazė
16,99 €
30 ml (0,57 € / 1 ml)
Makiažo bazė UnisexDouglas CollectionNaturalsHydrating PrimerNr. 60 Bare Beige
Douglas Collection
Naturals
Hydrating Primer
Makiažo bazė
16,99 €
30 ml (0,57 € / 1 ml)
DOVANA
Makiažo bazė UnisexPixi+C Vit Brightening Perfector25 ml
Pixi
+C Vit Brightening Perfector
Makiažo bazė
15,99 €
25 ml (0,64 € / 1 ml)
Makiažo bazė UnisexNYX Professional MakeupShine Killer Mattifying Primer20 ml
NYX Professional Makeup
Shine Killer Mattifying Primer
Makiažo bazė
18,99 €
20 ml (0,95 € / 1 ml)
Makiažo bazė UnisexAlgologieGamme Soleil MarinSoleil Marin Smoothing & Blurring Primer25 ml
Algologie
Gamme Soleil Marin
Soleil Marin Smoothing & Blurring Primer
Makiažo bazė
30 d. min. kaina
13,79 €
16,09 €
Reguliari kaina
22,99 €
25 ml (0,64 € / 1 ml)
Makiažo bazė UnisexGosh CopenhagenPrimer +, 003 Hydration30 ml
Gosh Copenhagen
Primer +, 003 Hydration
Makiažo bazė
16,99 €
30 ml (0,57 € / 1 ml)
Makiažo bazė UnisexARTDECOSPF 30Beige
ARTDECO
SPF 30
Makiažo bazė
18,49 €
25 ml (0,74 € / 1 ml)
Makiažo bazė MoterimsyoustarEye Primer8 ml
youstar
Eye Primer
Makiažo bazė
5,69 €
8 ml (0,71 € / 1 ml)
Makiažo bazė UnisexHUDA BEAUTYEasy Blur – Bronze Fudge30 ml
HUDA BEAUTY
Easy Blur – Bronze Fudge
Makiažo bazė
36,00 €
30 ml (1,20 € / 1 ml)
Makiažo bazė MoterimsSisleySisley Phyto-Teint Primer Glow30 ml
Sisley
Sisley Phyto-Teint Primer Glow
Makiažo bazė
100,00 €
30 ml (3,33 € / 1 ml)
DOVANA
Makiažo bazė UnisexCHANELCOCO MADEMOISELLEFRAGRANCE PRIMER100 ml
CHANEL
COCO MADEMOISELLE
FRAGRANCE PRIMER
Makiažo bazė
128,00 €
100 ml (1,28 € / 1 ml)
Makiažo bazė MoterimsPayotSource Moisturizing Plumping Infusion125 ml
Payot
Source Moisturizing Plumping Infusion
Makiažo bazė
34,99 €
125 ml (0,28 € / 1 ml)
Makiažo bazė UnisexGosh CopenhagenAnti Wrinkle Chameleon Primer30 ml
Gosh Copenhagen
Anti Wrinkle Chameleon Primer
Makiažo bazė
18,99 €
30 ml (0,63 € / 1 ml)
Makiažo bazė UnisexGosh CopenhagenFacelift Primer BaseNr. 001 Natural
Gosh Copenhagen
Facelift Primer Base
Makiažo bazė
18,99 €
30 ml (0,63 € / 1 ml)
Makiažo bazė UnisexFlorence By MillsMind Over Matte-R Oil Blotting Stick10 g
Florence By Mills
Mind Over Matte-R Oil Blotting Stick
Makiažo bazė
20,99 €
10 g (2,10 € / 1 g)
TIK DOUGLAS
Makiažo bazė UnisexbareMineralsPrime TimeHydrate & GlowBLANC
bareMinerals
Prime Time
Hydrate & Glow
Makiažo bazė
39,99 €
30 ml (1,33 € / 1 ml)
Makiažo bazė MoterimsbareMineralsPrime TimeDAILY PROTECTOR30 ml
bareMinerals
Prime Time
DAILY PROTECTOR
Makiažo bazė
39,99 €
30 ml (1,33 € / 1 ml)
Makiažo bazė UnisexShiseidoFUTURE SOLUTION LXInfinite Treatment Primer SPF 30 PA++40 ml
Shiseido
FUTURE SOLUTION LX
Infinite Treatment Primer SPF 30 PA++
Makiažo bazė
81,00 €
40 ml (2,03 € / 1 ml)
Makiažo bazė UnisexPaeseSmoothing Makeup Base30 ml
Paese
Smoothing Makeup Base
Makiažo bazė
21,95 €
20 ml (1,10 € / 1 ml)
Makiažo bazė UnisexPaeseCorrecting Make-up Base30 ml
Paese
Correcting Make-up Base
Makiažo bazė
21,95 €
20 ml (1,10 € / 1 ml)
Makiažo bazė UnisexGosh CopenhagenPrimer Plus + 006 Filler30 ml
Gosh Copenhagen
Primer Plus + 006 Filler
Makiažo bazė
16,99 €
30 ml (0,57 € / 1 ml)
Makiažo bazė UnisexHello SundayThe One That's Got It All SPF50 Sun Primer50 ml
Hello Sunday
The One That's Got It All SPF50 Sun Primer
Makiažo bazė
26,95 €
50 ml (0,54 € / 1 ml)
Makiažo bazė UnisexDr. Irena ErisSilky Shine Radiant Makeup Base30 ml
Dr. Irena Eris
Silky Shine Radiant Makeup Base
Makiažo bazė
38,99 €
30 ml (1,30 € / 1 ml)
Makiažo bazė UnisexMesauda BeautyZero Flaws Instant Filler Effect Face Primer20 ml
Mesauda Beauty
Zero Flaws Instant Filler Effect Face Primer
Makiažo bazė
30 d. min. kaina
16,50 €
16,50 €
Reguliari kaina
32,99 €
20 ml (0,83 € / 1 ml)
Makiažo bazė UnisexDear DahliaSkin Paradise Pore Perfecting Primer35 ml
Dear Dahlia
Skin Paradise Pore Perfecting Primer
Makiažo bazė
32,99 €
35 ml (0,94 € / 1 ml)
Makiažo bazė UnisexGosh CopenhagenVelvet Touch Foundation Primer ClassicClassic
Gosh Copenhagen
Velvet Touch Foundation Primer Classic
Makiažo bazė
18,99 €
30 ml (0,63 € / 1 ml)
Makiažo bazė UnisexGosh CopenhagenPrime'n Set Powder ClassicNr. 001 Classic
Gosh Copenhagen
Prime'n Set Powder Classic
Makiažo bazė
16,99 €
7 g (2,43 € / 1 g)
Makiažo bazė UnisexPixi+C Vit Priming Oil30 ml
Pixi
+C Vit Priming Oil
Makiažo bazė
27,95 €
30 ml (0,93 € / 1 ml)
Makiažo bazė UnisexMACPrep + Prime Essential Oils Grapefruit & ChamomileGrapefruit & Chamomile
MAC
Prep + Prime Essential Oils Grapefruit & Chamomile
Makiažo bazė
40,99 €
14 ml (2,93 € / 1 ml)
Makiažo bazė UnisexPixiFlawless & Poreless Primer25 ml
Pixi
Flawless & Poreless Primer
Makiažo bazė
29,95 €
30 g (1,00 € / 1 g)
Makiažo bazė UnisexPixiFlawless Beauty Primer30 ml
Pixi
Flawless Beauty Primer
Makiažo bazė
29,95 €
30 ml (1,00 € / 1 ml)
Makiažo bazė UnisexSienna XSELF TAN PRIMER75 ml
Sienna X
SELF TAN PRIMER
Makiažo bazė
30 d. min. kaina
12,79 €
12,79 €
Reguliari kaina
15,99 €
75 ml (0,17 € / 1 ml)
Kitas puslapis
Puslapis 2 iš 3
Puslapis 1 iš 3
Puslapis 2 iš 3
Puslapis 3 iš 3