Pereiti prie pagrindinio turinio
Nemokamas siuntimas nuo 39,95 € 2 nemokami mėginėliai Nemokamas dovanų pakavimas Pristatymas per 1 - 2 darbo dienas
GROŽIO PASLAUGOS
Grožio kortelė
Parduotuvės
DOVANOS
NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS IKI 09 30
Grįžk atgal
Vykdykite paiešką
Į Douglas pagrindinį puslapį
Į parduotuvių paiešką
Į mano paskyrą
Į mano norų sąrašą
Į krepšelį
DOVANŲ KORTELĖ
AKCIJOS
Atidaryti AKCIJOS meniu
Naujienos ir tendencijos
Atidaryti Naujienos ir tendencijos meniu
RUDUO
PREKIŲ ŽENKLAI
K-BEAUTY
Advento kalendoriai
Kvepalai
Atidaryti Kvepalai meniu
MAKIAŽUI
Atidaryti MAKIAŽUI meniu
VEIDUI
Atidaryti VEIDUI meniu
KŪNUI
Atidaryti KŪNUI meniu
Plaukams
Atidaryti Plaukams meniu
NAMAMS IR STILIUI
Atidaryti NAMAMS IR STILIUI meniu
Douglas Collection
Tvarumas
Gerai savijautai
Atidaryti Gerai savijautai meniu
GROŽIO PASLAUGOS
Titulinis
Dabar populiaru
Dabar populiaru1004
rezultatai
Dabar populiaru
(1 004)
Filtras
Kaina
Produkto tipas
Prekės ženklas
Kam skirta
Spalva
Produkto savybės
Spec.pasiūlymas
Kvapas
Dovana progai
Parfumuotas vanduo MoterimsLancômeLa vie est belleIntensément50 ml
Lancôme
La vie est belle
Intensément
Parfumuotas vanduo
30 d. min. kaina
78,00 €
78,00 €
Reguliari kaina
130,00 €
50 ml (1,56 € / 1 ml)
GRAVIRUOJAMA
+1
dydis
Dydis:
Veido kremas UnisexDr. Jart+CeramidinEctoin®-Infused Cream50 ml
Dr. Jart+
Ceramidin
Ectoin®-Infused Cream
Veido kremas
30 d. min. kaina
66,99 €
56,34 €
Reguliari kaina
66,99 €
50 ml (1,13 € / 1 ml)
E-KAINA
-15%
Veido losjonas UnisexDr. Jart+CeramidinSkin Barrier Moisturising Milky Lotion50 ml
Dr. Jart+
Ceramidin
Skin Barrier Moisturising Milky Lotion
Veido losjonas
30 d. min. kaina
39,99 €
33,80 €
Reguliari kaina
39,99 €
50 ml (0,68 € / 1 ml)
E-KAINA
-15%
Plaukų kondicionierius UnisexWella ProfessionalsColorMotion+ Conditioner200 ml
Wella Professionals
ColorMotion
+ Conditioner
Plaukų kondicionierius
30 d. min. kaina
30,99 €
30,99 €
200 ml (0,15 € / 1 ml)
Kodas:
H30
Skaistinamasis veido serumas UnisexAnuaNiacinamide 10 TXA 4 Serum30 ml
Anua
Niacinamide 10 TXA 4 Serum
Skaistinamasis veido serumas
26,99 €
30 ml (0,90 € / 1 ml)
Nauja
Parfumuotas vanduo MoterimsDouglas CollectionCelebrate Life50 ml
Douglas Collection
Celebrate Life
Parfumuotas vanduo
30 d. min. kaina
17,99 €
17,99 €
Reguliari kaina
29,99 €
50 ml (0,36 € / 1 ml)
Plaukų šampūnas UnisexWella ProfessionalsINVIGO Brilliance BoosterColor Brilliance Fine Shampoo300 ml
Wella Professionals
INVIGO Brilliance Booster
Color Brilliance Fine Shampoo
Plaukų šampūnas
30 d. min. kaina
21,99 €
21,99 €
300 ml (0,07 € / 1 ml)
Kodas:
H30
+1
dydis
Dydis:
Lakštinė veido kaukė UnisexDr. Jart+Intensive Soothing Repair Serum Mask25 g
Dr. Jart+
Intensive Soothing Repair Serum Mask
Lakštinė veido kaukė
8,19 €
1 vnt. (8,19 € / 1 vnt.)
Parfumuotas vanduo MoterimsGucci BambooBamboo30 ml
Gucci
Gucci Bamboo
Bamboo
Parfumuotas vanduo
30 d. min. kaina
63,89 €
63,89 €
Reguliari kaina
93,00 €
30 ml (2,13 € / 1 ml)
E-KAINA
+1
dydis
Dydis:
Parfumuotas vanduo UnisexVan Cleef & ArpelsCollection ExtraordinaireOrchid Leather75 ml
Van Cleef & Arpels
Collection Extraordinaire
Orchid Leather
Parfumuotas vanduo
169,00 €
75 ml (2,25 € / 1 ml)
Plaukų šampūnas UnisexBalmain HairMoisturizing Shampoo300 ml
Balmain Hair
Moisturizing Shampoo
Plaukų šampūnas
51,99 €
300 ml (0,17 € / 1 ml)
DOVANA
+1
dydis
Dydis:
Veido kremas | dieninis MoterimsLancômeAbsolueRich Cream60 ml
Lancôme
Absolue
Rich Cream
Veido kremas | dieninis
271,00 €
60 ml (4,52 € / 1 ml)
Kūno dulksna UnisexJardin BohèmeFORBIDDEN FRUIT COLLECTIONPêche Passion Body Mist100 ml
Jardin Bohème
FORBIDDEN FRUIT COLLECTION
Pêche Passion Body Mist
Kūno dulksna
30 d. min. kaina
14,99 €
14,99 €
Reguliari kaina
19,99 €
100 ml (0,15 € / 1 ml)
DOVANA
Kontūravimo priemonė UnisexCliniqueChubby Stick™Sculpting Contour01 - CURVY CONTOUR
Clinique
Chubby Stick™
Sculpting Contour
Kontūravimo priemonė
31,99 €
6 g (5,33 € / 1 g)
Lūpų dažai MoterimsSisleyViky Raders' Sommer Must-HavesPhyto-Rouge VelvetNr. 20 Rose Sweet
Sisley
Viky Raders' Sommer Must-Haves
Phyto-Rouge Velvet
Lūpų dažai
61,99 €
3 g (20,66 € / 1 g)
DOVANA
+9
Galimos kitos spalvos
Kūno dulksna UnisexDouglas CollectionHome SpaLa Résidence Seathalasso100 ml
Douglas Collection
Home Spa
La Résidence Seathalasso
Kūno dulksna
16,99 €
100 ml (0,17 € / 1 ml)
Veido kremas MoterimsLancômeAbsolue Longevity MDReset The Cream50 ml
Lancôme
Absolue Longevity MD
Reset The Cream
Veido kremas
172,00 €
50 ml (3,44 € / 1 ml)
Plaukų kondicionierius UnisexTYPEBEAG•LineG3 Strength & Length250 ml
TYPEBEA
G•Line
G3 Strength & Length
Plaukų kondicionierius
21,99 €
250 ml (0,09 € / 1 ml)
TIK DOUGLAS
+1
dydis
Dydis:
Veido ampulės UnisexCosrxHydrium Triple Hyaluronic Moisture Ampoule40 ml
Cosrx
Hydrium Triple Hyaluronic Moisture Ampoule
Veido ampulės
28,99 €
40 ml (0,72 € / 1 ml)
Plaukų aliejus UnisexL´Oréal Professionnel ParisMetal DetoxConcentrated Oil50 ml
L´Oréal Professionnel Paris
Metal Detox
Concentrated Oil
Plaukų aliejus
30 d. min. kaina
32,07 €
34,20 €
Reguliari kaina
39,99 €
50 ml (0,68 € / 1 ml)
E-KAINA
Kvepalų rinkinys MoterimsKylie Jenner FragrancescosmicDuo Fresh1 vnt.
Kylie Jenner Fragrances
cosmic
Duo Fresh
Kvepalų rinkinys
60,99 €
1 vnt. (60,99 € / 1 vnt.)
Veido kaukė nuo raukšlių UnisexERBORIANGinseng Shot Mask15 g
ERBORIAN
Ginseng Shot Mask
Veido kaukė nuo raukšlių
8,99 €
15 g (0,60 € / 1 g)
Plaukų kaukė UnisexKérastaseBlond AbsoluMasque Ultra-Viole200 ml
Kérastase
Blond Absolu
Masque Ultra-Viole
Plaukų kaukė
58,99 €
200 ml (0,29 € / 1 ml)
Paakių serumas UnisexLancômeGénifiqueAdvanced Genifique Yeux Light-Pearl20 ml
Lancôme
Génifique
Advanced Genifique Yeux Light-Pearl
Paakių serumas
30 d. min. kaina
58,37 €
58,37 €
Reguliari kaina
78,99 €
20 ml (2,92 € / 1 ml)
E-KAINA
Parfumuotas vanduo VyramsTrussardiPrimoPrimo30 ml
Trussardi
Primo
Primo
Parfumuotas vanduo
71,99 €
30 ml (2,40 € / 1 ml)
+2
dydžiai
Dydis:
Valomasis veido tonikas UnisexSKIN1004Madagascar Centella Probio-Cica Essence Toner210 ml
SKIN1004
Madagascar Centella Probio-Cica Essence Toner
Valomasis veido tonikas
32,99 €
210 ml (0,16 € / 1 ml)
Makiažo valiklis UnisexLancômeConfortGalatée400 ml
Lancôme
Confort
Galatée
Makiažo valiklis
55,99 €
400 ml (0,14 € / 1 ml)
+1
dydis
Dydis:
Veido serumas su vitaminu C UnisexThe INKEY ListVitamin C Serum30 ml
The INKEY List
Vitamin C Serum
Veido serumas su vitaminu C
13,99 €
30 ml (0,47 € / 1 ml)
TIK DOUGLAS
Tualetinis vanduo UnisexD by DieselD By100 ml
Diesel
D by Diesel
D By
Tualetinis vanduo
30 d. min. kaina
53,40 €
53,40 €
Reguliari kaina
89,00 €
100 ml (0,53 € / 1 ml)
+1
dydis
Dydis:
Veido kremas | naktinis MoterimsSKIN1004Madagascar Centella Hyalu-Cica Sleeping Pack 30Ml100 ml
SKIN1004
Madagascar Centella Hyalu-Cica Sleeping Pack 30Ml
Veido kremas | naktinis
29,99 €
100 ml (0,30 € / 1 ml)
Makiažo pagrindas MoterimsLancômeTeint Idole Ultra WearMulti-Use Foundation Stick350 - BISQUE NEUTRAL 035
Lancôme
Teint Idole Ultra Wear
Multi-Use Foundation Stick
Makiažo pagrindas
52,99 €
9 g (5,89 € / 1 g)
+7
Galimos kitos spalvos
Kūno saulės kremas UnisexDr. Jart+Every Sun DayEvery Sun Day™ Ultra-Sheer Priming Sunscreen Stick SPF 3019 g
Dr. Jart+
Every Sun Day
Every Sun Day™ Ultra-Sheer Priming Sunscreen Stick SPF 30
Kūno saulės kremas
30 d. min. kaina
22,54 €
22,54 €
Reguliari kaina
26,99 €
19 g (1,19 € / 1 g)
E-KAINA
Kvepalai UnisexTOM FORDNoir Extreme Parfum50 ml
TOM FORD
Noir Extreme Parfum
Kvepalai
184,00 €
50 ml (3,68 € / 1 ml)
DOVANA
+1
dydis
Dydis:
Parfumuotas vanduo MoterimsJean Paul GaultierLa BelleParadise Garden100 ml
Jean Paul Gaultier
La Belle
Paradise Garden
Parfumuotas vanduo
30 d. min. kaina
146,25 €
146,25 €
Reguliari kaina
195,00 €
100 ml (1,46 € / 1 ml)
+2
dydžiai
Dydis:
Veido kremas nuo saulės UnisexBeauty of JoseonMatte Sun Stick: Mugwort + Camelia18 g
Beauty of Joseon
Matte Sun Stick: Mugwort + Camelia
Veido kremas nuo saulės
24,99 €
18 g (1,39 € / 1 g)
Parfumuotas vanduo UnisexVan Cleef & ArpelsCollection ExtraordinaireEncens Précieux75 ml
Van Cleef & Arpels
Collection Extraordinaire
Encens Précieux
Parfumuotas vanduo
169,00 €
75 ml (2,25 € / 1 ml)
Antakių pieštukas UnisexMorpheNanoJAVA
Morphe
Nano
Antakių pieštukas
13,99 €
5 g (2,80 € / 1 g)
TIK DOUGLAS
+3
Galimos kitos spalvos
Veido serumas brandžiai odai MoterimsLancômeAbsolue Longevity MDReset50 ml
Lancôme
Absolue Longevity MD
Reset
Veido serumas brandžiai odai
192,00 €
50 ml (3,84 € / 1 ml)
Tualetinis vanduo VyramsCHANELÉGOÏSTEEAU DE TOILETTE VAPORISATEUR100 ml
CHANEL
ÉGOÏSTE
EAU DE TOILETTE VAPORISATEUR
Tualetinis vanduo
138,00 €
100 ml (1,38 € / 1 ml)
Parfumuotas vanduo UnisexTOM FORDSignatureVelvet Orchid50 ml
TOM FORD
Signature
Velvet Orchid
Parfumuotas vanduo
155,00 €
50 ml (3,10 € / 1 ml)
+1
dydis
Dydis:
Parfumuotas vanduo MoterimsJardin BohèmeFine FragrancesMémoires d´Amour50 ml
Jardin Bohème
Fine Fragrances
Mémoires d´Amour
Parfumuotas vanduo
47,99 €
50 ml (0,96 € / 1 ml)
GRAVIRUOJAMA
TIK DOUGLAS
DOVANA
Lūpų kaukė MoterimsDr. Jart+Vital Hydra SolutionHydrating Lip Mask Mini20 ml
Dr. Jart+
Vital Hydra Solution
Hydrating Lip Mask Mini
Lūpų kaukė
30 d. min. kaina
20,31 €
20,31 €
Reguliari kaina
25,99 €
1 vnt. (20,31 € / 1 vnt.)
E-KAINA
+1
dydis
Dydis:
Veido želė UnisexBeauty of JoseonRed Bean Water Gel100 ml
Beauty of Joseon
Red Bean Water Gel
Veido želė
30 d. min. kaina
16,68 €
18,50 €
Reguliari kaina
25,99 €
100 ml (0,19 € / 1 ml)
E-KAINA
Parfumuotas vanduo MoterimsAriana GrandeMoonlightEau de Parfum100 ml
Ariana Grande
Moonlight
Eau de Parfum
Parfumuotas vanduo
60,99 €
100 ml (0,61 € / 1 ml)
TIK DOUGLAS
+2
dydžiai
Dydis:
Parfumuotas vanduo VyramsPradaLuna RossaCarbon50 ml
Prada
Luna Rossa
Carbon
Parfumuotas vanduo
112,00 €
50 ml (2,24 € / 1 ml)
+2
dydžiai
Dydis:
Veido losjonas UnisexLancômeAbsolueRose 80 Essence-in-Lotion150 ml
Lancôme
Absolue
Rose 80 Essence-in-Lotion
Veido losjonas
156,00 €
150 ml (1,04 € / 1 ml)
Plaukų aliejus UnisexKérastasePremièreHuile Gloss Réparatrice30 ml
Kérastase
Première
Huile Gloss Réparatrice
Plaukų aliejus
51,99 €
30 ml (1,73 € / 1 ml)
Lūpų blizgis UnisexMorpheMorphe Dripglass Dazzled High ShimmerCOGNAC DIAMOND
Morphe
Morphe Dripglass Dazzled High Shimmer
Lūpų blizgis
30 d. min. kaina
7,50 €
7,50 €
Reguliari kaina
14,99 €
3.8 ml (1,97 € / 1 ml)
TIK DOUGLAS
Kitas puslapis
Puslapis 12 iš 21
Puslapis 7 iš 21
Puslapis 8 iš 21
Puslapis 9 iš 21
Puslapis 10 iš 21
Puslapis 11 iš 21
Puslapis 12 iš 21
Puslapis 13 iš 21
Puslapis 14 iš 21
Puslapis 15 iš 21
Puslapis 16 iš 21
Puslapis 17 iš 21