Pereiti prie pagrindinio turinio
Nemokamas siuntimas nuo 39,95 € 2 nemokami mėginėliai Nemokamas dovanų pakavimas Pristatymas per 1 - 2 darbo dienas
GROŽIO PASLAUGOS
Grožio kortelė
Parduotuvės
DOVANOS
NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS IKI 09 30
Grįžk atgal
Vykdykite paiešką
Į Douglas pagrindinį puslapį
Į parduotuvių paiešką
Į mano paskyrą
Į mano norų sąrašą
Į krepšelį
DOVANŲ KORTELĖ
AKCIJOS
Atidaryti AKCIJOS meniu
Naujienos ir tendencijos
Atidaryti Naujienos ir tendencijos meniu
RUDUO
PREKIŲ ŽENKLAI
K-BEAUTY
Advento kalendoriai
Kvepalai
Atidaryti Kvepalai meniu
MAKIAŽUI
Atidaryti MAKIAŽUI meniu
VEIDUI
Atidaryti VEIDUI meniu
KŪNUI
Atidaryti KŪNUI meniu
Plaukams
Atidaryti Plaukams meniu
NAMAMS IR STILIUI
Atidaryti NAMAMS IR STILIUI meniu
Douglas Collection
Tvarumas
Gerai savijautai
Atidaryti Gerai savijautai meniu
GROŽIO PASLAUGOS
Titulinis
Dabar populiaru
Dabar populiaru1004
rezultatai
Dabar populiaru
(1 004)
Filtras
Kaina
Produkto tipas
Prekės ženklas
Kam skirta
Spalva
Produkto savybės
Spec.pasiūlymas
Kvapas
Dovana progai
Veido priežiūros priemonės UnisexCosrxAHA 7 Whitehead Power Liquid100 ml
Cosrx
AHA 7 Whitehead Power Liquid
Veido priežiūros priemonės
22,99 €
100 ml (0,23 € / 1 ml)
Plaukų putos UnisexL´Oréal Professionnel ParisTecni.ArtFull Volume Extra Mousse250 ml
L´Oréal Professionnel Paris
Tecni.Art
Full Volume Extra Mousse
Plaukų putos
30 d. min. kaina
25,99 €
25,99 €
250 ml (0,10 € / 1 ml)
Kodas:
H30
Priemonė nuo spuogų UnisexCosrxMaster Patch Basic1 x 90 vnt.
Cosrx
Master Patch Basic
Priemonė nuo spuogų
25,99 €
90 vnt. (0,29 € / 1 vnt.)
Kvepalų rinkinys MoterimsLancômeLa vie est belleBody Care Set1 vnt.
Lancôme
La vie est belle
Body Care Set
Kvepalų rinkinys
30 d. min. kaina
87,50 €
87,50 €
Reguliari kaina
125,00 €
1 vnt. (87,50 € / 1 vnt.)
Veido kremas UnisexCosrxHydrium Moisture Power Enriched Cream50 ml
Cosrx
Hydrium Moisture Power Enriched Cream
Veido kremas
27,99 €
50 ml (0,56 € / 1 ml)
Kvepalai MoterimsRabanneOlympéaParfum30 ml
Rabanne
Olympéa
Parfum
Kvepalai
95,00 €
30 ml (3,17 € / 1 ml)
+1
dydis
Dydis:
Sausas plaukų šampūnas UnisexTYPEBEAG•LineTravel Size: G·5 3-in-1 Dry200 ml
TYPEBEA
G•Line
Travel Size: G·5 3-in-1 Dry
Sausas plaukų šampūnas
28,99 €
200 ml (0,14 € / 1 ml)
TIK DOUGLAS
+1
dydis
Dydis:
Valomasis veido tonikas UnisexCosrxFull Fit Propolis Synergy Toner150 ml
Cosrx
Full Fit Propolis Synergy Toner
Valomasis veido tonikas
22,99 €
150 ml (0,15 € / 1 ml)
Plaukų šampūnas UnisexWella ProfessionalsElementsRenewing Shampoo250 ml
Wella Professionals
Elements
Renewing Shampoo
Plaukų šampūnas
30 d. min. kaina
21,99 €
21,99 €
250 ml (0,09 € / 1 ml)
Kodas:
H30
+1
dydis
Dydis:
Plaukų šampūnas UnisexWella ProfessionalsINVIGO Brilliance BoosterColor Brilliance Coarse Shampoo300 ml
Wella Professionals
INVIGO Brilliance Booster
Color Brilliance Coarse Shampoo
Plaukų šampūnas
30 d. min. kaina
21,99 €
21,99 €
300 ml (0,07 € / 1 ml)
Kodas:
H30
Veido priežiūros rinkinys UnisexCliniqueHoliday Set / Great For Him: For Men Set For Dry Combination Skin1 vnt.
Clinique
Holiday Set / Great For Him: For Men Set For Dry Combination Skin
Veido priežiūros rinkinys
101,00 €
1 vnt. (101,00 € / 1 vnt.)
Kvepalai MoterimsDIORJ’ADORERoller-Pearl20 ml
DIOR
J’ADORE
Roller-Pearl
Kvepalai
69,99 €
20 ml (3,50 € / 1 ml)
Veido priežiūros rinkinys MoterimsLancômeGénifiqueUltimate Set1 vnt.
Lancôme
Génifique
Ultimate Set
Veido priežiūros rinkinys
30 d. min. kaina
72,10 €
72,10 €
Reguliari kaina
103,00 €
1 vnt. (72,10 € / 1 vnt.)
Tualetinis vanduo MoterimsLacosteL.12.12 RoseSparkling50 ml
Lacoste
L.12.12 Rose
Sparkling
Tualetinis vanduo
67,99 €
50 ml (1,36 € / 1 ml)
+1
dydis
Dydis:
Veido serumas brandžiai odai UnisexDr. Jart+PrejuvenationFirming Bakuchiol Serum50 ml
Dr. Jart+
Prejuvenation
Firming Bakuchiol Serum
Veido serumas brandžiai odai
66,99 €
50 ml (1,34 € / 1 ml)
Plaukų kondicionierius UnisexTYPEBEAR•LineR3 Damage Repair Conditioner250 ml
TYPEBEA
R•Line
R3 Damage Repair Conditioner
Plaukų kondicionierius
25,00 €
250 ml (0,10 € / 1 ml)
TIK DOUGLAS
+1
dydis
Dydis:
Tualetinis vanduo VyramsMontblancLegendMan50 ml
Montblanc
Legend
Man
Tualetinis vanduo
68,99 €
50 ml (1,38 € / 1 ml)
+2
dydžiai
Dydis:
Plaukų atstatomoji priemonė UnisexKérastasePremièreConcentré Décalcifiant Ultra-Réparateur250 ml
Kérastase
Première
Concentré Décalcifiant Ultra-Réparateur
Plaukų atstatomoji priemonė
68,99 €
250 ml (0,28 € / 1 ml)
Plaukų kaukė UnisexKérastasePremièreMasque Filler Réparateur Hair Mask200 ml
Kérastase
Première
Masque Filler Réparateur Hair Mask
Plaukų kaukė
64,99 €
200 ml (0,32 € / 1 ml)
Švytėjimo suteikianti priemonė/highlighteris UnisexMorpheDreamlight Gelee Highlighter StickROSE SPRITZ
Morphe
Dreamlight Gelee Highlighter Stick
Švytėjimo suteikianti priemonė/highlighteris
16,99 €
9 g (1,89 € / 1 g)
TIK DOUGLAS
Kūno dulksna UnisexDouglas CollectionHome SpaThe Lagoon Leilani Body Mist100ml
Douglas Collection
Home Spa
The Lagoon Leilani Body Mist
Kūno dulksna
16,99 €
100 ml (0,17 € / 1 ml)
Veido tonikas UnisexCosrxRefresh AHA/BHA Vitamin C Daily Toner150 ml
Cosrx
Refresh AHA/BHA Vitamin C Daily Toner
Veido tonikas
21,99 €
150 ml (0,15 € / 1 ml)
Kūno dulksna MoterimsCHANELCHANCE EAU FRAÎCHE100 ml
CHANEL
CHANCE EAU FRAÎCHE
Kūno dulksna
63,99 €
100 ml (0,64 € / 1 ml)
Plaukų serumas, Plaukų serumas/aliejus UnisexWella ProfessionalsUltimate RepairNight Serum30 ml
Wella Professionals
Ultimate Repair
Night Serum
Plaukų serumas, Plaukų serumas/aliejus
30 d. min. kaina
29,99 €
29,99 €
30 ml (1,00 € / 1 ml)
Kodas:
H30
+1
dydis
Dydis:
Skysti lūpų dažai UnisexBenefitPlushtintNr. 22 Silk Pjs
Benefit
Plushtint
Skysti lūpų dažai
29,99 €
6 ml (5,00 € / 1 ml)
DOVANA
+9
Galimos kitos spalvos
Kūno losjonas MoterimsLancômeNutrixRoyal Body Cream200 ml
Lancôme
Nutrix
Royal Body Cream
Kūno losjonas
64,99 €
200 ml (0,32 € / 1 ml)
Plaukų kondicionierius UnisexREVOX B77PLEXHair Perfecting Treatment Step 3260 ml
REVOX B77
PLEX
Hair Perfecting Treatment Step 3
Plaukų kondicionierius
30 d. min. kaina
15,59 €
15,59 €
Reguliari kaina
19,49 €
260 ml (0,06 € / 1 ml)
Parfumuotas vanduo MoterimsMontblancSignatureAbsolue30 ml
Montblanc
Signature
Absolue
Parfumuotas vanduo
30 d. min. kaina
36,39 €
36,39 €
Reguliari kaina
55,99 €
30 ml (1,21 € / 1 ml)
GRAVIRUOJAMA
+1
dydis
Dydis:
Plaukų atstatomoji priemonė UnisexKérastaseChroma AbsoluSoin Acide Chroma Gloss210 ml
Kérastase
Chroma Absolu
Soin Acide Chroma Gloss
Plaukų atstatomoji priemonė
58,99 €
210 ml (0,28 € / 1 ml)
Kvepalai MoterimsCALVIN KLEINEternityFor Women Amber Essence Parfum Intense30 ml
CALVIN KLEIN
Eternity
For Women Amber Essence Parfum Intense
Kvepalai
75,99 €
30 ml (2,53 € / 1 ml)
+1
dydis
Dydis:
Kvepalai UnisexTOM FORDSignatureBlack Orchid30 ml
TOM FORD
Signature
Black Orchid
Kvepalai
100,00 €
30 ml (3,33 € / 1 ml)
+3
dydžiai
Dydis:
Tualetinis vanduo MoterimsLancômeIdôle25 ml
Lancôme
Idôle
Tualetinis vanduo
70,99 €
25 ml (2,84 € / 1 ml)
+2
dydžiai
Dydis:
Parfumuotas vanduo VyramsJimmy ChooManExtreme50 ml
Jimmy Choo
Man
Extreme
Parfumuotas vanduo
30 d. min. kaina
76,99 €
57,74 €
Reguliari kaina
76,99 €
50 ml (1,15 € / 1 ml)
-25%
+2
dydžiai
Dydis:
Plaukų šampūnas UnisexMÁDARAGloss And Vibrance Shampoo250 ml
MÁDARA
Gloss And Vibrance Shampoo
Plaukų šampūnas
30 d. min. kaina
16,99 €
16,99 €
250 ml (0,07 € / 1 ml)
Kodas:
H30
Paakių kremas UnisexERBORIANGinseng Power Eye15 ml
ERBORIAN
Ginseng Power Eye
Paakių kremas
56,99 €
15 ml (3,80 € / 1 ml)
Parfumuotas vanduo MoterimsChloéNomadeJasmin Naturelle50 ml
Chloé
Nomade
Jasmin Naturelle
Parfumuotas vanduo
128,00 €
50 ml (2,56 € / 1 ml)
Plaukų apsauga nuo karščio UnisexDouglas CollectionSalon HairRepair & Smooth High Gloss Spray95
Douglas Collection
Salon Hair
Repair & Smooth High Gloss Spray
Plaukų apsauga nuo karščio
30 d. min. kaina
12,99 €
12,99 €
95 ml (0,14 € / 1 ml)
Kodas:
H30
Tualetinis vanduo UnisexTOM FORDSoleil CollectionEau De Soleil Blanc30 ml
TOM FORD
Soleil Collection
Eau De Soleil Blanc
Tualetinis vanduo
84,00 €
30 ml (2,80 € / 1 ml)
+3
dydžiai
Dydis:
Plaukų serumas, Plaukų serumas/aliejus UnisexL´Oréal Professionnel ParisSteamPodConcentrate50 ml
L´Oréal Professionnel Paris
SteamPod
Concentrate
Plaukų serumas, Plaukų serumas/aliejus
30 d. min. kaina
51,99 €
44,29 €
Reguliari kaina
51,99 €
50 ml (0,89 € / 1 ml)
E-KAINA
-14%
Plaukų kondicionierius UnisexKérastasePremièreFondant Fluidité Réparateur Conditioner200 ml
Kérastase
Première
Fondant Fluidité Réparateur Conditioner
Plaukų kondicionierius
50,99 €
200 ml (0,25 € / 1 ml)
Parfumuotas vanduo MoterimsTrussardiRuby Red60 ml
Trussardi
Trussardi
Ruby Red
Parfumuotas vanduo
30 d. min. kaina
74,20 €
74,20 €
Reguliari kaina
106,00 €
60 ml (1,24 € / 1 ml)
+1
dydis
Dydis:
Skaistalai, Akių ir skruostų dažai, Lūpų ir skruostų dažai MoterimsLancômeL'Absolu RougeSubtilMiel Glace 217 NP
Lancôme
L'Absolu Rouge
Subtil
Skaistalai, Akių ir skruostų dažai, Lūpų ir skruostų dažai
62,99 €
51 g (1,24 € / 1 g)
+1
Galimos kitos spalvos
Veido kremas UnisexTIRTIRCERAMIC CREAM100 ml
TIRTIR
CERAMIC CREAM
Veido kremas
60,99 €
100 ml (0,61 € / 1 ml)
Tualetinis vanduo VyramsAzzaroChromeEau De Toilette 100Ml50ml
Azzaro
Chrome
Eau De Toilette 100Ml
Tualetinis vanduo
59,99 €
50 ml (1,20 € / 1 ml)
+1
dydis
Dydis:
Makiažo valiklis MoterimsLancômeDouceurEau Micellaire400 ml
Lancôme
Douceur
Eau Micellaire
Makiažo valiklis
58,99 €
400 ml (0,15 € / 1 ml)
Kvepalai MoterimsCALVIN KLEINEternityAromatic Essence for Women Parfum Intense30 ml
CALVIN KLEIN
Eternity
Aromatic Essence for Women Parfum Intense
Kvepalai
30 d. min. kaina
47,35 €
47,35 €
Reguliari kaina
75,99 €
30 ml (1,58 € / 1 ml)
E-KAINA
GRAVIRUOJAMA
Parfumuotas vanduo VyramsLacoste OriginalParfum60 ml
Lacoste
Lacoste Original
Parfum
Parfumuotas vanduo
74,99 €
60 ml (1,25 € / 1 ml)
+1
dydis
Dydis:
Parfumuotas vanduo VyramsLacoste OriginalOriginal60 ml
Lacoste
Lacoste Original
Original
Parfumuotas vanduo
30 d. min. kaina
69,99 €
45,49 €
Reguliari kaina
69,99 €
60 ml (0,76 € / 1 ml)
-35%
+1
dydis
Dydis:
Kitas puslapis
Puslapis 14 iš 21
Puslapis 9 iš 21
Puslapis 10 iš 21
Puslapis 11 iš 21
Puslapis 12 iš 21
Puslapis 13 iš 21
Puslapis 14 iš 21
Puslapis 15 iš 21
Puslapis 16 iš 21
Puslapis 17 iš 21
Puslapis 18 iš 21
Puslapis 19 iš 21