Pereiti prie pagrindinio turinio
Nemokamas siuntimas nuo 39,95 € 2 nemokami mėginėliai Nemokamas dovanų pakavimas Pristatymas per 1 - 2 darbo dienas
GROŽIO PASLAUGOS
Grožio kortelė
Parduotuvės
DOVANOS
NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS IKI 09 30
Grįžk atgal
Vykdykite paiešką
Į Douglas pagrindinį puslapį
Į parduotuvių paiešką
Į mano paskyrą
Į mano norų sąrašą
Į krepšelį
DOVANŲ KORTELĖ
AKCIJOS
Atidaryti AKCIJOS meniu
Naujienos ir tendencijos
Atidaryti Naujienos ir tendencijos meniu
RUDUO
PREKIŲ ŽENKLAI
K-BEAUTY
Advento kalendoriai
Kvepalai
Atidaryti Kvepalai meniu
MAKIAŽUI
Atidaryti MAKIAŽUI meniu
VEIDUI
Atidaryti VEIDUI meniu
KŪNUI
Atidaryti KŪNUI meniu
Plaukams
Atidaryti Plaukams meniu
NAMAMS IR STILIUI
Atidaryti NAMAMS IR STILIUI meniu
Douglas Collection
Tvarumas
Gerai savijautai
Atidaryti Gerai savijautai meniu
GROŽIO PASLAUGOS
Titulinis
Dabar populiaru
Dabar populiaru1004
rezultatai
Dabar populiaru
(1 004)
Filtras
Kaina
Produkto tipas
Prekės ženklas
Kam skirta
Spalva
Produkto savybės
Spec.pasiūlymas
Kvapas
Dovana progai
Plaukų šampūnas UnisexKérastaseGloss AbsoluBain Crème Hydra-Glaze500 ml
Kérastase
Gloss Absolu
Bain Crème Hydra-Glaze
Plaukų šampūnas
60,99 €
500 ml (0,12 € / 1 ml)
+1
dydis
Dydis:
Blakstienų serumas, Antakių serumas, Blakstienų tušo pagrindas UnisexLancômeCils Booster Lash Revitalizing Serum4 ml
Lancôme
Cils Booster Lash Revitalizing Serum
Blakstienų serumas, Antakių serumas, Blakstienų tušo pagrindas
60,99 €
4 ml (15,25 € / 1 ml)
Plaukų atstatomoji priemonė UnisexTYPEBEAR•LineR·1 Pre-Wash Damage Repair Mask120 ml
TYPEBEA
R•Line
R·1 Pre-Wash Damage Repair Mask
Plaukų atstatomoji priemonė
45,00 €
120 ml (0,38 € / 1 ml)
TIK DOUGLAS
Veido serumas brandžiai odai MoterimsLancômeUV Expert Supra Screen Invisible UV Serum SPF 50+40 ml
Lancôme
UV Expert Supra Screen Invisible UV Serum SPF 50+
Veido serumas brandžiai odai
57,99 €
40 ml (1,45 € / 1 ml)
Maskuojamoji priemonė UnisexLancômeEffacernes Long Lasting Softening Concealer SPF30Nr. 02 - Beige Sable
Lancôme
Effacernes Long Lasting Softening Concealer SPF30
Maskuojamoji priemonė
42,99 €
15 ml (2,87 € / 1 ml)
Drėkinamasis veido serumas, Veido serumas/koncentratas UnisexDr. Jart+Intensive Soothing Repair Serum30 ml
Dr. Jart+
Intensive Soothing Repair Serum
Drėkinamasis veido serumas, Veido serumas/koncentratas
48,99 €
30 ml (1,63 € / 1 ml)
Tualetinis vanduo VyramsHalloweenMan50 ml
Halloween
Man
Tualetinis vanduo
40,99 €
50 ml (0,82 € / 1 ml)
+2
dydžiai
Dydis:
UnisexWella ProfessionalsUltimate ColorStep 3 | Shine Spray95 ml
Wella Professionals
Ultimate Color
Step 3 | Shine Spray
30 d. min. kaina
40,99 €
40,99 €
95 ml (0,43 € / 1 ml)
Kodas:
H30
Veido kremas UnisexERBORIANCentella Cleansing Balm80 g
ERBORIAN
Centella Cleansing Balm
Veido kremas
38,99 €
80 g (0,49 € / 1 g)
Kvepalų rinkinys MoterimsKhloé KardashianImpulse Set1 vnt.
Khloé Kardashian
Impulse Set
Kvepalų rinkinys
39,99 €
1 vnt. (39,99 € / 1 vnt.)
Kontūravimo priemonė UnisexLancômeShape Sticks BlushFlaming Rose
Lancôme
Shape Sticks Blush
Kontūravimo priemonė
52,99 €
10 g (5,30 € / 1 g)
Akių apvadas UnisexBobbi BrownLong-Wear Cream Liner StickPanther
Bobbi Brown
Long-Wear Cream Liner Stick
Akių apvadas
48,99 €
1.1 g (44,54 € / 1 g)
DOVANA
Kūno dulksna MoterimsNEST NEW YORKMadagascar Vanilla125 ml
NEST NEW YORK
Madagascar Vanilla
Kūno dulksna
37,99 €
125 ml (0,30 € / 1 ml)
TIK DOUGLAS
Kūno dulksna MoterimsNEST NEW YORKBalinese Coconut125 ml
NEST NEW YORK
Balinese Coconut
Kūno dulksna
37,99 €
125 ml (0,30 € / 1 ml)
TIK DOUGLAS
Veido kremas UnisexSKIN1004Madagascar Centella Hyalu-Cica Moisture Cream75 ml
SKIN1004
Madagascar Centella Hyalu-Cica Moisture Cream
Veido kremas
38,99 €
75 ml (0,52 € / 1 ml)
Veido kremas MoterimsSKIN1004Madagascar Centella Poremizing Light Gel Cream75 ml
SKIN1004
Madagascar Centella Poremizing Light Gel Cream
Veido kremas
36,99 €
75 ml (0,49 € / 1 ml)
Veido serumas su vitaminu C UnisexDr. Jart+BrightaminBrightening Serum Ampoule8 g
Dr. Jart+
Brightamin
Brightening Serum Ampoule
Veido serumas su vitaminu C
36,99 €
8 g (4,62 € / 1 g)
Veido kremas UnisexLancômeAnti-Aging-PflegeUV Expert Aquagel Defense SPF 5050 ml
Lancôme
Anti-Aging-Pflege
UV Expert Aquagel Defense SPF 50
Veido kremas
30 d. min. kaina
37,79 €
37,79 €
Reguliari kaina
62,99 €
50 ml (0,76 € / 1 ml)
Veido tonikas UnisexCosrxFull Fit Propolis Light Cream65 ml
Cosrx
Full Fit Propolis Light Cream
Veido tonikas
35,99 €
65 ml (0,55 € / 1 ml)
Švytėjimo suteikianti priemonė/highlighteris UnisexLancômeGlass Glow Stick10 g
Lancôme
Glass Glow Stick
Švytėjimo suteikianti priemonė/highlighteris
52,99 €
10 g (5,30 € / 1 g)
Veido priežiūros rinkinys UnisexDr. Jart+CicapairHoliday Set / ™ Skin Calming Recipe1 vnt.
Dr. Jart+
Cicapair
Holiday Set / ™ Skin Calming Recipe
Veido priežiūros rinkinys
40,99 €
1 vnt. (40,99 € / 1 vnt.)
Blakstienų tušas UnisexLancômeMonsieur BigWaterproofNr. 01 Black
Lancôme
Monsieur Big
Waterproof
Blakstienų tušas
43,99 €
8 g (5,50 € / 1 g)
Kvepalai plaukams MoterimsKhloé KardashianXO KHLOÉHair Mist100 ml
Khloé Kardashian
XO KHLOÉ
Hair Mist
Kvepalai plaukams
33,99 €
100 ml (0,34 € / 1 ml)
Akių apvadas UnisexLancômeArtliner Gentle Felt EyelinerNr. 01 - Noir
Lancôme
Artliner Gentle Felt Eyeliner
Akių apvadas
46,99 €
1.4 ml (33,56 € / 1 ml)
Drėkinamoji veido kaukė UnisexDr. Jart+Sleepair Intensive Soothing Repair Mask75 ml
Dr. Jart+
Sleepair Intensive Soothing Repair Mask
Drėkinamoji veido kaukė
42,99 €
75 ml (0,57 € / 1 ml)
Lūpų dažai UnisexLancômeL'Absolu RougeDrama Matte Lasting Comfort Lipstick & Powdery Matte FinishNr. 296
Lancôme
L'Absolu Rouge
Drama Matte Lasting Comfort Lipstick & Powdery Matte Finish
Lūpų dažai
48,99 €
1.6 g (30,62 € / 1 g)
Plaukų kondicionierius UnisexWella ProfessionalsUltimate Color2 etapas | su glicinu ir B5200 ml
Wella Professionals
Ultimate Color
2 etapas | su glicinu ir B5
Plaukų kondicionierius
30 d. min. kaina
40,99 €
40,99 €
200 ml (0,20 € / 1 ml)
Kodas:
H30
+1
dydis
Dydis:
Priemonė nuo spuogų UnisexCosrxAC Collection Ultimate Spot Cream30 g
Cosrx
AC Collection Ultimate Spot Cream
Priemonė nuo spuogų
26,99 €
30 g (0,90 € / 1 g)
Kūno dulksna MoterimsAriana GrandeAri Body Mist236 ml
Ariana Grande
Ari Body Mist
Kūno dulksna
24,99 €
236 ml (0,11 € / 1 ml)
TIK DOUGLAS
Parfumuotas vanduo MoterimsAriana GrandeSweet Like Candy Body Mist236 ml
Ariana Grande
Sweet Like Candy Body Mist
Parfumuotas vanduo
24,99 €
236 ml (0,11 € / 1 ml)
TIK DOUGLAS
Švytėjimo suteikianti priemonė/highlighteris UnisexCliniqueChubby Stick™Sculpting Highlight02 - SUPREME STARDUST
Clinique
Chubby Stick™
Sculpting Highlight
Švytėjimo suteikianti priemonė/highlighteris
31,99 €
6 g (5,33 € / 1 g)
Veido kremas UnisexCosrxAC CollectionAC Collection Lightweight Soothing Moisturizer80 ml
Cosrx
AC Collection
AC Collection Lightweight Soothing Moisturizer
Veido kremas
25,99 €
80 ml (0,32 € / 1 ml)
Plaukų kremas UnisexTYPEBEAS•LineS2 Sea Salt Texture Mist100 ml
TYPEBEA
S•Line
S2 Sea Salt Texture Mist
Plaukų kremas
23,99 €
100 ml (0,24 € / 1 ml)
TIK DOUGLAS
Skysti lūpų dažai UnisexBobbi BrownMinisMini Size Heroes Crushed Lip ColorBabe
Bobbi Brown
Minis
Mini Size Heroes Crushed Lip Color
Skysti lūpų dažai
23,99 €
225 g (0,11 € / 1 g)
DOVANA
Valomosios veido putos MoterimsSKIN1004Madagascar Centella Tone Brightening Cleansing Gel Foam125 ml
SKIN1004
Madagascar Centella Tone Brightening Cleansing Gel Foam
Valomosios veido putos
24,99 €
125 ml (0,20 € / 1 ml)
Plaukų šampūnas UnisexTYPEBEAR•LineR2 Damage Repair Shampoo250 ml
TYPEBEA
R•Line
R2 Damage Repair Shampoo
Plaukų šampūnas
25,00 €
250 ml (0,10 € / 1 ml)
TIK DOUGLAS
+1
dydis
Dydis:
Lakštinė veido kaukė UnisexCosrxUltimate Nourishing Rice Overnight SPA Mask60 ml
Cosrx
Ultimate Nourishing Rice Overnight SPA Mask
Lakštinė veido kaukė
22,99 €
60 g (0,38 € / 1 g)
Blakstienų tušas UnisexLancômeHypnôse MascaraLe 8 Hypnôse Serum Infused Volumising MascaraNr. 01
Lancôme
Hypnôse Mascara
Le 8 Hypnôse Serum Infused Volumising Mascara
Blakstienų tušas
30 d. min. kaina
23,50 €
23,50 €
Reguliari kaina
46,99 €
8 ml (2,94 € / 1 ml)
Veido kremas UnisexCosrxHydrium Green Tea Aqua Soothing Gel Cream50 ml
Cosrx
Hydrium Green Tea Aqua Soothing Gel Cream
Veido kremas
27,99 €
50 ml (0,56 € / 1 ml)
UnisexCHIShine Infusion150 g
CHI
Shine Infusion
30 d. min. kaina
21,99 €
21,99 €
150 g (0,15 € / 1 g)
Kodas:
H30
Plaukų kondicionierius UnisexWella ProfessionalsINVIGO Brilliance BoosterColor Brilliance Coarse Conditioner200 ml
Wella Professionals
INVIGO Brilliance Booster
Color Brilliance Coarse Conditioner
Plaukų kondicionierius
30 d. min. kaina
21,59 €
26,99 €
200 ml (0,13 € / 1 ml)
Kodas:
H30
Skaistinamasis veido serumas UnisexCosrxThe Niacinamide 15 Serum20 ml
Cosrx
The Niacinamide 15 Serum
Skaistinamasis veido serumas
26,99 €
20 ml (1,35 € / 1 ml)
Priemonė nuo spuogų UnisexCosrxMaster Patch Intensive1 x 90 vnt.
Cosrx
Master Patch Intensive
Priemonė nuo spuogų
25,99 €
1 vnt. (25,99 € / 1 vnt.)
Drėkinamasis veido serumas, Veido serumas/koncentratas UnisexCosrxThe Hyaluronic Acid 3 Serum20 ml
Cosrx
The Hyaluronic Acid 3 Serum
Drėkinamasis veido serumas, Veido serumas/koncentratas
26,99 €
20 ml (1,35 € / 1 ml)
Skysti lūpų dažai UnisexDear DahliaDream Velvet Lip CloudTrue
Dear Dahlia
Dream Velvet Lip Cloud
Skysti lūpų dažai
30 d. min. kaina
24,99 €
19,99 €
Reguliari kaina
24,99 €
4 g (5,00 € / 1 g)
-20%
+3
Galimos kitos spalvos
Kūno saulės kremas UnisexCosrxAloe Soothing Sun Cream SPF50+ PA+++50 ml
Cosrx
Aloe Soothing Sun Cream SPF50+ PA+++
Kūno saulės kremas
19,49 €
50 ml (0,39 € / 1 ml)
Plaukų kondicionierius UnisexWella ProfessionalsINVIGO Color ServiceColor Brilliance Fine Conditioner200 ml
Wella Professionals
INVIGO Color Service
Color Brilliance Fine Conditioner
Plaukų kondicionierius
30 d. min. kaina
26,99 €
26,99 €
200 ml (0,13 € / 1 ml)
Kodas:
H30
Valomasis veido tonikas UnisexCosrxBHA Blackhead Power Liquid100 ml
Cosrx
BHA Blackhead Power Liquid
Valomasis veido tonikas
24,99 €
100 ml (0,25 € / 1 ml)
Kitas puslapis
Puslapis 15 iš 21
Puslapis 10 iš 21
Puslapis 11 iš 21
Puslapis 12 iš 21
Puslapis 13 iš 21
Puslapis 14 iš 21
Puslapis 15 iš 21
Puslapis 16 iš 21
Puslapis 17 iš 21
Puslapis 18 iš 21
Puslapis 19 iš 21
Puslapis 20 iš 21