Pereiti prie pagrindinio turinio
Nemokamas siuntimas nuo 39,95 € 2 nemokami mėginėliai Nemokamas dovanų pakavimas Pristatymas per 1 - 2 darbo dienas
GROŽIO PASLAUGOS
Grožio kortelė
Parduotuvės
DOVANOS
TIK PROGRAMĖLĖJE! IKI -25% VEIDO PRIEŽIŪROS PRODUKTAMS
Grįžk atgal
Vykdykite paiešką
Į Douglas pagrindinį puslapį
Į parduotuvių paiešką
Į mano paskyrą
Į mano norų sąrašą
Į krepšelį
DOVANŲ KORTELĖ
AKCIJOS
Atidaryti AKCIJOS meniu
Naujienos ir tendencijos
Atidaryti Naujienos ir tendencijos meniu
PREKIŲ ŽENKLAI
K-BEAUTY
Advento kalendoriai
Kvepalai
Atidaryti Kvepalai meniu
MAKIAŽUI
Atidaryti MAKIAŽUI meniu
VEIDUI
Atidaryti VEIDUI meniu
KŪNUI
Atidaryti KŪNUI meniu
Plaukams
Atidaryti Plaukams meniu
NAMAMS IR STILIUI
Atidaryti NAMAMS IR STILIUI meniu
Douglas Collection
Tvarumas
Gerai savijautai
Atidaryti Gerai savijautai meniu
GROŽIO PASLAUGOS
Titulinis
Pavasaris
Pavasaris280
rezultatai
Pavasaris
(280)
Filtras
Kaina
Produkto tipas
Prekės ženklas
Kam skirta
Spalva
Spec.pasiūlymas
Kvapas
Dovana progai
Lūpų blizgis UnisexBenefitSplashtintNr. 21 Summer Fling
Benefit
Splashtint
Lūpų blizgis
29,99 €
6 ml (5,00 € / 1 ml)
DOVANA
+6
Galimos kitos spalvos
Lūpų dažai UnisexMACM·A·CximalSleek Satin Mini LipstickParamount
MAC
M·A·Cximal
Sleek Satin Mini Lipstick
Lūpų dažai
30 d. min. kaina
19,49 €
15,60 €
Reguliari kaina
19,49 €
1.5 g (10,40 € / 1 g)
E-KAINA
DOVANA
-19%
+3
Galimos kitos spalvos
Nagų lakas UnisexDidier LabVegan Nail PolishSakura
Didier Lab
Vegan Nail Polish
Nagų lakas
30 d. min. kaina
9,99 €
6,99 €
Reguliari kaina
9,99 €
10 ml (0,70 € / 1 ml)
DOVANA
-30%
+25
Galimos kitos spalvos
Savaiminio įdegio kremas UnisexBondi SandsRemovalSelf Tan Eraser200 ml
Bondi Sands
Removal
Self Tan Eraser
Savaiminio įdegio kremas
30 d. min. kaina
15,99 €
19,99 €
200 ml (0,10 € / 1 ml)
Kodas:
VED
DOVANA
Lūpų dažai UnisexNYX Professional MakeupFat Oil Slick ClickGoing Viral
NYX Professional Makeup
Fat Oil Slick Click
Lūpų dažai
30 d. min. kaina
14,49 €
11,59 €
Reguliari kaina
14,49 €
2 g (5,80 € / 1 g)
DOVANA
-20%
+7
Galimos kitos spalvos
Lūpų dažai MoterimsDolce&GabbanaMy Sculpt Satin Lip StyloNr. MY 01.01
Dolce&Gabbana
My Sculpt Satin Lip Stylo
Lūpų dažai
45,99 €
1.6 g (28,74 € / 1 g)
DOVANA
+15
Galimos kitos spalvos
Savaiminio įdegio kremas UnisexBondi SandsAeroSelf Tanning Foam - Ultra Dark225 ml
Bondi Sands
Aero
Self Tanning Foam - Ultra Dark
Savaiminio įdegio kremas
30 d. min. kaina
22,39 €
22,30 €
Reguliari kaina
27,99 €
225 ml (0,10 € / 1 ml)
E-KAINA
DOVANA
-0%
Veido kremas | dieninis UnisexDouglas CollectionEssentialMattifying Day Cream50 ml
Douglas Collection
Essential
Mattifying Day Cream
Veido kremas | dieninis
30 d. min. kaina
14,99 €
14,99 €
50 ml (0,30 € / 1 ml)
Kodas:
VED
DOVANA
Lūpų balzamas, Lūpų kremas UnisexThe INKEY ListTripeptide Lip Balm10 ml
The INKEY List
Tripeptide Lip Balm
Lūpų balzamas, Lūpų kremas
30 d. min. kaina
12,99 €
12,99 €
10 ml (1,30 € / 1 ml)
Kodas:
VED
TIK DOUGLAS
DOVANA
+1
Galimos kitos spalvos
Lūpų blizgis UnisexDear DahliaParadise Aurora Shine Lip TreatmentStar Dust
Dear Dahlia
Paradise Aurora Shine Lip Treatment
Lūpų blizgis
30,99 €
6.5 ml (4,77 € / 1 ml)
DOVANA
+2
Galimos kitos spalvos
Lūpų dažai UnisexFlorence By MillsBe A Vip Liquid LipsticksHello Gorgeous
Florence By Mills
Be A Vip Liquid Lipsticks
Lūpų dažai
19,99 €
3.8 g (5,26 € / 1 g)
TIK DOUGLAS
DOVANA
+5
Galimos kitos spalvos
Lūpų dažai UnisexNYX Professional MakeupSmooth Whip Matte Lip CreamBerry Bed Sheets
NYX Professional Makeup
Smooth Whip Matte Lip Cream
Lūpų dažai
30 d. min. kaina
6,29 €
6,29 €
Reguliari kaina
10,49 €
4 ml (1,57 € / 1 ml)
DOVANA
+4
Galimos kitos spalvos
Lūpų dažai UnisexCHANELROUGE ALLUREL'ExtraitNR. 832 ROUGE LIBRE
CHANEL
ROUGE ALLURE
L'Extrait
Lūpų dažai
62,99 €
2 g (31,50 € / 1 g)
+9
Galimos kitos spalvos
Nagų lakas UnisexDidier LabStudios Gel PolishMerci
Didier Lab
Studios Gel Polish
Nagų lakas
30 d. min. kaina
11,99 €
8,39 €
Reguliari kaina
11,99 €
8 ml (1,05 € / 1 ml)
DOVANA
-30%
+9
Galimos kitos spalvos
Lūpų dažai UnisexDear DahliaAllure Shine Lutrous Lip PlumperAttraction
Dear Dahlia
Allure Shine Lutrous Lip Plumper
Lūpų dažai
32,99 €
3.6 g (9,16 € / 1 g)
DOVANA
Lūpų balzamas, Lūpų kremas MoterimsClarinsLOVE LIP OIL BALMCherry
Clarins
LOVE LIP OIL BALM
Lūpų balzamas, Lūpų kremas
30 d. min. kaina
31,99 €
31,99 €
3 g (10,66 € / 1 g)
Kodas:
VED
DOVANA
+2
Galimos kitos spalvos
Skaistalai, Akių ir skruostų dažai, Lūpų ir skruostų dažai UnisexDIORFOREVERBlush Soft Filter05 - LILY
DIOR
FOREVER
Blush Soft Filter
Skaistalai, Akių ir skruostų dažai, Lūpų ir skruostų dažai
48,99 €
11 ml (4,45 € / 1 ml)
TIK DOUGLAS
DOVANA
+3
Galimos kitos spalvos
Skaistalai, Akių ir skruostų dažai, Lūpų ir skruostų dažai UnisexCliniqueChubby Stick™Cheek Color Balm01 - AMP'D UP APPLE
Clinique
Chubby Stick™
Cheek Color Balm
Skaistalai, Akių ir skruostų dažai, Lūpų ir skruostų dažai
31,99 €
6 g (5,33 € / 1 g)
DOVANA
+3
Galimos kitos spalvos
Lūpų balzamas, Lūpų kremas UnisexDear DahliaBlooming EditionLip Paradise Color BalmB102 Lauren
Dear Dahlia
Blooming Edition
Lip Paradise Color Balm
Lūpų balzamas, Lūpų kremas
30 d. min. kaina
24,79 €
30,99 €
4.5 g (6,89 € / 1 g)
Kodas:
VED
DOVANA
+5
Galimos kitos spalvos
Lūpų dažai UnisexBobbi BrownLuxe Cashmere MatteVINTAGE BLUSH 456
Bobbi Brown
Luxe Cashmere Matte
Lūpų dažai
47,99 €
3.5 g (13,71 € / 1 g)
DOVANA
+10
Galimos kitos spalvos
Kompaktinė pudra UnisexIsadoraThe Powder Blush09 - CORAL PINK
Isadora
The Powder Blush
Kompaktinė pudra
20,99 €
4.5 g (4,66 € / 1 g)
DOVANA
+2
Galimos kitos spalvos
Lūpų blizgis UnisexKYLIE COSMETICSSupple Kiss Lip Glaze Lip GlossLovable
KYLIE COSMETICS
Supple Kiss Lip Glaze Lip Gloss
Lūpų blizgis
20,99 €
3 ml (7,00 € / 1 ml)
TIK DOUGLAS
DOVANA
+3
Galimos kitos spalvos
Savaiminio įdegio kremas UnisexDIORSOLARThe Self-Tanning Drops30 ml
DIOR
SOLAR
The Self-Tanning Drops
Savaiminio įdegio kremas
73,99 €
30 ml (2,47 € / 1 ml)
DOVANA
Lūpų dažai MoterimsSENSAIMOISTURE INTENSE LIPSTICK REFILLMI06 - GRACE ROSE
SENSAI
MOISTURE INTENSE LIPSTICK REFILL
Lūpų dažai
40,99 €
3.7 g (11,08 € / 1 g)
DOVANA
+9
Galimos kitos spalvos
Lūpų blizgis MoterimsyoustarLiquidlips/MatteNr. 06 - Burgundy
youstar
Liquidlips/Matte
Lūpų blizgis
5,89 €
6 ml (0,98 € / 1 ml)
DOVANA
+3
Galimos kitos spalvos
Lūpų balzamas, Lūpų kremas UnisexPixi+C Vit Lip BrightenerPeach Pout
Pixi
+C Vit Lip Brightener
Lūpų balzamas, Lūpų kremas
10,49 €
5 g (2,10 € / 1 g)
DOVANA
Lūpų blizgis UnisexPat McGrath LabsLiquiLUST Legendary Wear Matte LipstickDivine Nude
Pat McGrath Labs
LiquiLUST Legendary Wear Matte Lipstick
Lūpų blizgis
30 d. min. kaina
17,48 €
17,48 €
Reguliari kaina
34,95 €
5 ml (3,50 € / 1 ml)
TIK DOUGLAS
DOVANA
Lūpų dažai UnisexNOUBAMillebaci Liquid LipstickNr. 24
NOUBA
Millebaci Liquid Lipstick
Lūpų dažai
30 d. min. kaina
15,37 €
15,37 €
Reguliari kaina
21,95 €
6 ml (2,56 € / 1 ml)
DOVANA
+5
Galimos kitos spalvos
Lūpų blizgis MoterimsNYX Professional MakeupDuck Plump Lip GlossNr. 01 Clearly Spicy
NYX Professional Makeup
Duck Plump Lip Gloss
Lūpų blizgis
30 d. min. kaina
16,49 €
13,19 €
Reguliari kaina
16,49 €
7 ml (1,88 € / 1 ml)
DOVANA
-20%
+12
Galimos kitos spalvos
Skaistalai, Akių ir skruostų dažai, Lūpų ir skruostų dažai UnisexCHANELLES BEIGESHEALTHY GLOW BLUSH30 ml
CHANEL
LES BEIGES
HEALTHY GLOW BLUSH
Skaistalai, Akių ir skruostų dažai, Lūpų ir skruostų dažai
59,99 €
30 ml (2,00 € / 1 ml)
Lūpų dažai UnisexDear DahliaLip Allure Glow ShineARIANA
Dear Dahlia
Lip Allure Glow Shine
Lūpų dažai
32,99 €
2.4 g (13,75 € / 1 g)
DOVANA
+4
Galimos kitos spalvos
Lūpų dažai MoterimsCHANELROUGE ALLURELAQUENr. 65
CHANEL
ROUGE ALLURE
LAQUE
Lūpų dažai
54,99 €
5.5 ml (10,00 € / 1 ml)
+10
Galimos kitos spalvos
Nagų lakas UnisexDouglas CollectionMake-UpSummer collection nail polish21 - BLOOD ORANGE
Douglas Collection
Make-Up
Summer collection nail polish
Nagų lakas
30 d. min. kaina
2,00 €
2,00 €
Reguliari kaina
4,99 €
10 ml (0,20 € / 1 ml)
DOVANA
+5
Galimos kitos spalvos
Veido kremas | dieninis MoterimsPayotLisseWrinkle Smoothing Cream50 ml
Payot
Lisse
Wrinkle Smoothing Cream
Veido kremas | dieninis
30 d. min. kaina
61,95 €
46,46 €
Reguliari kaina
61,95 €
50 ml (0,93 € / 1 ml)
DOVANA
-25%
Skaistalai, Akių ir skruostų dažai, Lūpų ir skruostų dažai MoterimsKYLIE COSMETICSHybrid356 Summer Sorbet
KYLIE COSMETICS
Hybrid
Skaistalai, Akių ir skruostų dažai, Lūpų ir skruostų dažai
23,99 €
2.5 g (9,60 € / 1 g)
DOVANA
+5
Galimos kitos spalvos
Veido kremas UnisexDermalogicaSkin Health SystemSkin Smoothing Cream15 ml
Dermalogica
Skin Health System
Skin Smoothing Cream
Veido kremas
23,99 €
15 ml (1,60 € / 1 ml)
DOVANA
Kūno aliejus MoterimsCHANELCHANCE EAU TENDREBODY OIL150 ml
CHANEL
CHANCE EAU TENDRE
BODY OIL
Kūno aliejus
128,00 €
150 ml (0,85 € / 1 ml)
Kūno losjonas MoterimsDouglas CollectionBlossomPomelo Fizz Body Lotion200 ml
Douglas Collection
Blossom
Pomelo Fizz Body Lotion
Kūno losjonas
7,99 €
200 ml (0,04 € / 1 ml)
DOVANA
Lūpų dažai UnisexInglotRich Care LipstickNr. 01
Inglot
Rich Care Lipstick
Lūpų dažai
9,39 €
5 g (1,88 € / 1 g)
DOVANA
Veido kremas | dieninis UnisexDr. Irena ErisFace ZoneEven Tone Skin Enhancer Spf 50+30 ml
Dr. Irena Eris
Face Zone
Even Tone Skin Enhancer Spf 50+
Veido kremas | dieninis
30 d. min. kaina
44,99 €
44,99 €
30 ml (1,50 € / 1 ml)
Kodas:
VED
DOVANA
Kūno aliejus UnisexKiehl’sCreme De Corps Nourishing Dry Body Oil175 ml
Kiehl’s
Creme De Corps Nourishing Dry Body Oil
Kūno aliejus
44,99 €
175 ml (0,26 € / 1 ml)
DOVANA
Lūpų dažai UnisexShiseidoColor Gel Lip BalmNr. 104
Shiseido
Color Gel Lip Balm
Lūpų dažai
42,99 €
2 g (21,50 € / 1 g)
DOVANA
+4
Galimos kitos spalvos
Lūpų dažai UnisexArmaniLip PowerLip Power Matte Long-Lasting LipstickNr. 111
Armani
Lip Power
Lip Power Matte Long-Lasting Lipstick
Lūpų dažai
53,99 €
3 g (18,00 € / 1 g)
DOVANA
+5
Galimos kitos spalvos
Lūpų dažai UnisexLaura MercierCAVIAR HYDRA-CRÈME LIPSTICK - REFILL612 Park Ave
Laura Mercier
CAVIAR HYDRA-CRÈME LIPSTICK - REFILL
Lūpų dažai
33,99 €
3.25 g (10,46 € / 1 g)
DOVANA
+4
Galimos kitos spalvos
Kūno losjonas MoterimsJardin BohèmeCollection PrécieuseRouge Précieux Body Lotion200 ml
Jardin Bohème
Collection Précieuse
Rouge Précieux Body Lotion
Kūno losjonas
15,99 €
200 ml (0,08 € / 1 ml)
TIK DOUGLAS
DOVANA
Skaistalai, Akių ir skruostų dažai, Lūpų ir skruostų dažai UnisexMesauda BeautyAt First BlushNr. 106 First Crush
Mesauda Beauty
At First Blush
Skaistalai, Akių ir skruostų dažai, Lūpų ir skruostų dažai
30 d. min. kaina
11,00 €
11,00 €
Reguliari kaina
21,99 €
8.5 g (1,29 € / 1 g)
DOVANA
+4
Galimos kitos spalvos
Skaistalai, Akių ir skruostų dažai, Lūpų ir skruostų dažai UnisexTOM FORDSoleil CollectionSunkissed Blush02 BICOASTAL
TOM FORD
Soleil Collection
Sunkissed Blush
Skaistalai, Akių ir skruostų dažai, Lūpų ir skruostų dažai
40,99 €
6 ml (6,83 € / 1 ml)
DOVANA
+3
Galimos kitos spalvos
Lūpų dažai UnisexCHANELROUGE ALLUREINKNR. 224 HARMONIE
CHANEL
ROUGE ALLURE
INK
Lūpų dažai
51,99 €
6 ml (8,67 € / 1 ml)
+3
Galimos kitos spalvos
Kitas puslapis
Puslapis 3 iš 6
Puslapis 1 iš 6
Puslapis 2 iš 6
Puslapis 3 iš 6
Puslapis 4 iš 6
Puslapis 5 iš 6
Puslapis 6 iš 6