Pereiti prie pagrindinio turinio
Nemokamas siuntimas nuo 39,95 € 2 nemokami mėginėliai Nemokamas dovanų pakavimas Pristatymas per 1 - 2 darbo dienas
GROŽIO PASLAUGOS
Grožio kortelė
Parduotuvės
DOVANOS
TIK PROGRAMĖLĖJE! IKI -25% VEIDO PRIEŽIŪROS PRODUKTAMS
Grįžk atgal
Vykdykite paiešką
Į Douglas pagrindinį puslapį
Į parduotuvių paiešką
Į mano paskyrą
Į mano norų sąrašą
Į krepšelį
DOVANŲ KORTELĖ
AKCIJOS
Atidaryti AKCIJOS meniu
Naujienos ir tendencijos
Atidaryti Naujienos ir tendencijos meniu
PREKIŲ ŽENKLAI
K-BEAUTY
Advento kalendoriai
Kvepalai
Atidaryti Kvepalai meniu
MAKIAŽUI
Atidaryti MAKIAŽUI meniu
VEIDUI
Atidaryti VEIDUI meniu
KŪNUI
Atidaryti KŪNUI meniu
Plaukams
Atidaryti Plaukams meniu
NAMAMS IR STILIUI
Atidaryti NAMAMS IR STILIUI meniu
Douglas Collection
Tvarumas
Gerai savijautai
Atidaryti Gerai savijautai meniu
GROŽIO PASLAUGOS
Titulinis
Pavasaris
Pavasaris280
rezultatai
Pavasaris
(280)
Filtras
Kaina
Produkto tipas
Prekės ženklas
Kam skirta
Spalva
Spec.pasiūlymas
Kvapas
Dovana progai
Lūpų blizgis UnisexLancômeLip IdôleCuddleBlur™ Matte21 - BLUSHING BLANKET
Lancôme
Lip Idôle
CuddleBlur™ Matte
Lūpų blizgis
30 d. min. kaina
30,75 €
30,75 €
Reguliari kaina
41,99 €
8.5 ml (3,62 € / 1 ml)
E-KAINA
DOVANA
+2
Galimos kitos spalvos
Lūpų dažai UnisexSENSAIThe LipstickNr. 12 Ajisai Mauve
SENSAI
The Lipstick
Lūpų dažai
61,99 €
3.5 g (17,71 € / 1 g)
DOVANA
+8
Galimos kitos spalvos
Lūpų dažai UnisexHUDA BEAUTYPower Bullet Matte LipstickBoard Meeting
HUDA BEAUTY
Power Bullet Matte Lipstick
Lūpų dažai
30 d. min. kaina
13,48 €
13,48 €
Reguliari kaina
26,95 €
3 g (4,49 € / 1 g)
TIK DOUGLAS
DOVANA
+2
Galimos kitos spalvos
Lūpų balzamas, Lūpų kremas UnisexEstée LauderFuturistHydraplump Lip Balm05 - 709 SHEER OASIS
Estée Lauder
Futurist
Hydraplump Lip Balm
Lūpų balzamas, Lūpų kremas
30 d. min. kaina
38,14 €
38,14 €
Reguliari kaina
45,99 €
2.8 g (13,62 € / 1 g)
E-KAINA
DOVANA
+3
Galimos kitos spalvos
Lūpų pieštukas UnisexMACLipglazer Glossy LinerWHIRLIN´
MAC
Lipglazer Glossy Liner
Lūpų pieštukas
30 d. min. kaina
28,99 €
23,39 €
Reguliari kaina
28,99 €
0.25 g (93,56 € / 1 g)
E-KAINA
DOVANA
-19%
+10
Galimos kitos spalvos
Lūpų balzamas, Lūpų kremas UnisexMACGlow PlayTendertalk Lip BalmFavourite
MAC
Glow Play
Tendertalk Lip Balm
Lūpų balzamas, Lūpų kremas
30 d. min. kaina
31,99 €
26,01 €
Reguliari kaina
31,99 €
3.14 g (8,28 € / 1 g)
E-KAINA
DOVANA
-18%
+9
Galimos kitos spalvos
Skaistalai, Akių ir skruostų dažai, Lūpų ir skruostų dažai MoterimsDolce&GabbanaCherry Glaze Bar05 - WHIMSICAL BERRY
Dolce&Gabbana
Cherry Glaze Bar
Skaistalai, Akių ir skruostų dažai, Lūpų ir skruostų dažai
49,99 €
8 g (6,25 € / 1 g)
DOVANA
+2
Galimos kitos spalvos
Lūpų makiažo rinkinys UnisexKYLIE COSMETICSVelvet Lip KitNr. 700 Bare
KYLIE COSMETICS
Velvet Lip Kit
Lūpų makiažo rinkinys
36,99 €
1 vnt. (36,99 € / 1 vnt.)
TIK DOUGLAS
DOVANA
+4
Galimos kitos spalvos
Savaiminio įdegio kremas UnisexBondi SandsSelf Tanning Foam - Dark200 ml
Bondi Sands
Self Tanning Foam - Dark
Savaiminio įdegio kremas
30 d. min. kaina
18,39 €
20,90 €
Reguliari kaina
22,99 €
200 ml (0,10 € / 1 ml)
E-KAINA
DOVANA
Lūpų dažai UnisexMACLocked Kiss Ink LipcolourMischief
MAC
Locked Kiss Ink Lipcolour
Lūpų dažai
38,99 €
5 ml (7,80 € / 1 ml)
DOVANA
+21
Galimos kitos spalvos
Nagų lakas UnisexDouglas CollectionMake-UpStay & Care30 - POUR ME WINE
Douglas Collection
Make-Up
Stay & Care
Nagų lakas
7,99 €
10 ml (0,80 € / 1 ml)
DOVANA
+23
Galimos kitos spalvos
Lūpų blizgis UnisexNYX Professional MakeupFat Oil Lip Drip02 - MISSED CALL
NYX Professional Makeup
Fat Oil Lip Drip
Lūpų blizgis
30 d. min. kaina
10,49 €
8,39 €
Reguliari kaina
10,49 €
4.8 ml (1,75 € / 1 ml)
DOVANA
-20%
+9
Galimos kitos spalvos
Lūpų dažai UnisexDouglas CollectionMake-UpShake & Shine Vinyl Liquid Lipstick5 - SHINY ROSY
Douglas Collection
Make-Up
Shake & Shine Vinyl Liquid Lipstick
Lūpų dažai
13,00 €
4.5 ml (2,89 € / 1 ml)
DOVANA
+5
Galimos kitos spalvos
Lūpų balzamas, Lūpų kremas UnisexCliniqueChubby Stick™Moisturizing Lip Balm05 - CHUNKY CHERRY
Clinique
Chubby Stick™
Moisturizing Lip Balm
Lūpų balzamas, Lūpų kremas
30 d. min. kaina
27,99 €
27,99 €
3 g (9,33 € / 1 g)
Kodas:
VED
DOVANA
+5
Galimos kitos spalvos
Lūpų pieštukas MoterimsCHANELLE CRAYON LÈVRESLONGWEAR LIP PENCIL212 BEIGE ROSE
CHANEL
LE CRAYON LÈVRES
LONGWEAR LIP PENCIL
Lūpų pieštukas
34,99 €
1.2 g (29,16 € / 1 g)
+11
Galimos kitos spalvos
Skaistalai, Akių ir skruostų dažai, Lūpų ir skruostų dažai UnisexPixiOn The Glow Blush Tinted Moisturizer StickRuby
Pixi
On The Glow Blush Tinted Moisturizer Stick
Skaistalai, Akių ir skruostų dažai, Lūpų ir skruostų dažai
22,95 €
19 g (1,21 € / 1 g)
DOVANA
Lūpų blizgis UnisexDouglas CollectionMake-UpLip Volumizing4 - ROSEWOOD
Douglas Collection
Make-Up
Lip Volumizing
Lūpų blizgis
11,99 €
3.5 ml (3,43 € / 1 ml)
DOVANA
+5
Galimos kitos spalvos
Skysti lūpų dažai UnisexInglotHD Lip Tint MatteNr. 16
Inglot
HD Lip Tint Matte
Skysti lūpų dažai
22,99 €
5.5 ml (4,18 € / 1 ml)
DOVANA
+5
Galimos kitos spalvos
Lūpų dažai UnisexCHANELROUGE COCOGLOSS102 - FLYING CLOUD
CHANEL
ROUGE COCO
GLOSS
Lūpų dažai
54,99 €
3.5 g (15,71 € / 1 g)
+13
Galimos kitos spalvos
Skaistalai, Akių ir skruostų dažai, Lūpų ir skruostų dažai MoterimsTOM FORDArchitecture Soft Matte BlushTAWNY VEIL
TOM FORD
Architecture Soft Matte Blush
Skaistalai, Akių ir skruostų dažai, Lūpų ir skruostų dažai
56,99 €
11 g (5,18 € / 1 g)
DOVANA
+1
Galimos kitos spalvos
Lūpų balzamas, Lūpų kremas UnisexBobbi BrownExtra Lip01 - BARE PINK 213
Bobbi Brown
Extra Lip
Lūpų balzamas, Lūpų kremas
30 d. min. kaina
47,99 €
47,99 €
2.5 g (19,20 € / 1 g)
Kodas:
VED
DOVANA
+9
Galimos kitos spalvos
Nagų lakas UnisexDouglas CollectionMake-UpNail Polish up to 6 DaysNr. 215 Sweety Pink
Douglas Collection
Make-Up
Nail Polish up to 6 Days
Nagų lakas
4,99 €
10 ml (0,50 € / 1 ml)
DOVANA
+22
Galimos kitos spalvos
Veido kremas UnisexLa MerThe MoisturizersCrème de la Mer Moisturizing Cream60 ml
La Mer
The Moisturizers
Crème de la Mer Moisturizing Cream
Veido kremas
413,00 €
60 ml (6,88 € / 1 ml)
DOVANA
+2
dydžiai
Dydis:
Skaistalai, Akių ir skruostų dažai, Lūpų ir skruostų dažai MoterimsArmaniLuminous SilkCHEEK TINT SHINENr. 42S Sunlit Sienna
Armani
Luminous Silk
CHEEK TINT SHINE
Skaistalai, Akių ir skruostų dažai, Lūpų ir skruostų dažai
30 d. min. kaina
51,99 €
44,90 €
Reguliari kaina
51,99 €
12 ml (3,74 € / 1 ml)
E-KAINA
DOVANA
-13%
+2
Galimos kitos spalvos
Skaistalai, Akių ir skruostų dažai, Lūpų ir skruostų dažai UnisexBy TerryTEA to TAN3.PINK PASSION
By Terry
TEA to TAN
Skaistalai, Akių ir skruostų dažai, Lūpų ir skruostų dažai
56,99 €
7 g (8,14 € / 1 g)
DOVANA
+3
Galimos kitos spalvos
Lūpų dažai UnisexMaybellineSuper Stay Vinyl Ink Liquid LipstickNr. 35 Cheeky
Maybelline
Super Stay Vinyl Ink Liquid Lipstick
Lūpų dažai
30 d. min. kaina
11,99 €
11,90 €
Reguliari kaina
14,99 €
4.2 ml (2,83 € / 1 ml)
E-KAINA
DOVANA
-0%
+3
Galimos kitos spalvos
Akių apvadas MoterimsIsadoraThe High Impact Eyeliner01 Reliable Black
Isadora
The High Impact Eyeliner
Akių apvadas
30 d. min. kaina
14,99 €
14,99 €
Reguliari kaina
19,99 €
1.7 ml (8,82 € / 1 ml)
DOVANA
+6
Galimos kitos spalvos
Lūpų blizgis UnisexAnastasia Beverly HillsLip Gloss4.8 ml
Anastasia Beverly Hills
Lip Gloss
Lūpų blizgis
27,99 €
4.8 ml (5,83 € / 1 ml)
DOVANA
+18
Galimos kitos spalvos
Lūpų dažai MoterimsSisleyViky Raders' Sommer Must-HavesPhyto-Rouge ShineNr. 10 Sheer Nude
Sisley
Viky Raders' Sommer Must-Haves
Phyto-Rouge Shine
Lūpų dažai
57,99 €
3 g (19,33 € / 1 g)
DOVANA
+15
Galimos kitos spalvos
Lūpų pieštukas UnisexCHANELLE CRAYON LÈVRESNR. 156 - BEIGE NATUREL
CHANEL
LE CRAYON LÈVRES
Lūpų pieštukas
32,99 €
1.2 g (27,49 € / 1 g)
+7
Galimos kitos spalvos
Skaistalai, Akių ir skruostų dažai, Lūpų ir skruostų dažai UnisexDouglas CollectionMake-UpBlushy Blush Lip & Cheek StickPink Obsession Matte
Douglas Collection
Make-Up
Blushy Blush Lip & Cheek Stick
Skaistalai, Akių ir skruostų dažai, Lūpų ir skruostų dažai
12,99 €
5 g (2,60 € / 1 g)
DOVANA
+2
Galimos kitos spalvos
Lūpų dažai UnisexPat McGrath LabsDramatique MegaDivine Rose
Pat McGrath Labs
Dramatique Mega
Lūpų dažai
30 d. min. kaina
16,50 €
16,50 €
Reguliari kaina
32,99 €
2.4 g (6,88 € / 1 g)
TIK DOUGLAS
DOVANA
+6
Galimos kitos spalvos
Lūpų dažai UnisexLancômeL'Absolu RougeDrama Matte Lasting Comfort Lipstick & Powdery Matte FinishNr. 217
Lancôme
L'Absolu Rouge
Drama Matte Lasting Comfort Lipstick & Powdery Matte Finish
Lūpų dažai
48,99 €
3.6 g (13,61 € / 1 g)
DOVANA
+14
Galimos kitos spalvos
Lūpų pieštukas MoterimsyoustarContour Lips LinerNr. 01 – Rose Wood
youstar
Contour Lips Liner
Lūpų pieštukas
4,39 €
0.35 g (12,54 € / 1 g)
DOVANA
+3
Galimos kitos spalvos
Lūpų dažai UnisexSENSAILasting Plump Lipstick RefillNr. LP04
SENSAI
Lasting Plump Lipstick Refill
Lūpų dažai
40,99 €
3.8 g (10,79 € / 1 g)
DOVANA
+9
Galimos kitos spalvos
Lūpų pieštukas UnisexLip LinerSandstone
Lip Liner
Lūpų pieštukas
28,99 €
1.49 g (19,46 € / 1 g)
DOVANA
+16
Galimos kitos spalvos
Lūpų dažai UnisexCHANELROUGE ALLURE VELVETMatteNR. 60 - INTEMPORELLE
CHANEL
ROUGE ALLURE VELVET
Matte
Lūpų dažai
54,99 €
3.5 g (15,71 € / 1 g)
+25
Galimos kitos spalvos
Skysti lūpų dažai UnisexHUDA BEAUTYLiquid Matte LipstickTrendsetter
HUDA BEAUTY
Liquid Matte Lipstick
Skysti lūpų dažai
23,95 €
4.2 ml (5,70 € / 1 ml)
TIK DOUGLAS
DOVANA
+12
Galimos kitos spalvos
Kūno losjonas UnisexCaudalieThe des VignesThé des Vignes Hyaluronic Nourishing Body Lotion400 ml
Caudalie
The des Vignes
Thé des Vignes Hyaluronic Nourishing Body Lotion
Kūno losjonas
29,99 €
400 ml (0,07 € / 1 ml)
DOVANA
+1
dydis
Dydis:
Lūpų blizgis UnisexCliniquePop Plush™ Creamy Lip GlossNr. 01 Black Honey Pop
Clinique
Pop Plush™ Creamy Lip Gloss
Lūpų blizgis
35,99 €
3.4 ml (10,59 € / 1 ml)
DOVANA
+7
Galimos kitos spalvos
Lūpų dažai UnisexMACPowder KissPowder Kiss Powder Kiss Lip + Cheek Mousse51 - IT'S PERSONAL
MAC
Powder Kiss
Powder Kiss Powder Kiss Lip + Cheek Mousse
Lūpų dažai
36,99 €
5 ml (7,40 € / 1 ml)
DOVANA
+25
Galimos kitos spalvos
Kūno losjonas UnisexRitualsSport CollectionSport Anti-Dryness Body Lotion100 ml
Rituals
Sport Collection
Sport Anti-Dryness Body Lotion
Kūno losjonas
14,49 €
100 ml (0,14 € / 1 ml)
TIK DOUGLAS
DOVANA
Lūpų dažai MoterimsyoustarIntense Colour LipstickNr. 02 – Nude Rose
youstar
Intense Colour Lipstick
Lūpų dažai
5,89 €
3 g (1,96 € / 1 g)
DOVANA
+3
Galimos kitos spalvos
Lūpų dažai UnisexBy TerryRouge OpulentLIPSTICK3 - SWEET ROMANCE
By Terry
Rouge Opulent
LIPSTICK
Lūpų dažai
59,99 €
3.5 g (17,14 € / 1 g)
DOVANA
+10
Galimos kitos spalvos
Lūpų dažai UnisexCHANELROUGE ALLUREINTENSENR. 136 - MÉLODIEUSE
CHANEL
ROUGE ALLURE
INTENSE
Lūpų dažai
54,99 €
3.5 g (15,71 € / 1 g)
+5
Galimos kitos spalvos
Lūpų dažai UnisexBobbi BrownCrushed Lip ColorBlush
Bobbi Brown
Crushed Lip Color
Lūpų dažai
41,99 €
3.4 g (12,35 € / 1 g)
DOVANA
+7
Galimos kitos spalvos
Lūpų dažai UnisexShiseidoTechnosatin Gel LipstickNr. 402
Shiseido
Technosatin Gel Lipstick
Lūpų dažai
42,99 €
4 g (10,75 € / 1 g)
DOVANA
+12
Galimos kitos spalvos
Lūpų dažai UnisexArmaniLip PowerNr. 102
Armani
Lip Power
Lūpų dažai
53,99 €
3 ml (18,00 € / 1 ml)
DOVANA
+9
Galimos kitos spalvos
Kitas puslapis
Puslapis 2 iš 6
Puslapis 1 iš 6
Puslapis 2 iš 6
Puslapis 3 iš 6
Puslapis 4 iš 6
Puslapis 5 iš 6
Puslapis 6 iš 6