Pereiti prie pagrindinio turinio
Nemokamas siuntimas nuo 39,95 € 2 nemokami mėginėliai Nemokamas dovanų pakavimas Pristatymas per 1 - 2 darbo dienas
GROŽIO PASLAUGOS
Grožio kortelė
Parduotuvės
DOVANOS
TIK PROGRAMĖLĖJE! IKI -25% VEIDO PRIEŽIŪROS PRODUKTAMS
Grįžk atgal
Vykdykite paiešką
Į Douglas pagrindinį puslapį
Į parduotuvių paiešką
Į mano paskyrą
Į mano norų sąrašą
Į krepšelį
DOVANŲ KORTELĖ
AKCIJOS
Atidaryti AKCIJOS meniu
Naujienos ir tendencijos
Atidaryti Naujienos ir tendencijos meniu
PREKIŲ ŽENKLAI
K-BEAUTY
Advento kalendoriai
Kvepalai
Atidaryti Kvepalai meniu
MAKIAŽUI
Atidaryti MAKIAŽUI meniu
VEIDUI
Atidaryti VEIDUI meniu
KŪNUI
Atidaryti KŪNUI meniu
Plaukams
Atidaryti Plaukams meniu
NAMAMS IR STILIUI
Atidaryti NAMAMS IR STILIUI meniu
Douglas Collection
Tvarumas
Gerai savijautai
Atidaryti Gerai savijautai meniu
GROŽIO PASLAUGOS
Titulinis
Pavasaris
Pavasaris280
rezultatai
Pavasaris
(280)
Filtras
Kaina
Produkto tipas
Prekės ženklas
Kam skirta
Spalva
Spec.pasiūlymas
Kvapas
Dovana progai
Savaiminio įdegio kremas UnisexBondi SandsAero1 Hour Express Aerated Self Tanning Foam225 ml
Bondi Sands
Aero
1 Hour Express Aerated Self Tanning Foam
Savaiminio įdegio kremas
30 d. min. kaina
20,79 €
25,99 €
225 ml (0,12 € / 1 ml)
Kodas:
VED
DOVANA
Skysti lūpų dažai UnisexDear DahliaDream Velvet Lip CloudTrue
Dear Dahlia
Dream Velvet Lip Cloud
Skysti lūpų dažai
24,99 €
4 g (6,25 € / 1 g)
DOVANA
+3
Galimos kitos spalvos
Lūpų putlinimo priemonė UnisexAbout-FaceDefault Brand LineBlurred Matte Lip PlumpPETIT ROUGE
About-Face
Blurred Matte Lip Plump
Lūpų putlinimo priemonė
19,50 €
6 ml (3,25 € / 1 ml)
TIK DOUGLAS
DOVANA
+3
Galimos kitos spalvos
Lūpų blizgis MoterimsCollistarTwist Balmy GlossNr. 201 Perla
Collistar
Twist Balmy Gloss
Lūpų blizgis
30 d. min. kaina
19,49 €
19,49 €
Reguliari kaina
29,99 €
7 ml (2,78 € / 1 ml)
DOVANA
Skaistalai, Akių ir skruostų dažai, Lūpų ir skruostų dažai UnisexMorpheHuephoric Rush 3-in-1 Silk BlushTouched
Morphe
Huephoric Rush 3-in-1 Silk Blush
Skaistalai, Akių ir skruostų dažai, Lūpų ir skruostų dažai
19,49 €
8 g (2,44 € / 1 g)
TIK DOUGLAS
DOVANA
+2
Galimos kitos spalvos
Savaiminio įdegio kremas UnisexBondi SandsAeroLiquid Gold Aerated Self Tanning Foam225 ml
Bondi Sands
Aero
Liquid Gold Aerated Self Tanning Foam
Savaiminio įdegio kremas
30 d. min. kaina
20,79 €
25,99 €
225 ml (0,12 € / 1 ml)
Kodas:
VED
DOVANA
Lūpų blizgis UnisexCollistarMake-upLip Gloss VolumeNr. 150
Collistar
Make-up
Lip Gloss Volume
Lūpų blizgis
30 d. min. kaina
16,19 €
16,19 €
Reguliari kaina
26,99 €
7 ml (2,31 € / 1 ml)
DOVANA
Kūno losjonas UnisexJardin BohèmeTentation Délicate Body Lotion200 ml
Jardin Bohème
Tentation Délicate Body Lotion
Kūno losjonas
15,99 €
200 ml (0,08 € / 1 ml)
TIK DOUGLAS
DOVANA
Skaistalai, Akių ir skruostų dažai, Lūpų ir skruostų dažai UnisexNYX Professional MakeupFat Cheeks JuicyFig Fizz
NYX Professional Makeup
Fat Cheeks Juicy
Skaistalai, Akių ir skruostų dažai, Lūpų ir skruostų dažai
15,49 €
8 ml (1,94 € / 1 ml)
DOVANA
+5
Galimos kitos spalvos
Skaistinamasis veido serumas UnisexDouglas CollectionSkin FocusVitamin Radiance Glow Serum30 ml
Douglas Collection
Skin Focus
Vitamin Radiance Glow Serum
Skaistinamasis veido serumas
30 d. min. kaina
24,99 €
24,99 €
30 ml (0,83 € / 1 ml)
Kodas:
VED
DOVANA
Kūno losjonas UnisexDouglas CollectionHome SpaThe Lagoon Leilani Body Lotion200 ml
Douglas Collection
Home Spa
The Lagoon Leilani Body Lotion
Kūno losjonas
11,99 €
200 ml (0,06 € / 1 ml)
DOVANA
Kūno aliejus UnisexWeledaArnicaMassage Oil100 ml
Weleda
Arnica
Massage Oil
Kūno aliejus
30 d. min. kaina
14,99 €
11,24 €
Reguliari kaina
14,99 €
100 ml (0,11 € / 1 ml)
DOVANA
-25%
Kūno losjonas UnisexWeledaCitrusHydrating Body Lotion200 ml
Weleda
Citrus
Hydrating Body Lotion
Kūno losjonas
30 d. min. kaina
15,49 €
11,62 €
Reguliari kaina
15,49 €
200 ml (0,06 € / 1 ml)
DOVANA
-24%
Kūno losjonas UnisexWeledaSkin FoodLight Body Cream75 ml
Weleda
Skin Food
Light Body Cream
Kūno losjonas
30 d. min. kaina
12,99 €
9,74 €
Reguliari kaina
12,99 €
75 ml (0,13 € / 1 ml)
DOVANA
-25%
Kūno losjonas UnisexDouglas CollectionHome SpaLand Of Vasta Body Lotion200 ml
Douglas Collection
Home Spa
Land Of Vasta Body Lotion
Kūno losjonas
30 d. min. kaina
11,99 €
11,99 €
200 ml (0,06 € / 1 ml)
Kodas:
VED
DOVANA
Kūno losjonas UnisexWeledaCalendulaBaby Body Lotion200 ml
Weleda
Calendula
Baby Body Lotion
Kūno losjonas
30 d. min. kaina
15,49 €
11,62 €
Reguliari kaina
15,49 €
200 ml (0,06 € / 1 ml)
DOVANA
-24%
Kūno losjonas MoterimsDouglas CollectionBeautiful StoriesLive The Moment Body Lotion150 ml
Douglas Collection
Beautiful Stories
Live The Moment Body Lotion
Kūno losjonas
30 d. min. kaina
7,19 €
7,19 €
Reguliari kaina
11,99 €
150 ml (0,05 € / 1 ml)
DOVANA
Nagų lakas UnisexNailmaticDori Nail Polish8 ml
Nailmatic
Dori Nail Polish
Nagų lakas
9,59 €
8 ml (1,20 € / 1 ml)
DOVANA
+2
Galimos kitos spalvos
Lūpų blizgis UnisexInglotPlayinn Go With Glow Lip GlossNr. 23 Go With Pink
Inglot
Playinn Go With Glow Lip Gloss
Lūpų blizgis
15,49 €
8 ml (1,94 € / 1 ml)
DOVANA
Lūpų dažai MoterimsClarinsJOLI ROUGE VELVET790V
Clarins
JOLI ROUGE VELVET
Lūpų dažai
33,99 €
3.5 g (9,71 € / 1 g)
DOVANA
Lūpų blizgis MoterimsBy TerryBaume de RoseGlow Gloss2. Pink Pong
By Terry
Baume de Rose
Glow Gloss
Lūpų blizgis
38,99 €
5 ml (7,80 € / 1 ml)
DOVANA
Lūpų makiažo rinkinys UnisexMACGlow PlayNo Work All Glow Play Kit:1 vnt.
MAC
Glow Play
No Work All Glow Play Kit:
Lūpų makiažo rinkinys
30 d. min. kaina
35,39 €
35,39 €
Reguliari kaina
58,99 €
1 vnt. (35,39 € / 1 vnt.)
DOVANA
Skaistalai, Akių ir skruostų dažai, Lūpų ir skruostų dažai MoterimsLancômeIdôleSkin Juicy Blush30 - OVER THE CORAL MOON
Lancôme
Idôle
Skin Juicy Blush
Skaistalai, Akių ir skruostų dažai, Lūpų ir skruostų dažai
44,99 €
9 ml (5,00 € / 1 ml)
DOVANA
+2
Galimos kitos spalvos
Nagų lakas UnisexDidier LabGel Polish Brillant NeonNr. 7
Didier Lab
Gel Polish Brillant Neon
Nagų lakas
30 d. min. kaina
14,49 €
10,14 €
Reguliari kaina
14,49 €
8 ml (1,27 € / 1 ml)
DOVANA
-30%
Nagų lakas UnisexDidier LabGel Polish Brillant Neon8 ml
Didier Lab
Gel Polish Brillant Neon
Nagų lakas
30 d. min. kaina
14,49 €
10,14 €
Reguliari kaina
14,49 €
8 ml (1,27 € / 1 ml)
DOVANA
-30%
+1
Galimos kitos spalvos
Lūpų balzamas, Lūpų kremas UnisexbareMineralsMineralistLip Gloss BalmHEART
bareMinerals
Mineralist
Lip Gloss Balm
Lūpų balzamas, Lūpų kremas
30 d. min. kaina
32,99 €
32,99 €
4 ml (8,25 € / 1 ml)
Kodas:
VED
DOVANA
+7
Galimos kitos spalvos
Lūpų dažai UnisexLaura MercierCaviar Hydra-Crème191 Ave Montaigne
Laura Mercier
Caviar Hydra-Crème
Lūpų dažai
52,99 €
3.25 g (16,30 € / 1 g)
DOVANA
+5
Galimos kitos spalvos
Lūpų pieštukas UnisexInglotColour Play LiplinerNr. 349
Inglot
Colour Play Lipliner
Lūpų pieštukas
16,99 €
0.3 g (56,63 € / 1 g)
DOVANA
Skysti lūpų dažai MoterimsSisleyCOLOR CLOUD 3 BerryNr. 3 Berry
Sisley
COLOR CLOUD 3 Berry
Skysti lūpų dažai
57,99 €
6 ml (9,67 € / 1 ml)
DOVANA
Veido kremas | dieninis UnisexDouglas CollectionNaturals50 ml
Douglas Collection
Naturals
Veido kremas | dieninis
30 d. min. kaina
24,99 €
24,99 €
50 ml (0,50 € / 1 ml)
Kodas:
VED
DOVANA
Kūno aliejus MoterimsCHANELN°5250 ml
CHANEL
N°5
Kūno aliejus
130,00 €
250 ml (0,52 € / 1 ml)
Kūno losjonas MoterimsDouglas CollectionBeautiful StoriesCelebrate Life Body Lotion150 ml
Douglas Collection
Beautiful Stories
Celebrate Life Body Lotion
Kūno losjonas
30 d. min. kaina
7,19 €
7,19 €
Reguliari kaina
11,99 €
150 ml (0,05 € / 1 ml)
DOVANA
Kūno losjonas MoterimsDouglas CollectionBlossomViolet Blush Body Lotion200 ml
Douglas Collection
Blossom
Violet Blush Body Lotion
Kūno losjonas
7,99 €
200 ml (0,04 € / 1 ml)
DOVANA
Kūno losjonas MoterimsDouglas CollectionBlossomPeach Burst Body Lotion200 ml
Douglas Collection
Blossom
Peach Burst Body Lotion
Kūno losjonas
7,99 €
200 ml (0,04 € / 1 ml)
DOVANA
Lūpų pieštukas UnisexLaura MercierCAVIAR PERFECTING LIP LINER10 PRECIOUS PLUM
Laura Mercier
CAVIAR PERFECTING LIP LINER
Lūpų pieštukas
35,99 €
1.1 g (32,72 € / 1 g)
DOVANA
+5
Galimos kitos spalvos
Lūpų dažai UnisexLaura MercierCAVIAR SMOOTHING MATTE LIPSTICK143 NUDE SATEEN
Laura Mercier
CAVIAR SMOOTHING MATTE LIPSTICK
Lūpų dažai
55,99 €
3.8 g (14,73 € / 1 g)
DOVANA
+5
Galimos kitos spalvos
Lūpų dažai UnisexLaura MercierCAVIAR SMOOTHING MATTE LIPSTICK REFILL610 BLUSH CHENILLE
Laura Mercier
CAVIAR SMOOTHING MATTE LIPSTICK REFILL
Lūpų dažai
35,99 €
3.8 g (9,47 € / 1 g)
DOVANA
+5
Galimos kitos spalvos
Lūpų blizgis UnisexArmaniPrisma GlassPrisma GlassNr. 01 Clear Shine
Armani
Prisma Glass
Prisma Glass
Lūpų blizgis
46,99 €
3.5 ml (13,43 € / 1 ml)
DOVANA
+6
Galimos kitos spalvos
Lūpų dažai MoterimsClarinsJOLI ROUGE786 Beige Nude
Clarins
JOLI ROUGE
Lūpų dažai
32,99 €
3.5 g (9,43 € / 1 g)
DOVANA
+7
Galimos kitos spalvos
Veido kremas | dieninis UnisexBiothermBlue PeptidesUplift Rich Cream50 ml
Biotherm
Blue Peptides
Uplift Rich Cream
Veido kremas | dieninis
30 d. min. kaina
84,00 €
58,80 €
Reguliari kaina
84,00 €
50 ml (1,18 € / 1 ml)
DOVANA
-30%
Kūno aliejus MoterimsCHANELN°5THE BODY OIL250 ml
CHANEL
N°5
THE BODY OIL
Kūno aliejus
142,00 €
250 ml (0,57 € / 1 ml)
Skaistinamasis veido serumas MoterimsEstée LauderAdvanced Night RepairRescue Solution with 15% Bifidus Ferment20 ml
Estée Lauder
Advanced Night Repair
Rescue Solution with 15% Bifidus Ferment
Skaistinamasis veido serumas
30 d. min. kaina
103,00 €
82,40 €
Reguliari kaina
103,00 €
20 ml (4,12 € / 1 ml)
DOVANA
Lūpų dažai UnisexLaura MercierHIGH VIBE103 Peek
Laura Mercier
HIGH VIBE
Lūpų dažai
38,99 €
2 g (19,50 € / 1 g)
DOVANA
+5
Galimos kitos spalvos
Skaistalai, Akių ir skruostų dažai, Lūpų ir skruostų dažai UnisexMesauda BeautySkin MateNr. 103 Friends & Lovers
Mesauda Beauty
Skin Mate
Skaistalai, Akių ir skruostų dažai, Lūpų ir skruostų dažai
24,99 €
8 g (3,12 € / 1 g)
DOVANA
Lūpų dažai MoterimsEstée LauderPure ColorMatte LipstickNr. 888 Power Kiss
Estée Lauder
Pure Color
Matte Lipstick
Lūpų dažai
48,99 €
12 g (4,08 € / 1 g)
DOVANA
+12
Galimos kitos spalvos
Lūpų dažai UnisexLaura MercierPETAL SOFT LIPSTICK CRAYON301 Augustine
Laura Mercier
PETAL SOFT LIPSTICK CRAYON
Lūpų dažai
39,99 €
1.6 g (24,99 € / 1 g)
DOVANA
+7
Galimos kitos spalvos
Veido kremas | dieninis UnisexClarinsMulti-Intensive 50+SUPER RESTORATIVE DAY CREAM ALL SKIN TYPES50 ml
Clarins
Multi-Intensive 50+
SUPER RESTORATIVE DAY CREAM ALL SKIN TYPES
Veido kremas | dieninis
30 d. min. kaina
113,00 €
113,00 €
50 ml (2,26 € / 1 ml)
Kodas:
VED
DOVANA
Savaiminio įdegio kremas UnisexSienna XQ10 TINTED MIST200 ml
Sienna X
Q10 TINTED MIST
Savaiminio įdegio kremas
30 d. min. kaina
27,99 €
27,99 €
Reguliari kaina
34,99 €
200 ml (0,14 € / 1 ml)
DOVANA
Kitas puslapis
Puslapis 5 iš 6
Puslapis 1 iš 6
Puslapis 2 iš 6
Puslapis 3 iš 6
Puslapis 4 iš 6
Puslapis 5 iš 6
Puslapis 6 iš 6