Pereiti prie pagrindinio turinio
Nemokamas siuntimas nuo 39,95 € 2 nemokami mėginėliai Nemokamas dovanų pakavimas Pristatymas per 1 - 2 darbo dienas
GROŽIO PASLAUGOS
Grožio kortelė
Parduotuvės
DOVANOS
TIK PROGRAMĖLĖJE! IKI -25% VEIDO PRIEŽIŪROS PRODUKTAMS
Grįžk atgal
Vykdykite paiešką
Į Douglas pagrindinį puslapį
Į parduotuvių paiešką
Į mano paskyrą
Į mano norų sąrašą
Į krepšelį
DOVANŲ KORTELĖ
AKCIJOS
Atidaryti AKCIJOS meniu
Naujienos ir tendencijos
Atidaryti Naujienos ir tendencijos meniu
PREKIŲ ŽENKLAI
K-BEAUTY
Advento kalendoriai
Kvepalai
Atidaryti Kvepalai meniu
MAKIAŽUI
Atidaryti MAKIAŽUI meniu
VEIDUI
Atidaryti VEIDUI meniu
KŪNUI
Atidaryti KŪNUI meniu
Plaukams
Atidaryti Plaukams meniu
NAMAMS IR STILIUI
Atidaryti NAMAMS IR STILIUI meniu
Douglas Collection
Tvarumas
Gerai savijautai
Atidaryti Gerai savijautai meniu
GROŽIO PASLAUGOS
Titulinis
Pavasaris
Pavasaris280
rezultatai
Pavasaris
(280)
Filtras
Kaina
Produkto tipas
Prekės ženklas
Kam skirta
Spalva
Spec.pasiūlymas
Kvapas
Dovana progai
Lūpų pieštukas UnisexMax FactorColour ElixirNr. 35 Pink Princess
Max Factor
Colour Elixir
Lūpų pieštukas
10,99 €
0.78 g (14,09 € / 1 g)
DOVANA
+6
Galimos kitos spalvos
Lūpų aliejus UnisexEstée LauderFuturistGlossy Pout Lip Oil1 - RASBERRY SQUEEZE
Estée Lauder
Futurist
Glossy Pout Lip Oil
Lūpų aliejus
30 d. min. kaina
36,99 €
36,99 €
6 ml (6,17 € / 1 ml)
Kodas:
VED
DOVANA
+2
Galimos kitos spalvos
Lūpų dažai UnisexLuxe Matte Liquid Lipstick Shade ExtensionLunch Date
Luxe Matte Liquid Lipstick Shade Extension
Lūpų dažai
48,99 €
6 ml (8,17 € / 1 ml)
DOVANA
+11
Galimos kitos spalvos
Skaistalai, Akių ir skruostų dažai, Lūpų ir skruostų dažai UnisexKYLIE COSMETICSKYLIE COSMETICS Powder Blush StickNr. 351 Make Him Blush
KYLIE COSMETICS
KYLIE COSMETICS Powder Blush Stick
Skaistalai, Akių ir skruostų dažai, Lūpų ir skruostų dažai
26,99 €
12 g (2,25 € / 1 g)
TIK DOUGLAS
DOVANA
+2
Galimos kitos spalvos
Kūno losjonas UnisexCaudalieVinotherapist Hyaluronic Nourishing Body Lotion400 ml
Caudalie
Vinotherapist Hyaluronic Nourishing Body Lotion
Kūno losjonas
29,99 €
400 ml (0,07 € / 1 ml)
DOVANA
+1
dydis
Dydis:
Lūpų makiažo rinkinys UnisexMAC HolidayBlowing Air Kisses Glossy Lips Duo1 vnt.
MAC
MAC Holiday
Blowing Air Kisses Glossy Lips Duo
Lūpų makiažo rinkinys
30 d. min. kaina
26,39 €
26,39 €
Reguliari kaina
43,99 €
1 vnt. (26,39 € / 1 vnt.)
DOVANA
Kūno losjonas UnisexKiehl’sCreme De Corps500 ml
Kiehl’s
Creme De Corps
Kūno losjonas
69,99 €
500 ml (0,14 € / 1 ml)
DOVANA
+2
dydžiai
Dydis:
Veido kremas | dieninis MoterimsDouglas CollectionNaturals48h Hydrating Day Cream50 ml
Douglas Collection
Naturals
48h Hydrating Day Cream
Veido kremas | dieninis
30 d. min. kaina
23,99 €
23,99 €
50 ml (0,48 € / 1 ml)
Kodas:
VED
DOVANA
Skysti lūpų dažai UnisexClarinsWATER LIP STAIN13 Nude Water
Clarins
WATER LIP STAIN
Skysti lūpų dažai
28,99 €
7 ml (4,14 € / 1 ml)
DOVANA
+3
Galimos kitos spalvos
Lūpų dažai UnisexArmaniLip MaestroSatinNr. 12
Armani
Lip Maestro
Satin
Lūpų dažai
30 d. min. kaina
24,00 €
24,00 €
Reguliari kaina
47,99 €
4 ml (6,00 € / 1 ml)
DOVANA
+6
Galimos kitos spalvos
Skaistalai, Akių ir skruostų dažai, Lūpų ir skruostų dažai UnisexDear DahliaBlooming EditionPetal Drop Liquid BlushTAFFY
Dear Dahlia
Blooming Edition
Petal Drop Liquid Blush
Skaistalai, Akių ir skruostų dažai, Lūpų ir skruostų dažai
27,99 €
4 g (7,00 € / 1 g)
DOVANA
+9
Galimos kitos spalvos
Lūpų balzamas, Lūpų kremas UnisexFlorence By MillsOh Whale! Tinted Lip BalmCoral - Guava And Lychee
Florence By Mills
Oh Whale! Tinted Lip Balm
Lūpų balzamas, Lūpų kremas
18,99 €
4 g (4,75 € / 1 g)
TIK DOUGLAS
DOVANA
+3
Galimos kitos spalvos
Skysti lūpų dažai UnisexKYLIE COSMETICSLip BlushNr. 407 Butterfly
KYLIE COSMETICS
Lip Blush
Skysti lūpų dažai
21,99 €
3.5 g (6,28 € / 1 g)
TIK DOUGLAS
DOVANA
+1
Galimos kitos spalvos
Skaistalai, Akių ir skruostų dažai, Lūpų ir skruostų dažai UnisexAbout-FaceDefault Brand LineBlush RushREV IT UP
About-Face
Blush Rush
Skaistalai, Akių ir skruostų dažai, Lūpų ir skruostų dažai
21,50 €
3.5 ml (6,14 € / 1 ml)
TIK DOUGLAS
DOVANA
+3
Galimos kitos spalvos
Skysti lūpų dažai UnisexBenefitPlushtintNr. 22 Silk Pjs
Benefit
Plushtint
Skysti lūpų dažai
29,99 €
6 ml (5,00 € / 1 ml)
DOVANA
+9
Galimos kitos spalvos
Lūpų dažai MoterimsSisleyLe Phyto Rouge Long Lasting Hydration Lipstick45_Rouge Milano
Sisley
Le Phyto Rouge Long Lasting Hydration Lipstick
Lūpų dažai
61,99 €
3.4 g (18,23 € / 1 g)
DOVANA
+12
Galimos kitos spalvos
Lūpų dažai MoterimsSisleyViky Raders' Sommer Must-HavesPhyto-Rouge VelvetNr. 22 Rose Punch
Sisley
Viky Raders' Sommer Must-Haves
Phyto-Rouge Velvet
Lūpų dažai
61,99 €
3 g (20,66 € / 1 g)
DOVANA
+9
Galimos kitos spalvos
Kūno losjonas UnisexJardin BohèmeCollection PrécieuseNoir Précieux Body Lotion200 ml
Jardin Bohème
Collection Précieuse
Noir Précieux Body Lotion
Kūno losjonas
15,99 €
200 ml (0,08 € / 1 ml)
TIK DOUGLAS
DOVANA
Lūpų dažai UnisexARTDECOPerfect Color LipstickNr. 911 Pink Illusion
ARTDECO
Perfect Color Lipstick
Lūpų dažai
14,99 €
4 g (3,75 € / 1 g)
DOVANA
+1
Galimos kitos spalvos
Lūpų dažai UnisexDouglas CollectionMake-UpUltra Matte High Fidelity Liquid Lipstick5 - ONE KISS
Douglas Collection
Make-Up
Ultra Matte High Fidelity Liquid Lipstick
Lūpų dažai
11,99 €
2.5 ml (4,80 € / 1 ml)
DOVANA
+7
Galimos kitos spalvos
Kūno losjonas UnisexDouglas CollectionHome SpaThe Wild Forest Lodge Body Lotion200 ml
Douglas Collection
Home Spa
The Wild Forest Lodge Body Lotion
Kūno losjonas
30 d. min. kaina
11,99 €
11,99 €
200 ml (0,06 € / 1 ml)
Kodas:
VED
DOVANA
Kūno losjonas MoterimsClarinsBODY AGE RENEW-PLUS BODY SERUM200 ml
Clarins
BODY AGE RENEW-PLUS BODY SERUM
Kūno losjonas
64,99 €
200 ml (0,32 € / 1 ml)
DOVANA
Lūpų pieštukas UnisexSisleyPhyto-Levers Perfect12 - CARMIN
Sisley
Phyto-Levers Perfect
Lūpų pieštukas
61,99 €
1.2 g (51,66 € / 1 g)
DOVANA
+8
Galimos kitos spalvos
Lūpų dažai MoterimsDolce&GabbanaMy Comfy Matte Lip StyloNr. MY 13.01
Dolce&Gabbana
My Comfy Matte Lip Stylo
Lūpų dažai
45,99 €
1.6 g (28,74 € / 1 g)
DOVANA
+21
Galimos kitos spalvos
Lūpų dažai MoterimsDolce&GabbanaMy Juicy Sheer Instant Shine & Hydration Lip StyloNr. MY 333
Dolce&Gabbana
My Juicy Sheer Instant Shine & Hydration Lip Stylo
Lūpų dažai
45,99 €
1.6 g (28,74 € / 1 g)
DOVANA
+9
Galimos kitos spalvos
Kūno losjonas MoterimsDouglas CollectionBlossomAloe Breeze Body Lotion200 ml
Douglas Collection
Blossom
Aloe Breeze Body Lotion
Kūno losjonas
7,99 €
200 ml (0,04 € / 1 ml)
DOVANA
Kūno losjonas UnisexDouglas CollectionHome SpaGarden Of Harmoy Body Lotion200 ml
Douglas Collection
Home Spa
Garden Of Harmoy Body Lotion
Kūno losjonas
11,99 €
200 ml (0,06 € / 1 ml)
DOVANA
Nagų lakas UnisexDidier LabGel Polish ExoticFLAMINGO
Didier Lab
Gel Polish Exotic
Nagų lakas
30 d. min. kaina
14,49 €
10,14 €
Reguliari kaina
14,49 €
10 ml (1,01 € / 1 ml)
DOVANA
-30%
+5
Galimos kitos spalvos
Lūpų dažai MoterimsSisleyPhyto-Lip TwistNr. 24 Rosy Nude
Sisley
Phyto-Lip Twist
Lūpų dažai
52,99 €
2.5 g (21,20 € / 1 g)
DOVANA
+17
Galimos kitos spalvos
Kontūravimo priemonė UnisexLancômeShape Sticks BlushFlaming Rose
Lancôme
Shape Sticks Blush
Kontūravimo priemonė
52,99 €
10 g (5,30 € / 1 g)
DOVANA
Kūno losjonas UnisexDouglas CollectionSeasonalLove Is All Around Body Lotion250 ml
Douglas Collection
Seasonal
Love Is All Around Body Lotion
Kūno losjonas
3,99 €
250 ml (0,02 € / 1 ml)
DOVANA
Balzamas nuo saulės UnisexShiseidoExpert Sun ProtectorLotion Sensitive SPF 50+150 ml
Shiseido
Expert Sun Protector
Lotion Sensitive SPF 50+
Balzamas nuo saulės
47,99 €
150 ml (0,32 € / 1 ml)
DOVANA
Kūno makiažas UnisexNYX Professional MakeupHalloween CollectionHalloween SFX Face & Body Paint SticksNr. 01 Night Terror
NYX Professional Makeup
Halloween Collection
Halloween SFX Face & Body Paint Sticks
Kūno makiažas
30 d. min. kaina
3,90 €
3,90 €
Reguliari kaina
12,99 €
1 vnt. (3,90 € / 1 vnt.)
DOVANA
+1
Galimos kitos spalvos
Lūpų balzamas, Lūpų kremas MoterimsEstée LauderPure ColorRevitalizing Crystal BalmNr. 004 Caring Crystal
Estée Lauder
Pure Color
Revitalizing Crystal Balm
Lūpų balzamas, Lūpų kremas
30 d. min. kaina
44,99 €
44,99 €
3.2 g (14,06 € / 1 g)
Kodas:
VED
DOVANA
+2
Galimos kitos spalvos
Skysti lūpų dažai MoterimsDolce&GabbanaROSE DEW LIP BITE03 - FIZZY CORAL
Dolce&Gabbana
ROSE DEW LIP BITE
Skysti lūpų dažai
30 d. min. kaina
34,39 €
34,39 €
Reguliari kaina
42,99 €
7 ml (4,91 € / 1 ml)
DOVANA
+2
Galimos kitos spalvos
Skaistalai, Akių ir skruostų dažai, Lūpų ir skruostų dažai UnisexArmaniNeo NudeNeo Nude A-BlushNr.51
Armani
Neo Nude
Neo Nude A-Blush
Skaistalai, Akių ir skruostų dažai, Lūpų ir skruostų dažai
51,99 €
3.9 ml (13,33 € / 1 ml)
DOVANA
Lūpų pieštukas UnisexBy TerryHYALURONIC LIP LINERSEXY NUDE
By Terry
HYALURONIC LIP LINER
Lūpų pieštukas
30,99 €
1 g (30,99 € / 1 g)
DOVANA
+3
Galimos kitos spalvos
Lūpų blizgis UnisexDear DahliaBlooming EditionSatin Glow Lip StainAdore
Dear Dahlia
Blooming Edition
Satin Glow Lip Stain
Lūpų blizgis
31,99 €
5 ml (6,40 € / 1 ml)
DOVANA
Lūpų dažai UnisexClarinsJOLI ROUGE VELVET792V - POPPY
Clarins
JOLI ROUGE VELVET
Lūpų dažai
33,99 €
3.5 g (9,71 € / 1 g)
DOVANA
+3
Galimos kitos spalvos
Lūpų dažai UnisexDear DahliaLip Paradise Effortless Matte LipstickM101 Bailey
Dear Dahlia
Lip Paradise Effortless Matte Lipstick
Lūpų dažai
32,99 €
3.2 g (10,31 € / 1 g)
DOVANA
+5
Galimos kitos spalvos
Lūpų balzamas, Lūpų kremas UnisexElizabeth ArdenEight Hour® Cream Lip Protectant Stick Sunscreen Spf 15Blush
Elizabeth Arden
Eight Hour
® Cream Lip Protectant Stick Sunscreen Spf 15
Lūpų balzamas, Lūpų kremas
30 d. min. kaina
33,95 €
33,95 €
3.7 g (9,18 € / 1 g)
Kodas:
VED
DOVANA
Kūno losjonas UnisexDr. Susanne von SchmiedebergFirming & Lifting L-Carnosine Anti-A.G.E. Body Cream200 ml
Dr. Susanne von Schmiedeberg
Firming & Lifting L-Carnosine Anti-A.G.E. Body Cream
Kūno losjonas
30 d. min. kaina
24,49 €
24,49 €
Reguliari kaina
34,99 €
200 ml (0,12 € / 1 ml)
TIK DOUGLAS
DOVANA
Lūpų dažai UnisexMACDazzlelips Crayon01 - SPACED OUT
MAC
Dazzlelips Crayon
Lūpų dažai
31,99 €
1.5 g (21,33 € / 1 g)
DOVANA
+9
Galimos kitos spalvos
Lūpų dažai UnisexMACLocked Kiss LipstickMeticulous
MAC
Locked Kiss Lipstick
Lūpų dažai
38,99 €
1.8 g (21,66 € / 1 g)
DOVANA
+10
Galimos kitos spalvos
Kūno losjonas UnisexKiehl’sOriginal Musk Body Lotion250 ml
Kiehl’s
Original Musk Body Lotion
Kūno losjonas
30,99 €
250 ml (0,12 € / 1 ml)
DOVANA
Lūpų dažai UnisexCollistarMake-upRossetto Puro LipstickNr. 113 Autumn Berry
Collistar
Make-up
Rossetto Puro Lipstick
Lūpų dažai
30 d. min. kaina
19,79 €
19,79 €
Reguliari kaina
32,99 €
1 vnt. (19,79 € / 1 vnt.)
DOVANA
Kūno losjonas UnisexMÁDARAHydra Soft Body Lotion250 ml
MÁDARA
Hydra Soft Body Lotion
Kūno losjonas
21,99 €
250 ml (0,09 € / 1 ml)
DOVANA
Lūpų dažai UnisexPat McGrath LabsLip Fetish Divinyl Lip Shine BalmTemptress
Pat McGrath Labs
Lip Fetish Divinyl Lip Shine Balm
Lūpų dažai
30 d. min. kaina
20,98 €
20,98 €
Reguliari kaina
41,95 €
2 g (10,49 € / 1 g)
TIK DOUGLAS
DOVANA
Kitas puslapis
Puslapis 4 iš 6
Puslapis 1 iš 6
Puslapis 2 iš 6
Puslapis 3 iš 6
Puslapis 4 iš 6
Puslapis 5 iš 6
Puslapis 6 iš 6