Pereiti prie pagrindinio turinio
Nemokamas siuntimas nuo 39,95 € 2 nemokami mėginėliai Nemokamas dovanų pakavimas Pristatymas per 1 - 2 darbo dienas
GROŽIO PASLAUGOS
Grožio kortelė
Parduotuvės
DOVANOS
TIK PROGRAMĖLĖJE! IKI -25% VEIDO PRIEŽIŪROS PRODUKTAMS
Grįžk atgal
Vykdykite paiešką
Į Douglas pagrindinį puslapį
Į parduotuvių paiešką
Į mano paskyrą
Į mano norų sąrašą
Į krepšelį
DOVANŲ KORTELĖ
AKCIJOS
Atidaryti AKCIJOS meniu
Naujienos ir tendencijos
Atidaryti Naujienos ir tendencijos meniu
PREKIŲ ŽENKLAI
K-BEAUTY
Advento kalendoriai
Kvepalai
Atidaryti Kvepalai meniu
MAKIAŽUI
Atidaryti MAKIAŽUI meniu
VEIDUI
Atidaryti VEIDUI meniu
KŪNUI
Atidaryti KŪNUI meniu
Plaukams
Atidaryti Plaukams meniu
NAMAMS IR STILIUI
Atidaryti NAMAMS IR STILIUI meniu
Douglas Collection
Tvarumas
Gerai savijautai
Atidaryti Gerai savijautai meniu
GROŽIO PASLAUGOS
Titulinis
Mini grožio produktai
Mini grožio produktai272
rezultatai
Mini grožio produktai
(272)
Filtras
Kaina
Produkto tipas
Prekės ženklas
Kam skirta
Spalva
Spec.pasiūlymas
Kvapas
Dovana progai
Lūpų balzamas, Lūpų kremas UnisexOriginsDrink Up™ Nourishing Avocado Lip Butter15 g
Origins
Drink Up™ Nourishing Avocado Lip Butter
Lūpų balzamas, Lūpų kremas
30 d. min. kaina
26,99 €
26,99 €
15 g (1,80 € / 1 g)
Kodas:
VED
DOVANA
Paakių kremas UnisexElizabeth ArdenCeramideLift And Firm Eye Cream Spf 1515 ml
Elizabeth Arden
Ceramide
Lift And Firm Eye Cream Spf 15
Paakių kremas
30 d. min. kaina
82,00 €
82,00 €
15 ml (5,47 € / 1 ml)
Kodas:
VED
DOVANA
Priemonė nuo senėjimo žymių UnisexFilorgaTIME-FILLERTime-Filler Eyes 5XP15 ml
Filorga
TIME-FILLER
Time-Filler Eyes 5XP
Priemonė nuo senėjimo žymių
30 d. min. kaina
51,99 €
51,99 €
Reguliari kaina
64,99 €
15 ml (3,47 € / 1 ml)
DOVANA
Paakių kremas UnisexStriVectinAdvanced Retinol Multi-Correct Eye Cream15 ml
StriVectin
Advanced Retinol Multi-Correct Eye Cream
Paakių kremas
30 d. min. kaina
82,00 €
82,00 €
15 ml (5,47 € / 1 ml)
Kodas:
VED
DOVANA
Blakstienų serumas, Antakių serumas, Blakstienų tušo pagrindas UnisexMACLash Dry Shampoo Mascara Refresher6.5 ml
MAC
Lash Dry Shampoo Mascara Refresher
Blakstienų serumas, Antakių serumas, Blakstienų tušo pagrindas
30 d. min. kaina
33,99 €
33,99 €
8 ml (4,25 € / 1 ml)
Kodas:
VED
DOVANA
Paakių kremas UnisexDr. Susanne von SchmiedebergHyaluronicAnti-A.G.E. Gel Eye Cream15 ml
Dr. Susanne von Schmiedeberg
Hyaluronic
Anti-A.G.E. Gel Eye Cream
Paakių kremas
44,99 €
15 ml (3,00 € / 1 ml)
TIK DOUGLAS
DOVANA
Kūno muilas UnisexWeledaCalendulaAll Purpose Balm25 g
Weleda
Calendula
All Purpose Balm
Kūno muilas
30 d. min. kaina
12,49 €
9,37 €
Reguliari kaina
12,49 €
25 ml (0,37 € / 1 ml)
DOVANA
-24%
BB kremas UnisexMDO Simon Ourian MDMulti-Benefit Skin TintNr. Fair to Light
MDO Simon Ourian MD
Multi-Benefit Skin Tint
BB kremas
30 d. min. kaina
29,48 €
29,48 €
Reguliari kaina
58,95 €
30 ml (0,98 € / 1 ml)
DOVANA
Paakių kremas UnisexFlorence By MillsLook Alive Brightening Eye Cream15 ml
Florence By Mills
Look Alive Brightening Eye Cream
Paakių kremas
21,99 €
15 ml (1,47 € / 1 ml)
TIK DOUGLAS
DOVANA
Parfumuotas vanduo UnisexPradaLes InfusionsInfusion d'Ylang100 ml
Prada
Les Infusions
Infusion d'Ylang
Parfumuotas vanduo
181,00 €
100 ml (1,81 € / 1 ml)
GRAVIRUOJAMA
DOVANA
Priemonė nuo spuogų UnisexDermalogicaClear StartPost Breakout Fix15 ml
Dermalogica
Clear Start
Post Breakout Fix
Priemonė nuo spuogų
39,99 €
15 ml (2,67 € / 1 ml)
DOVANA
Balzamas nuo saulės UnisexCollistarSun Stick SPF509 ml
Collistar
Sun Stick SPF50
Balzamas nuo saulės
30 d. min. kaina
32,99 €
32,99 €
9 ml (3,67 € / 1 ml)
Kodas:
BH
DOVANA
Veido kremas VyramsShiseidoSHISEIDO MENTotal Revitalizer Eye15 ml
Shiseido
SHISEIDO MEN
Total Revitalizer Eye
Veido kremas
30 d. min. kaina
78,99 €
78,99 €
15 ml (5,27 € / 1 ml)
Kodas:
VED
DOVANA
Paakių kremas UnisexDr. Irena ErisScientivist15 ml
Dr. Irena Eris
Scientivist
Paakių kremas
30 d. min. kaina
52,99 €
52,99 €
15 ml (3,53 € / 1 ml)
Kodas:
VED
DOVANA
Paakių kremas MoterimsCollistarRigeneraSmoothing Anti-Wrinkle Eye Contour15 ml
Collistar
Rigenera
Smoothing Anti-Wrinkle Eye Contour
Paakių kremas
30 d. min. kaina
49,59 €
61,99 €
15 ml (4,13 € / 1 ml)
Kodas:
BH
DOVANA
Blakstienų tušas UnisexMACMake-up Occhistack MiniMini Black
MAC
Make-up Occhi
stack Mini
Blakstienų tušas
23,99 €
7 ml (3,43 € / 1 ml)
DOVANA
Lūpų šveitiklis UnisexLa MerThe Lip Polish15 g
La Mer
The Lip Polish
Lūpų šveitiklis
108,00 €
15 ml (7,20 € / 1 ml)
DOVANA
Blakstienų serumas, Antakių serumas, Blakstienų tušo pagrindas UnisexCliniqueHigh Impact™ Lash Amplifying Serum3 ml
Clinique
High Impact™ Lash Amplifying Serum
Blakstienų serumas, Antakių serumas, Blakstienų tušo pagrindas
30 d. min. kaina
59,99 €
59,99 €
3 ml (20,00 € / 1 ml)
Kodas:
VED
DOVANA
Paakių kremas UnisexN°1 DE CHANELREVITALIZING EYE CREAM15 g
CHANEL
N°1 DE CHANEL
REVITALIZING EYE CREAM
Paakių kremas
84,00 €
15 g (5,60 € / 1 g)
Paakių kremas MoterimsClarinsHydra-EssentielTOTAL EYE BLUE GEL20 ml
Clarins
Hydra-Essentiel
TOTAL EYE BLUE GEL
Paakių kremas
30 d. min. kaina
43,99 €
43,99 €
20 ml (2,20 € / 1 ml)
Kodas:
VED
DOVANA
Paakių kremas UnisexKORFFCollagen Age FillerEye And Lip Contour15 ml
KORFF
Collagen Age Filler
Eye And Lip Contour
Paakių kremas
30 d. min. kaina
31,19 €
33,57 €
Reguliari kaina
51,99 €
15 ml (2,24 € / 1 ml)
DOVANA
Lūpų balzamas, Lūpų kremas UnisexKORFF3D Sculpt Lip Cream15 ml
KORFF
3D Sculpt Lip Cream
Lūpų balzamas, Lūpų kremas
30 d. min. kaina
25,97 €
25,97 €
Reguliari kaina
39,95 €
15 ml (1,73 € / 1 ml)
DOVANA
Paakių kremas MoterimsEstée LauderRe-Nutriv PflegeUltimate Lift Regenerating Youth Eye Creme Rich15 ml
Estée Lauder
Re-Nutriv Pflege
Ultimate Lift Regenerating Youth Eye Creme Rich
Paakių kremas
30 d. min. kaina
210,00 €
210,00 €
15 ml (14,00 € / 1 ml)
Kodas:
VED
DOVANA
Priemonė nuo senėjimo žymių MoterimsMURADResurgenceRetinol Youth Renewal Eye Serum15 ml
MURAD
Resurgence
Retinol Youth Renewal Eye Serum
Priemonė nuo senėjimo žymių
30 d. min. kaina
138,00 €
138,00 €
15 ml (9,20 € / 1 ml)
Kodas:
VED
DOVANA
Paakių serumas UnisexSENSAIExpert ProductsTotal Eye Treatment SetRefreshing Eye Essence Refill - 20 ml
SENSAI
Expert Products
Total Eye Treatment Set
Paakių serumas
114,00 €
20 ml (5,70 € / 1 ml)
DOVANA
Priemonė nuo senėjimo žymių UnisexCHANELLE LIFT15 g
CHANEL
LE LIFT
Priemonė nuo senėjimo žymių
94,00 €
15 g (6,27 € / 1 g)
Kūno saulės kremas UnisexAustralian GoldSPF50 Face Guard Blister15 ml
Australian Gold
SPF50 Face Guard Blister
Kūno saulės kremas
30 d. min. kaina
23,09 €
32,99 €
14 g (2,36 € / 1 g)
Kodas:
VED
DOVANA
Paakių serumas MoterimsShiseidoVITAL PERFECTIONIntensive Wrinklespot Treatment20 ml
Shiseido
VITAL PERFECTION
Intensive Wrinklespot Treatment
Paakių serumas
30 d. min. kaina
86,10 €
86,10 €
Reguliari kaina
123,00 €
20 ml (4,31 € / 1 ml)
DOVANA
Paakių serumas UnisexMURADEnvironmental ShieldVita-C Eyes Dark Circle Corrector15 ml
MURAD
Environmental Shield
Vita-C Eyes Dark Circle Corrector
Paakių serumas
30 d. min. kaina
104,00 €
104,00 €
15 ml (6,93 € / 1 ml)
Kodas:
VED
DOVANA
Priemonė nuo senėjimo žymių UnisexFilorgaGLOBAL-REPAIREyes And Lips15 ml
Filorga
GLOBAL-REPAIR
Eyes And Lips
Priemonė nuo senėjimo žymių
30 d. min. kaina
83,20 €
83,20 €
Reguliari kaina
104,00 €
15 ml (5,55 € / 1 ml)
DOVANA
Paakių serumas UnisexDr. Irena ErisInstitute Solutions Y-Lifting Resculpting Eye Serum15 ml
Dr. Irena Eris
Institute Solutions Y-Lifting Resculpting Eye Serum
Paakių serumas
30 d. min. kaina
50,99 €
50,99 €
15 ml (3,40 € / 1 ml)
Kodas:
VED
DOVANA
Veido kaukė nuo raukšlių UnisexDouglas CollectionAnti - Ageing Face Mask12 ml
Douglas Collection
Anti - Ageing Face Mask
Veido kaukė nuo raukšlių
30 d. min. kaina
3,99 €
3,99 €
12 ml (0,33 € / 1 ml)
Kodas:
VED
DOVANA
Drėkinamasis veido serumas, Veido serumas/koncentratas UnisexLa MerSpezialistenThe Concentrate30 ml
La Mer
Spezialisten
The Concentrate
Drėkinamasis veido serumas, Veido serumas/koncentratas
434,00 €
30 ml (14,47 € / 1 ml)
DOVANA
+1
dydis
Dydis:
Paakių kremas UnisexDr. Irena ErisVolumeric Volume Filler Eye Cream SPF 2015 ml
Dr. Irena Eris
Volumeric Volume Filler Eye Cream SPF 20
Paakių kremas
30 d. min. kaina
45,99 €
45,99 €
15 ml (3,07 € / 1 ml)
Kodas:
VED
DOVANA
Valomasis veido tonikas UnisexInglotLab Micellar Water115 ml
Inglot
Lab Micellar Water
Valomasis veido tonikas
30 d. min. kaina
14,99 €
14,99 €
115 ml (0,13 € / 1 ml)
Kodas:
VED
DOVANA
Paakių kremas UnisexDr. Irena ErisDuty ZoneEye Zone Brightening & Puff Correcting Supreme Eye Cream SPF 2015 ml
Dr. Irena Eris
Duty Zone
Eye Zone Brightening & Puff Correcting Supreme Eye Cream SPF 20
Paakių kremas
30 d. min. kaina
37,99 €
37,99 €
15 ml (2,53 € / 1 ml)
Kodas:
VED
DOVANA
Paakių kremas UnisexInglotLab All In Eye Cream15 ml
Inglot
Lab All In Eye Cream
Paakių kremas
30 d. min. kaina
21,99 €
21,99 €
15 ml (1,47 € / 1 ml)
Kodas:
VED
DOVANA
Parfumuotas vanduo UnisexPradaLes InfusionsInfusion de Rose100 ml
Prada
Les Infusions
Infusion de Rose
Parfumuotas vanduo
181,00 €
100 ml (1,81 € / 1 ml)
GRAVIRUOJAMA
DOVANA
Paakių kremas UnisexDermalogicaMultivitamin PowerFirm15 ml
Dermalogica
Multivitamin Power
Firm
Paakių kremas
89,00 €
15 ml (5,93 € / 1 ml)
DOVANA
Paakių kremas UnisexKiehl’sMidnight RecoveryEye15 ml
Kiehl’s
Midnight Recovery
Eye
Paakių kremas
30 d. min. kaina
44,99 €
44,99 €
15 ml (3,00 € / 1 ml)
Kodas:
VED
DOVANA
Paakių kremas UnisexLa MerThe Eye Balm Intense15 ml
La Mer
The Eye Balm Intense
Paakių kremas
271,00 €
15 ml (18,07 € / 1 ml)
DOVANA
UnisexCliniqueRepairwear Lip treatment3.6g
Clinique
Repairwear Lip treatment
30 d. min. kaina
50,99 €
50,99 €
4 g (12,75 € / 1 g)
Kodas:
VED
DOVANA
Lūpų balzamas, Lūpų kremas MoterimsEstée LauderPure Color EnvySmoothing Sugar Scrub12 g
Estée Lauder
Pure Color Envy
Smoothing Sugar Scrub
Lūpų balzamas, Lūpų kremas
30 d. min. kaina
44,99 €
44,99 €
12 g (3,75 € / 1 g)
Kodas:
VED
DOVANA
Lūpų balzamas, Lūpų kremas UnisexLa MerThe Lip Balm9 g
La Mer
The Lip Balm
Lūpų balzamas, Lūpų kremas
93,00 €
9 g (10,33 € / 1 g)
DOVANA
Paakių kremas MoterimsEstée LauderResilienceMulti-Effect Tri-Peptide Eye Crème15 ml
Estée Lauder
Resilience
Multi-Effect Tri-Peptide Eye Crème
Paakių kremas
30 d. min. kaina
105,00 €
105,00 €
15 ml (7,00 € / 1 ml)
Kodas:
VED
DOVANA
Paakių kremas MoterimsBiothermLife PlanktonEye Cream15 ml
Biotherm
Life Plankton
Eye Cream
Paakių kremas
30 d. min. kaina
68,99 €
68,99 €
15 ml (4,60 € / 1 ml)
Kodas:
VED
DOVANA
Paakių kremas VyramsBiotherm HommeAquapowerEye De-Puffer15 ml
Biotherm Homme
Aquapower
Eye De-Puffer
Paakių kremas
30 d. min. kaina
28,99 €
28,99 €
15 ml (1,93 € / 1 ml)
Kodas:
VED
DOVANA
Paakių serumas UnisexLa MerThe Lifting Eye Serum15 ml
La Mer
The Lifting Eye Serum
Paakių serumas
306,00 €
15 ml (20,40 € / 1 ml)
DOVANA
Kitas puslapis
Puslapis 5 iš 6
Puslapis 1 iš 6
Puslapis 2 iš 6
Puslapis 3 iš 6
Puslapis 4 iš 6
Puslapis 5 iš 6
Puslapis 6 iš 6