Pereiti prie pagrindinio turinio
Nemokamas siuntimas nuo 39,95 € 2 nemokami mėginėliai Nemokamas dovanų pakavimas Pristatymas per 1 - 2 darbo dienas
GROŽIO PASLAUGOS
Grožio kortelė
Parduotuvės
DOVANOS
TIK PROGRAMĖLĖJE! IKI -25% VEIDO PRIEŽIŪROS PRODUKTAMS
Grįžk atgal
Vykdykite paiešką
Į Douglas pagrindinį puslapį
Į parduotuvių paiešką
Į mano paskyrą
Į mano norų sąrašą
Į krepšelį
DOVANŲ KORTELĖ
AKCIJOS
Atidaryti AKCIJOS meniu
Naujienos ir tendencijos
Atidaryti Naujienos ir tendencijos meniu
PREKIŲ ŽENKLAI
K-BEAUTY
Advento kalendoriai
Kvepalai
Atidaryti Kvepalai meniu
MAKIAŽUI
Atidaryti MAKIAŽUI meniu
VEIDUI
Atidaryti VEIDUI meniu
KŪNUI
Atidaryti KŪNUI meniu
Plaukams
Atidaryti Plaukams meniu
NAMAMS IR STILIUI
Atidaryti NAMAMS IR STILIUI meniu
Douglas Collection
Tvarumas
Gerai savijautai
Atidaryti Gerai savijautai meniu
GROŽIO PASLAUGOS
Titulinis
Mini grožio produktai
Mini grožio produktai272
rezultatai
Mini grožio produktai
(272)
Filtras
Kaina
Produkto tipas
Prekės ženklas
Kam skirta
Spalva
Spec.pasiūlymas
Kvapas
Dovana progai
Veido kremas Unisexone.two.free!Step 3: PflegeHydra Power Gel Cream15 ml
one.two.free!
Hydra Power Gel Cream
Veido kremas
30 d. min. kaina
5,99 €
5,99 €
Reguliari kaina
9,99 €
15 ml (0,40 € / 1 ml)
TIK DOUGLAS
DOVANA
Veido šveitiklis UnisexDermalogicaDaily Skin HealthDaily Microfoliant74 g
Dermalogica
Daily Skin Health
Daily Microfoliant
Veido šveitiklis
30 d. min. kaina
84,00 €
61,70 €
Reguliari kaina
84,00 €
74 g (0,83 € / 1 g)
E-KAINA
DOVANA
-26%
+1
dydis
Dydis:
Kūno priežiūros rinkinys MoterimsRitualsThe Ritual of KarmaTrial Set1 vnt.
Rituals
The Ritual of Karma
Trial Set
Kūno priežiūros rinkinys
19,49 €
1 vnt. (19,49 € / 1 vnt.)
DOVANA
Parfumuotas vanduo UnisexTOM FORDPrivate BlendLost Cherry30 ml
TOM FORD
Private Blend
Lost Cherry
Parfumuotas vanduo
224,00 €
30 ml (7,47 € / 1 ml)
DOVANA
+2
dydžiai
Dydis:
Švytėjimo suteikianti priemonė/highlighteris UnisexBenefitMini CollectionDandelion Twinkle HighlighterMini 1.5g
Benefit
Mini Collection
Dandelion Twinkle Highlighter
Švytėjimo suteikianti priemonė/highlighteris
30 d. min. kaina
23,99 €
20,70 €
Reguliari kaina
23,99 €
1.5 g (13,80 € / 1 g)
E-KAINA
DOVANA
-13%
Pėdų kremas UnisexDouglas CollectionHydrating Socks1 vnt
Douglas Collection
Hydrating Socks
Pėdų kremas
30 d. min. kaina
4,99 €
3,49 €
Reguliari kaina
4,99 €
8 g (0,44 € / 1 g)
DOVANA
-30%
Parfumuotas vanduo Unisexeilish Billie EilishYour TurnYOUR TURN EAU DE PARFUM REFILL100 ml
eilish Billie Eilish
Your Turn
YOUR TURN EAU DE PARFUM REFILL
Parfumuotas vanduo
30 d. min. kaina
59,12 €
68,40 €
Reguliari kaina
89,00 €
100 ml (0,68 € / 1 ml)
E-KAINA
DOVANA
+4
dydžiai
Dydis:
Veido kremas | dieninis UnisexClinique SmartSmart Clinical Repair™ Lifting Face + Neck Cream50 ml
Clinique
Clinique Smart
Smart Clinical Repair™ Lifting Face + Neck Cream
Veido kremas | dieninis
30 d. min. kaina
81,66 €
87,10 €
Reguliari kaina
104,00 €
50 ml (1,74 € / 1 ml)
E-KAINA
DOVANA
Veido kremas UnisexLancômeHydra ZenMoisturising and Soothing Cream30 ml
Lancôme
Hydra Zen
Moisturising and Soothing Cream
Veido kremas
30 d. min. kaina
35,49 €
35,49 €
Reguliari kaina
47,99 €
30 ml (1,18 € / 1 ml)
E-KAINA
DOVANA
+1
dydis
Dydis:
Kūno priežiūros rinkinys VyramsRitualsHomme CollectionTrial1 vnt.
Rituals
Homme Collection
Trial
Kūno priežiūros rinkinys
19,49 €
1 vnt. (19,49 € / 1 vnt.)
TIK DOUGLAS
DOVANA
Antakių pieštukas UnisexDouglas CollectionMake-UpPrecise Brow Stylo03 - DARK BROWN
Douglas Collection
Make-Up
Precise Brow Stylo
Antakių pieštukas
9,99 €
0.7 g (14,27 € / 1 g)
DOVANA
Priemonė nuo senėjimo žymių UnisexThe OrdinaryVitamin C100% L-Ascorbic Acid Powder20 g
The Ordinary
Vitamin C
100% L-Ascorbic Acid Powder
Priemonė nuo senėjimo žymių
30 d. min. kaina
8,59 €
8,59 €
20 g (0,43 € / 1 g)
Kodas:
VED
DOVANA
Maskuojamoji priemonė UnisexERBORIANSuper BBClair
ERBORIAN
Super BB
Maskuojamoji priemonė
30 d. min. kaina
38,99 €
34,90 €
Reguliari kaina
38,99 €
10 ml (3,49 € / 1 ml)
E-KAINA
DOVANA
-10%
Skaistalai, Akių ir skruostų dažai, Lūpų ir skruostų dažai UnisexBenefitMini CollectionMoone Wanderful World Blush Powder6 g
Benefit
Mini Collection
Moone Wanderful World Blush Powder
Skaistalai, Akių ir skruostų dažai, Lūpų ir skruostų dažai
40,99 €
6 g (6,83 € / 1 g)
DOVANA
+6
Galimos kitos spalvos
Veido kremas UnisexLa MerThe MoisturizersCrème de la Mer Moisturizing Cream60 ml
La Mer
The Moisturizers
Crème de la Mer Moisturizing Cream
Veido kremas
413,00 €
60 ml (6,88 € / 1 ml)
DOVANA
+2
dydžiai
Dydis:
Veido kremas UnisexSENSAIUltimateThe Cream40 ml
SENSAI
Ultimate
The Cream
Veido kremas
856,00 €
40 ml (21,40 € / 1 ml)
DOVANA
+1
dydis
Dydis:
Paakių balzamas MoterimsCollistarAttivi PuriHyaluronic Acid + Peptides Eye Contour15 ml
Collistar
Attivi Puri
Hyaluronic Acid + Peptides Eye Contour
Paakių balzamas
30 d. min. kaina
32,89 €
32,89 €
Reguliari kaina
46,99 €
15 ml (2,19 € / 1 ml)
DOVANA
Kūno saulės kremas UnisexDouglas CollectionSunProtection Transparent Stick SPF 508 g
Douglas Collection
Sun
Protection Transparent Stick SPF 50
Kūno saulės kremas
8,99 €
8 g (1,12 € / 1 g)
DOVANA
Plaukų kaukė UnisexJOICOK-Pak Reconstructor150 ml
JOICO
K-Pak Reconstructor
Plaukų kaukė
37,99 €
150 ml (0,25 € / 1 ml)
DOVANA
Skaistalai, Akių ir skruostų dažai, Lūpų ir skruostų dažai UnisexDouglas CollectionMake-UpBlushy Blush Lip & Cheek StickPink Obsession Matte
Douglas Collection
Make-Up
Blushy Blush Lip & Cheek Stick
Skaistalai, Akių ir skruostų dažai, Lūpų ir skruostų dažai
12,99 €
5 g (2,60 € / 1 g)
DOVANA
+2
Galimos kitos spalvos
Paakių kaukė pleistrai MoterimsDouglas CollectionSkin FocusVitamin Radiance Glow Eye Patches1 vnt.
Douglas Collection
Skin Focus
Vitamin Radiance Glow Eye Patches
Paakių kaukė pleistrai
30 d. min. kaina
3,99 €
3,99 €
3 ml (1,33 € / 1 ml)
Kodas:
VED
DOVANA
Paakių balzamas MoterimsEstée LauderRevitalizing Supreme+Youth Power Eye Balm15 ml
Estée Lauder
Revitalizing Supreme+
Youth Power Eye Balm
Paakių balzamas
30 d. min. kaina
95,00 €
80,60 €
Reguliari kaina
95,00 €
15 ml (5,37 € / 1 ml)
E-KAINA
DOVANA
Veido kremas VyramsKiehl’sFacial FuelEnergizing Moisture Treatment For Men125 ml
Kiehl’s
Facial Fuel
Energizing Moisture Treatment For Men
Veido kremas
30 d. min. kaina
51,99 €
51,99 €
125 ml (0,42 € / 1 ml)
Kodas:
VED
DOVANA
+1
dydis
Dydis:
Plaukų kaukė UnisexWella ProfessionalsUltimate RepairStep 2 | with AHA & Omega-9150 ml
Wella Professionals
Ultimate Repair
Step 2 | with AHA & Omega-9
Plaukų kaukė
52,99 €
150 ml (0,35 € / 1 ml)
DOVANA
+1
dydis
Dydis:
Veido kremas | naktinis Unisexone.two.free!Overnight Glow Cream50 ml
one.two.free!
Overnight Glow Cream
Veido kremas | naktinis
34,99 €
50 ml (0,70 € / 1 ml)
TIK DOUGLAS
DOVANA
+1
dydis
Dydis:
Veido tonikas UnisexDouglas CollectionEssentialBalancing Purifying Toner200 ml
Douglas Collection
Essential
Balancing Purifying Toner
Veido tonikas
30 d. min. kaina
9,99 €
9,99 €
200 ml (0,05 € / 1 ml)
Kodas:
VED
DOVANA
Veido serumas brandžiai odai MoterimsLancômeRénergieH.C.F. Triple Serum Eye High Performance Anti-Aging Eye Concentrate20 ml
Lancôme
Rénergie
H.C.F. Triple Serum Eye High Performance Anti-Aging Eye Concentrate
Veido serumas brandžiai odai
30 d. min. kaina
77,29 €
78,40 €
Reguliari kaina
104,00 €
20 ml (3,92 € / 1 ml)
E-KAINA
DOVANA
Drėkinamasis veido serumas, Veido serumas/koncentratas Unisexone.two.free!Step 2: VorbereitungHyaluronic Power Serum30 ml
one.two.free!
Hyaluronic Power Serum
Drėkinamasis veido serumas, Veido serumas/koncentratas
24,99 €
30 ml (0,83 € / 1 ml)
TIK DOUGLAS
DOVANA
+1
dydis
Dydis:
Paakių kremas UnisexCliniqueAll About Eyes™15ml
Clinique
All About Eyes™
Paakių kremas
30 d. min. kaina
58,99 €
49,40 €
Reguliari kaina
58,99 €
15 ml (3,29 € / 1 ml)
E-KAINA
DOVANA
-16%
Parfumuotas vanduo UnisexRitualsOriental EssencesRoi D’Orient15 ml
Rituals
Oriental Essences
Roi D’Orient
Parfumuotas vanduo
18,49 €
15 ml (1,23 € / 1 ml)
GRAVIRUOJAMA
TIK DOUGLAS
DOVANA
Blakstienų tušas UnisexKYLIE COSMETICSKylash Volume MascaraBROWN
KYLIE COSMETICS
Kylash Volume Mascara
Blakstienų tušas
26,99 €
12 ml (2,25 € / 1 ml)
DOVANA
Plaukų šampūnas UnisexWella ProfessionalsINVIGO Nutri-EnrichDeep Nourishing Shampoo300 ml
Wella Professionals
INVIGO Nutri-Enrich
Deep Nourishing Shampoo
Plaukų šampūnas
30 d. min. kaina
13,62 €
14,20 €
Reguliari kaina
21,99 €
300 ml (0,05 € / 1 ml)
E-KAINA
DOVANA
+1
dydis
Dydis:
Paakių kremas MoterimsHelena RubinsteinRe-PlastyAge Recovery Eye Strap Retightening Eye Care15 ml
Helena Rubinstein
Re-Plasty
Age Recovery Eye Strap Retightening Eye Care
Paakių kremas
30 d. min. kaina
231,00 €
231,00 €
15 ml (15,40 € / 1 ml)
Kodas:
VED
DOVANA
Kūno priežiūros rinkinys MoterimsRitualsThe Ritual of KarmaSun Care Bestsellers1 vnt.
Rituals
The Ritual of Karma
Sun Care Bestsellers
Kūno priežiūros rinkinys
35,99 €
1 vnt. (35,99 € / 1 vnt.)
TIK DOUGLAS
DOVANA
Paakių kremas UnisexCliniqueRepairwear Laser Focus Wrinkle Correcting Eye Cream15 ml
Clinique
Repairwear Laser Focus Wrinkle Correcting Eye Cream
Paakių kremas
30 d. min. kaina
34,19 €
34,19 €
Reguliari kaina
56,99 €
15 ml (2,28 € / 1 ml)
DOVANA
Paakių kremas MoterimsBiothermBlue Pro-RetinolWrinkle Smoothing Eye Cream15 ml
Biotherm
Blue Pro-Retinol
Wrinkle Smoothing Eye Cream
Paakių kremas
30 d. min. kaina
55,99 €
55,99 €
15 ml (3,73 € / 1 ml)
Kodas:
VED
DOVANA
Paakių kremas UnisexDouglas CollectionSkin FocusCollagen Youth Anti-Age Eye Cream With Collagen15 ml
Douglas Collection
Skin Focus
Collagen Youth Anti-Age Eye Cream With Collagen
Paakių kremas
30 d. min. kaina
19,99 €
19,99 €
15 ml (1,33 € / 1 ml)
Kodas:
VED
DOVANA
Paakių kremas UnisexKiehl’sPowerful Wrinkle Reducing Eye Cream15 ml
Kiehl’s
Powerful Wrinkle Reducing Eye Cream
Paakių kremas
30 d. min. kaina
55,99 €
55,99 €
14 ml (4,00 € / 1 ml)
Kodas:
VED
DOVANA
Veido aliejus UnisexERBORIANSkin TherapyMulti-Perfecting Night Oil30 ml
ERBORIAN
Skin Therapy
Multi-Perfecting Night Oil
Veido aliejus
30 d. min. kaina
44,11 €
51,90 €
Reguliari kaina
58,99 €
30 ml (1,73 € / 1 ml)
E-KAINA
DOVANA
+1
dydis
Dydis:
Plaukų serumas, Plaukų serumas/aliejus UnisexKérastaseBlond Absolu2% Pure Hyaluronic Acid Serum50 ml
Kérastase
Blond Absolu
2% Pure Hyaluronic Acid Serum
Plaukų serumas, Plaukų serumas/aliejus
58,99 €
50 ml (1,18 € / 1 ml)
DOVANA
Plaukų šampūnas UnisexWella ProfessionalsColorMotionColor Motion+ Shampoo250 ml
Wella Professionals
ColorMotion
Color Motion+ Shampoo
Plaukų šampūnas
21,99 €
250 ml (0,09 € / 1 ml)
DOVANA
+1
dydis
Dydis:
Lūpų aliejus MoterimsFlorence By MillsStay Plush Serum Infused Lip Oil TintStrawberry Sunrise
Florence By Mills
Stay Plush Serum Infused Lip Oil Tint
Lūpų aliejus
18,99 €
8 ml (2,37 € / 1 ml)
DOVANA
+1
Galimos kitos spalvos
Lūpų dažai UnisexFlorence By MillsBe A Vip Liquid LipsticksHello Gorgeous
Florence By Mills
Be A Vip Liquid Lipsticks
Lūpų dažai
19,99 €
3.8 g (5,26 € / 1 g)
TIK DOUGLAS
DOVANA
+5
Galimos kitos spalvos
Veido kremas UnisexDermalogicaSkin Health SystemIntensive Moisture Balance Face Cream50 ml
Dermalogica
Skin Health System
Intensive Moisture Balance Face Cream
Veido kremas
58,99 €
50 ml (1,18 € / 1 ml)
DOVANA
+1
dydis
Dydis:
Paakių kremas UnisexLa MerThe Eye Concentrate15 ml
La Mer
The Eye Concentrate
Paakių kremas
271,00 €
15 ml (18,07 € / 1 ml)
DOVANA
Paakių serumas UnisexCliniqueMoisture SurgeEye™ 96-Hour Hydro-Filler Concentrate15 ml
Clinique
Moisture Surge
Eye™ 96-Hour Hydro-Filler Concentrate
Paakių serumas
30 d. min. kaina
52,99 €
52,99 €
15 ml (3,53 € / 1 ml)
Kodas:
VED
DOVANA
Plaukų šampūnas UnisexTYPEBEAG•LineG2 Strength & Length Shampoo250 ml
TYPEBEA
G•Line
G2 Strength & Length Shampoo
Plaukų šampūnas
21,99 €
250 ml (0,09 € / 1 ml)
TIK DOUGLAS
DOVANA
+1
dydis
Dydis:
Paakių kremas UnisexDr. Irena ErisLumissima Instant Smoothness & Glow Eye Cream15 ml
Dr. Irena Eris
Lumissima Instant Smoothness & Glow Eye Cream
Paakių kremas
30 d. min. kaina
39,99 €
39,99 €
15 ml (2,67 € / 1 ml)
Kodas:
VED
DOVANA
Kitas puslapis
Puslapis 2 iš 6
Puslapis 1 iš 6
Puslapis 2 iš 6
Puslapis 3 iš 6
Puslapis 4 iš 6
Puslapis 5 iš 6
Puslapis 6 iš 6