Pereiti prie pagrindinio turinio
Nemokamas siuntimas nuo 39,95 € 2 nemokami mėginėliai Nemokamas dovanų pakavimas Pristatymas per 1 - 2 darbo dienas
GROŽIO PASLAUGOS
Grožio kortelė
Parduotuvės
DOVANOS
TIK PROGRAMĖLĖJE! IKI -25% VEIDO PRIEŽIŪROS PRODUKTAMS
Grįžk atgal
Vykdykite paiešką
Į Douglas pagrindinį puslapį
Į parduotuvių paiešką
Į mano paskyrą
Į mano norų sąrašą
Į krepšelį
DOVANŲ KORTELĖ
AKCIJOS
Atidaryti AKCIJOS meniu
Naujienos ir tendencijos
Atidaryti Naujienos ir tendencijos meniu
PREKIŲ ŽENKLAI
K-BEAUTY
Advento kalendoriai
Kvepalai
Atidaryti Kvepalai meniu
MAKIAŽUI
Atidaryti MAKIAŽUI meniu
VEIDUI
Atidaryti VEIDUI meniu
KŪNUI
Atidaryti KŪNUI meniu
Plaukams
Atidaryti Plaukams meniu
NAMAMS IR STILIUI
Atidaryti NAMAMS IR STILIUI meniu
Douglas Collection
Tvarumas
Gerai savijautai
Atidaryti Gerai savijautai meniu
GROŽIO PASLAUGOS
Titulinis
Mini grožio produktai
Mini grožio produktai272
rezultatai
Mini grožio produktai
(272)
Filtras
Kaina
Produkto tipas
Prekės ženklas
Kam skirta
Spalva
Spec.pasiūlymas
Kvapas
Dovana progai
Paakių kremas UnisexSENSAICellular PerformanceEye Contour Cream15 ml
SENSAI
Cellular Performance
Eye Contour Cream
Paakių kremas
128,00 €
15 ml (8,53 € / 1 ml)
DOVANA
Veido aliejus UnisexSisleyRose NoireBlack Rose Precious Face Oil25 ml
Sisley
Rose Noire
Black Rose Precious Face Oil
Veido aliejus
30 d. min. kaina
248,00 €
248,00 €
25 ml (9,92 € / 1 ml)
Kodas:
VED
DOVANA
Lūpų balzamas, Lūpų kremas UnisexMACPrep + Prime Lip1.7 g
MAC
Prep + Prime Lip
Lūpų balzamas, Lūpų kremas
30 d. min. kaina
30,99 €
30,99 €
1.5 g (20,66 € / 1 g)
Kodas:
VED
DOVANA
Blakstienų serumas, Antakių serumas, Blakstienų tušo pagrindas UnisexThe OrdinaryMulti-Peptide Lash And Brow Serum5 ml
The Ordinary
Multi-Peptide Lash And Brow Serum
Blakstienų serumas, Antakių serumas, Blakstienų tušo pagrindas
30 d. min. kaina
16,99 €
16,99 €
5 ml (3,40 € / 1 ml)
Kodas:
VED
DOVANA
Netrukus sugrįš
Priemonė nuo senėjimo žymių UnisexThe OrdinaryRetinal 0.2% Emulsion Serum15 ml
The Ordinary
Retinal 0.2% Emulsion Serum
Priemonė nuo senėjimo žymių
30 d. min. kaina
18,49 €
18,49 €
15 ml (1,23 € / 1 ml)
Kodas:
VED
DOVANA
Netrukus sugrįš
Kūno priežiūros rinkinys MoterimsRitualsThe Ritual of AyurvedaTrial Set1 vnt.
Rituals
The Ritual of Ayurveda
Trial Set
Kūno priežiūros rinkinys
19,49 €
1 vnt. (19,49 € / 1 vnt.)
DOVANA
išparduota
Blakstienų tušas UnisexKYLIE COSMETICSKYLIE COSMETICS Wisp Lash MascaraBLACK
KYLIE COSMETICS
KYLIE COSMETICS Wisp Lash Mascara
Blakstienų tušas
26,99 €
12 ml (2,25 € / 1 ml)
TIK DOUGLAS
DOVANA
Netrukus sugrįš
Veido serumas brandžiai odai UnisexLancômeGénifiqueAdvanced Serum100 ml
Lancôme
Génifique
Advanced Serum
Veido serumas brandžiai odai
30 d. min. kaina
164,00 €
164,00 €
100 ml (1,64 € / 1 ml)
Kodas:
VED
DOVANA
Netrukus sugrįš
Paakių kremas UnisexThe INKEY ListRetinol Eye Cream15 ml
The INKEY List
Retinol Eye Cream
Paakių kremas
30 d. min. kaina
15,99 €
15,99 €
15 ml (1,07 € / 1 ml)
Kodas:
VED
TIK DOUGLAS
Netrukus sugrįš
Serumas su hialurono rūgštimi UnisexERBORIANBamboo Super Serum30 ml
ERBORIAN
Bamboo Super Serum
Serumas su hialurono rūgštimi
30 d. min. kaina
34,99 €
29,99 €
Reguliari kaina
49,99 €
30 ml (1,00 € / 1 ml)
DOVANA
Netrukus sugrįš
-14%
Paakių kremas MoterimsShiseidoFUTURE SOLUTION LXLegendary Enmei Ultimate Brilliance Eye Cream15 ml
Shiseido
FUTURE SOLUTION LX
Legendary Enmei Ultimate Brilliance Eye Cream
Paakių kremas
30 d. min. kaina
336,00 €
230,11 €
Reguliari kaina
336,00 €
15 ml (15,34 € / 1 ml)
E-KAINA
DOVANA
Netrukus sugrįš
-31%
Paakių kremas VyramsClinique for MenFor Men Anti-Age Eyes Cream15ml
Clinique
Clinique for Men
For Men Anti-Age Eyes Cream
Paakių kremas
30 d. min. kaina
57,99 €
57,99 €
15 ml (3,87 € / 1 ml)
Kodas:
VED
DOVANA
Netrukus sugrįš
Paakių kremas UnisexKYLIE SKINEye Cream17 ml
KYLIE SKIN
Eye Cream
Paakių kremas
30 d. min. kaina
18,89 €
18,89 €
Reguliari kaina
26,99 €
17 ml (1,11 € / 1 ml)
DOVANA
išparduota
Lūpų blizgis UnisexMACClear LipglassMini Clear
MAC
Clear Lipglass
Lūpų blizgis
20,49 €
2.4 g (8,54 € / 1 g)
DOVANA
Netrukus sugrįš
Paakių kremas MoterimsCHANELLE LIFTCRÈME YEUX15 ml
CHANEL
LE LIFT
CRÈME YEUX
Paakių kremas
102,00 €
15 g (6,80 € / 1 g)
Netrukus sugrįš
Veido serumas brandžiai odai UnisexSisleyTargeted Dark Spot Corrector7 ml
Sisley
Targeted Dark Spot Corrector
Veido serumas brandžiai odai
30 d. min. kaina
176,00 €
176,00 €
7 ml (25,14 € / 1 ml)
Kodas:
VED
DOVANA
Netrukus sugrįš
Blakstienų tušas UnisexDouglas CollectionMake-UpMini Maxi! Panorama & Volumising Mascara9 ml
Douglas Collection
Make-Up
Mini Maxi! Panorama & Volumising Mascara
Blakstienų tušas
12,99 €
9 ml (1,44 € / 1 ml)
DOVANA
Netrukus sugrįš
Paakių kremas UnisexCaudalieVinoperfectŠviesinanti akių priežiūros priemonė15 ml
Caudalie
Vinoperfect
Šviesinanti akių priežiūros priemonė
Paakių kremas
30 d. min. kaina
34,99 €
34,99 €
15 ml (2,33 € / 1 ml)
Kodas:
VED
DOVANA
Netrukus sugrįš
Valomoji veido kaukė UnisexDouglas CollectionPurifying Face Mask12 ml
Douglas Collection
Douglas Collection
Purifying Face Mask
Valomoji veido kaukė
30 d. min. kaina
3,99 €
3,99 €
12 ml (0,33 € / 1 ml)
Kodas:
VED
DOVANA
išparduota
Paakių serumas UnisexClarinsDOUBLE SERUMEYE20 ml
Clarins
DOUBLE SERUM
EYE
Paakių serumas
30 d. min. kaina
77,99 €
77,99 €
20 ml (3,90 € / 1 ml)
Kodas:
VED
DOVANA
Netrukus sugrįš
Lūpų balzamas, Lūpų kremas UnisexKiehl’sLip Balm #115 ml
Kiehl’s
Lip Balm #1
Lūpų balzamas, Lūpų kremas
30 d. min. kaina
13,99 €
13,99 €
15 ml (0,93 € / 1 ml)
Kodas:
VED
DOVANA
Netrukus sugrįš
Paakių kremas UnisexMACFast Response Eye Cream15 ml
MAC
Fast Response Eye Cream
Paakių kremas
30 d. min. kaina
44,99 €
44,99 €
15 ml (3,00 € / 1 ml)
Kodas:
VED
DOVANA
Netrukus sugrįš
Priemonė nuo spuogų UnisexERBORIANCentella Acne SOS9 ml
ERBORIAN
Centella Acne SOS
Priemonė nuo spuogų
30 d. min. kaina
26,99 €
26,99 €
9 ml (3,00 € / 1 ml)
Kodas:
VED
DOVANA
Netrukus sugrįš
Veido kremas UnisexMACHyper Real SkincareHyper Real Skincanvas Balm™ Moisturizing Cream15 ml
MAC
Hyper Real Skincare
Hyper Real Skincanvas Balm™ Moisturizing Cream
Veido kremas
30 d. min. kaina
31,99 €
31,99 €
15 ml (2,13 € / 1 ml)
Kodas:
VED
DOVANA
išparduota
Lūpų aliejus UnisexFlorence By MillsGlow Yeah Tinted Lip Oil8 ml
Florence By Mills
Glow Yeah Tinted Lip Oil
Lūpų aliejus
20,99 €
8 ml (2,62 € / 1 ml)
TIK DOUGLAS
DOVANA
Netrukus sugrįš
Blakstienų serumas, Antakių serumas, Blakstienų tušo pagrindas MoterimsEstée LauderTurbo Lash Night Revitalizing Serum Lash + Brow6 ml
Estée Lauder
Turbo Lash Night Revitalizing Serum Lash + Brow
Blakstienų serumas, Antakių serumas, Blakstienų tušo pagrindas
30 d. min. kaina
45,99 €
45,99 €
6 ml (7,67 € / 1 ml)
Kodas:
VED
DOVANA
Netrukus sugrįš
Drėkinamoji priemonė voniai UnisexDouglas CollectionHome SpaGarden of Harmony Bath Fizzer24 g
Douglas Collection
Home Spa
Garden of Harmony Bath Fizzer
Drėkinamoji priemonė voniai
1,99 €
25 g (0,08 € / 1 g)
DOVANA
Netrukus sugrįš
Paakių kremas UnisexMy ClarinsEYE DE-PUFFER15 ml
Clarins
My Clarins
EYE DE-PUFFER
Paakių kremas
30 d. min. kaina
23,99 €
23,99 €
15 ml (1,60 € / 1 ml)
Kodas:
VED
DOVANA
Netrukus sugrįš
Priemonė nuo spuogų UnisexThe INKEY ListMandelic Treatment Acid15 ml
The INKEY List
Mandelic Treatment Acid
Priemonė nuo spuogų
30 d. min. kaina
12,99 €
12,99 €
15 ml (0,87 € / 1 ml)
Kodas:
VED
TIK DOUGLAS
DOVANA
Netrukus sugrįš
Paakių serumas UnisexDouglas CollectionSkin FocusCollagen Youth Anti-Age Eye Concentrate15 ml
Douglas Collection
Skin Focus
Collagen Youth Anti-Age Eye Concentrate
Paakių serumas
30 d. min. kaina
27,99 €
27,99 €
15 ml (1,87 € / 1 ml)
Kodas:
VED
DOVANA
išparduota
Paakių kremas UnisexKORFFEyezoneEye Zone AntiWrinkle And Moisturizing Eye Contour15 ml
KORFF
Eyezone
Eye Zone AntiWrinkle And Moisturizing Eye Contour
Paakių kremas
30 d. min. kaina
45,47 €
64,95 €
15 ml (4,33 € / 1 ml)
Kodas:
VED
DOVANA
Netrukus sugrįš
Paakių kremas VyramsClarinsCLARINSMEN GEL ENERGISING YEUX15 ml
Clarins
CLARINSMEN GEL ENERGISING YEUX
Paakių kremas
30 d. min. kaina
44,99 €
44,99 €
15 ml (3,00 € / 1 ml)
Kodas:
VED
DOVANA
Netrukus sugrįš
Puslapis 6 iš 6
Puslapis 1 iš 6
Puslapis 2 iš 6
Puslapis 3 iš 6
Puslapis 4 iš 6
Puslapis 5 iš 6
Puslapis 6 iš 6