Pereiti prie pagrindinio turinio
Nemokamas siuntimas nuo 39,95 € 2 nemokami mėginėliai Nemokamas dovanų pakavimas Pristatymas per 1 - 2 darbo dienas
GROŽIO PASLAUGOS
Grožio kortelė
Parduotuvės
DOVANOS
TIK PROGRAMĖLĖJE! IKI -25% VEIDO PRIEŽIŪROS PRODUKTAMS
Grįžk atgal
Vykdykite paiešką
Į Douglas pagrindinį puslapį
Į parduotuvių paiešką
Į mano paskyrą
Į mano norų sąrašą
Į krepšelį
DOVANŲ KORTELĖ
AKCIJOS
Atidaryti AKCIJOS meniu
Naujienos ir tendencijos
Atidaryti Naujienos ir tendencijos meniu
PREKIŲ ŽENKLAI
K-BEAUTY
Advento kalendoriai
Kvepalai
Atidaryti Kvepalai meniu
MAKIAŽUI
Atidaryti MAKIAŽUI meniu
VEIDUI
Atidaryti VEIDUI meniu
KŪNUI
Atidaryti KŪNUI meniu
Plaukams
Atidaryti Plaukams meniu
NAMAMS IR STILIUI
Atidaryti NAMAMS IR STILIUI meniu
Douglas Collection
Tvarumas
Gerai savijautai
Atidaryti Gerai savijautai meniu
GROŽIO PASLAUGOS
Titulinis
Mini grožio produktai
Mini grožio produktai272
rezultatai
Mini grožio produktai
(272)
Filtras
Kaina
Produkto tipas
Prekės ženklas
Kam skirta
Spalva
Spec.pasiūlymas
Kvapas
Dovana progai
Lūpų balzamas, Lūpų kremas UnisexMÁDARAPlum Plum Lip Perfection Balm15 ml
MÁDARA
Plum Plum Lip Perfection Balm
Lūpų balzamas, Lūpų kremas
30 d. min. kaina
11,99 €
11,99 €
15 ml (0,80 € / 1 ml)
Kodas:
VED
DOVANA
Paakių kremas UnisexBiothermAquasourceTotal Eye Revitalizer15 ml
Biotherm
Aquasource
Total Eye Revitalizer
Paakių kremas
30 d. min. kaina
45,99 €
45,99 €
15 ml (3,07 € / 1 ml)
Kodas:
VED
DOVANA
Paakių kremas MoterimsCollistarLift HD +Lifting Eye and Lip Contour Cream15 ml
Collistar
Lift HD +
Lifting Eye and Lip Contour Cream
Paakių kremas
30 d. min. kaina
49,59 €
61,99 €
15 ml (4,13 € / 1 ml)
Kodas:
BH
DOVANA
Veido balzamas UnisexKiehl’sUltra FacialBarrier Balm9 g
Kiehl’s
Ultra Facial
Barrier Balm
Veido balzamas
30 d. min. kaina
36,99 €
36,99 €
9 g (4,11 € / 1 g)
Kodas:
VED
DOVANA
Paakių kremas UnisexMÁDARASmart Anti-Fatigue Eye Rescue Cream15 ml
MÁDARA
Smart Anti-Fatigue Eye Rescue Cream
Paakių kremas
30 d. min. kaina
36,99 €
36,99 €
15 ml (2,47 € / 1 ml)
Kodas:
VED
DOVANA
Drėkinamoji veido kaukė UnisexDouglas CollectionHydrating Face Mask12 ml
Douglas Collection
Hydrating Face Mask
Drėkinamoji veido kaukė
30 d. min. kaina
3,99 €
3,99 €
12 ml (0,33 € / 1 ml)
Kodas:
VED
DOVANA
Paakių kremas VyramsKiehl’sFacial FuelEye Fuel15 ml
Kiehl’s
Facial Fuel
Eye Fuel
Paakių kremas
30 d. min. kaina
34,99 €
34,99 €
15 ml (2,33 € / 1 ml)
Kodas:
VED
DOVANA
Paakių kremas UnisexIT CosmeticsBye ByeUnder Eye Bags Daytime Treatment15 ml
IT Cosmetics
Bye Bye
Under Eye Bags Daytime Treatment
Paakių kremas
30 d. min. kaina
40,99 €
40,99 €
15 ml (2,73 € / 1 ml)
Kodas:
VED
DOVANA
Paakių kremas UnisexOriginsPlantscription™Wrinkle Correction Eye Cream With Encapsulated Retinol15 ml
Origins
Plantscription™
Wrinkle Correction Eye Cream With Encapsulated Retinol
Paakių kremas
30 d. min. kaina
40,79 €
40,79 €
Reguliari kaina
67,99 €
15 ml (2,72 € / 1 ml)
DOVANA
Paakių serumas UnisexRitualsThe Ritual of NamasteAnti-Ageing Eye Concentrate15ml
Rituals
The Ritual of Namaste
Anti-Ageing Eye Concentrate
Paakių serumas
30,99 €
15 ml (2,07 € / 1 ml)
TIK DOUGLAS
DOVANA
Lūpų makiažo rinkinys UnisexKYLIE COSMETICSGlossy Lip Kit355 Comes Naturally
KYLIE COSMETICS
Glossy Lip Kit
Lūpų makiažo rinkinys
36,99 €
1 vnt. (36,99 € / 1 vnt.)
DOVANA
+3
Galimos kitos spalvos
Blakstienų tušas UnisexIT CosmeticsSUPERHERO™VolumenBlack
IT Cosmetics
SUPERHERO™
Volumen
Blakstienų tušas
31,99 €
9 ml (3,55 € / 1 ml)
DOVANA
Drėkinamasis veido serumas, Veido serumas/koncentratas UnisexMÁDARACustom ActivesKanabidiolio koncentratas17.5 ml
MÁDARA
Custom Actives
Kanabidiolio koncentratas
Drėkinamasis veido serumas, Veido serumas/koncentratas
30 d. min. kaina
22,99 €
22,99 €
17.5 ml (1,31 € / 1 ml)
Kodas:
VED
DOVANA
Drėkinamasis veido serumas, Veido serumas/koncentratas UnisexMÁDARAAcneIntense Blemish & Pore Treatment20 ml
MÁDARA
Acne
Intense Blemish & Pore Treatment
Drėkinamasis veido serumas, Veido serumas/koncentratas
30 d. min. kaina
20,99 €
20,99 €
20 ml (1,05 € / 1 ml)
Kodas:
VED
DOVANA
Blakstienų tušas UnisexBenefitMascara Collectionthey're real! lengthening mascaratravel size, 4g
Benefit
Mascara Collection
they're real! lengthening mascara
Blakstienų tušas
19,99 €
3 g (6,66 € / 1 g)
DOVANA
Drėkinamasis veido serumas, Veido serumas/koncentratas UnisexMÁDARACustom ActivesOmega 3-6-9 Concentrate17.5 ml
MÁDARA
Custom Actives
Omega 3-6-9 Concentrate
Drėkinamasis veido serumas, Veido serumas/koncentratas
30 d. min. kaina
17,24 €
17,24 €
Reguliari kaina
22,99 €
17.5 ml (0,99 € / 1 ml)
DOVANA
Paakių kremas Unisexone.two.free!Step 3: PflegeWonder15 ml
one.two.free!
Wonder
Paakių kremas
19,99 €
15 ml (1,33 € / 1 ml)
TIK DOUGLAS
DOVANA
Makiažo bazė UnisexPixi+C Vit Brightening Perfector25 ml
Pixi
+C Vit Brightening Perfector
Makiažo bazė
15,99 €
25 ml (0,64 € / 1 ml)
DOVANA
BB kremas UnisexDouglas CollectionSkin FocusVitamin Radiance Glow BB Cream SPF 15MEDIUM
Douglas Collection
Skin Focus
Vitamin Radiance Glow BB Cream SPF 15
BB kremas
30 d. min. kaina
14,99 €
14,99 €
40 ml (0,37 € / 1 ml)
Kodas:
VED
DOVANA
Priemonė nuo senėjimo žymių UnisexMÁDARABoostHyaluronic Collagen er25 ml
MÁDARA
Boost
Hyaluronic Collagen er
Priemonė nuo senėjimo žymių
30 d. min. kaina
25,99 €
25,99 €
25 ml (1,04 € / 1 ml)
Kodas:
VED
DOVANA
Akių šešėliai, Paletė UnisexDouglas CollectionMake-UpPink Nudes Mini Eyeshadow Palette7.5 g
Douglas Collection
Make-Up
Pink Nudes Mini Eyeshadow Palette
Akių šešėliai, Paletė
13,99 €
7.5 g (1,87 € / 1 g)
DOVANA
Plaukų šampūnas UnisexWella ProfessionalsUltimate RepairShampoo Step 1100 ml
Wella Professionals
Ultimate Repair
Shampoo Step 1
Plaukų šampūnas
20,99 €
100 ml (0,21 € / 1 ml)
DOVANA
Veido kremas UnisexMy PayotMy My Vitamin Rich Radiance Cream30 ml
Payot
My Payot
My My Vitamin Rich Radiance Cream
Veido kremas
30 d. min. kaina
10,40 €
10,40 €
Reguliari kaina
25,99 €
30 ml (0,35 € / 1 ml)
DOVANA
Spindesio suteikianti veido kaukė UnisexDouglas CollectionRadiance Face Mask12 ml
Douglas Collection
Radiance Face Mask
Spindesio suteikianti veido kaukė
30 d. min. kaina
3,99 €
3,99 €
12 ml (0,33 € / 1 ml)
Kodas:
VED
DOVANA
Lakštinė veido kaukė UnisexLapcosDaily Honey Anti-Bacterial Sheet Mask1 vnt.
Lapcos
Daily Honey Anti-Bacterial Sheet Mask
Lakštinė veido kaukė
30 d. min. kaina
6,79 €
6,79 €
30 ml (0,23 € / 1 ml)
Kodas:
VED
DOVANA
Lakštinė veido kaukė UnisexLapcosRetinal Resurfacing Sheet Mask1 vnt.
Lapcos
Retinal Resurfacing Sheet Mask
Lakštinė veido kaukė
30 d. min. kaina
7,89 €
7,89 €
30 ml (0,26 € / 1 ml)
Kodas:
VED
DOVANA
Drėkinamasis veido serumas, Veido serumas/koncentratas UnisexERBORIANSkin TherapyLight10 ml
ERBORIAN
Skin Therapy
Light
Drėkinamasis veido serumas, Veido serumas/koncentratas
30 d. min. kaina
26,99 €
26,99 €
10 ml (2,70 € / 1 ml)
Kodas:
VED
DOVANA
+1
dydis
Dydis:
Kvepalai MoterimsMISS DIORParfum Mini Miss3.2 g
DIOR
MISS DIOR
Parfum Mini Miss
Kvepalai
89,00 €
3.2 g (27,81 € / 1 g)
DOVANA
Parfumuotas vanduo MoterimsMISS DIOREau de Parfum Mini3.2 g
DIOR
MISS DIOR
Eau de Parfum Mini
Parfumuotas vanduo
85,00 €
3.2 g (26,56 € / 1 g)
DOVANA
Tualetinis vanduo MoterimsMISS DIORBlooming Bouquet Mini Miss3.2 g
DIOR
MISS DIOR
Blooming Bouquet Mini Miss
Tualetinis vanduo
75,99 €
3.2 g (23,75 € / 1 g)
DOVANA
Paakių kremas UnisexDr. Susanne von SchmiedebergL-CarnosineAnti-A.G.E. Eye Cream15 ml
Dr. Susanne von Schmiedeberg
L-Carnosine
Anti-A.G.E. Eye Cream
Paakių kremas
49,99 €
15 ml (3,33 € / 1 ml)
TIK DOUGLAS
DOVANA
Paakių serumas UnisexN°1 DE CHANELEYE SERUM15 ml
CHANEL
N°1 DE CHANEL
EYE SERUM
Paakių serumas
99,00 €
15 ml (6,60 € / 1 ml)
Paakių kremas UnisexPayotRoselift CollagèneLIFTING EYE CREAM15 ml
Payot
Roselift Collagène
LIFTING EYE CREAM
Paakių kremas
30 d. min. kaina
58,99 €
58,99 €
15 ml (3,93 € / 1 ml)
Kodas:
VED
DOVANA
Paakių balzamas UnisexPayotSuprême Jeunesse Youth Eye Care15 ml
Payot
Suprême Jeunesse Youth Eye Care
Paakių balzamas
30 d. min. kaina
48,99 €
48,99 €
Reguliari kaina
69,99 €
15 ml (3,27 € / 1 ml)
DOVANA
Paakių kremas UnisexDr. Susanne von SchmiedebergYouth BoosterA.G.E.-Reverse Night Eye15 ml
Dr. Susanne von Schmiedeberg
Youth Booster
A.G.E.-Reverse Night Eye
Paakių kremas
84,00 €
15 ml (5,60 € / 1 ml)
TIK DOUGLAS
DOVANA
Paakių kremas UnisexSisleySisleÿa L'Intégral Anti-ÂgeSisleÿa L’Intégral Anti-Age Eye and Lip Contour Cream15 ml
Sisley
Sisleÿa L'Intégral Anti-Âge
Sisleÿa L’Intégral Anti-Age Eye and Lip Contour Cream
Paakių kremas
30 d. min. kaina
237,00 €
237,00 €
15 ml (15,80 € / 1 ml)
Kodas:
VED
DOVANA
Kūno saulės kremas UnisexCaudalieVinosun ProtectInvisible Stick Spf5015 g
Caudalie
Vinosun Protect
Invisible Stick Spf50
Kūno saulės kremas
27,99 €
15 g (1,87 € / 1 g)
DOVANA
Veido priežiūros priemonės UnisexKiehl’sDermatologist Solutions™Truly Targeted Blemish-Clearing Solution15 ml
Kiehl’s
Dermatologist Solutions™
Truly Targeted Blemish-Clearing Solution
Veido priežiūros priemonės
30 d. min. kaina
37,99 €
37,99 €
15 ml (2,53 € / 1 ml)
Kodas:
VED
DOVANA
Priemonė nuo senėjimo žymių UnisexSisleySisleÿa L'Intégral Anti-ÂgeSisleÿa L'Intégral Anti-Age Fresh Cream Gel50 ml
Sisley
Sisleÿa L'Intégral Anti-Âge
Sisleÿa L'Intégral Anti-Age Fresh Cream Gel
Priemonė nuo senėjimo žymių
30 d. min. kaina
551,00 €
551,00 €
50 ml (11,02 € / 1 ml)
Kodas:
VED
DOVANA
Paakių serumas UnisexBenefitBrow & Lash CareWhoop Lash Serum15 g
Benefit
Brow & Lash Care
Whoop Lash Serum
Paakių serumas
30 d. min. kaina
63,99 €
63,99 €
2 ml (32,00 € / 1 ml)
Kodas:
VED
DOVANA
Veido kremas nuo saulės UnisexKORFF365 Protection Face Serum SPF50+30 ml
KORFF
365 Protection Face Serum SPF50+
Veido kremas nuo saulės
30 d. min. kaina
31,47 €
31,19 €
Reguliari kaina
47,99 €
30 ml (1,04 € / 1 ml)
DOVANA
-0%
Veido serumas brandžiai odai UnisexPayotLisseRetinol Renewing Night Serum15 ml
Payot
Lisse
Retinol Renewing Night Serum
Veido serumas brandžiai odai
30 d. min. kaina
59,99 €
44,99 €
Reguliari kaina
59,99 €
15 ml (3,00 € / 1 ml)
DOVANA
-25%
Priemonė nuo spuogų MoterimsPayotPâte GriseSpeciale 5 Drying Gel15 ml
Payot
Pâte Grise
Speciale 5 Drying Gel
Priemonė nuo spuogų
30 d. min. kaina
26,99 €
26,99 €
15 ml (1,80 € / 1 ml)
Kodas:
VED
DOVANA
Paakių kremas UnisexLieracPremiumThe Eye Cream20 ml
Lierac
Premium
The Eye Cream
Paakių kremas
30 d. min. kaina
91,00 €
63,70 €
Reguliari kaina
91,00 €
20 ml (3,19 € / 1 ml)
DOVANA
-30%
Paakių kremas UnisexCHANELSUBLIMAGELa Creme Eye Cream15 ml
CHANEL
SUBLIMAGE
La Creme Eye Cream
Paakių kremas
254,00 €
15 g (16,93 € / 1 g)
Veido aliejus UnisexLa MerSpezialistenThe Renewal Oil30 ml
La Mer
Spezialisten
The Renewal Oil
Veido aliejus
276,00 €
30 ml (9,20 € / 1 ml)
DOVANA
Skaistinamasis veido serumas MoterimsEstée LauderAdvanced Night RepairRescue Solution with 15% Bifidus Ferment20 ml
Estée Lauder
Advanced Night Repair
Rescue Solution with 15% Bifidus Ferment
Skaistinamasis veido serumas
30 d. min. kaina
103,00 €
82,40 €
Reguliari kaina
103,00 €
20 ml (4,12 € / 1 ml)
DOVANA
Paakių serumas UnisexBenefitBrow & Lash CareBrow Growth SerumHubba Brow
Benefit
Brow & Lash Care
Brow Growth Serum
Paakių serumas
30 d. min. kaina
73,99 €
73,99 €
4.5 g (16,44 € / 1 g)
Kodas:
VED
DOVANA
Kitas puslapis
Puslapis 4 iš 6
Puslapis 1 iš 6
Puslapis 2 iš 6
Puslapis 3 iš 6
Puslapis 4 iš 6
Puslapis 5 iš 6
Puslapis 6 iš 6