Pereiti prie pagrindinio turinio
Nemokamas siuntimas nuo 39,95 € 2 nemokami mėginėliai Nemokamas dovanų pakavimas Pristatymas per 1 - 2 darbo dienas
GROŽIO PASLAUGOS
Grožio kortelė
Parduotuvės
DOVANOS
TIK PROGRAMĖLĖJE! IKI -25% VEIDO PRIEŽIŪROS PRODUKTAMS
Grįžk atgal
Vykdykite paiešką
Į Douglas pagrindinį puslapį
Į parduotuvių paiešką
Į mano paskyrą
Į mano norų sąrašą
Į krepšelį
DOVANŲ KORTELĖ
AKCIJOS
Atidaryti AKCIJOS meniu
Naujienos ir tendencijos
Atidaryti Naujienos ir tendencijos meniu
PREKIŲ ŽENKLAI
K-BEAUTY
Advento kalendoriai
Kvepalai
Atidaryti Kvepalai meniu
MAKIAŽUI
Atidaryti MAKIAŽUI meniu
VEIDUI
Atidaryti VEIDUI meniu
KŪNUI
Atidaryti KŪNUI meniu
Plaukams
Atidaryti Plaukams meniu
NAMAMS IR STILIUI
Atidaryti NAMAMS IR STILIUI meniu
Douglas Collection
Tvarumas
Gerai savijautai
Atidaryti Gerai savijautai meniu
GROŽIO PASLAUGOS
Titulinis
Mini grožio produktai
Mini grožio produktai272
rezultatai
Mini grožio produktai
(272)
Filtras
Kaina
Produkto tipas
Prekės ženklas
Kam skirta
Spalva
Spec.pasiūlymas
Kvapas
Dovana progai
Lūpų balzamas, Lūpų kremas UnisexKORFFCure Make Up Moisturizing And Repairing Lip Balm4 ml
KORFF
Cure Make Up Moisturizing And Repairing Lip Balm
Lūpų balzamas, Lūpų kremas
30 d. min. kaina
12,59 €
12,59 €
Reguliari kaina
20,99 €
4 ml (3,15 € / 1 ml)
DOVANA
Priemonė nuo spuogų UnisexThe INKEY ListSuccinic Acid Treatment15 ml
The INKEY List
Succinic Acid Treatment
Priemonė nuo spuogų
30 d. min. kaina
12,99 €
12,99 €
15 ml (0,87 € / 1 ml)
Kodas:
VED
TIK DOUGLAS
DOVANA
Lūpų balzamas, Lūpų kremas UnisexWeledaSkin FoodLip Butter8 ml
Weleda
Skin Food
Lip Butter
Lūpų balzamas, Lūpų kremas
30 d. min. kaina
8,39 €
8,39 €
8 ml (1,05 € / 1 ml)
Kodas:
VED
DOVANA
Makiažo pagrindas UnisexDIORFOREVERNatural Velvet Compact FoundationNr. N2
DIOR
FOREVER
Natural Velvet Compact Foundation
Makiažo pagrindas
75,99 €
10 g (7,60 € / 1 g)
DOVANA
+1
Galimos kitos spalvos
Parfumuotas vanduo MoterimsMONCLERSunrisePour Femme60 ml
MONCLER
Sunrise
Pour Femme
Parfumuotas vanduo
81,00 €
60 ml (1,35 € / 1 ml)
TIK DOUGLAS
DOVANA
+1
dydis
Dydis:
Veido serumas brandžiai odai UnisexERBORIANGinseng Super Serum30 ml
ERBORIAN
Ginseng Super Serum
Veido serumas brandžiai odai
30 d. min. kaina
78,99 €
78,99 €
30 ml (2,63 € / 1 ml)
Kodas:
VED
DOVANA
Paakių kremas MoterimsCHANELHYDRA BEAUTYMICRO EYE CREAM15 ml
CHANEL
HYDRA BEAUTY
MICRO EYE CREAM
Paakių kremas
74,99 €
15 g (5,00 € / 1 g)
Paakių kremas UnisexKORFFEyezoneEye Bags And Dark Circles Eye Contour15 ml
KORFF
Eyezone
Eye Bags And Dark Circles Eye Contour
Paakių kremas
30 d. min. kaina
31,79 €
32,86 €
Reguliari kaina
52,99 €
15 ml (2,19 € / 1 ml)
DOVANA
Paakių serumas MoterimsEstée LauderRe-Nutriv PflegeUltimate Diamond Transformative Eye Serum15 ml
Estée Lauder
Re-Nutriv Pflege
Ultimate Diamond Transformative Eye Serum
Paakių serumas
30 d. min. kaina
239,00 €
239,00 €
15 ml (15,93 € / 1 ml)
Kodas:
VED
DOVANA
Plaukų šampūnas UnisexWella ProfessionalsINVIGO Brilliance BoosterColor Brilliance Fine Shampoo300 ml
Wella Professionals
INVIGO Brilliance Booster
Color Brilliance Fine Shampoo
Plaukų šampūnas
21,99 €
300 ml (0,07 € / 1 ml)
DOVANA
+1
dydis
Dydis:
Plaukų kondicionierius UnisexTYPEBEAG•LineG3 Strength & Length250 ml
TYPEBEA
G•Line
G3 Strength & Length
Plaukų kondicionierius
21,99 €
250 ml (0,09 € / 1 ml)
TIK DOUGLAS
DOVANA
+1
dydis
Dydis:
Paakių kremas UnisexDouglas CollectionSkin FocusVitamin Radiance Glow Eye Gel15 ml
Douglas Collection
Skin Focus
Vitamin Radiance Glow Eye Gel
Paakių kremas
30 d. min. kaina
17,99 €
17,99 €
15 ml (1,20 € / 1 ml)
Kodas:
VED
DOVANA
Veido serumas brandžiai odai UnisexLa MerThe Lifting Firming Serum30 ml
La Mer
The Lifting Firming Serum
Veido serumas brandžiai odai
425,00 €
30 ml (14,17 € / 1 ml)
DOVANA
+1
dydis
Dydis:
Paakių serumas UnisexLancômeGénifiqueAdvanced Genifique Yeux Light-Pearl20 ml
Lancôme
Génifique
Advanced Genifique Yeux Light-Pearl
Paakių serumas
30 d. min. kaina
58,37 €
58,37 €
Reguliari kaina
78,99 €
20 ml (2,92 € / 1 ml)
E-KAINA
DOVANA
Paakių kremas UnisexSENSAICellular Performance Wrinkle RepairWrinkle Repair Eye Cream15 ml
SENSAI
Cellular Performance Wrinkle Repair
Wrinkle Repair Eye Cream
Paakių kremas
189,00 €
15 ml (12,60 € / 1 ml)
DOVANA
Paakių kremas VyramsKiehl’sAge DefenderEye Repair14 ml
Kiehl’s
Age Defender
Eye Repair
Paakių kremas
30 d. min. kaina
58,99 €
58,99 €
14 ml (4,21 € / 1 ml)
Kodas:
VED
DOVANA
Paakių serumas UnisexKiehl’sDermatologist Solutions™Dark Circle Diminishing Vitamin C15 ml
Kiehl’s
Dermatologist Solutions™
Dark Circle Diminishing Vitamin C
Paakių serumas
30 d. min. kaina
59,99 €
59,99 €
15 ml (4,00 € / 1 ml)
Kodas:
VED
DOVANA
Veido kremas nuo saulės UnisexBeauty of JoseonMatte Sun Stick: Mugwort + Camelia18 g
Beauty of Joseon
Matte Sun Stick: Mugwort + Camelia
Veido kremas nuo saulės
30 d. min. kaina
24,99 €
24,99 €
18 g (1,39 € / 1 g)
Kodas:
VED
DOVANA
Paakių kremas UnisexSENSAIExpert ProductsTotal Eye Treatment SetMelty Rich Eye Cream Refill - 15 ml
SENSAI
Expert Products
Total Eye Treatment Set
Paakių kremas
144,00 €
15 ml (9,60 € / 1 ml)
DOVANA
Veido kremas UnisexDermalogicaSkin Health SystemSkin Smoothing Cream15 ml
Dermalogica
Skin Health System
Skin Smoothing Cream
Veido kremas
23,99 €
15 ml (1,60 € / 1 ml)
DOVANA
Drėkinamasis veido serumas, Veido serumas/koncentratas UnisexMACHyper Real SkincareHyper Real Serumizer™ Skin Balancing Hydration Serum15 ml
MAC
Hyper Real Skincare
Hyper Real Serumizer™ Skin Balancing Hydration Serum
Drėkinamasis veido serumas, Veido serumas/koncentratas
30 d. min. kaina
45,99 €
45,99 €
15 ml (3,07 € / 1 ml)
Kodas:
VED
+1
dydis
Dydis:
BB kremas UnisexClarinsSkin IllusionSKIN ILLUSION TINTED MOISTURIZER SPF2501
Clarins
Skin Illusion
SKIN ILLUSION TINTED MOISTURIZER SPF25
BB kremas
45,99 €
40 ml (1,15 € / 1 ml)
DOVANA
+3
Galimos kitos spalvos
Paakių kremas MoterimsLancômeAbsolueRevitalizing Eye Cream20 ml
Lancôme
Absolue
Revitalizing Eye Cream
Paakių kremas
30 d. min. kaina
156,00 €
156,00 €
20 ml (7,80 € / 1 ml)
Kodas:
VED
DOVANA
Paakių kremas UnisexSisleyBlack Rose Eye Contour Fluid14 ml
Sisley
Black Rose Eye Contour Fluid
Paakių kremas
30 d. min. kaina
159,00 €
159,00 €
14 ml (11,36 € / 1 ml)
Kodas:
VED
DOVANA
Rankų kaukė UnisexDouglas CollectionNourishing Gloves1 vnt
Douglas Collection
Nourishing Gloves
Rankų kaukė
4,99 €
8 g (0,62 € / 1 g)
DOVANA
Paakių kremas VyramsDouglas CollectionMenEnergy Anti-Aging Eye Cream15 ml
Douglas Collection
Men
Energy Anti-Aging Eye Cream
Paakių kremas
30 d. min. kaina
14,99 €
14,99 €
15 ml (1,00 € / 1 ml)
Kodas:
VED
DOVANA
Paakių kremas UnisexLieracDiopti Wrinkle Correction Filling Cream15 ml
Lierac
Diopti Wrinkle Correction Filling Cream
Paakių kremas
30 d. min. kaina
33,99 €
23,79 €
Reguliari kaina
33,99 €
15 ml (1,59 € / 1 ml)
DOVANA
-30%
Valomoji veido kaukė UnisexDouglas CollectionRelaxing Face Mask12 ml
Douglas Collection
Relaxing Face Mask
Valomoji veido kaukė
30 d. min. kaina
3,99 €
3,99 €
12 ml (0,33 € / 1 ml)
Kodas:
VED
DOVANA
Paakių kremas UnisexThe INKEY ListBrighten-i™ Eye Cream15 ml
The INKEY List
Brighten-i™ Eye Cream
Paakių kremas
30 d. min. kaina
14,99 €
14,99 €
15 ml (1,00 € / 1 ml)
Kodas:
VED
TIK DOUGLAS
DOVANA
Rutulinis paakių serumas MoterimsPayotLisseSmoothing Eyes And Lips Care15 ml
Payot
Lisse
Smoothing Eyes And Lips Care
Rutulinis paakių serumas
30 d. min. kaina
39,99 €
29,99 €
Reguliari kaina
39,99 €
15 ml (2,00 € / 1 ml)
DOVANA
-25%
Priemonė nuo spuogų UnisexMURADBlemish ControlRapid Relief Spot Treatment Punktowy żel na wypryski15 ml
MURAD
Blemish Control
Rapid Relief Spot Treatment Punktowy żel na wypryski
Priemonė nuo spuogų
30 d. min. kaina
40,99 €
40,99 €
15 ml (2,73 € / 1 ml)
Kodas:
VED
DOVANA
Savaiminio įdegio kremas MoterimsClarinsSelf TanSELF-TANNING FACE BOOSTER15 ml
Clarins
Self Tan
SELF-TANNING FACE BOOSTER
Savaiminio įdegio kremas
30 d. min. kaina
32,99 €
32,99 €
15 ml (2,20 € / 1 ml)
Kodas:
VED
DOVANA
Kūno saulės kremas UnisexKORFFSun SecretAir Stick Spf50+25 ml
KORFF
Sun Secret
Air Stick Spf50+
Kūno saulės kremas
30 d. min. kaina
22,39 €
21,44 €
Reguliari kaina
32,99 €
25 ml (0,86 € / 1 ml)
DOVANA
-4%
Lūpų kaukė UnisexFlorence By MillsHit Snooze Lip Mask10.5 g
Florence By Mills
Hit Snooze Lip Mask
Lūpų kaukė
21,99 €
10.5 g (2,09 € / 1 g)
TIK DOUGLAS
DOVANA
Paakių kremas MoterimsHelena RubinsteinPowercellSkinmunity The Youth Reinforcing Eye Care15 ml
Helena Rubinstein
Powercell
Skinmunity The Youth Reinforcing Eye Care
Paakių kremas
30 d. min. kaina
109,00 €
109,00 €
15 ml (7,27 € / 1 ml)
Kodas:
VED
DOVANA
Veido šveitiklis UnisexDermalogicaDaily Skin HealthDaily Milkfoliant13 Gram
Dermalogica
Daily Skin Health
Daily Milkfoliant
Veido šveitiklis
28,99 €
13 g (2,23 € / 1 g)
DOVANA
Paakių kaukė pleistrai UnisexSTARSKIN ®VIP THE GOLD MASK™ EYE SINGLE25 ml (5 x 5 ml)
STARSKIN ®
VIP THE GOLD MASK™ EYE SINGLE
Paakių kaukė pleistrai
30 d. min. kaina
27,99 €
27,99 €
25 ml (1,12 € / 1 ml)
Kodas:
VED
TIK DOUGLAS
DOVANA
Lūpų aliejus UnisexFlorence By MillsGlow Yeah8 ml
Florence By Mills
Glow Yeah
Lūpų aliejus
21,99 €
8 ml (2,75 € / 1 ml)
TIK DOUGLAS
DOVANA
Parfumuotas vanduo UnisexTOM FORDPrivate BlendÉbène Fumé30 ml
TOM FORD
Private Blend
Ébène Fumé
Parfumuotas vanduo
168,00 €
30 ml (5,60 € / 1 ml)
DOVANA
+3
dydžiai
Dydis:
Savaiminio įdegio kremas Unisexone.two.free!Self-Tan Drops15 ml
one.two.free!
Self-Tan Drops
Savaiminio įdegio kremas
19,99 €
15 ml (1,33 € / 1 ml)
TIK DOUGLAS
DOVANA
Plaukų šampūnas UnisexWella ProfessionalsElementsRenewing Shampoo250 ml
Wella Professionals
Elements
Renewing Shampoo
Plaukų šampūnas
21,99 €
250 ml (0,09 € / 1 ml)
DOVANA
+1
dydis
Dydis:
Lūpų balzamas, Lūpų kremas UnisexFlorence By MillsOh Whale! Tinted Lip BalmCoral - Guava And Lychee
Florence By Mills
Oh Whale! Tinted Lip Balm
Lūpų balzamas, Lūpų kremas
18,99 €
4 g (4,75 € / 1 g)
TIK DOUGLAS
DOVANA
+3
Galimos kitos spalvos
Kvepalai MoterimsDIORJ’ADORERoller-Pearl20 ml
DIOR
J’ADORE
Roller-Pearl
Kvepalai
69,99 €
20 ml (3,50 € / 1 ml)
DOVANA
Paakių kremas MoterimsDouglas CollectionNaturalsAnti-Fatigue Eye Contour Cream15 ml
Douglas Collection
Naturals
Anti-Fatigue Eye Contour Cream
Paakių kremas
30 d. min. kaina
16,99 €
16,99 €
15 ml (1,13 € / 1 ml)
Kodas:
VED
DOVANA
Paakių kremas MoterimsClarinsTOTAL EYE SMOOTH15 ml
Clarins
TOTAL EYE SMOOTH
Paakių kremas
30 d. min. kaina
63,99 €
63,99 €
15 ml (4,27 € / 1 ml)
Kodas:
VED
DOVANA
Veido kremas UnisexIT CosmeticsCONFIDENCEConfidence in a Cream Anti-Aging Hydrating Moisturizer60 ml
IT Cosmetics
CONFIDENCE
Confidence in a Cream Anti-Aging Hydrating Moisturizer
Veido kremas
30 d. min. kaina
61,99 €
61,99 €
60 ml (1,03 € / 1 ml)
Kodas:
VED
DOVANA
Rutulinis paakių serumas VyramsClinique for MenFor Men Super Energizer™ Eye Gel15 ml
Clinique
Clinique for Men
For Men Super Energizer™ Eye Gel
Rutulinis paakių serumas
30 d. min. kaina
57,99 €
57,99 €
15 ml (3,87 € / 1 ml)
Kodas:
VED
DOVANA
Veido ampulės UnisexCollistarLift HD +Lifting Immediate Tensor Effect Lifting7 x 1.5ml
Collistar
Lift HD +
Lifting Immediate Tensor Effect Lifting
Veido ampulės
30 d. min. kaina
43,19 €
53,99 €
10.5 ml (5,14 € / 1 ml)
Kodas:
BH
DOVANA
Kitas puslapis
Puslapis 3 iš 6
Puslapis 1 iš 6
Puslapis 2 iš 6
Puslapis 3 iš 6
Puslapis 4 iš 6
Puslapis 5 iš 6
Puslapis 6 iš 6