TIK INTERNETE! Tik iki ketvirtadienio vakaro! Pirk už 49 EUR, suvesk kodą NUOLAIDA15 ir gauk 15% nuolaidą. Pirk už 69 EUR, suvesk kodą NUOLAIDA20 ir gauk 20% nuolaidą savo pirkiniams. Nuolaidos nesumuojamos, netaikomos "Gera kaina" pažymėtoms prekėms, dovanų kortelėms, CHANEL ir THE ORDINARY prekėms.

MADOS NAMAI
„DIOR“
„Christian Dior“ nepaliauja stengtis moterims suteikti elegantiškumo. Šios idėjos skatinami mados namai būtent jums sumodeliavo kvapą gniaužiančius drabužius, sukūrė nepakartojamus aromatus ir jaudinančias makiažo priemones. Šiandien „Dior“ kosmetikos pasaulio centre yra inovatyvios ir nepakartojamos spalvos, tekstūros bei kvapai, nuolat sukeliantys naujų emocijų. „Dior“ dvasią sudaro niekad nesibaigiančios tobulo grožio paieškos ir siekis išpildyti pačius didžiausius reikliausių moterų lūkesčius.
„DIOR“ MADA
IR PARFUMERIJA
Kad ir kokia būtų moteris – rafinuota, jausminga, natūrali ar elegantiška – kiekviena ras savo idealų „Dior“ aromatą. Ir drąsūs, ir gėliški „Dior“ aromatai pabrėžia pažiūras, gyvenimo stilių bei žavesį, visada lydimus pagundos dvelksmo.
SPINDINČIOS TENDENCIJOS
IR SPALVOS
Raudona – tai buvo spalva, kurią 1947 m. Christianas Dioras pasirinko, kad priverstų kiekvienos moters lūpas spindėti. Tada „Dior“ sukūrė „Looks“ – visą makiažo priemonių liniją, kitusią kiekvieną sezoną. Kasmet kolekcija siūlo vis drąsesnių, kūrybiškesnių ir labiau pulsuojančių tonų spalvų. O moterys gali dar seksualiau įgyvendinti savo norus.
NAUJIENOS
IR MASINIAI GAMINIAI
Nepaprastai lengvos medžiagos, nepakartojami drėkinamieji efektai, revoliucinės tekstūros... Kad patenkintų reikliausių moterų poreikius, kasdien „Dior“ inovacijų centre dirba 200 tyrėjų. Jie kuria ir atranda vis efektyvesnius gaminius. Magiškas derinys moterims – grožis ir mokslas.