Dezodorantai vyrams

(37)
Rūšiuoti:
Filtrai

Dezodorantas vyrams: visą dieną su malonia gaiva

Dezodorantas vyrams yra gyvybingumą suteikiantis kasdienis palydovas. Dėl vyriškų kvapų ir veiksmingų prakaitavimą mažinančių ingredientų jis suteikia malonų gaivumo pojūtį. Nesvarbu, ar tai kasdienė apranga, ar fizinis darbas, ar sportas – aukštos kokybės gaminiai užtikrins patikimą sausumą. Atraskite didelį įvairių prekių ženklų vyriškų dezodorantų pasirinkimą.

Dezodorantai vyrams: antiperspirantas

Aukštos kokybės dezodorantų vyrams sudėtyje yra švelnių ingredientų, kurie mažina bakterijų augimą nedirgindami odos. Juose taip pat yra kvapų absorbentų, kurie slopina kvapus prieš jiems išsiskiriant. O specialūs dezodorantai su antiperspirantais tiesiogiai veikia prakaito liaukų veiklą ir tokiu būdu mažina prakaito susidarymą. Jei vis dėlto suprakaituosite, atsigaivinkite dušu ir kvapnia dušo žele vyrams.

Nuo rutulinio iki purškiamo dezodoranto

Jų būna įvairių formų, todėl kokį dezodorantą vyrams pasirinksite, priklauso tik nuo jūsų asmeninių pageidavimų. Dezodorantus - purškiklius paprastai sudaro alkoholiniai veikliųjų medžiagų tirpalai, praturtinti kvapiosiomis medžiagomis ir drėkinamaisiais bei fiksuojamaisiais komponentais. Juos lengva dozuoti ir gerai paskirstyti ant odos. Į rutulinius dezodorantus paprastai dedama gelinių medžiagų arba emulsiklių, kad jie patogiai slystų oda. Dezodorantai – pieštukai vyrams yra nuo kreminės iki kietos konsistencijos, o jų konsistencija primena muilą. Jų sudėtyje yra kvapiųjų ir drėkinamųjų medžiagų, kurios apsaugo jautrią pažastų odą ir ramina, kai drabužiai trinasi į odą.

Atraskite aukštos kokybės vyriškus dezodorantus DOUGLAS

Raskite sau tinkamą vyrišką dezodorantą – nuo praktiškų pieštukinių iki lengvų purškiamųjų dezodorantų. Galite rinktis iš daugybės malonių vyriškų kvapų: nuo medienos, vandens iki citrusinių natų. Tiesiog užsisakykite pasirinktą vyrišką dezodorantą internetu Douglas ir apgaubkite savo kūną gaiviu aromatu. Raskite tinkamus kvepalus vyrams, kurie derėtų su dezodorantu ir sustiprintų jūsų kvapo pojūtį.

GROŽIO PASAULIS DABAR DAR ARČIAU TAVĘS!

Atsisiųsk mūsų programėlę!