Nagų priežiūros priemonės

(81)
Rūšiuoti:
Filtrai

Aukštos kokybės nagų priežiūra gražioms rankoms

Sveiki nagai – tai nuolatinės nagų priežiūros rezultatas. Tam tinka tokie produktai kaip nagų kietinimo priemonė ir nagų aliejus. Jie stiprina nagus ir aprūpina juos gausiomis maistinėmis medžiagomis. Nesvarbu, ar nagai apvalūs, ar ovalūs – naudodami nagų dildę galite sukurti pageidaujamą formą. Atraskite kokybiškus nagų priežiūros rinkinius ir platų produktų asortimentą savo manikiūrui.

Nagų dildės nuo šiurkščių iki švelnių

Yra įvairių storių nagų dildžių. Tai vadinamieji grūdėtumo dydžiai, žymimi skaičiais. Kuo mažesnis skaičius, tuo šiurkštesnė dildė. Šiurkštumo laipsnis taip pat didėja mažėjant grūdelių dydžiui. Stambiausio varianto grūdėtumo dydis yra 80. Jis naudojamas storiems nagams šlifuoti ir pėdų nuospaudoms šalinti. Smulkesnių grūdelių dydis prasideda nuo 180. Jis ypač tinka, jei jūsų nagai minkštesni.

Nagų priežiūra: Produktai visiems poreikiams.

Nagai skilinėja ir lūžinėja, kai nago paviršius patiria didelį stresą arba yra sausas. Pasirūpinę tinkama priežiūra, galite kovoti su šia būkle ir sustiprinti nagus ilgam laikui.

  • Nagų kietinimo priemonė stiprina nagus, daro juos elastingesnius ir tvirtesnius. Tuo pačiu metu ji puoselėja nagus ir užtikrina didesnį jų atsparumą. Be įprastinių nagų kietinimo priemonių, taip pat galima įsigyti nagų pieštukinį laką ir kremą.
  • Nagų aliejus: Natūralių ingredientų, pavyzdžiui, kokosų, vanilės, simondsijų ar migdolų, dėka nagų aliejus užtikrina itin švelnią priežiūrą. Jis drėkina nagus ir neleidžia jiems išsausėti dėl nagų lako valiklio. Keratinas papildomai stiprina raginį nagų sluoksnį.
  • Nagų balinimo pieštukai: Jie neutralizuoja nagų paviršiaus spalvos pokyčius ir užtikrina ryškesnę, prižiūrėtą išvaizdą. Be to, nagų balinimo pieštukai iš karto išdžiūsta, todėl juos ypač lengva naudoti. Kadangi jų sudėtyje nėra kvepalų, jie tinka ir jautriai odai.

Serumai, balzamai rankoms ir nagams bei specialūs nagų kremai taip pat yra veiksmingos nagų priežiūros priemonės. Reguliariai prižiūrint nagus, po trumpo laiko jie atrodys pastebimai glotnesni ir lygesni.

Atraskite kokybišką nagų priežiūrą internetinėje svetainėje Douglas

Susipažinkite su plačiu nagų priežiūros produktų pasirinkimu. Siūlomos įvairios nagų dildės, nagų kietinimo priemonės, nagų odos šalinimo priemonės ir nagų aliejai. Turintys jautrią odą taip pat ras įvairių ypač švelnių natūralių produktų. Užsisakykite nagų priežiūros priemonių rinkinį arba atskirai ir netrukus džiaukitės sveikai atrodančiais nagais. Taip pat atraskite aukštos kokybės nagų lakų asortimentą.

GROŽIO PASAULIS DABAR DAR ARČIAU TAVĘS!

Atsisiųsk mūsų programėlę!