Rankšluosčiai

(18)
Rūšiuoti:
Filtrai

Gražūs rankšluosčiai jūsų vonios kambariui

Pirčiai, dienai paplūdimyje, treniruoklių salei ar voniai namuose- rankšluosčiai skirti šluostymuisi. Jie nusausina odą ir plaukus, naudojami kaip pagrindas arba kaip chalato pakaitalas. Kad kiekvienai progai ir kiekvienam tikslui būtų tinkamas rankšluostis, Douglas siūlo didelį skirtingų dydžių, medžiagų ir dizaino rankšluosčių pasirinkimą.

Aukštos kokybės medžiagos: odai nekenksmingi ir gerai sugeriantys rankšluosčiai

Atsižvelgiant į pageidaujamas rankšluosčio savybes, galima rinktis įvairias medžiagas. Medvilniniai modeliai yra itin mėgstami. Natūralus pluoštas gerai sugeria drėgmę, yra švelnus odai ir labai lengvai prižiūrimas. Medvilninius rankšluosčius galima skalbti iki 60 laipsnių Celsijaus temperatūroje, siekiant pašalinti mikrobus ir nešvarumus. Jei pageidaujate itin greitai džiūstančių rankšluosčių, idealiai tinka rankšluosčiai, kurių sudėtyje yra sintetinių medžiagų, pvz., poliesterio. Nepriklausomai nuo to, ar rankšluosčiai pagaminti iš natūralių, ar sintetinių medžiagų, jie gaminami iš frotinio audinio. Frotinis rankšluostis sudarytas iš mažų kilpelių ir būna švelnesnis arba šiurkštesnis. Dėl šiurkštaus paviršiaus rankšluosčiai gerai sugeria drėgmę, yra patvarūs ir purūs.

Koks dydis yra tinkamas?

Nuo galvos iki pirštų galiukų: Ne veltui rankšluosčiai būna skirtingų dydžių. Rankoms nusausinti skirtas rankšluostis yra mažiausias, maždaug 30 cm x 50 cm, ir dažnai naudojamas kaip rankšluostis svečiams, o pirties ir paplūdimio rankšluostis yra didesnis nei visi kiti. Tam yra svari priežastis. Dideli rankšluosčiai gali būti naudojami kaip pagrindas, ant kurio patogiai telpa visas kūnas. Saunos rankšluosčiai yra gana siauri, kad tilptų ant medinių pirties suolų. Klasikinis 50 cm x 100 cm dydžio rankšluostis puikiai tinka nusišluostyti po dušo. Jis taip pat puikiai tinka plaukams džiovinti ir tipiškam turbanui po dušo. Jei mėgstate pilnai apsigaubti rankšluosčiu, geriausia rinktis 70 cm x 140 cm dydžio modelį.

Harmonija vonios kambaryje: patrauklus dizainas ir spalvos

Rankšluosčiai ne tik stebina savo praktinėmis savybėmis, bet ir sukuria vonios kambario akcentus. Kiekvienam stiliui mes siūlome įvairaus dizaino ir spalvų rankšluosčius. Jei manote, kad jūsų vonios kambarys yra baltas ir per daug paprastas? Tada suteikite gyvenimo džiaugsmo spalvingais rankšluosčiais ir akį traukiančiais raštais. Gėlių ir gyvūnų raštai suteikia egzotikos, o dryžiai ar langeliai atrodo klasikiniai ir stilingi. Kita vertus, jei vonios kambaryje jau vyrauja tam tikra spalva, pavyzdžiui, plytelės, dušo užuolaida ar vonios kilimėlis, geriausia rinktis derančius tonus. Pavyzdžiui, jei vonios kambaryje yra mėlynų akcentų, galite rinktis rankšluosčius iš plačios mėlynų atspalvių paletės. Tokiu būdu paįvairinsite spalvinę gamą nesugadindami jos.

Pirkite rankšluosčius internetu Douglas parduotuvėje

Geras rankšluostis tausoja odą, patikimai nusausina ir kartu puikiai atrodo. Mūsų asortimente yra aukštos kokybės medžiagų, garsių dizainerių sukurtų dizainų ir jūsų poreikius atitinkančių dydžių. Norėtumėte savo vonios kambarį paversti SPA oaze? Tada peržiūrėkite mūsų vonios kambario reikmenis. Ramiai peržiūrėkite asortimentą, užsisakykite rankšluosčius internetu ir laukite pristatymo tiesiai į namus.

GROŽIO PASAULIS DABAR DAR ARČIAU TAVĘS!

Atsisiųsk mūsų programėlę!