Veidrodžiai

Rūšiuoti:
Filtrai

Kosmetikos veidrodis patogioms grožio procedūroms

Kosmetikos veidrodis – tobulai suformuoti antakiai, tiksliai nubrėžtas akių kontūras ir elegantiškos raudonos lūpos. Nepriekaištingam makiažui veidrodis makiažui yra tiesiog būtinas. Būkime sąžiningi, jei norint pasidaryti makiažą reikia gerokai pasilenkti virš kriauklės, tai tikrai nepalengvina kasdienės rutinos. Todėl veidrodis makiažui, dar vadinamas kosmetikos veidrodžiu arba tualetinio staliuko veidrodžiu, yra praktiškas vonios kambario arba vietos, kurioje norite pasidaryti makiažą ir pasirūpinti savo išvaizda, priedas.

Kosmetikos veidrodis, tinkamiausias modelis jums

Geras veidrodis makiažui leidžia tiksliai matyti detales. Todėl dauguma modelių turi praktišką padidinimo funkciją. Priklausomai nuo to, kaip tiksliai norite matyti savo veidą ir odą, galite rinktis kosmetikos veidrodį su 5, 7 arba 10 kartų padidinimu. Taip pat galite rinktis šiuos variantus:

  • Pastatomas veidrodis: Šis veidrodis makiažui turi tvirtą stovą. Kad galėtumėte jį pastatyti ten, kur jums reikia.
  • Sieninis veidrodis: Šis modelis skirtas pritvirtinti prie sienos. Tai reiškia, kad nereikia vietos pastatymui. Tokį veidrodį makiažui geriausia tvirtinti naudojant varžtus arba tinkamus klijus. Beje, taip pat galite rasti didelių sieninių veidrodžių.
  • Veidrodis makiažui su siurbtukais : Šį praktišką universalų veidrodį galite lengvai pritvirtinti prie sienos su siurbtukais. Dėmesio, kad jis gerai laikytųsi, turėtumėte jį tvirtinti prie plytelėmis išklotos sienos.
  • Nešiojamasis veidrodis makiažui: Šis variantas puikiai tinka kelionėms. Šio tipo veidrodžiai makiažui paprastai yra mažesni ir juos galima atidaryti ir uždaryti.

Patarimas: Kai kuriuose veidrodžiuose makiažui yra integruotas apšvietimas. Jie tolygiai apšviečia veidą ir neakina – puikiai tinka vonios kambariuose, kuriuose mažai dienos šviesos. Itin aukštos kokybės modeliuose taip pat galima reguliuoti atitinkamą šviesos spalvą – nuo šiltai baltos iki baltos dienos šviesos. Tačiau dėmesio, daugumai šių veidrodžių makiažui reikia maitinimo jungties.

Nuo paprastumo iki ekstravagancijos: Štai kokie stilingi gali būti kosmetikos veidrodžiai

Veidrodis makiažui yra ne tik praktiškas, bet ir labai stilingas aksesuaras namams. Nuo paprastų kosmetikos veidrodžių sidabriniais rėmeliais iki akį traukiančių veidrodžių makiažui su vario spalvos laikikliais – veidrodžiai makiažui gali būti įvairių dizainų jūsų individualiam stiliui. Todėl jūsų kasdienė grožio rutina tampa dvigubai smagesnė! Patarimas: Pasirinkite veidrodį makiažui, derantį prie kitų aksesuarų. Ką manote, pavyzdžiui, apie tamsią keraminę muilinę šalia juodo veidrodžio makiažui su stovu? Peržiūrėkite mūsų vonios kambario priedų asortimentą.

Pirkite kosmetikos veidrodžius internetu – didelis pasirinkimas Douglo parduotuvėje

Nesvarbu, ar norite įsigyti profesionalų kosmetikos veidrodį su apšvietimu, ar domina paprastas modelis su stovu, mūsų internetinėje parduotuvėje rasite įvairiausių veidrodžių makiažui, kurie atitiks kiekvieno skonį. Pasisemkite įkvėpimo ir pasirinkite mėgstamiausią.

GROŽIO PASAULIS DABAR DAR ARČIAU TAVĘS!

Atsisiųsk mūsų programėlę!