Lūpų blizgiai

(101)
Rūšiuoti:
Filtrai

Klasikinių spalvų ir madingų atspalvių lūpų blizgesys

Švelnus blizgesys, aksominis pojūtis ir labai lengvas naudojimas. Mūsų svetainėje rasite įvairų pasirinkimą – nuo permatomo lūpų blizgesio iki švelnių atspalvių, pvz., raudonmedžio ir abrikoso, iki ryškiai raudonos ar rožinės spalvos su blizgučiais.

Lūpų blizgesys suteikia lūpoms pilnumo ir glotnumo

Skaidrus lūpų blizgesys puikiai atrodo vienas arba kaip lūpų dažų viršutinis sluoksnis, suteikiantis ypatingą švytėjimo efektą. Jei lūpų blizgesiu norite suteikti lūpoms šiek tiek spalvos, galite rinktis šaltus atspalvius su mėlynu atspalviu ir šiltus atspalvius su oranžiniu atspalviu. Jie atitinkamai pabrėžia šaltą arba šiltą odos spalvą. Savo odos tipą galite nustatyti pažvelgę į vidinę dilbio pusę: ar mažos riešo venos atrodo labiau melsvos, ar žalsvos? Melsva spalva rodo šaltą odos spalvą, o žalia – labiau šiltą odos spalvą. Pavyzdžiui, įdegusią bronzinę veido spalvą galite paryškinti švelniu abrikoso spalvos lūpų blizgesiu. O violetinis atspalvis itin tinka šviesiai odai.

Teisingai tepkite lūpų blizgį

Lūpų blizgesį itin lengva tepti dėl ypatingos blizgios ir lengvos konsistencijos. Nepriekaištingai atrodysite, jei prieš tai patepsite lūpas balzamu. Tada neutralios spalvos lūpų pieštuku nubrėžkite lūpų kontūrą, kad lūpų blizgesys neišsilietų. Kad lūpos būtų blizgios, pirmiausia patepkite jas mėgstamais lūpų dažais, kaip įprasta. Tada atsargiai tepkite lūpų blizgį nuo lūpų vidurio į išorę.

Pirkite lūpų blizgesį internetu Douglas svetainėje

Spindintis blizgesys ir švelni priežiūra: mūsų internetinėje svetainėje rasite platų populiarių prekių ženklų lūpų blizgesių atspalvių asortimentą. Internetinėje parduotuvėje galite lengvai filtruoti pagal norimą spalvą, priežiūros savybes ir poveikį. Įsigykite mėgstamiausių prekių dabar arba pradžiuginkite mylimą žmogų gimtadienio, Motinos dienos ar Kalėdų proga.

GROŽIO PASAULIS DABAR DAR ARČIAU TAVĘS!

Atsisiųsk mūsų programėlę!