PHYTO

  

PHYTO

(28)
Kategorijos
Filtrai

PHYTO - Plaukų priežiūros priemonių, sukurtų žolelių pagrindu, pradininkas

Maždaug prieš 60 metų įžymybių kirpėjas Patrick Alès svajingame Provanso krašte surado senus gydytojo rankraščius. Sužavėtas augalų pasaulio, jis dėjo visas pastangas, kad galėtų panaudoti natūralias gydomąsias žolelių savybes plaukų priežiūrai. Netrukus Alès sukūrė pirmuosius tik vaistažolių pagrindu pagamintus produktus. 1969 m. jis įkūrė įmonę PHYTO, kurios gaminiai nenustoja džiuginti klientų Prancūzijoje ir už jos ribų.

Gamta, mokslas ir inovacijos vešliems plaukams

Net ir šiandien šio prancūziško prekių ženklo naudotojai sėkmingai naudojasi revoliuciniais jo įkūrėjo atradimais. PHYTO kuria formules, kurios pasižymi dideliu veikliųjų medžiagų kiekiu. Daugelio populiarių produktų pagrindinis ingredientas yra augalų ekstraktai, o ne vanduo. PHYTO produktų privalumai:

  • Švelnus valymas: PHYTO siūlo šampūnus visų tipų plaukams – nuo apimties suteikiančių ir drėkinančių iki saugančių spalvą. Simondsijų pienas maitina galvos odą, pelynų ekstraktas intensyviai drėkina plaukus, o citrusų aliejus ir pelargonijų ekstraktas mažina plaukų riebalavimąsi.
  • Giliai veikianti priežiūra: plaukų kaukės, kurių nereikia išskalauti, suteikia jūsų plaukams ypatingo žvilgesio. Maitinamieji ingredientai, tokie kaip saldžiųjų apelsinų aliejus ir sapotės sviestas, dėl unikalios sudėties švelniai atskleidžia savo puoselėjamąjį poveikį.
  • Ilgai išliekanti šukuosena: išbandykite PHYTO lako plaukams efektyvumą. Aukštos kokybės šilko pluošto baltymai apsaugo jūsų plaukus ir suteikia joms spindesio. Tuo pat metu derva ir kinrožių ekstraktas švelniai fiksuoja šukuoseną, kad ji atrodytų stulbinamai.

Naujoviškos PHYTO receptūros grindžiamos koncentruota augalų ekstraktų galia. Nesvarbu, ar jūsų plaukai sausi, pažeisti, linkę greitai riebaluotis ar lūžinėjantys: Šio prancūzų prekių ženklo produktai leis jūsų plaukams sušvytėti gamtos galia. Sužinokite, kas slypi jūsų plaukų sruogelėje.

Įsigykite PHYTO plaukų priežiūros priemones DOUGLAS internetinėje parduotuvėje

PHYTO produktai atskleis jūsų plaukų potencialą. Šis prekių ženklas derina mokslines naujoves ir šimtmečių senumo žinias apie vaistažoles. Internetinėje Douglas parduotuvėje susipažinkite su jūsų plaukų tipui tinkamais produktais ir užsisakykite juos patogiai į namus. Vos po kelių dienų galėsite palepinti savo plaukus švelnia priežiūra – PHYTO produktai švelniems ir minkštiems plaukams.

GROŽIO PASAULIS DABAR DAR ARČIAU TAVĘS!

Atsisiųsk mūsų programėlę!