Dirbtinės blakstienos

(45)
Rūšiuoti:
Filtrai

Dirbtinės blakstienos: dramatiškam žvilgsniui

Storos, ilgos ir užriestos blakstienos sukuria kerintį žvilgsnį. O jei norite pasiekti didesnį efektą nei naudojant blakstienų tušą, rinkitės dirbtines blakstienas. Tačiau kurios iš jų yra tikrai geros? Mūsų svetainėje rasite didelį įvairių prekių ženklų dirbtinių blakstienų, skirtų natūraliai išvaizdai arba įdomiems efektams, pasirinkimą.

Raskite jums tinkančias dirbtines blakstienas

Kuo labiau dirbtinės blakstienos skiriasi nuo natūralių blakstienų savo ilgiu ir apimtimi, tuo įspūdingesnis efektas. Aukštos kokybės dirbtinės blakstienos dėl kruopštaus išdėstymo ir skirtingo ilgio plaukelių užtikrina natūralų žvilgsnį. Atsižvelgdami į individualius poreikius, galite rinktis įvairius variantus.

Sintetinės blakstienos ar dirbtinės blakstienos iš tikrų plaukų?

Šie populiarūs grožio priedai gali būti pagaminti iš įvairių medžiagų. Galite rinktis blakstienas iš natūralių plaukų arba sintetinių medžiagų. Šiandien aukštos kokybės sintetinės blakstienos yra tokios geros, kad pastebimi tik minimalūs skirtumai.

Atskiri blakstienų kuokšteliai ar blakstienų linija?

Atskirai pritvirtinti blakstienų kuokšteliai atrodo itin natūraliai. Šiek tiek pasipraktikavę, galite jas labai tiksliai priderinti prie blakstienų linijos ir patys nustatyti jų skaičių, kad pasiektumėte norimą intensyvumą. Didelio kiekio blakstienų kuokštelių klijavimas gali pareikalauti šiek tiek daugiau laiko. Atsargiai elgiantis, atskiras dirbtines blakstienas galima nešioti kelias dienas. Jei norite įspūdingo žvilgsnio su ilgomis užriestomis blakstienomis tik vienai dienai, išbandykite ištisines dirbtines blakstienas. Suklijuokite jas išilgai blakstienų linijos. Ištisinės dirbtinės blakstienos paprastai laikosi apie 10–12 valandų. Gerai prižiūrint, šias dirbtines blakstienas galite naudoti kelis kartus.

Magnetinės blakstienos: Alternatyva be klijavimo

Kaip alternatyva klijuojamoms blakstienoms taip pat yra dirbtinių blakstienų, kurios tvirtinamos naudojant magnetus. Tai veikia pagal tokį principą: jūsų blakstienas viršuje ir apačioje pridengia dirbtinės blakstienos, kurios sujungiamos mažyčiais magnetais.

Dirbtinių blakstienų klijavimas – nuoseklus vadovas

Užsiklijuoti dirbtines blakstienas visai nesudėtinga. Šiame trumpame mokomajame vaizdo įraše parodysime, kaip vos keliais žingsniais pritaikyti ir priklijuoti blakstienas. Tačiau būtinai vadovaukitės konkretaus pasirinkto gaminio instrukcijomis.

Pirmas žingsnis: Dirbtinių blakstienų pritaikymas ir paruošimas

Atsargiai pincetu išimkite blakstienų liniją iš pakuotės. Norėdami suteikti blakstienų linijai natūralią formą, suimkite ją pirštų galiukais abiejuose galuose, kad ji būtų išlenkta. Palaikykite šioje padėtyje kelias sekundes. Daugeliu atvejų dirbtinė blakstienų linija taip pat būna šiek tiek per ilga. Norėdami įvertinti ilgį, pridėkite ją prie akies. Jeigu matote, kad yra per ilgos dirbtinės blakstienos, nukirpkite išorėje išsikišusį gabalėlį. Dėmesio: Netrumpinkite blakstienų linijos iš vidinės pusės. Ją atpažinsite iš trumpesnių blakstienų.

Antras žingsnis: Užtepkite klijų

Prieš tepdami klijus, akių pieštuku nubrėžkite dirbtinių blakstienų liniją ant voko. Taip išvengsite vėlesnio spalvų perėjimo. Tada iš tūbelės išspauskite žirnio dydžio blakstienų klijų kiekį. Naudodami šepetėlį arba specialų aplikatorių užtepkite šiek tiek klijų ant dirbtinių blakstienų pagrindo. Patarimas: Mažiau yra daugiau – užtenka labai plono blakstienų klijų sluoksnio.

Trečias žingsnis: Dirbtinių blakstienų užklijavimas

Naudokite blakstienų rietiklį arba pirštus, kad dirbtines blakstienas uždėtumėte tiesiai ant blakstienų linijos. Įsitikinkite, kad trumpesnės blakstienos yra viduje, o ilgesnės – išorėje. Kai būsite patenkinti savo padėtimi, prispauskite blakstienas kuo arčiau blakstienų linijos. Toliau eikite iš vidaus į išorę ir įsitikinkite, kad visa blakstienų linija yra viename lygyje.

Ketvirtas žingsnis: Dirbtinių blakstienų dažymas

Kad spalvota pudra nepatektų ant dirbtinių blakstienų, akių šešėlius geriau padengti prieš klijuojant blakstienas. Tačiau, jei norite atrodyti natūraliai, blakstienų tušą turėtumėte tepti tik po to. Blakstienų tušas padeda paslėpti perėjimą tarp tikrų ir dirbtinių blakstienų.

Kaip nuimti dirbtines blakstienas?

Paimkite vatos diskelį ir užtepkite ant jo šiek tiek akių makiažo valiklio. Tada kelioms sekundėms uždėkite jį ant blakstienų linijos. Kai klijai suminkštės, lėtai ir atsargiai nuimkite dirbtines blakstienas, pradėdami nuo vidinio akies kampo. Jei blakstienos neatsiklijuoja be pasipriešinimo, užtepkite dar šiek tiek valiklio ir bandykite dar kartą.

Dirbtinių blakstienų valymas ir priežiūra: Kaip tai daryti

Jei rūpestingai prižiūrėsite dirbtines blakstienas, galėsi jas naudoti daug kartų. Aukštos kokybės blakstienos gali būti pakartotinai naudojamos iki penkiolikos kartų, jei jos yra labai gerai prižiūrimos. Neplaukite blakstienų po tekančiu vandeniu. Vietoj to galite atlikti šiuos veiksmus:

  1. Geriausias būdas pašalinti blakstienų klijų likučius yra pincetas. Norėdami švelniai nuvalyti blakstienų tušą, kelioms minutėms padėkite blakstienas tarp dviejų vatos diskelių, pamirkytų akių makiažo valiklyje.
  2. Tada kruopščiai nuvalykite makiažą. Jei norite nuvalyti atskiras blakstienas, tam tinka vatos diskelis.
  3. Riebalų likučius geriausia pašalinti alkoholiu. Privalumas tas, kad dirbtinės blakstienos tuo pačiu metu ir dezinfekuojamos. Tam tinka ir ausų krapštukai.
  4. Geriausia blakstienas laikyti sandarioje dėžutėje arba originalioje pakuotėje.

Pirkti dirbtines blakstienas internetinėje svetainėje Douglas

Su dirbtinėmis blakstienomis per trumpą laiką jūsų žvilgsnis tas nepakartojamas. Mūsų internetinėje parduotuvėje galite rasti įvairių formų, dydžių ir dizaino dirbtinių blakstienų. Sintetinės arba pagamintos iš natūralių plaukų, blakstienų kuokšteliai arba blakstienų juostelės: Visus variantus lengva naudoti, o atitinkami blakstienų klijai įeina į rinkinį arba juos galite užsisakyti atskirai. Atraskite savo mėgstamiausias dirbtines blakstienas internetu dabar.

GROŽIO PASAULIS DABAR DAR ARČIAU TAVĘS!

Atsisiųsk mūsų programėlę!