Kūno kremai, drėkinamosios kūno priežiūros priemonės

(284)
Rūšiuoti:
Filtrai

Kūno losjonas – pamaitinta viso kūno odą

Maitinantis ir švelniai kvepiantis kūno losjonas lepina visą jūsų kūno odą. Nesvarbu, ar po dušo, ar papildomam drėkinimui - losjonas kūnui su vertingais aliejais ir augaliniais ekstraktais drėkina odą nuo galvos iki pirštų galiukų. Taip ilgam atsisveikinsite su sausomis alkūnėmis, negyvomis odos ląstelėmis ir pan.

Pasirinkite tinkamą losjoną kūnui pagal savo odos tipą

Geras kūno losjonas greitai įsigeria ir ilgam aprūpina drėgme. Norint puikiai prižiūrėti odą, svarbu pasirinkti tinkamą losjoną kūnui pagal savo odos tipą. Svarbu yra losjono kūnui konsistencija, t. y. ar jis tirštas, ar skystas, ir sudedamosios dalys.

  • Sausai odai reikia gausiai drėkinančio losjono kūnui. Atkreipkite dėmesį į tokias sudedamąsias dalis kaip karbamidas, keramidai, glicerinas ir aliejai, pavyzdžiui, skvalenas, taukmedžio sviestas ir simondsijų aliejus. Jie stiprina odos barjerą ir apsaugo nuo drėgmės praradimo.
  • Jautriai odai turėtumėte rinktis kūno losjoną be kvepalų, eterinių aliejų, džiovinančių alkoholių, dažiklių ir konservantų. Reikėtų atkreipti dėmesį į tokias raminančias sudedamąsias dalis kaip alavijas, pantenolis ir alantoinas.
  • Jei ieškote ypatingo SPA pojūčio arba itin mėgstate kvepalus, galite naudoti ir prie jų derantį losjoną kūnui su tuo pačiu kvapu. Tokiu būdu užtikrinamas harmoningas kvapas.

Pirkti kūno losjoną internetu DOUGLAS

Kūno oda dažnai apleidžiama – dabar ją drėkinkite tinkamu kūno losjonu. Ieškote itin turtingos sudėties priežiūros priemonių, pavyzdžiui, žiemai? Tuomet susipažinkite su mūsų kūno sviestų ir aliejų asortimentu, kurie suteiks jūsų odai šilko švelnumo.

GROŽIO PASAULIS DABAR DAR ARČIAU TAVĘS!

Atsisiųsk mūsų programėlę!