MAISTAS SVEIKATAI

(5)
Kategorijos
Filtrai

Maistas sveikatai – maisto papildai gerai savijautai

Sveikata yra vienas iš svarbiausių gyvenimo aspektų, todėl tinkamai pasirūpinti savo kūnu ir psichologine būkle būtina kiekvienam. Douglas internetinėje parduotuvėje rasite aukštos kokybės Maistas sveikatai prekės ženklo maisto papildus, kurie padės jums palaikyti gerą savijautą ir stiprinti imuninę sistemą.

Maistas sveikatai siūlo unikalius, liposominius maisto papildus, kurie sukurti taip, kad organizmas galėtų įsisavinti didesnę dalį suvartojamų vitaminų. Įprasti maisto papildai, veikiami virškinimo terpės, praranda dalį sveikatai naudingų medžiagų. Liposominė technologija veikia kaip transportavimo sistema, kuri apsaugo naudingas medžiagas ir užtikrina, kad kuo daugiau suvartojamų vitaminų ir mineralų nukeliautų į reikiamas organizmo ląsteles.

Papildai imunitetui stiprinti liposomose – efektyviam medžiagų įsisavinimui

Tinkamai subalansuota mityba ir kokybiški maisto papildai gali padėti stiprinti organizmo imuninę sistemą. Maistas sveikatai siūlo išskirtinius maisto papildus imunitetui – nuo vitaminų ir mineralų liposomose iki šafranu ir gerosiomis bakterijomis praturtintų maisto papildų.

Maisto papildai imunitetui stiprinti turėtų būti pasirenkami atsižvelgiant į organizme esančius vitaminų deficitus. Dažniausiai pasitaikantis vitamino D3 deficitas gali sukelti mineralų, tokių kaip kalcio ir fosforo, įsisavinimo problemas, kas ilgainiui gali sukelti kaulų skausmus, paskatinti jų trapumą, taip pat, sukelti raumenų silpnumą ir skausmą. Todėl imuniteto stiprinimui dažniausiai pasirenkamas vitamino D3 papildas, kuris padeda palaikyti normalią kalcio koncentraciją kraujyje, dantų būklę, kaulų ir raumenų funkciją ir bendrą imuninės sistemos veiklą.

Papildai imunitetui ir psichologinei pusiausvyrai

Douglas asortimente rasite produktus, kurie padės jums išlikti sveikiems ir energingiems net ir besikeičiant orams ar siaučiant virusams. Papildai imunitetui yra praturtinti vitaminais ir mineralais, kurie būtini organizmo apsauginei funkcijai palaikyti ir ją gerinti, ypač keičiantis sezonams ar po susirgimų.

Dažnu atveju, vienu iš imuniteto nusilpimo veiksnių gali būti stresas, todėl itin svarbu palaikyti ne tik reikiamą vitaminų ir mineralų lygį, bet ir užtikrinti psichologinę pusiausvyrą. Natūralios sudėties maisto papildai su šafranu, ciberžole ir aktyviaisiais vitaminais padeda palaikyti normalią psichologinę funkciją, tuo pačiu aprūpinant organizmą būtinaisiais vitaminais normaliai imuninei funkcijai palaikyti.

Svarbu pabrėžti, kad prieš pradedant bet kurio maisto papildo vartojimą būtina pasitarti su gydytoju arba vaistininku, o dar geriau – atlikti kraujo tyrimus tiksliems deficitams nustatyti.

Maistas sveikatai Douglas internetinėje parduotuvėje

Rinkdamiesi Maistas sveikatai produktus Douglas internetinėje parduotuvėje, galite būti tikri, kad gausite aukščiausios kokybės papildus imunitetui ir gerai savijautai, kurie atitinka jūsų sveikatos poreikius. Mūsų profesionalų komanda nuolat dirba, kad pasiūlytų jums naujus ir veiksmingus maisto papildus sveikai gyvensenai.

Douglas internetinėje parduotuvėje apsipirkti lengva ir patogu – galėsite pasirinkti iš plataus maisto papildų ir kitų sveikatos puoselėjimo produktų asortimento, kuriame rasite viską, ko reikia jūsų gerovei. Mes siekiame ne tik teikti aukščiausios kokybės produktus, bet ir užtikrinti jūsų pasitenkinimą bei gerą savijautą, todėl kilus klausimams dėl tinkamo papildo pasirinkimo, galite pasitarti su mūsų konsultantais.

GROŽIO PASAULIS DABAR DAR ARČIAU TAVĘS!

Atsisiųsk mūsų programėlę!