Plaukų apsauga nuo karščio

(55)
Rūšiuoti:
Filtrai

Apsauga nuo karščio – privaloma kasdienės plaukų priežiūros priemonė

Džiovinkite, tiesinkite, garbanokite – išbandykite įvairius stilius ir džiaukitės gerai prižiūrėtais bei stipriais plaukais, naudodami apsaugą nuo karščio. Šios priemonės užtikrina, kad plaukai būtų minkšti ir švelnūs net po intensyvaus šukavimo aukštoje temperatūroje. Apsaugos nuo karščio formulė apgaubia plaukus kaip apsauginis sluoksnis ir kartu suteikia jiems daug maitinamųjų medžiagų, todėl plaukai blizga net esant 230 laipsnių Celsijaus temperatūrai.

Intensyvi plaukų priežiūra ir apsauga

Užbaikite plaukų priežiūros procedūras naudodami apsaugą nuo karščio. Tai paprasta naudoti priemonė, kuri užtikrina lengvą šukavimą ir blizgesį, kuriam neįmanoma atsispirti. Praturtinta vertingais aliejais, alaviju ir pantenoliu, apsauga nuo karščio maitina ir apsaugo plaukus iki pat galiukų. Ji tinka įvairiems plaukų poreikiams ir yra lengvai naudojama. Dėl praktiško buteliuko su purškikliu galite tolygiai paskirstyti produktą ant rankšluosčiu nusausintų plaukų. Apsauga nuo karščio apsaugo nuo plaukų galiukų skilinėjimo ir lūžinėjimo, kurį sukelia karštis. Kartu jis skleidžia malonų gaivų kvapą. Be plaukų apsaugos nuo karščio, naudokite maitinamąjį kondicionierių arba plaukų kaukę dar intensyvesnei priežiūrai.

Įsigykite veiksmingą apsaugą nuo karščio DOUGLAS

Nesvarbu, ar jūsų plaukai ploni, ar garbanoti – apsauga nuo karščio išsiskiria turtinga sudėtimi, suteikiančia plaukams gyvybingumo ir blizgesio. Todėl kasdien galite ramia sąžine kurti naujas šukuosenas. Dabar Douglas internetinėje parduotuvėje atraskite mėgstamų prekių ženklų apsaugą nuo karščio ir patogiai užsisakykite ją tiesiai į namus.

GROŽIO PASAULIS DABAR DAR ARČIAU TAVĘS!

Atsisiųsk mūsų programėlę!