OSCAR DE LA RENTA

(7)
Kategorijos
Filtrai

Oscar de la Renta – kvepalai moterims, skirti rafinuotam skoniui

Visame pasaulyje žinomas mados dizaineris Oscar de la Renta gimė 1932 m. Dominikos Respublikoje. Sulaukęs vos 18 metų jis persikėlė į Madridą, kur studijavo tapybos meną. Tačiau netrukus jis atsidavė savo aistrai madai. Po sėkme karūnuotos veiklos garsiuose Madrido, Paryžiaus ir Niujorko mados namuose jis įkūrė savo prekių ženklą. Pirmuosius kvepalus Oscar de la Renta išleido 1977 m. Šio prekių ženklo kvepalai savo elegantiškomis ir prabangiomis natomis žavi moteris visame pasaulyje. Kaip ir kurdamas drabužius, Oscar de la Renta kvepalų gamyboje daug dėmesio skyrė kokybei. Atraskite unikalias „Oscar de la Renta" kompozicijas ir įsigykite kvepalus internetinėje Douglas parduotuvėje. Čia rasite išsamią informaciją ir klientų atsiliepimus apie produktus. Praktinės priemonės, tokios kaip mūsų virtualus kvapų konsultantas, palengvina naujų kvepalų paieškas, atrasite Oscar de la Renta kvepalus, kaip Alibi ir Bella.

Bella Blanca – odė gamtai

Oscar de la Renta parfumuotas vanduo Bella Blanca jus sužavės. Kuriant šiuos kvepalus moterims parfumerius įkvėpė gamtos grožis ir nuostabūs jos aromatai. Iš pradžių juntama gaivi viršutinė Bella Blanca kvapo nata. Ją sudaro frezijos, žaliosios kriaušės, mandarinų ir juodųjų serbentų aromatai. Po šio vaisių ir gėlių mišinio kvapas pereina į vidurinę natą. Pagrindinis vaidmuo čia tenka baltiems žiedams. Šiai kompozicijai nepakartojamo žavesio suteikia pakalnutės, jazminai, našlaičių žiedai ir baltos rožės. Galiausiai pajusite šiltą pagrindinę natą. Joje susipina baltasis santalas, ambroksanas, kašmeranas ir persikai. Rezultatas – laikui nepavaldus ir natūralus aromatas moterims, puikiai tinkantis šiltajam metų laikui. Žiemos metu jis sužadina prisiminimus apie saulėtas dienas ir pakelia nuotaiką. Parfumuoto vandens buteliukas puikiai pabrėžia moterišką, elegantišką ir drauge natūralią kvepalų aurą. Prekių ženklas Oscar de la Renta didelę reikšmę teikia gundančiai išvaizdai ne tik savo mados kūriniuose, bet ir flakonų dizaine. Flakonėlį puošia daugybė subtilių baltų gėlių ir lapelių, todėl jis taps bet kokio tualetinio stalelio puošmena. Parfumuotas vanduo Bella Blanca yra išskirtinis nišinis kvepalų aromatas moterims, nebijančioms laužyti nusistovėjusių tendencijų. Todėl jis lydės jus daugelį metų ir tiks tiek kasdienai, tiek ypatingomis progomis. Pasidovanokite šį išskirtinį kūrinį sau arba padovanokite jį mylimam žmogui.

Priežiūra su Oscar de la Renta produktais

Kas gali būti geriau nei mėgautis mėgstamu aromatu kasdienių grožio procedūrų metu? Oscar de la Renta aromatą Bella Blanca galima įsigyti ne tik kaip parfumuotą vandenį. Douglas parduotuvėje taip pat rasite atitinkamo aromato kūno losjoną kasdienei kūno odos priežiūrai. Jis suteikia odai taip reikalingos drėgmės. Pajuskite, kokia glotni yra oda patepus šiuo losjonu. Be to ir parfumuoto vandens Bella Blanca aromatas bus intensyvesnis naudojant šį kūno losjoną. Mūsų patarimai ir gudrybės padės paryškinti kvepalų moterims savitumą naudojant prie jų derančius dezodorantus ir dušo želę. Išbandykite ir palepinkite save prabangiais Oscar de la Renta kvepalais ir priežiūros priemonėmis.

GROŽIO PASAULIS DABAR DAR ARČIAU TAVĘS!

Atsisiųsk mūsų programėlę!