MEMOIZE LONDON

MEMOIZE LONDON

Tai nišinis, britiškas, prabangios parfumerijos brandas. Jo tikslas per aromatą sukurti emocinį ryšį. Vardas Memoize kilęs iš prancūzų kalbos ir išvertus reiškia „atsiminimai“.  Aromatai ir atsiminimai turi galingą ryšį mūsų pasąmonėje, kvapai gali sukelti įvairias emocijas per prisiminimus. MEMOIZE LONDON tai harmoninga pusiausvyra tarp aromatų ir žmonių pojūčių.

MEMOIZE LONDON - meistriškai sukurtų aromatų kolekcija, kuri per emocijas, jausmus ir prisiminimus užfiksuoja daugybę gyvenime patirtų akimirkų, išgyvenimų, susitikimų.  Kvapas - vienas iš galingiausių žmogaus pojūčių, ir geriausia užuomina apie kažką  jausto ir pažįstamo. Jis gali sukelti ypatingus prisiminimus ar nuostabias mūsų gyvenimo akimirkas, kurias mes branginame savo atmintyje.

MEMOIZE LONDON aromatai provokuoja mūsų mintis prisiminti įsimintiniausias akimirkas.

MEMOIZE LONDON didžiuojasi tuo, kad remia mažus, nepriklausomus Didžiosios Britanijos gamintojus ir tiekėjus.  Rankų darbo mediniai kamšteliai pagaminti amatininkų Jorkšyro mieste, rankų darbo kvepalų dėžutės pagamintos Lesteršyre,  o kvepalai išpilstyti nedideliame fabrike Lincolnshire Wolds mieste.

Visi  kvepalų komponentai išskirtinai prabangūs. Tai galima pajusti vos paėmus dėžutę į rankas.

Visi MEMOIZE LONDON produktai

Kategorijos
Filtrai

GROŽIO PASAULIS DABAR DAR ARČIAU TAVĘS!

Atsisiųsk mūsų programėlę!