PRISTATYMAS

 
Pristatymo būdai Sąlygos Kaina

Internetinė parduotuvė,

L. Zamenhofo g. 3, Vilnius 

netoli PC BIG

(įėjimas iš vidinės kiemo pusės) 

GREIČIAUSIAI - užsakymą paruošime tą pačią dieną, jei jį atliksite iki 12 val., atsiimti galėsite po 16 val.

Apie galimą atsiėmimą iš karto informuosime Jus SMS žinute bei el. paštu.

Siuntas galima atsiimti:

I-V 9:00-19:00,

VI-VII 9:00-18:00.

 

NEMOKAMAI

 

DOUGLAS parduotuvėse (parduotuvių sąrašą su darbo laiku rasite čia)

Siuntos pristatomos per 1-2 darbo dienas. Savaitgaliais ir švenčių dienomis siuntos nepristatomos.

NEMOKAMAI 

DPD Pick up paštomatai

Siuntos pristatomos per 1-2 darbo dienas, priklausomai nuo jūsų pasirinkto paštomato apkrovimo. Siuntos saugomos iki 3 dienų.

2,90 €, jei užsakymo suma nesiekia 39 €. Jei užsakymo suma didesnė, pristatymas – nemokamas.

OMNIVA paštomatai

Siuntos pristatomos per 1-2 darbo dienas, priklausomai nuo jūsų pasirinkto paštomato apkrovimo. Į didžiųjų miestų paštomatus siuntos pristatomos ir šeštadieniais. Siuntos saugomos iki 7 dienų.

2,90 €, jei užsakymo suma nesiekia 39 €. Jei užsakymo suma didesnė, pristatymas – nemokamas.

LP EXPRESS paštomatai

Siuntos pristatomos per 1-2 darbo dienas, priklausomai nuo jūsų pasirinkto paštomato apkrovimo. Į didžiųjų miestų paštomatus siuntos pristatomos ir šeštadieniais. Siuntos saugomos iki 72 val.

2,90 €, jei užsakymo suma nesiekia 39 €. Jei užsakymo suma didesnė, pristatymas – nemokamas.

DPD kurjeris

Siuntos pristatomos per 1-2 darbo dienas. Savaitgaliais ir švenčių dienomis siuntos nepristatomos.

3,90 €, jei užsakymo suma nesiekia 39 €. Jei užsakymo suma didesnė, pristatymas – nemokamas. Užsakymams į Kuršių Neriją imamas papildomas 17,38 € už siuntinį mokestis.

 

Apie OMNIVA  ir LP EXPRESS paštomatus - tai patogus ir paprastas būdas atsisiųsti siuntą, nes ją atsiimti galėsite bet kuriuo Jums patogiu paros metu. Kai tik siunta pasieks Jūsų pasirinktą paštomatą, Jums bus išsiųsta sms žinutė. SVARBU! Nurodykite tikslų savo telefono numerį, nes būtent Jūsų nurodytu numeriu bus išsiųsta žinutė su siuntos atsiėmimo iš paštomato informacija.

SVARBU!

OMNIVA paštomatų tinkle veikia naujas funkcionalumas. Siuntų gavėjui užsisakius prekių maždaug tuo pat metu bei į tą patį paštomatą – jos gali būti sudedamos į vieną skyrelį, taip užtikrinant greitesnį siuntų atsiėmimo procesą.

Siuntos, kurios netelpa į pilnai užimtus paštomatus, bus automatiškai nukreipiamos į artimiausią laisvą OMNIVA paštomatą be išankstinio perspėjimo.

 

Apie DPD - pristatysime Jums siuntą Jūsų norimu adresu: į darbovietę, į namus ar kitu Jūsų norimu adresu. Pasirinkę šį pristatymo būdą, turite nurodyti šiuos duomenis: tikslų pristatymo adresą (pristatymo adresas gali skirtis nuo Pirkėjo adreso); mobiliojo telefono numerį; laiko intervalą (jei pristatymo adresas yra viename iš 10 didžiausių Lietuvos miestų); kitas aplinkybes, kurios svarbios pristatymo įvykdymui (pvz.: koduotos durys, apsauga ir pan.). Jei pristatymo adresas bus viename iš šių miestų - Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Marijampolėje, Tauragėje, Telšiuose, Utenoje – turite galimybę pasirinkti Jums patogų siuntinio pristatymo laiko intervalą: 8-18 val.; 18-22 val. Visuose kituose Lietuvos miestuose siuntinį pristatysime 8-18 val. Kurjeris informuos Jus apie numatomą pristatymo laiką iš vakaro. Taip pat Jūs gausite žinutę prieš pristatant Jums siuntinį.

 

Svarbu! Siunta atrodo apgadinta? Priimdami iš DPD kurjerio siutinį, kartu su juo užpildykite išorinės pakuotės pažeidimo aktą arba atsisakykite siuntos. Jei pažeistą siuntą radote OMNIVA bei LP EXPRESS paštomate, patikrinkite, ar nėra pažeistos viduje esančios prekės. Jei taip atsitiko, išorinius ir vidinius pažeidimus užfiksuokite nuotraukoje prie paštomato. Apie siuntų apgadinimo atvejus informuokite mus tel. 8 700 50058 darbo dienomis nuo 8 iki 18 val. arba el. paštu info@douglas.lt per 3 kalendorines dienas.

GROŽIO PASAULIS DABAR DAR ARČIAU TAVĘS!

Atsisiųsk mūsų programėlę!