PRISTATYMAS

Pristatymo informacija

 

 

NEMOKAMAS PRISTATYMAS! Minimali prekių krepšelio suma - 10 Eur.

Pristatymo būdai Sąlygos Kaina

Internetinė parduotuvė, L.Zamenhofo g. 3, Vilnius, netoli PC BIG

(įėjimas iš vidinės kiemo pusės) 

Užsakymą paruošime tą pačią dieną, jei jį atliksite iki 12 val., atsiimti galėsite po 16 val. Informuosime žinute ir el.paštu.

 NEMOKAMAI

DOUGLAS parduotuvėse (parduotuvių sąrašą su darbo laikais rasite čia)

Siuntos pristatomos per 1-3 darbo dienas. Savaitgaliais ir švenčių dienomis siuntos nepristatomos.

SVARBU! Nuo rugsėjo 13d. užsakymo atsiėmimas parduotuvėse pateikus Galimybių pasą.

 NEMOKAMAI

ZITICITY ziteris

Greitesnis pristatymas Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje darbo dienomis. Siuntos Vilniuje ir Kaune pristatomos tą pačią dieną arba sekančią darbo dieną jūsų pasirinktu adresu 18:00 - 22:00, jei užsakymas atliktas darbo dieną iki 12 val., Klaipėdoje - jei užsakymas atliktas darbo dieną iki 10 val.

2,99 Eur, jei užsakymo suma nesiekia 49 Eur. Jei užsakymo suma didesnė, pristatymas – nemokamas.

DPD Pick up paštomatai

Siuntos pristatomos per 1-2 darbo dienas. Siuntos saugomos iki 3 dienų.

2,50 Eur, jei užsakymo suma nesiekia 49 Eur. Jei užsakymo suma didesnė, pristatymas – nemokamas. 

OMNIVA paštomatai

Siuntos pristatomos per 1-2 darbo dienas. Į didžiųjų miestų paštomatus siuntos pristatomos ir šeštadieniais. Siuntos saugomos iki 7 dienų.

2,50 Eur, jei užsakymo suma nesiekia 49 Eur. Jei užsakymo suma didesnė, pristatymas – nemokamas. 

LP EXPRESS paštomatai

Siuntos pristatomos per 1-2 darbo dienas. Į didžiųjų miestų paštomatus siuntos pristatomos ir šeštadieniais. Siuntos saugomos iki 72 val.

2,50 Eur, jei užsakymo suma nesiekia 49 Eur. Jei užsakymo suma didesnė, pristatymas – nemokamas. 

DPD kurjeris

Siuntos pristatomos per 1-2 darbo dienas. Savaitgaliais ir švenčių dienomis siuntos nepristatomos.

3,20 Eur, jei užsakymo suma nesiekia 49 Eur. Jei užsakymo suma didesnė, pristatymas – nemokamas. Užsakymams į Kuršių Neriją imamas papildomas 17,38 Eur už siuntinį mokestis.

     

 

Apie OMNIVA  ir LP EXPRESS paštomatus - tai patogus ir paprastas būdas atsisiųsti siuntą, nes ją atsiimti galėsite bet kuriuo Jums patogiu paros metu. Kai tik siunta pasieks Jūsų pasirinktą paštomatą, Jums bus išsiųsta sms žinutė. SVARBU! Nurodykite tikslų savo telefono numerį, nes būtent Jūsų nurodytu numeriu bus išsiųsta žinutė su siuntos atsiėmimo iš paštomato informacija.

Apie DPD - pristatysime Jums siuntą Jūsų norimu adresu: į darbovietę, į namus ar kitu Jūsų norimu adresu. Pasirinkę šį pristatymo būdą, turite nurodyti šiuos duomenis: tikslų pristatymo adresą (pristatymo adresas gali skirtis nuo Pirkėjo adreso); mobiliojo telefono numerį; laiko intervalą (jei pristatymo adresas yra viename iš 10 didžiausių Lietuvos miestų); kitas aplinkybes, kurios svarbios pristatymo įvykdymui (pvz.: koduotos durys, apsauga ir pan.). Jei pristatymo adresas bus viename iš šių miestų - Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Marijampolėje, Tauragėje, Telšiuose, Utenoje – turite galimybę pasirinkti Jums patogų siuntinio pristatymo laiko intervalą: 8-18 val.; 18-22 val. Visuose kituose Lietuvos miestuose siuntinį pristatysime 8-18 val. Kurjeris informuos Jus apie numatomą pristatymo laiką iš vakaro. Taip pat Jūs gausite žinutę prieš pristatant Jums siuntinį.

 

Svarbu! Priimdami iš DPD ar ZITICITY kurjerio siutinį ar pasiimdami jį OMNIVA bei LP EXPRESS paštomate, patikrinkite, ar nėra pažeista pakuotė ir prekės. Jei taip atsitiko, pažymėkite tai gavimo dokumente ir informuokite mus el.paštu info@douglas.lt per 3 kalendorines dienas.