PRISTATYMAS

Pristatymo informacija, galiojanti ne karantino metu

 

Užsakytas prekes internetinėje parduotuvėje Douglas.lt pristatome visoje Lietuvoje (į užsienį užsakymų nesiunčiame),  per 2 – 3 darbo dienas po apmokėjimo (užsakymo diena neįskaičiuojama).

DPD ar ZITICITY kurjeriu siuntos pristatomos tik darbo dienomis; šventinėmis dienomis ir savaitgaliais siuntos nėra pristatomos.

Į OMNIVA ir LP EXPRESS siuntų paštomatus siuntos pristatomos darbo dienomis ir šeštadieniais (10 didžiausių Lietuvos miestų).

Jei pageidaujate, užsakymus galite atsiimti nurodytose Douglas parduotuvėse (siuntos saugomos iki 14 dienų).

Jūsų patogumui  PC "Ozas", PC "Panorma", PC, "Akropolis" VIlniuje ir PC "Akropolis" Kaune užsakymą galite atsiimti dovanų pakavimo stotelėje prie DOUGLAS parduotuvės įėjimo.

Užsakymų atsiėmimo vietos, kurias jums siūlome:

DOUGLAS parduotuvės: Užsakymo laikas Numatomas jūsų užsakymo paruošimo laikas Darbo laikas Kaina

Internetinė parduotuvė,

L.Zamenhofo g. 3, Vilnius,

netoli PC BIG

(įėjimas iš vidinės kiemo pusės) 

 Darbo dieną iki 12 val.  Tą pačią dieną, po 17 val.

I - V 9:00 - 19:00
VI Nedirbame
VII Nedirbame

 


Nemokamai
 Darbo dieną po 12 val. arba savaitgalį  Kitą darbo dieną po 17 val.
Visos DOUGLAS parduotuvės Darbo dieną iki 12 val. Kitą darbo dieną, po 14 val.

 

Darbo laiką pasitikrinti galite parduotuvių puslapyje >

Nemokamai

Darbo dieną po 12 val. arba savaitgalį

Dar kitą darbo dieną, po 14 val.

 

Pristatymo būdai, kuriuos jums siūlome:

Pristatymo būdai Sąlygos Kaina

ZITICITY ziteris

VAKARINIS pristatymas Vilniuje darbo dienomis. Siuntos Vilniuje pristatomos tą pačią dieną jūsų pasirinktu adresu 18:00 - 22:00, jei užsakymą atliktas darbo dieną iki 12 val.

2,49 Eur, jei užsakymo suma nesiekia 49 Eur. Jei užsakymo suma didesnė, pristatymas – nemokamas.

DPD Pick up paštomatai

Siuntos pristatomos per 1-3 darbo dienas. Siuntos saugomos iki 7 dienų.

2,50 Eur, jei užsakymo suma nesiekia 49 Eur. Jei užsakymo suma didesnė, pristatymas – nemokamas. 

OMNIVA paštomatai

Siuntos pristatomos per 2-5 darbo dienas. Į didžiųjų miestų paštomatus siuntos pristatomos ir šeštadieniais. Siuntos saugomos iki 3 dienų.

2,50 Eur, jei užsakymo suma nesiekia 49 Eur. Jei užsakymo suma didesnė, pristatymas – nemokamas. 

LP EXPRESS paštomatai

Siuntos pristatomos per 2-5 darbo dienas. Į didžiųjų miestų paštomatus siuntos pristatomos ir šeštadieniais. Siuntos saugomos iki 72 val.

2,50 Eur, jei užsakymo suma nesiekia 49 Eur. Jei užsakymo suma didesnė, pristatymas – nemokamas. 

DPD kurjeris

Siuntos pristatomos per 1-2 darbo dienas. Savaitgaliais ir švenčių dienomis siuntos nepristatomos.

3,20 Eur, jei užsakymo suma nesiekia 49 Eur. Jei užsakymo suma didesnė, pristatymas – nemokamas. Užsakymams į Kuršių Neriją imamas papildomas 17,38 Eur už siuntinį mokestis.

 

Apie OMNIVA  ir LP EXPRESS paštomatus - tai patogus ir paprastas būdas atsisiųsti siuntą, nes ją atsiimti galėsite bet kuriuo Jums patogiu paros metu. Kai tik siunta pasieks Jūsų pasirinktą paštomatą, Jums bus išsiųsta sms žinutė. SVARBU! Nurodykite tikslų savo telefono numerį, nes būtent Jūsų nurodytu numeriu bus išsiųsta žinutė su siuntos atsiėmimo iš paštomato informacija.

Apie DPD - pristatysime Jums siuntą Jūsų norimu adresu: į darbovietę, į namus ar kitu Jūsų norimu adresu. Pasirinkę šį pristatymo būdą, turite nurodyti šiuos duomenis: tikslų pristatymo adresą (pristatymo adresas gali skirtis nuo Pirkėjo adreso); mobiliojo telefono numerį; laiko intervalą (jei pristatymo adresas yra viename iš 10 didžiausių Lietuvos miestų); kitas aplinkybes, kurios svarbios pristatymo įvykdymui (pvz.: koduotos durys, apsauga ir pan.). Jei pristatymo adresas bus viename iš šių miestų - Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Marijampolėje, Tauragėje, Telšiuose, Utenoje – turite galimybę pasirinkti Jums patogų siuntinio pristatymo laiko intervalą: 8-14 val.; 14-18 val.; 18-22 val. Visuose kituose Lietuvos miestuose siuntinį pristatysime 8-18 val. Kurjeris informuos Jus apie numatomą pristatymo laiką iš vakaro. Taip pat Jūs gausite žinutę prieš pristatant Jums siuntinį.

 

Svarbu! Priimdami iš DPD ar ZITICITY kurjerio siutinį ar pasiimdami jį OMNIVA bei LP EXPRESS paštomate, patikrinkite, ar nėra pažeista pakuotė ir prekės. Jei taip atsitiko, pažymėkite tai gavimo dokumente ir informuokite mus el.paštu pagalba@douglas.lt per 3 kalendorines dienas.