PRISTATYMAS

Pristatymo informacija

Minimali prekių krepšelio suma - 10 Eur.

Pristatymo būdai Sąlygos Kaina

Internetinė parduotuvė, L.Zamenhofo g. 3, Vilnius, netoli PC BIG

(įėjimas iš vidinės kiemo pusės) 

Užsakymą paruošime tą pačią dieną, jei jį atliksite iki 12 val., atsiimti galėsite po 16 val. Informuosime žinute ir el.paštu.

 NEMOKAMAI

DOUGLAS parduotuvėse (parduotuvių sąrašą su darbo laikais rasite čia)

Siuntos pristatomos per 1-3 darbo dienas. Savaitgaliais ir švenčių dienomis siuntos nepristatomos.

 NEMOKAMAI

ZITICITY ziteris

Greitesnis pristatymas Vilniuje ir Kaune darbo dienomis. Siuntos Vilniuje ir Kaune pristatomos tą pačią dieną arba sekančią darbo dieną jūsų pasirinktu adresu 18:00 - 22:00, jei užsakymas atliktas darbo dieną iki 12 val.

Nemokamas pristatymas iki gegužės 31 d.

DPD Pick up paštomatai

Siuntos pristatomos per 1-3 darbo dienas, priklausomai nuo jūsų pasirinkto paštomato apkrovimo. Siuntos saugomos iki 3 dienų.

Nemokamas pristatymas iki gegužės 31 d.

OMNIVA paštomatai

Siuntos pristatomos per 1-3 darbo dienas, priklausomai nuo jūsų pasirinkto paštomato apkrovimo. Į didžiųjų miestų paštomatus siuntos pristatomos ir šeštadieniais. Siuntos saugomos iki 7 dienų.

Nemokamas pristatymas iki gegužės 31 d.

LP EXPRESS paštomatai

Siuntos pristatomos per 1-3 darbo dienas, priklausomai nuo jūsų pasirinkto paštomato apkrovimo. Į didžiųjų miestų paštomatus siuntos pristatomos ir šeštadieniais. Siuntos saugomos iki 72 val.

Nemokamas pristatymas iki gegužės 31 d.

DPD kurjeris

Siuntos pristatomos per 1-2 darbo dienas. Savaitgaliais ir švenčių dienomis siuntos nepristatomos.

Nemokamas pristatymas iki gegužės 31 d.

     

 

Apie OMNIVA  ir LP EXPRESS paštomatus - tai patogus ir paprastas būdas atsisiųsti siuntą, nes ją atsiimti galėsite bet kuriuo Jums patogiu paros metu. Kai tik siunta pasieks Jūsų pasirinktą paštomatą, Jums bus išsiųsta sms žinutė. SVARBU! Nurodykite tikslų savo telefono numerį, nes būtent Jūsų nurodytu numeriu bus išsiųsta žinutė su siuntos atsiėmimo iš paštomato informacija.

Apie DPD - pristatysime Jums siuntą Jūsų norimu adresu: į darbovietę, į namus ar kitu Jūsų norimu adresu. Pasirinkę šį pristatymo būdą, turite nurodyti šiuos duomenis: tikslų pristatymo adresą (pristatymo adresas gali skirtis nuo Pirkėjo adreso); mobiliojo telefono numerį; laiko intervalą (jei pristatymo adresas yra viename iš 10 didžiausių Lietuvos miestų); kitas aplinkybes, kurios svarbios pristatymo įvykdymui (pvz.: koduotos durys, apsauga ir pan.). Jei pristatymo adresas bus viename iš šių miestų - Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Marijampolėje, Tauragėje, Telšiuose, Utenoje – turite galimybę pasirinkti Jums patogų siuntinio pristatymo laiko intervalą: 8-18 val.; 18-22 val. Visuose kituose Lietuvos miestuose siuntinį pristatysime 8-18 val. Kurjeris informuos Jus apie numatomą pristatymo laiką iš vakaro. Taip pat Jūs gausite žinutę prieš pristatant Jums siuntinį.

 

Svarbu! Priimdami iš DPD ar ZITICITY kurjerio siutinį ar pasiimdami jį OMNIVA bei LP EXPRESS paštomate, patikrinkite, ar nėra pažeista pakuotė ir prekės. Jei taip atsitiko, pažymėkite tai gavimo dokumente ir informuokite mus el.paštu info@douglas.lt per 3 kalendorines dienas.