Vonios aksesuarai

(48)
Rūšiuoti:
Filtrai

Vonios priedai jūsų asmeniniam SPA

Vonios priedai – Daugeliui žmonių jų vonios kambarys yra šventa vieta. Vonios kambaryje galite atsipalaiduoti po įtemptos dienos po raminančiu dušu, pasiruošti ypatingai progai arba pasimėgauti sveikatingumo procedūromis laisvadienį. Douglas siūlo gražių vonios kambario maudymosi reikmenų, kurie papuoš jūsų vonios kambarį. Atraskite praktiškus ir dekoratyvinius reikmenis ir suteikite savo vonios kambariui individualumo.

Jauskitės gerai: Štai kokie svarbūs yra vonios kambario reikmenys

Vonios kambarį sudaro ne tik praustuvas, tualetas ir dušas arba vonia. Būtent mažos detalės, pavyzdžiui, vonios kambario aksesuarai, suteikia galutinį akcentą. Pavyzdžiui, kur dėti kosmetikos ir makiažo priemones? Šiam tikslui galite įsigyti praktiškų ir gerai organizuotų laikymo priemonių. Rankšluosčius, didesnes pakuotes ir stiliaus priemones galite laikyti dailiuose krepšeliuose ir dėžėse. Muilo dozatorius arba muilinė yra elementarus kambario aksesuaras prie praustuvo. Jie ne tik praktiški, bet ir gražūs. Rinkitės modelius iš dažyto porceliano, medžio ar spalvoto stiklo ir sukurkite vonios kambario akcentą. Prie sienos tvirtinami muilo laikikliai taip pat labai praktiški – beje, jie tinka ir dušui bei voniai. Malonus kvapas vonios kambaryje yra svarbus gerai savijautai užtikrinti. Laimei, yra daugybė namų kvapų, kuriuos galite įsigyti purškiklių arba lazdelių pavidalu. Citrusiniai gaivūs, gėlių ar mistiški medienos aromatai – pasirinkite, kas jums patinka. Natūralios dušo kempinės yra ir praktiškos, ir puošnios. Jos pašalina nešvarumus ir odos pleiskanas ir kartu yra natūralus vonios kambario aksesuaras. Peržiūrėkite mūsų žvakių ir dekoracijų asortimentą. Jais papuošite savo vonios kambarį. Patarimas: Kad vaizdas būtų harmoningas, stenkitės aksesuarų spalvas ir medžiagas derinti prie baldų ir tekstilės.

Pirkite vonios kambario reikmenis internetu iš Douglas – tai stilingas pasirinkimas

Gerai parinkti vonios priedai palengvina kasdienį gyvenimą, gražiai atrodo ir suteikia vonios kambariui individualumo. Atraskite savo mėgstamiausius dabar. Vis dar negana? Mūsų internetinėje parduotuvėje rasite dar daugiau vonios kambario reikmenų. Atrask rankšluosčius, vonios chalatus, vonios kilimėlius ir t. t. Paprasta užsisakyti ir gauti prekes į namus. Paverskite savo vonios kambarį SPA ir įsigykite vonios priedų internetu.

GROŽIO PASAULIS DABAR DAR ARČIAU TAVĘS!

Atsisiųsk mūsų programėlę!