DOUGLAS GROŽIO GATVĖ

GROŽIO VAKARĖLIS KLAIPĖDOJE

 

Bene didžiausias DOUGLAS grožio renginys jau rugsėjo 22 - 23 dienomis Klaipėdoje, PC AKROPOLIS džiugins įvairiausiomis grožio patirtimis. Net dvi dienas galėsi suktis grožio pamokų, asmeninių paslaugų, ypatingų pasiūlymų ir linksmybių sūkuryje.  

 

PASINAUDOK GROŽIO GATVĖS AKCIJOMIS IR INTERNETE

 

 

GROŽIS YRA ... ŽINOJIMAS

REGISTRUOKIS į makiažo mokyklas ir per 1,5 val. išmok makiažo gudrybių iš talentingų meistrų!

Vieno užsiėmimo kaina – 25 eurai. Už šią sumą pasibaigus pamokai galėsi išsirinkti patikusių produktų*.

 

ARMANI BEAUTY makiažas

ARMANI makiažo vizija – žvelgti į moters veidą kaip į drobę, kurioje spalvų efektų, šviesos ir šešėlių, skirtingų tekstūrų žaisdama atvertų gražiausius moters veido bruožus ir kartu atskleistų jos asmenybę. Skirk laiko sau ir savo individualios asmenybės atskleidimui per makiažą su ARMANI BEAUTY.

Makiažo pamokos metu kartu su mūsų grožio meistrais pagilinsi savo žinias bei išmoksi, kaip teisingai pasirinkti makiažo priemones bei jas naudoti namuose tiek kasdienai, tiek ypatingai progai.

BOBBI BROWN dieninio makiažo paslaptys

BOBBI BROWN kosmetikos pagrindinė misija ir vizija paryškinti moters bruožus ir sukurti makiažą tarsi antrą odą. Lengvos konsistencijos, ilgai išliekančios priemonės ir funkcionalumas - šios kosmetikos vizitinė kortelė. Nori išryškinti individualumą? Sužinoti kaip tinkamai paryškinti bruožus? Visą dieną atrodyti kerinčiai? BOBBI BROWN vizažistės laukia Tavęs!

Ikoniškos ESTÉE LAUDER lūpos makiaže

Gundantis ir paslaptingas, o gal su akį traukiančiu akcentu? Toks yra ESTÉE LAUDER makiažas. Atskleisime kaip tobulai padengti odą, paryškinti akis, o kaip svarbiasią akcentą - kaip tinkamai pasirinkti lūpų dažų spalvą ir suformuoti lūpų formą. Atrask elegancijos kupiną įvaizdį su naujausia ESTÉE LAUDER lūpų dažų kolekcija.

MAC glamūrinis makiažas

Tarsi deivė iš žurnalo viršelio, o gal vakarėlio siela? Susikurk savo MAC glamūrinį makiažą ir suspindėk! Tavęs laukia proginio makiažo eiga nuo A iki Z, skaisčios odos paslaptys, išryškintos akys ir putlių lūpų efekto subtilybės. Tapk vakaro žvaigžde!

LANCÔME. Prancūziškas makiažas

Kiekvieno nepriekaištingo makiažo paslaptis - tinkamai pasirinktas makiažo pagrindas. O kas būtų, jei savo tobulą makiažo pagrindą atrastum vos kelių mygtukų paspaudimu? Skamba pernelyg gerai, kad būtų tiesa? Tuomet ši LANCÔME makiažo pamoka – TAU!

Makiažo pamokos metu sužinosite, kaip prancūzėms visuomet pavyksta atrodyti nepriekaištingai ir kartu nerūpestingai. Kartu su LANCÔME visažo eksperte sukursite rudens įvaizdžius bei LANCÔME Shade Finder pagalba atrasite jums idealiai tinkantį makiažo pagrindo atspalvį.

 

GROŽIS YRA ... ASMENINIS DĖMESYS

Registruokis į asmenines paslaugas

 

 

GROŽIS YRA ... TAVO PASIRINKIMAS

Tavo bilietas į mokamas renginio dalis yra kuponas, kurį galėsi išleisti atrastiems produktams įsigyti*!

 

 


* Nupirktas bilietas galioja tik renginio dieną ir tik toje parduotuvėje, kur vyksta renginys. Kuponas į pinigus nekeičiamas ir negrąžinamas. VIP klientai bilietus www.douglas.lt/renginiai rezervuoti gali NEMOKAMAI, 100% nuolaida renginio bilietams taikoma su lojalumo kortele.

GROŽIO PASAULIS DABAR DAR ARČIAU TAVĘS!

Atsisiųsk mūsų programėlę!