TIK INTERNETE! Tik iki ketvirtadienio vakaro! Pirk už 49 EUR, suvesk kodą NUOLAIDA15 ir gauk 15% nuolaidą. Pirk už 69 EUR, suvesk kodą NUOLAIDA20 ir gauk 20% nuolaidą savo pirkiniams. Nuolaidos nesumuojamos, netaikomos "Gera kaina" pažymėtoms prekėms, dovanų kortelėms, CHANEL ir THE ORDINARY prekėms.

Lash Crown Mascara
MAX FACTOR

Lash Crown Mascara

Tankinamasis ir ilginamasis tušas
Prekė tik internete

Dėmesio! Spalva ekrane gali skirtis nuo tikrosios prekės spalvos.

 
Black 6.5 ml 2,54 € už 1 ml
Šiuo metu neturime
+ 0.49 lojalumo eurų
Iki nemokamo pristatymo liko 49 €
2,49 EUR Vakarinis pristatymas Vilniuje, numatomas pristatymas RYTOJ, spalio 22 d. 18:00-22:00
3,20 EUR pristatant DPD kurjeriu jūsų pasirinktu adresu (jei užsakymo suma mažesnė nei 49 Eur, jei užsakymo suma didesnė, pristatymas NEMOKAMAS), numatomas pristatymas spalio 23 d.
2,50 EUR pristatant į pasirinktą paštomatą (jei užsakymo suma mažesnė nei 49 Eur, jei užsakymo suma didesnė, pristatymas NEMOKAMAS), numatomas pristatymas spalio 27 d.
Rodyti visus pristatymo būdus
Nemokamas pakavimas ir atvirutė
2 mėginiai dovanų

Produkto aprašymas

Lash Crown Mascara

Ilginamasis ir tankinamasis blakstienų tušas

 

Kompanija „Max Factor“ pristato blakstienų išvaizdą keičiantį tušą „Lash Crown“. Naujasis tušas, kurį sukurti įkvėpė vizažistų naudojama blakstienas nuostabiai pastorinanti, pailginanti ir paryškinanti makiažo technika, turi naujovišką teptuką. Šis teptukas, kurio galiukas yra karūnos pavidalo, leidžia pailginti ir tolygiai padidinti blakstienų apimtį, kad jos atrodytų stulbinančiai. Vos kartą juo brūkštelėjus blakstienos taps ryškios ir padidės nuo šaknų iki galiukų – atrodys tarsi nuostabi karūna.

 

Darykite įspūdį

Maxas Factoras vadovavosi nuostata, kad bet kuri moteris gali būti žavi, tereikia tinkamų makiažo priemonių ir įgūdžių. Dabar kompanija „Max Factor“ kiekvienai moteriai leidžia pasitelkti naujovišką priemonę blakstienoms pailginti, paryškinti ir pastorinti, kad jos atrodytų kaip žavi karūna. Visi makiažo meistrai žino, kaip svarbu, kad akys būtų ryškios norint padaryti ilgai išliekantį pirmąjį įspūdį, todėl blakstienų tušas „Max Factor Lash Crown“ sukurtas taip, kad juo padengtos blakstienos būtų idealiai simetriškos ir atrodytų įspūdingai.

Kompanijos „Max Factor“ kūrybos vadovė Pat McGrath sako: „Kai moterys nori, kad jų makiažas būtų kerintis, aš dažnai patariu išryškinti akis, nes jas daugelis žmonių pastebi pirmiausia. Labai svarbu, kad blakstienos būtų vienodos ir ryškios nuo šaknų iki galiukų, taip pat jos turi būti storos. Naudojant blakstienas ilginančią makiažo techniką ir skirtingą tušą galima užtepti kelis tušo sluoksnius išryškinant smulkesnes blakstienas ir padarant jas ypač storas palei šaknis, tačiau gali tekti sugaišti nemažai laiko. Naujas blakstienų tušas „Max Factor Lash Crown“ leidžia man suteikti blakstienoms pavergiančią išvaizdą per kelias sekundes, greitai ir efektyviai.“

 

Teptukas

Naujas blakstienų tušo teptukas su karūnos pavidalo galiuku leidžia vienodai pastorinti blakstienas palei šaknis ir išryškinti bei atskirti jų galiukus.

Vienoje teptuko pusėje išdėstyti du šerelių komplektai, atskirti tušą laikančios spalvotos šerdies. Kiekvieną komplektą sudaro 135 trimis eilėmis išdėstyti šereliai – tokia konstrukcija leidžia stulbinančiai išryškinti blakstienas. Blakstienoms šukuoti skirtoje kitoje teptuko pusėje esančios arkos leidžia tiksliai ir vienodai atskirti akies kampučiuose augančias blakstienas. 

Visi teptuko šereliai yra minkšti, todėl jį lengva prispausti prie blakstienų šaknų ir sukurti jų tankumo įspūdį. Atvira spalvota šerdis sukonstruota taip, kad būtų matyti, kada šerelių neturinti jos dalis švariai išsivalo, ir būtų galima pasiekti norimas blakstienas nesibaiminant, kad ant jau pasiektų pateks pernelyg daug tušo.

 

Stella sužavėjo blakstienų tušas „Lash Crown“

„Niekada nemaniau, kad mane gali taip sužavėti blakstienų tušo teptukas! Tušo „Lash Crown“ teptukas yra karūnos pavidalo, kad pastorintų blakstienas palei šaknis ir paryškintų galiukus bei padidintų jų apimtį. Jis kas kartą paverčia mano blakstienas tankia vėduokle. Žiūrėdama į kitus žmones aš pirmiausia pastebiu jų akis, todėl darydamasi makiažą taip pat siekiu atkreipti į jas dėmesį. Storumas, ilgumas ir ryškumas – tušas turi suteikti blakstienoms šias tris savybes, ir tušas „Lash Crown“ suteikia jas visas tris“, – sako pasaulinė kompanijos „Max Factor“ ambasadorė Stella Maxwell.

  

Klausimai ir atsakymai

POREIKIS 

Kodėl kompanija „Max Factor“ pristato blakstienų tušą „Lash Crown“?

Moterys nori, kad jų blakstienos atrodytų įspūdingai, t. y. būtų vienodos, ryškios ir padidintos nuo šaknų iki galiukų, tačiau naudojant įprastą tušo teptuką gali būti nelengva vienodai pastorinti visas blakstienas, nes augančias kampučiuose sunku pasiekti. Tai paskatino kompaniją „Max Factor“ pristatyti blakstienų tušą „Lash Crown“. Naujojo tušo teptukas, kurį sukurti įkvėpė vizažistų naudojama blakstienas nuostabiai pastorinanti makiažo technika, turi karūnos pavidalo galiuką, leidžiantį vienu brūkštelėjimu pailginti ir tolygiai padidinti blakstienų apimtį, kad jos atrodytų stulbinančiai.

 

Kam skirtas šis blakstienų tušas?

Tušas „Lash Crown“ skirtas moterims, norinčioms pastorinti, pailginti ir paryškinti blakstienas. Speciali naujoviško karūnos pavidalo galiuką turinčio teptuko konstrukcija užtikrina ypatingą tikslumą, tad galima padengti tušu net pačias smulkiausias blakstienas, kad jos atrodytų tarsi nuostabi tanki vėduoklė.  

 

Ar moterims reikia tokio blakstienų tušo?

gali būti sunku pasiekti kiekvieną blakstieną, todėl gali prireikti nemažai pastangų, kad blakstienos atrodytų įspūdingai. Dabar kompanija „Max Factor“ kiekvienai moteriai leidžia pasitelkti naujovišką priemonę blakstienoms pailginti, paryškinti ir pastorinti, kad jos atrodytų kaip žavi karūna.

 

 TECHNOLOGIJA IR IŠSKIRTINĖS SAVYBĖS

 

Kuo ypatingas blakstienų tušo „Lash Crown“ teptukas su karūnos pavidalo galiuku?

Naujas blakstienų tušo teptukas su karūnos pavidalo galiuku leidžia vienodai pastorinti blakstienas palei šaknis ir išryškinti bei atskirti jų galiukus. Vienoje teptuko pusėje išdėstyti du šerelių komplektai, atskirti tušą laikančios spalvotos šerdies. Kiekvieną  komplektą sudaro 135 trimis eilėmis išdėstyti šereliai – tokia konstrukcija leidžia stulbinančiai išryškinti blakstienas. Blakstienoms šukuoti skirtoje kitoje teptuko pusėje esančios arkos leidžia tiksliai ir vienodai atskirti akies kampučiuose augančias blakstienas.

 

Kokį efektą blakstienoms suteikia tušas „Max Factor Lash Crown“?

Naujovišku blakstienų tušo „Max Factor Lash Crown“ teptuko karūnos pavidalo galiuku moterys gali tobulai išryškinti ir vienodai pastorinti blakstienas, kad jos atrodytų kaip karūna. Kadangi visi teptuko šereliai yra minkšti, jį lengva prispausti prie blakstienų šaknų ir sukurti jų tankumo įspūdį. Atvira spalvota šerdis sukonstruota taip, kad būtų matyti, kada šerelių neturinti jos dalis švariai išsivalo, ir būtų galima pasiekti norimas blakstienas nesibaiminant, kad ant jau pasiektų pateks pernelyg daug tušo.

 

Kaip tepti šį blakstienų tušą?

Nesvarbu, kaip naudosite blakstienų tušo „Max Factor Lash Crown“ teptuką, jis sukonstruotas taip, kad vienodai atskirtų visas blakstienas ir jos kas kartą atrodytų kaip nuostabi karūna. Išbandykite keturių žingsnių techniką, leidžiančią lengvai pasiekti nuostabų rezultatą.

 

1 ŽINGSNIS. Prispauskite plokščiąją teptuko pusę prie blakstienų šaknų ir braukite iki galiukų. 135 minkštus šerelius turintis teptukas leidžia padengti blakstienas tušu prie pat šaknų ir taip sukurti jų tankumo įspūdį.

2 ŽINGSNIS. Pakartokite ankstesnį žingsnį, kad padengtumėte blakstienas norimu tušo kiekiu.

3 ŽINGSNIS. Plokščiąja teptuko puse šukuokite blakstienas, kad atskirtumėte kiekvieną blakstieną.

4 ŽINGSNIS. Karūnos pavidalo galiuku padenkite tušu vidiniame akis kamputyje augančias blakstienas, kad tušo sluoksnis būtų vienodas

 

Kaip nuvalyti šį blakstienų tušą?

Blakstienų tušą „Max Factor Lash Crown“ galima nuvalyti šiltu vandeniu ir akių makiažo valikliu.

 

Talpa: 6.5ml

Apie gamintoją

Max Factor

Max Factor išgarsėjo spalvų harmonijos principu
1909 m. Holivude Maxas Factoras įkūrė bendrovę „Max Factor & Co“ ir pirmasis pristatė makiažą, skirtą specialiai kino pramonei. 1916 m. Maxo Factoro „Society“ makiažo paletė buvo pristatyta mažmeninės prekybos rinkai, o 1918 m. išrastas makiažo spalvų harmonijos principas. Ši kosmetika išgarsėjo tuo, kad pirmą kartą pudra, skaistalai, akių šešėlių ir lūpų dažų atspalviai buvo suderinti ir atrodė natūraliai.
Žavesys – tai Max Factor
1939–1945 m. Max Factor ir toliau gamino ribotą produkcijos kiekį, o Holivudo stebuklai išplito ir kitoje Atlanto pusėje. Holivudas JAV reiškė žavesį, o žavesys reiškė Max Factor. „Pan Cake“ buvo pats populiariausias makiažas, gerąsias jo ypatybes pripažino netgi medicinos profesoriai bei Gynybos ministerija. Pagal specialias formules sukurtus šešėlius, kaip maskavimosi priemones, naudojo kareiviai mūšio laukuose, o natūralūs šešėliai su ilgai išliekančia pudra padėdavo paslėpti randus.
Grožis bet kuria kalba
„Max Factor International“ dabar žinomas 32 šalyse visoje Europoje bei 120 pasaulio šalių. Max Factor šiandien tapo populiariausiu ir sėkmingiausiu prekių ženklu pasaulyje. Max Factor produkcija laikoma kosmetikos klasika ir reiškia grožį bet kuria kalba.

Rašyti atsiliepimą


Prekės įvertinimas: 1 2 3 4 5
Jūsų atsiliepimas:

Atsiliepimai

Geresnio akių tušo nesu turėjusi. Super !!! Labai patiko !!!
Asta 2020-08-18 17:18
Kaip ir nieko, taciau gal man taip pasitaike, bet tusas po 2 sav. Naudojimo pradejo gumuliuotis, kaip tepala tepu ant blakstienu. To tuso sepetelio galiuko paskirties nesuprantu, bandant juo padazyti sunkiau pasiekiamas blakstienas, apsiteplioju. Patinka , kad blakstienos netampa kietos. Taciau daugiau nekartociau.
Giedrė 2020-01-17 21:43
Normalus
Elzė 2018-02-24 09:50

Grožio paslaugos

artimiausias 7-ias dienas

Šiandien
DOUGLAS MAKIAŽO MOKYKLA
Dieninis makiažas
Vilnius 
DOUGLAS, PC "Hyper Rimi"
Žirmūnų g. 64, Vilnius
Vietos Užimtos
bilieto kaina 30 Eur
DOUGLAS MAKIAŽO MOKYKLA
Vakarinis makiažas
Kaunas 
DOUGLAS, PC "Mega"
Islandijos pl.32, Kaunas
Vietos Užimtos
bilieto kaina 30 Eur
GROŽIO DIENA
Nemokama dekoratyvinės kosmetikos konsultacija
CLINIQUE, LANCÔME
Tauragė 
DOUGLAS, PC "Maxima"
Prezidento g. 72, Tauragė
Rytoj
DOUGLAS MAKIAŽO MOKYKLA
Dieninis makiažas
ISADORA
Panevėžys 
DOUGLAS, Laisvės a.13
Laisvės a. 13-13, Panevėžys
Registruokis
bilieto kaina 30 Eur
DOUGLAS MAKIAŽO MOKYKLA
Dieninis makiažas
MAC
Panevėžys 
DOUGLAS, PC "RYO"
Savitiškio g. 61, Panevėžys
Vietos Užimtos
bilieto kaina 30 Eur
DOUGLAS MAKIAŽO MOKYKLA
Vakarinis makiažas
LANCÔME
Marijampolė 
DOUGLAS, PC "Maxima"
Kudirkos g.3, Marijampolė
Registruokis
bilieto kaina 30 Eur
DOUGLAS MAKIAŽO MOKYKLA
Vakarinis makiažas
Alytus 
DOUGLAS, PC "Maxima"
Santaikos g. 34G, Alytus
Vietos Užimtos
bilieto kaina 30 Eur
DOUGLAS MAKIAŽO MOKYKLA
Vakarinis makiažas
Vilnius 
DOUGLAS, PC "Centro pasažas"
Gedimino pr.16, Vilnius
Vietos Užimtos
bilieto kaina 30 Eur
Spalio 23 d.
BENEFIT PASLAUGOS
BENEFIT antakių korekcija
BENEFIT
Kaunas 
DOUGLAS, PC "Akropolis"
K.Mindaugo g. 49, Kaunas
Registruokis
bilieto kaina 14 Eur
BENEFIT PASLAUGOS
BENEFIT antakių dažymas
BENEFIT
Vilnius 
DOUGLAS, PC "Panorama"
Saltoniškių g. 9
Registruokis
bilieto kaina 10 Eur
Spalio 24 d.
DOUGLAS MAKIAŽO MOKYKLA
Vakarinis makiažas
JEFFREE STAR COSMETICS
Vilnius 
DOUGLAS, PC "Akropolis"
Ozo g. 25 Vilnius
Vietos Užimtos
bilieto kaina 30 Eur
BENEFIT PASLAUGOS
BENEFIT antakių dažymas
BENEFIT
Vilnius 
DOUGLAS, PC "Panorama"
Saltoniškių g. 9
Registruokis
bilieto kaina 10 Eur
Spalio 26 d.
GROŽIO DIENA
Nemokama dekoratyvinės kosmetikos konsultacija
CLINIQUE
Vilnius 
DOUGLAS, PC "Hyper Rimi"
Žirmūnų g. 64, Vilnius
BENEFIT PASLAUGOS
BENEFIT antakių korekcija
BENEFIT
Vilnius 
DOUGLAS, PC "Ozas"
Ozo g. 18, Vilnius
Registruokis
bilieto kaina 14 Eur
BENEFIT PASLAUGOS
BENEFIT antakių korekcija
BENEFIT
Kaunas 
DOUGLAS, PC "Akropolis"
K.Mindaugo g. 49, Kaunas
Registruokis
bilieto kaina 14 Eur
BENEFIT PASLAUGOS
BENEFIT antakių korekcija
BENEFIT
Šiauliai 
DOUGLAS, PC "Akropolis"
Aido g. 8, Šiauliai
Registruokis
bilieto kaina 14 Eur
Spalio 27 d.
GROŽIO DIENA
Nemokama dekoratyvinės kosmetikos konsultacija
CLINIQUE, DOUGLAS, DOUGLAS MAKE UP
Kaunas 
DOUGLAS, PC "Savas"
Savanorių pr. 346, Kaunas
GROŽIO DIENA
Nemokama dekoratyvinės kosmetikos konsultacija
LANCÔME
Vilnius 
DOUGLAS, PC "Panorama"
Saltoniškių g. 9
BENEFIT PASLAUGOS
BENEFIT antakių korekcija
BENEFIT
Kaunas 
DOUGLAS, PC "Akropolis"
K.Mindaugo g. 49, Kaunas
Registruokis
bilieto kaina 14 Eur
BENEFIT PASLAUGOS
BENEFIT antakių dažymas
BENEFIT
Kaunas 
DOUGLAS, PC "Mega"
Islandijos pl.32, Kaunas
Registruokis
bilieto kaina 10 Eur
BENEFIT PASLAUGOS
BENEFIT antakių dažymas
BENEFIT
Šiauliai 
DOUGLAS, PC "Akropolis"
Aido g. 8, Šiauliai
Registruokis
bilieto kaina 10 Eur