Essential Energy Moisturizing Cream
SHISEIDO

Essential Energy Moisturizing Cream

Drėkinamasis veido kremas
Odos tipas / būklė: Normaliai odai, Sausai odai
50 ml 1,58 € už 1 ml
78,95 €
+ 2.37 lojalumo eurų
Kur įsigyti?
Įdėti į mėgstamiausių sąrašą
Iki nemokamo pristatymo liko 49 €
2,49 EUR Vakarinis pristatymas Vilniuje, numatomas pristatymas RYTOJ, liepos 13 d. 18:00-22:00
3,20 EUR pristatant DPD kurjeriu jūsų pasirinktu adresu (jei užsakymo suma mažesnė nei 49 Eur, jei užsakymo suma didesnė, pristatymas NEMOKAMAS), numatomas pristatymas liepos 14 d.
2,50 EUR pristatant į pasirinktą paštomatą (jei užsakymo suma mažesnė nei 49 Eur, jei užsakymo suma didesnė, pristatymas NEMOKAMAS), numatomas pristatymas liepos 15 d.
Rodyti visus pristatymo būdus
Nemokamas pakavimas ir atvirutė
2 mėginiai dovanų

Produkto aprašymas

Essential Energy Moisturizing Cream

Drėkinamasis veido kremas

 

Pirmasis drėkinantis kremas,* skatinantis odos receptorius gerinti odos atsaką į išorinius agresorius. Prabangus kreminės tekstūros produktas, skirtas normaliai ir sausai oda, yra lengvas ir suteikia dievišką patogumo pojūtį. Naudokite ryte ir vakare
kaip paskutinę kasdienės odos priežiūros priemonę. Užtepus oda atrodo elastinga, minkšta ir švytinti lyg būtų kupina energijos.

Ką sako moterys**:
94 proc. mano, kad kremas yra veiksmingas;
94 proc. mano, kad jų oda tapo minkštesnė;
95 proc. mano, kad jų oda buvo sudrėkinta;
92 proc. mano, kad kremas skaistina jų odą; pašviesino veido spalvą.
* „Shiseido“
** Vartotojų tyrimas: 100 moterų, 4 savaitės.

Drėkinimas

„Essential Energy“ yra ypatingos hialurono rūgšties, kuri:

- gali sugerti šešis tūkstančius kartų daugiau vandens nei sveria pati;

- yra su likerinio mandarino žievelių ekstraktu, stiprinančiu odos gebėjimą sintetinti šią rūgštį*.

Užtepus priemonės, oda prisisotina drėgmės ir atrodo lygi, putni bei teikia malonų pojūtį.

Švytėjimas

Karbonilinimas – procesas, kurio metu anglies molekulės keičia odos baltymus. Dėl to kenksmingų ultravioletinių spindulių ir teršalų veikiama oda praranda švytėjimą. „Essential Energy“ sprendžia šią problemą – tam pasitelkiamos ypatingos sudėtinės medžiagos.

Arbata „Assam“ ir perlų ekstraktas susitelkia kovoje su papilkėjusia oda* ir ji tampa skaistesnė ir gyvybingesnė. Kalpokės šaknis sumažina odos lipidų oksidaciją* ir pagerina veido spalvą, o Indonezijos imbiero šaknis kartu su ląstelių atsinaujinimą skatinančia medžiaga slopina perteklinę melanino gamybą.

Pagerėjusios spalvos ir skaistesnė oda ima švytėti.

Energija

Išimtinai tik „Essential Energy“ naudojama technologija „ReNeura TechnologyTM“ sustiprina apsauginius ir atkuriamuosius odos refleksus.

Taip oda, rodos, atgauna vidinę energiją.

* In vitro duomenys

Aromachologijos (uoslės psichologijos) galia

Citrusų blyksniai kvapniai perduoda energijos pliūpsnį, kuris pasklinda po visą odą.

Rožių ir jazminų žiedlapių glėbiai suteikia švelnumo atspalvį, o kriaušė ir japoninė Nanko Ume slyva skleidžia vaisines kiek saldokas natas. Galutinis potėpis yra muskusinio medžio kokonas, apsupantis pojūčius kaip kremo glamonė ant odos.

Aromato pagrindas, sudarytas pagal aromakologijos principus, kuriuos puoselėja „Shiseido“, yra streso poveikį mažinantis saldus apelsinas*.

*Hormonų koncentracijos seilėse matavimai – 1 moteris

Vienas produktas, 64 galimybės

Kiekvieną kartą perkant „Essential Energy“ netikėtumo suteikia 64 indeliai su 64 atsitiktine tvarka parinktais aštuonių skirtingos formos dangtelių ir pagrindų deriniais. Taip pagerbiama Raku stilius keramika, naudojama Japonijos arbatos gėrimo ceremonijoje. Tokie keramikos gaminiai sąmoningai kuriami netobuli. Kiekvienas indelis atrodo panašus į itin lengvą Raku keramiką, kuri vienose vietose yra lygi, o kitose šiurkštesnė. Indeliai yra nepaprastai lengvi ir kompaktiški, sukurti taip, kad juos būtų malonu laikyti delne – toks malonus gali būti tik kasdien naudojamas daiktas. Jie atrodo tokie natūralūs, kad tampa neatsiejama kasdienybės dalimi.
Kaip ir Kyoto keramika, „Essential Energy“ odos priežiūros produktų indeliai buvo sukurti siekiant sukelti kuo didesnį emocinį atsaką. Tyrimai parodė, kad liesdami indelius vartotojai jaučia didesni malonumą ir komfortą*.
* Nervų sistemos veiklos matavimas – 24 moterys.

Talpa: 50ml

Apie gamintoją

Shiseido – tai „laimės namai“

Bendrovės Shiseido pavadinimą sudaro trys hieroglifai, kuriuos galima perskaityti kaip „laimės namai“, arba „tūkstantis laimės palinkėjimų“. Shiseido kokybės garantas – Rytų filosofijos bei tradicijų ir Vakarų technologijos laimėjimų vienybė. Būdama kosmetikos išradimų srities lyderė, Shiseido visada rėmėsi sielos ir kūno harmonijos idėja bei visada teigė, kad kūnas yra išorinė sielos išraiška.

Kvapai, gerinantys gyvenimo kokybę

Shiseido 1872 m. įkūrė Arinobu Fukuhara – Japonijos karo laivyno atsargos gydytojas. Visa bendrovės istorija paženklinta išradimais. 1953 m. Tokijuje buvo įkurtas pirmas ir vienintelis pasaulyje mokslinių tyrimų institutas, kur ir šiandien sukuriamos pažangiausios kosmetikos ir aromakologijos technologijos. Tyrimais įrodyta, kad kai kurie kvapai stimuliuoja smegenų veiklą, teigiamai veikia depresijos apimtus žmones, stiprina imuninę sistemą.
Estetinis pasaulio suvokimas, būdingas japonų kultūrai, ir moksliniai tyrimai leido bendrovei Shiseido sukurti naują pasaulio suvokimo būdą pasitelkiant kvapus. Šis mokslas buvo pavadintas aromakologija.
1997 m. Shiseido pristatė atpalaiduojamąjį kvapą „Relaxing Fragrance“, 1999 m. – energizuojamąjį kvapą „Energizing Fragrance“, o 2000 m. – stresą malšinantį kvapą „Zen“.

Idealiai prižiūrėta, sveika ir spindinti oda

Didžiulių laimėjimų bendrovė yra pasiekusi odos priežiūros srityje. Visos kosmetikos priemonės yra itin lengvos tekstūros, nejaučiamos ir nematomos. Matomas tik rezultatas: idealiai prižiūrėta, sveika ir spindinti oda.
Nuo pat pradžių Shiseido produktai buvo ir yra brangūs. Tai atspindi ne tik produkto kokybę, bet ir jo estetiką bei informacijos pateikimą. Tai dar vienas Shiseido postulatas – svarbu ne tik parduoti produktą, bet ir suteikti pirkėjui malonumą. Kokybė, estetika, garsai ir kvapai turi patenkinti visus penkis žmogaus pojūčius.
Šiandien sunku patikėti, kad Europa pripažino Shiseido praėjus šimtui metų nuo jos įkūrimo. Tačiau ji labai sėkmingai privertė pasispausti garsiausias Europos bendroves.

Apie liniją

Prarastas ryšio signalas.

Sveikos odos priešai, pavyzdžiui, laikas ir stresas, keičia jautrumo slenkstį ir ypač sumažina lytėjimo pojūtį. Odai senstant sumažėja jutiklių skaičius, be to, jie tampa ne tokie jautrūs. Taip pat sulėtėja ir nervinių skaidulų, perduodančių signalą smegenims, veikla. Oksidacinio streso paveikta energijos gamintoja mitochondrija veikia nebe taip efektyviai. Ryšys tarp smegenų ir odos pradeda strigti; signalai nepasiekia smegenų, oda praranda jautrumą ir tampa nejautri. Nebegalėdama aptikti pavojų, ji yra labai pažeidžiama. Oda netgi nebereaguoja į teigiamą stimuliaciją, pavyzdžiui, dieninį kremą, kuris susigeria nebe taip gerai kaip anksčiau ir todėl atrodo mažiau veiksmingas!

 

„Shiseido“ atkuria energiją, kad būtų atstatytas odos ir smegenų ryšys.

„Shiseido“ yra viena pirmųjų kosmetikos priemonių laboratorijų, kuriose buvo sujungta dermatologija ir neuromokslas, tapęs svarbiausiu odos priežiūros elementu. Visiškai nauja „Shiseido“ technologija „ReNeura TechnologyTM“ suteikia odai energijos, kuri reikalinga geriau suprasti gaunamus signalus ir kartu geriau apsiginti.

 

Jutiminės struktūros.

Išskirtinė technologija „ReNeura Technology“TM su aktyvaus atsako milteliais sudaro produkto tekstūros pagrindą. Kremui susilietus su oda, pasklinda tūkstančiai elastingų, plikai akiai nematomų mikrosferų, kurios laisvai juda ridinėdamosi ir išsilygindamos, keičia formą ir taip stimuliuoja odos jutiminius receptorius. Kaip kiekvieną dieną atliekami gimnastikos pratimai, toks kremas padidina ir palaiko gerą odos imlumą, atkurdamas jos galias aptikti ir rinkti informaciją.

 

Japoninė šventagaršvė α, augalo energija.

Technologijoje „ReNeura TechnologyTM“ yra japoninės šventagaršvės α. Tai japoniškas augalinis ekstraktas, skatinantis
odos ląsteles gaminti adenozino trifosfatą (ATP) – nepakeičiamą energiją siunčiant signalus per nervines skaidulas.
Šis augalas naudojamas tiek Azijos vaistų gamyboje, tiek medicinoje. Jis ypač populiarus gydant tam tikras neuropatijas,
pavyzdžiui, Alzhaimerio ligą ir depresiją, bei vertinamas dėl apsauginio poveikio nervinėms skaiduloms. Technologijoje
„ReNeura Technology“TM japoninės šventagaršvės α ekstraktas apsaugo ląstelių energijos gamintojas mitochondrijas
nuo išorinių agresorių ir taip palaiko jų gyvybingumą*. Tokiu būdu optimizuojamas signalų perdavimas.
Budri ir energijos kupina oda vėl pradeda veiksmingai komunikuoti. Taip ji mobilizuoja biologinius procesus, kurie jai
leidžia apsisaugoti, atsikurti ir pasirūpinti savimi. Be to, oda tampa imlesnė odos priežiūros produktams, gerai pasisavina
įvairias veikliąsias medžiagas ir gauna iš jų naudos.
* In vitro duomenys

Pirmoji produktų grupė*, kurios odos priežiūros pagrindą sudaro neuromokslas, atliepiant streso išvargintos ir dėl
aplinkos poveikio sutrikdytos odos poreikius. Praradusi gebėjimą gauti visą informaciją ir suvokti jos pobūdį,
nejautri, beveik neveikli oda vėl įgyja energijos, kuri reikalinga ryšiams atkurti. Atgaivinami nuo išorinių agresorių saugantys ir
imlumo teigiamiems signalams, tokiems kaip odos priežiūros produktų medžiagos, mechanizmai.
Specialiai trisdešimtmetėms moterims, kurios pervargsta darbe ir dažnai būna užterštoje aplinkoje, skirtoje trijų produktų linijoje „Essential Energy“ puikiai dera technologija „ReNeura TechnologyTM“ ir įvairių aukštųjų technologijų augalų
ingredientai. Gelis, kremas ir kremas su SPF palaiko tinkamą odos drėgmės lygį, suteikia švytėjimo ir atkuria energiją.

„Essential Energy“ – kad oda būtų gyvybingesnė nei bet kada anksčiau.
* „Shiseido“

 

Lojalumo programa

SHISEIDO KAMELIJOS KLUBO NARIAI GAUNA DOVANŲ!

Kaip tapti klubo nariu?

• SHISEIDO KAMELIJOS klubo nariais gali tapti visi DOUGLAS pirkėjai, perkantys SHISEIDO produktų ir gavę klubo kortelę.

• Apsiperkant internetu klubo kortelės teiraukitės fizinėse parduotuvėse pateikus pirkimą patvirtinančią (-ias) sąskaitą (-as).

• Klubo kortelėje kiekvienas pirkinys pažymimas Kamelijos spaudu, joje įrašoma pirkinio suma ir prisegamas kasos kvitas arba sąskaita faktūra, jei apsipirkote internetu.

• Surinkus 10 spaudų ir tiek pat Jūsų apsipirkimą patvirtinančių kasos kvitų ar sąskaitų faktūrų, Jūs galėsite išsirinkti SHISEIDO produktų, kurių vertė sudaro iki 15% bendros vienoje klubo kortelėje sukauptos pirkinių sumos. Produktai renkami fizinėse DOUGLAS parduotuvėse iš tuo metu esančio produktų asortimento.

• Klubo kortelė galioja tik DOUGLAS parduotuvėse 12 mėnesių nuo pirmojo pirkinio datos.

 

Sudėtis

Sudėtis:

PANAX GINSENG ROOT EXTRACT
CAFFEINE
BETAINE
OCOPHERYL ACETATE
CITRUS UNSHIU PEEL EXTRACT
CINNAMOMUM CASSIA BARK EXTRACT
ANGELICA KEISKEI LEAF/STEM EXTRACT
ZINGIBER AROMATICUS EXTRACT
TOCOPHEROL
CAMELLIA SINENSIS LEAF EXTRACT
HYDROLYZED CONCHIOLIN PROTEIN
PYROLA INCARNATA EXTRACT
SCUTELLARIA BAICALENSIS ROOT EXTRACT
ALCOHOL
ALCOHOL DENAT
ALUMINUM HYDROXIDE
ITANIUM DIOXIDE (CI 77891)
IRON OXIDES CI 77491
CITRONELLOL
HEXYL CINNAMAL
LIMONENE
LINALOOL
FRAGRANCE PARFUM
BUTYLENE GLYCOL
DIPROPYLENE GLYCOL
SODIUM ACETYLATED HYALURONATE
ERYTHRITOL
GLYCERIN
PEG/PPG-14/7 DIMETHYL ETHER
PEG/PPG-17/4 DIMETHYL ETHER
POTASSIUM HYDROXIDE
HYDROGENATED POLYDECENE
PHYTOSTERYUOCTYLDODECYL LAUROYL GLUTAMATE
DIMETHICONE
ISOHEXADECANE
PPG-3 DIPIVALATE
AMINOPROPYL DIMETHICONE
STEARYL ALCOHOL
MYRISTYL MYRISTATE
BEHENYL ALCOHOL
DIMETHICONENINYL DIMETHICONE CROSSPOLYMER
SILICA
METHYL METHACRYLATE CROSSPOLYMER
PHENOXYETHANOL
SODIUM METAPHOSPHATE
SODIUM METABISULFITE
TRISODIUM EDTA
GLYCERYL STEARATE SE
POLYSORBATE 60
SORBITAN TRISTEARATE
PEG-10 DIMETHICONE
PEG-100 STEARATE
CARBOMER
DIMETHYLACRYLAMIDE/SODIUM ACRYLOYLDIMETHYLTAURATE CROSSPOLYMER
ATER(AQUA/EAU)

Kilmės šalis: Prancūzija

Galioja atidarius pakuotę: 12M

Produkto sudėtis ilgainiui gali būti keičiama. Prieš naudojant produktą prašome pasitikrinti sudėtį ant pakuotės. Jei internete nurodyta produkto sudėtis skiriasi nuo pateiktos ant pakuotės, vadovaukitės pastarąja.

Rašyti atsiliepimą


Prekės įvertinimas: 1 2 3 4 5
Jūsų atsiliepimas:

Atsiliepimai

Labai malonus kremas sausai odai, puikiai drekina, lengvos teksturos. Neisplecia poru ir nelieka gaminio likuciu ant odos, puikiai susigeria.
Ingrida 2020-04-16 13:58
lb patiko. mano sausa oda tai drekina lb gerai.
Lina 2020-03-20 11:14
Kremas labai patiko. Fantastinė tekstūra, puikiai drėkina. Oda jaučiasi atsigavusi.
Anastasija 2020-03-19 09:34
Drėkina, tačiau nieko stebuklingo kaip aprašyta, nedaro. Ne itin tinka jautriai odai.
Labiau patiko dovanų meginukai ;)
Alina 2020-01-26 20:27
Labai patiko, tikrai gerai drėkina odą. Malonus kvapas ir tekstūra.
Eligija 2019-01-28 08:07

Grožio paslaugos

artimiausias 7-ias dienas

Liepos 16 d.
GROŽIO DIENA
Nemokamas veido masažas
ORIGINS, GLAMGLOW
Vilnius 
DOUGLAS, PC "Ozas"
Ozo g. 18, Vilnius
Liepos 17 d.
GROŽIO DIENA
Nemokama dekoratyvinės kosmetikos konsultacija
URBAN DECAY
Klaipėda 
DOUGLAS, PC "Akropolis"
Taikos pr. 61, Klaipėda
Registracija žaidime »

Laimėk elektrinį paspirtuką arba kitus EISENBERG prizus!

Pirk 2 ar daugiau prekės ženklo EISENBERG "START" linijos produktų, registruokis
ir laimėk: vieną iš 2 elektrinių paspirtukų KUGOO ES2, vieną iš 3 EISENBERG "START" linijos rinkinių arba vieną iš 20 EISENBERG "START" linijos produktų!

REGISTRUOKIS »